bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
13
0
topic
Kalvix @BanTeam
Kalvix
WAR3 Admins
Ban Team
V.I.P.
WAR3 minikonk. rīkotājs
Veterāns
924 atbildes forumā
Online: 44d 12h 43m
Redzēts 26. aprīlī, 21:28
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 07. februārī, 05:17

Labs rīts kikieši.! 

Labrīt , mani sauc Kalvis , noteiki visi jau to zinājājt pēc mana nick.

Man ir 28 gadi , jau gandrīz pusmūža gados :D

1.6 spēlēju jau no 14 gadu vecuma , pieredze aputuveni 10gadi +- jo ir bijuši pārtraukumi, bet pa lielam tas viss bijis saistīts ar dzīves vietas maiņu ,jo esmu diezgan daudz ceļojis savos gados..

Esmu war3 admins uz doto brīdi ,kā arī izbijušais BanTeam šeit pat kick.lv.  Dzīves vietas pārmaiņas pēc nācās atteikties no man piešķirtājām privilēģijām , bet tagad esmu uz vietas un uz palikšanu tāpēc laiks ir diezgan daudz un pietiekami, lai piepalīdzētu Kuz9 izskatīt sūdzības un apelācijas.

Reģistrējies esmu jau kopš 2017 gada aprīļa, labs laiciņš jau ir pagājis :)

Par ''CS'' runājot , šauju diezgan labi , domāju kad to var apstiprināt vēl vairāki lietotāji, palīgprogramu lietotājus atšķirt protu , pieredzīdze ir!

Lieki brīdinājumi nav un cheat veidu atšķirt protu.

Runājot par Banteam trūkumu, nav tā kad Banteam respektītvi Kuz9 netiktu galā , bet mums katram ir arī sava privātā dzīve un ir bieži reizes kad esmu online bet Kuz9 nav tapēc piedāvāju savu izpalīdzīgo roku,  lai sūdzības un apelācijas ietu vēl ātrāk uz priekšu.

Par rekomendāciju es neesmu prasījis nevienam , tāpēc ja kāds to darīs no malas būšu pateicīgs.

Kāpēc tieši mani? Lidz vasaras beigām esmu pieejams praktiski visu laiku , domāju kad otrs BanTeam noderēs.

Kalvix.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pēdējo reizi rediģēja Kalvix, 2022. gada 07. februārī, 18:15.

Lacz
Jauniņais
⏳ Bandas līderis ⌛
1362 atbildes forumā
Online: 79d 15h 28m
Redzēts 2022. gada 06. jūnijā, 22:02
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 07. februārī, 05:24
0
post

Nez tik kā ar to foruma aktivitāti būs, bet, ja jau ir tik daudz ieur, tad jau tik ātri nepazudīs.

Neskaitot tās dažas gramatikas kļūdas un to, ka Tev vēl nav tricārs, es tomēr dodu accept, jo, kaut ko nedaudz šaut prot un CS pieredze ir no laikiem, kad čemijs vēl bērnudārzā gāja. Var likt banteam, REC. 

 

P. S. Līdz ar statusa upgrade vajadzētu piedomāt par uzvedību un aizvainojošu frāžu izmantošanu, jo īpaši forumā. 

Pēdējo reizi rediģēja Lacz, 2022. gada 07. februārī, 05:28.
Hybrid Minds
Biedrs
lelelelelekeke
11256 atbildes forumā
Online: 267d 8h 44m
Redzēts Vakar, 23:39
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 07. februārī, 06:41
0
post

Pieteikums tāds, ne cepts  ne vārīts. Vairāk atgādina iepazīšanās topiku, nevis nopietnu pieteikumu uz BT. Par punktiem izpildītiem nespriedīšu, tas bišk poh.

Ja skatās no aspekta, ka darba ir daudz - kinda jā, bet puse no tiem baniem ir tāpēc, ka admini brīžiem klaunojas un nevar visu sadalīt normālā veidā, tāpēc taisa topikus par katru gag vai 2h banu. 

Pats par cik esmu bijis BT daudz un dikti, skatos ļoti skeptiski uz to, ka war3 spēlētaji tēmē uz šo pozīciju. Jo no war3 sūdzibas nāk tikai par kkadiem neatļautiem serp spawniem un viss. Vai spēsi tikt galā ar dd2 esošo spēlētaju bšzi, ja būs nepieciešams bt? Un kāda garantija, ka pēc meneša / diviem neizbesīs un neuzmetīs mīksto? 

