bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
0
0
topic
Sveiki no ` Attach
attach
Jauniņais
11 atbildes forumā
Online: 2h 40m 43s
Redzēts 2021. gada 07. aprīlī, 13:58
Pievienots, 2015. gada 20. jūnijā, 14:49

Par sevi:

Vārds - Kaspars

Bilde - Nebūs . 

Vecums - 16 .

Dzīvesvieta - Talsi . 

Tavi hobiji - Mūzika , sports . 

Vai nodarbojies ar kādu sportu, kur, cik ilgi? - Basketbols 6 gadi , Talsu vidusskolas halle . 

Kāds ir tavs moto? (sauklis) - Lai dzīve uzspīd laime . 

Ko tu parasti dari brīvajā laikā? - Eju ārā patūsēju ar draugiem , pakaitinu meitene kaut ka tā . 

Vai esi ceļojis? Kāda vieta tev liekas pasaulē visforšākā? - 15 gadu vecumā biju aizbraucis uz Angliju visu vasaru nosēdēju anglijā , Amerika es tā vizmaz domāju nezinu kā citi domā . 

Kā tu uzzināji par Kick.lv, kāds tev ir radies pirmais iespaids? - Ehh iegāju skype un mani pievienoja kaut kadā grupā ar grupas nosaukumu ''KICKLV''

Kāds ir vistrakākais atgadījums ar tevi kas tev nāk prātā? - Ehh kaut kāda 8-9 gadu vecumā uzkāpu uz koku 3 stāva māja aukstumā un tad ar platām kāja kritu zemē baigi sāpēja : dd

Kā tu sevi raksturotu pāris vārdos? - KASPARS-Fantāzija un realitāte viņa dzīvē atrodas līdzsvarā. Mundrs, viegli sprakstošs, izsargājas no liekiem skarbumiem. Visu laiku meklē īsto vietu, kur sevi apliecināt.

Kāpēc izdomāji uzrakstīt sasveicināšanos? - Lai jūs uzinātu kas es esmu par fruktu :D

Tavs novēlējums visiem lasītājiem - Lasiet kārtīgi : D

Par spēlēm:

Tavs niks. - Attach

Bijušie niki - Rufixx , bombers , lifchikinsh . 

Kādas spēles tu spēlē, vai esi spēlējis jau Kick serveros? - Spēlēju tikai CS`ū , vel nēsmu spēlējis bet spēlēšu noteikti . 

Kādas spēles un cik ilgi tu esi spēlējis pirms tam? - Bērnībā spēlēju Mario , tas man ļoti patika :D . Un tas ir viss man kādreiz neinteresēja dators vairāk pieversos televizoram bet tagad jau datoram : D

Vai esi piedalījies kādos spēļu turnīros? - Vel nē bet gribētu pamēģināt . 

Kurā vietā tu parasti atrodies rezultātu dēlī? (killu, score, topu) - Killu , score , topu . 

Kur mēs tevi redzēsim kickā visvairāk? forumā vai serverī(os) kurā(os)? - Viss vairāk rēdzēsiet JB serverī jo baigi patīk JB un arī uzsturēšo forumā . 

 

Ar cieņu - Attach . 

        Patīkamu lasīšanu . 

​AIM DOWNLOAD .

pelciņš
Jauniņais
nlo
520 atbildes forumā
Online: 23d 8h 14m
Redzēts 2017. gada 03. maijā, 21:06
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 25. jūnijā, 20:59
0
post

much gud topik

haj

https://instagram.com/rolandsviksna/ CHECK AUT MAI INSTAGRAM BLJAET

Lietotāji skatās šo tēmu: 0