bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Haoss / Beztēma / Offtopic
4
4
topic
Meiteņu copēšana .
casual.
Jauniņais
Lielā nāse
70 atbildes forumā
Online: 9h 51m 38s
Redzēts 2022. gada 20. aprīlī, 01:26
Pievienots, 2015. gada 30. maijā, 04:11

Tātad izveidoju debīlu topiku , tākā šitais ir offtopiks ).
Katrs izsklāsta savu veidu , kā var kļūt par čiku magnītu . Padalās ar piereci , smieklīgakais veids ,ka iepazinas ar meiteni , un tādā garā ,nespēšu šobrīd noformulēt savu domu .
Nu meitenes , protams , ka dalās ar to ,kas viņām piesaista puišos , lai mēs jūs varētu nokoļīt .

P.S. Mazās uzmanās drīz kick banda ies ielās :D .

P.S.S. Kādam tas liksies ļoti debīls topiks , bet tas nenozimē ,ka jaraksta ''Topik gavno , avtor mudak.'' Nu domu jus sapratat :D .

satanic
Jauniņais
lucifers
32 atbildes forumā
Online: 11h 48m 59s
Redzēts 2022. gada 05. janvārī, 23:34
Pievienots, 2015. gada 30. maijā, 04:34
1
post

Uzlēju meičukam alu virsū un bazars sākās :D

Minka
Jauniņais
55 atbildes forumā
Online: 1d 1h 44m
Redzēts 2019. gada 01. janvārī, 16:43
Pievienots, 2015. gada 30. maijā, 10:43
1
post

Man personīgi riebjas, kad pienāk klāt vai raksta vēstulēs: ''Čau, negribi iepazīties?'' Nē, negribu, paldies. 

 

 

NeLLa
Jauniņais
Žipčiks
144 atbildes forumā
Online: 3d 0h 2m
Redzēts 2019. gada 12. septembrī, 19:52
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 30. maijā, 11:38
2
post
Veceni nevari dabūt , tagad mums prasi? :D :D smieklīgi , bet arī stulbi. :/ :(
lucifers
V.I.P.
klucifers
483 atbildes forumā
Online: 3d 2h 1m
Redzēts 3. februārī, 21:49
Pievienots, 2015. gada 31. maijā, 13:48
0
post

Lai cik neticami, tas nebūtu, ārējais izskats nav tik svarīgs, cik domājat. Meitenēm patīk pašpārliecinātība, bet ne pārmērīga. Nevajag neko ekstremālu, gribi uzsākt sarunu, pasaki Čau. Pick up laini der, lai pasmietos, bet drīzāk tevi uzskatīs par joku. Meitenēm nepatīk puiši, kas lamājas, bet gan patīk tādi, kas runā gudri, skaidri, neraustas un sarunas nesastāv tikai no dzeršanu pieredzes un lamuvārdiem. 

Hmm, smieklīgākais veids? Ir daudzi visādi bijuši, diemžēl pārsvarā sociālajos tīklos. Pagaidām visstulbākā bija lāpu gājienā, kad dzēru 2L alu, un piedāvāju vienai meitenei apsēsties klēpī, lai nenosalst, un tālāk jau viss pats no sevis notiek.

Ko vēl aizmirsu, meitenes dievina kad viņām jautā jautājumus.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 7h 6m
Redzēts pirms 1 stundas
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 31. maijā, 14:21
0
post

Piekrītu visam ko lucifers teica, bet tikai jāpiebilst ka katrai meitenei ir savādāk japieiet - jāmāk nolasīt meiteni, ja viņa ir bēdīga - viņu vajag uzklausīt un iepriecināt, ja viņa pasaka ko inteliģentu - tad vajag korekti un inteliģenti uzvesties, ja meitene ir klusa - tad nevajag arī tur lēkāt vai bļaustīties, vajag lēnām pieiet un uzmanīgi, savukārt ja meitene parāda ka ir vieglas uzvedības vai dzērusi tad jau tikai jāturpina sarunu - pilnīgi vienalga par ko un jālien tuvāk :D

 

Visssmiekligākais veids kā iepazinos? Kad strādāju viesnīcā kur veica video novērošanu redzēju datorā kā 1 smuka meitene kopīgajā dušā caur koridoru gāja plika, uzkrēju uzreiz augšā un izlikos ka tieši man tur koridorā vajadzēja bezvadu rūteri restartēt, kad viņa iznāca plika no dušas es notēloju ka biju pārsteigts, ļoti smuki kā "džentelmenis" aizgreizos un izmetu perversu jociņu ar komplimentu kurš viņai patika :D Tālāk viss pats aizgāja

skaļums
vecis
kruasančx
1058 atbildes forumā
Online: 23d 22h 0m
Redzēts 2017. gada 06. februārī, 23:17
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 31. maijā, 15:03
0
post

arī piekritīšu luciferam. man personīgi izskats nekad nav bijis pirmajā vietā. mani saista vīrieši, kas atvēla man savu uzmanību, laiku, mīlestību, dāvā man patīkamus vārdus, komplimentus. protams, mani vairak saista vīrieši ar kuriem man ir kaut kas kopīgs - intereses, hobiji, mūzikas gaume un cits. man patīk kā jau lucifers minēja - gudras sarunas. lai gan pati bieži gvelžu niekus un parādu sevi kā kaut kādu malaljetku, bet es  tomer dodu priekšroku nopietniem puišiem. dabīgi, ka man galvā jau ir izstrādāts ideāls un tāds pat ir iepazīts dzīvē, bet ne vienmēr var dabūt, ko gribi. meitenēm galvenais ir jāvelta loti daudz uzmanības, bet nevajag pārspīlēt. nevajag kontrolēt, jo mani personigi tas kretinē un man besī atskaitīties par katru savu soli. domaju nevienai tas nepatiktu. 

bet nu jā, topik gavno, avtor mudak 

9904
lox
Dievs
666 atbildes forumā
Online: 14d 18h 36m
Redzēts 2016. gada 26. augustā, 23:13
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 01. jūnijā, 23:22
0
post

Draugs iemācija ļoti labu pick up lainu tinderā.

Mazā apsēdies uz manas sejas un es izēdīšu ceļu līdz tavai sirdij!

tā lūk  , paprovē ,nenožēlosi! 

Bet ja nopietni ,tad ar draudzeni iepazinos vecrīgā ,kad pie bāra pasūtīju dzērienu un pienāca skaista  meitene  blakus un pateicu kad viņai ir burvīgs smaids un tā arī viss tālāk normāli panesās.

Pēdējo reizi rediģēja 9904, 2015. gada 02. jūnijā, 01:12.
MA1M
V.I.P.
gailis
1682 atbildes forumā
Online: 73d 14h 34m
Redzēts pirms 9 stundām
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 01. jūnijā, 23:47
2
post

Uz spininga normāli ķeras.

SPEEDLINKK 337
V.I.P.
Batjka
577 atbildes forumā
Online: 9d 8h 9m
Redzēts 2018. gada 21. decembrī, 12:43
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 02. jūnijā, 00:28
2
post

Piebraucu uz bmw, pilna mašina naudas. viss

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0