Nezinu, man personīgi nepārliecina šis viss, bet nu, ne man ir gala vārds, un tas ir tikai mans viedoklis.

Piedod, es dodu ANTI. 

~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 5h 41m
Redzēts 26. aprīlī, 12:18
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 07. februārī, 06:50
0
post

Došu REC. 
Jo pats biju BT un spēlēju tikai war3 un csdm, man nebija nekādu problēmu izskatīt sūdzības no citiem serveriem, izņemot JB un DR, no tiem es neko nesapratu un biju par slinku, lai mācītos noteikumus, bet ar citiem serveriem nebija nekādu problēmu. 

Par to cik ilgi būsi BT ir pilnīgi vienalga, manis pēc kaut 2 nedēļas, dzīve ir neparedzama un nav iespējams zināt kā viss izvērtīsies, pat ja būs tikai 2 nedēļas, tās būs 2 nedēļas kurās sūdzības un apelācijas tiks izskatītas ātrāk. 

Par atieksmi man arī ir vienalga, tas ka būs BT neatbrīvos no sodiem kuri tiks nopelnīti, JA TIKS NOPELNĪTI. Katram uznāk mēlnās dienas un katram ir kāds eksemplārs kurš prot uzspiest īpaši spēcīgi uz nerviņa. 

So jā, veiksmi tikt pie BT, ķersim labāko kas no tā izrietēs ;) 

RCHWZKY
666
240 atbildes forumā
Online: 25d 13h 34m
Redzēts 8. martā, 18:39
Pievienots, 2022. gada 07. februārī, 10:37
3
post

"nau"

edit: sorry, pēc rakstītā izskatās, ka esi totāls meathead. anti

 

Brīdināts. (c) Kuz9

Pēdējo reizi rediģēja cruelcin, 2022. gada 11. februārī, 15:27.
𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡.
Biedrs
❤Детка, ты мой кайф❤
⸸⁶⁶⁶⸸
6871 atbildes forumā
Online: 409d 4h 50m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 23:13
8 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 07. februārī, 12:34
0
post

Manuprāt hybrids pilnīgi visu izteica.  Kā arī īsti neredzu jēgu priekš otra banteam, ja aktīvs ir tikai dd2 un sūdzības nāk tikai no viena servera. anti

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 13:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 07. februārī, 12:35
1
post

Attieksme pret lietotājiem iekš foruma ir slikta, daudz rupjības runā, atkal piesakies par BT, lai pēc tam atkal atteiktos? Kuz9 pilnībā tiek galā ar BT pienākumiem. Piedod, bet ir labāki kandidāti par tevim! Neredzu tevi kā BT vairs. 

ANTI


eKs.
aimless
keks
2169 atbildes forumā
Online: 128d 18h 25m
Redzēts Vakar, 22:18
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 07. februārī, 12:42
0
post

"viss bijis saistīts ar dzīves vietas maiņu"

"Dzīves vietas pārmaiņas pēc nācās atteikties"

Vienīgais, ko es uzzināju un ieguvu no šī pieteikuma ir tas, ka tu esi mainījis dzīves vietu. xddd

 

Seriously, ir daudz labāki spēlētāji, kuriem vajadzētu kandidēt uz šādu titulu. Neredzu tevi kā aktīvu un labu BanTeam loceklīti.

Anti

HSkill
El Retardio
seksīgais
3168 atbildes forumā
Online: 185d 4h 19m
Redzēts Vakar, 23:41
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 07. februārī, 13:15
0
post

Paslaik stav 4 neizskatitas sudzibas, tad jau velviens bt nenaktu pa launu 

Cik atri var uzlikt tik pat atri var nonemt, ja uztaisisi sudus tad jau atri nonems xd

Rec

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3441 atbildes forumā
Online: 131d 4h 32m
Redzēts Vakar, 10:34
Pievienots, 2022. gada 07. februārī, 13:20
0
post

Es personīgi domāju, ka čalis būtu vērtīgs BT statusam, jo šobrīd lietotājiem ir nedaudz jāuzgaida līdz sūdzības izskatīšanai, kā arī kopumā war3 spēlētājs BT statusā ir nice, jo var mierīgi izskatīt visu serveru sūdzības.

