bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Haoss / Beztēma / Offtopic
4
0
topic
IP sakritība.
lucifers
V.I.P.
klucifers
483 atbildes forumā
Online: 3d 2h 1m
Redzēts 3. februārī, 21:49
Pievienots, 2015. gada 20. jūnijā, 00:52

Cik skatos, gandrīz katrs bans, tiek noņemts, ar iemeslu IP sakritība. Man ir jautājums, kā jūs to pārbaudat?

Tik pat labi, es varu uztaisīt jaunu profilu forumā, noraut banu, un caur to uzrakstīt, ka IP sakritība. Demo jau iepriekš saglabāšu kādu veco, un to parādīšu. ne? 

Man liekas nepareizi, jo sajūta, ka vispār nepievērš uzmanību, tikai uzreiz noņem un viss.

Obijs
V.I.P.
Lietotājs
2312 atbildes forumā
Online: 251d 11h 28m
Redzēts 27. aprīlī, 00:18
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 20. jūnijā, 01:58
0
post

Es pilnīgi un galīgi piekrītu šitam... no dažiem cilvēkiem ir "IP sakritība", reizi vai divas nedēļā. Nafig ņemt nost banu? Ja arī ir tā IP sakritība, jūs atbanojat līdzar to čīteri.. Ja grib normāli spēlēt, tad iegādājaties savu IP jopt, tas nav dārgi... Ess tagad saglabāšu veco demo, iešu pačītot prikol pēc, noraušu banu un prasīšu unban jo IP sakritība... ŠĪ TĒMA IR TREKNS MĪNUSS KIKAM!

Pēdējo reizi rediģēja Obijs, 2015. gada 20. jūnijā, 02:04.

 

Dalī
V.I.P.
850 atbildes forumā
Online: 52d 16h 28m
Redzēts 2023. gada 03. decembrī, 13:14
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 20. jūnijā, 10:03
1
post

Obij, nevisiem tas savs IP ir tik lēts. Man, lai es dabūtu savu IP ir mēnesī jāmaksā papildus 4 Eiro, kas man neliekas pilnīgi iizdevīgi. Šeit es pavadu parāk maz laika, lai ņemtu savu IP. Reizēm gadās, ka IP sakritības notiek diezgan bieži, jo man interneta provaideris pilnīgi smird. 

 Tad sanāk beigās tā, ka ja Tev ir IP sakritība, tad tev ir jāpērk unban, kaut neko neesi izdarijis? Man tas liekās debīli, jo es nevēlētos tērēt naudu par kaut kādiem unbaniem. 

Obijs
V.I.P.
Lietotājs
2312 atbildes forumā
Online: 251d 11h 28m
Redzēts 27. aprīlī, 00:18
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 20. jūnijā, 12:01
0
post

Tev tas varbūt liekas debīli, bet dēļ tevis unbano čīteri, tad priekškam vispār banot ?

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0