Tā kā Kuz9'am ir arī moderatora pienākumi un tā kā var gadīties kāds īpašāks gadījums (piemēram, šaubīgs čīteris), kad nepieciešams vairāku BT viedoklis, es sliecos atbalstīt. Kandidāti nestāv rindā un ja Kalvix ir gatavs atstāt nedaudz laika uz papildu pienākumiem, tad, manuprāt, vajadzētu pieņemt.

Iepriekšēja pieredze jau ir, no manis REC.

Snuffeklis
V.I.P.
lalala
lalala
994 atbildes forumā
Online: 47d 16h 15m
Redzēts 2023. gada 08. februārī, 14:07
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 07. februārī, 14:48
0
post

Kāpēc nē, Kuz dara 3 darbus vienlaicīgi Mod,BT un kā admins.

Sliktāk jau nepaliks, ja būs vēlviens BT + cilvēks ir darbojies agrāk šajā amatā, tad sanāk pieredze arī ir.

REC no manis, ja būs problēmas, tad BT var noņemt ar pāris peles spiedieniem.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 47m
Redzēts 26. aprīlī, 23:15
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 07. februārī, 18:09
0
post

Es personigi uzskatu ka jasaprot ka ir laiki mainijushies, un ir jadod iespējas visiem kuri parāda jebkādu inicatīvu jo kas tāds ir pilnīgs retums.

Itsevišķi ja iet runa par cilvēkiem kuri nav vnk lieli troļļi un neskrien banos un tiks galā ar darbiem :D

Liels resns sulīgs REC

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2022. gada 07. februārī, 18:17
0
post

Nevarēji vnk uzrakstīt kādam no administrācijas, lai pieņem bez pieteikuma?:D

Neko sliktu neredzu, no vēl viena Banteam, tāpēc rec, jo vairāk banteami, jo ātrāk viss tiek izskatīts.

pigmi
WAR3 Admins
Lietotājs++
awkward vibes
8357 atbildes forumā
Online: 193d 21h 7m
Redzēts 26. aprīlī, 12:49
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 07. februārī, 20:59
0
post

No manas puses - REC

Ja jau iepriekš esi bijis banteamā amatā tad drošvien esi apguvis visu serveru noteikumus un nevajadzētu būt problēmām.
Redzams esi tikai WAR3 serverī, būtu patīkami kādreiz Tevi redzēt arī pubā, lai sadraudzētos ar visiem lietotājiem un būtu laba komunikācija. 
Neredzu iemeslu Tev nedot iespēju, jo kā jau mēs visi zinām tad šobrīd labāku kandidātu arī nav, nav arī pieteikumu, lai kādu citu varētu izvēlēties. Sūdzības tiešām stāv neizskatītas un Kuzminam jāveic Moderatora pienākumi, visos darbos nespēj ierauties. Lai veicās! :) 
 

 

w3Ed!ch7
Lietotājs
276 atbildes forumā
Online: 81d 9h 12m
Redzēts 2022. gada 17. oktobrī, 16:04
Pievienots, 2022. gada 08. februārī, 00:48
0
post

PRO

if you can handle cheaters etc. on war3, you can handle cheaters etc on all others servers as well, in my opinion

in opposite its not that easy, since i got banned from several servers because they were war3-noobmins which dnt know what can be possible with skills like vampiric, siphon or race sounds...

and btw. this guy only wants to help and support...

cruelcin
V.I.P.
Papucītis
my na kike, kstati
7835 atbildes forumā
Online: 587d 14h 59m
Redzēts Vakar, 17:57
Pievienots, 2022. gada 08. februārī, 19:04
0
post

Nevaru un arī negribu iebilst dot Tev iespēju pamēģināt vēlreiz. 
Cilvēks personīgi izrāda iniciatīvu darboties un palīdzēt , why not. Kā jau Chemijs minēja , tiešām retums.  
Ļoti iespējams , ka spēs atvieglot/samazināt darbus ar sūdzībām un apelācijām. 
No manis rec.


sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 11. februārī, 15:21
2
post

Domāju ka liekas rokas Kuz9 nenāks par sliktu.

Pieņemts.

 

 

 

Slēgts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0