bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
8
0
topic
Nākamais kick.lv mīts?
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts Vakar, 20:39
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 17. aprīlī, 01:16

Nākamais mīts?

 

Šis topiks ir tikai lai noskaidrotu cik daudziem ir interese, un kādos datumos labāk, un kur un kādu mītu jūs gribētu.

 

1. Iespējamās vietas:

* Pirts, ja savaktos daudz cilveku ( tad visdrziak ka mits uz vairakam dienam )
* pie kāda ciemos dzivoklī
* varbut var pie kāda privātmajā?

 

2. Kādi datumi un laiki jums derētu vai būtu vislabākie?

man personīgi der nākamās 7 dienas, pēc tam 2 nedēļas esmu prom jūrā, pēc tam atpakaļ atkal 2 nedēļas, pa lielam man der jebkura diena kad esmu Latvijā, varu atbrīvot.

 

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2022. gada 17. aprīlī, 01:16.

eKs.
aimless
keks
2169 atbildes forumā
Online: 128d 16h 27m
Redzēts pirms 1 stundas
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 17. aprīlī, 01:35
0
post

Zinu, ka kādam bija ideja taisīt meetu kopā ar peintbolu. 
Ideja, kuru es negrasos organizēt, bet piedāvāju, ka savākties varētu uz peintbolu visi, tik lai ir pietiekoši liels laukums un tad pēc izvēles kāda pirts vai ciemos tie, kuri vēlas turpināt buhāt un tamlīdzīgi. 

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 3h 40m
Redzēts Vakar, 12:31
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 17. aprīlī, 01:39
0
post

Es šoreiz stabili brauktu, jo cik dzirdu bija jautri. Man der jebkuri datumi!

Pirts man viena ir Jelgava, pāris kickieši tur ir bijuši nu kādi 14:reec2:

90e + drošības nauda par pirti nav nemaz tik slikti. 20 gultas 2 stāvā vienā telpā /pirts/viesu zālē /grills un dīķis. 10/15min attālumā ir peintbols ka reiz 


Lacz
Jauniņais
⏳ Bandas līderis ⌛
1362 atbildes forumā
Online: 79d 15h 28m
Redzēts 2022. gada 06. jūnijā, 22:02
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 17. aprīlī, 06:47
0
post

Interese ir, bet man ar datumiem būs grūti samenedžēt. 100% zinu, ka nākamā nedēļa priekš manis vispār nav opcija. 

Ja ir interese par paintbolu, varu uzorganizēt, netālu no Rīgas draugam pieder viens no lielākajiem peintbola laukumiem LV (attiecīgi potenciāli labāka cena), ir pieejama maza pirtiņa un/vai baļļa, protams piknika vietas utml..

Ja bez palikšanas un plānojas tīri vienas dienas pasākums, tad šis ir ļoti ok variants. Tur pašlaik naktsmītnes nav pieejamas, tāpēc pat gribot nebūs opcija tur palikt.

P.s. Ērta nokļūšana gan ar sabiedrisko, gan ar privāto transportu.

P. S. S. Ja par šādu lietu būs interese, tad tikai ar priekšapmaksu, neko nesponsorēšu kā citas labās sirdis šeit. 

Pēdējo reizi rediģēja Lacz, 2022. gada 17. aprīlī, 06:49.
deqwatian357ANW
Jauniņais
Joda
Jodurts
188 atbildes forumā
Online: 12d 20h 19m
Redzēts 23. martā, 16:47
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 17. aprīlī, 13:56
0
post

Reinītis saņēmās, viena pinte no manis.

Tagad jau tēmā ir lasertags, biju ar Identija sušķiem un bija tēma. Man paliek galvenais, lai mēs kopā, kaut ko daram, izņemot braukt uz Liepāju.

Es dzirdēju ka Rahxs uzņemsies šo uz sevi atkal.

Joda atbrīvos laiku šajai mērcītei un ieradīsies uz 100%.

PS. Armands pediņš sēž Grinderī.

ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4789 atbildes forumā
Online: 121d 5h 24m
Redzēts Vakar, 13:46
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 17. aprīlī, 14:50
0
post

Es jau gribētu peintbolu, bet tad tas ir jātaisa piektdienā. Un piektdienā es tik vakarā tieku, diezvai vakarā kāds taisīs ko tādu

Par datumu vienalga, galvenais, lai tās ir brīvdienas. no Piektdienas-svētdienai, 3dienas

Un mītu varētu Kurzemē vai Zemgalē, labi varianti

Tākā, taisam un braucam!

Piziks
Lietotājs
Labsirdīgais
988 atbildes forumā
Online: 117d 9h 2m
Redzēts Vakar, 20:56
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 17. aprīlī, 16:10
0
post

Ja Chemijs nesaitaisīs dd2, tad viņam nebūs tāpat ar ko atbraukt. kick meets atceļās!

Nurmachimaevmakachev
Lietotājs
Zaļš
2983 atbildes forumā
Online: 225d 23h 56m
Redzēts pirms 9 stundām
Pievienots, 2022. gada 17. aprīlī, 16:35
0
post

Domāju labākais variants būtu viesu nams/pirts uz 2/3 dienām. Knejva variants par pirti Jelgavā arī ir tīri sakarīgs, cik atceros tā pirts bija diezgan laba. Atliek tik kādam to visu noorganizēt.

@ZnT Tomēr labāk būtu taisīt Vidzemē, jo lielākā daļa te ir no Rīgas un Vidzemes, vairākumam tomēr jāpiekāpjas.

P.s Šoreiz vilkšu ārā.

efka
Jauniņais
Lauķene
Kaspars
1255 atbildes forumā
Online: 45d 21h 38m
Redzēts 2023. gada 08. jūnijā, 12:28
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 18. aprīlī, 20:31
0
post

Ierasties pati nevarēšu.

Domāju pati organizēt ap Jūlija beigām. Tad cerams arī jūs satikšu! 

Veiksmīti jums izklaidē!

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 21h 59m
Redzēts 16. martā, 16:37
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 18. aprīlī, 22:24
0
post

Par pavasari nezinu, fatty iceberg chemy. Toties vasarā pirms / pēc Līgo svētkiem, es ar Ventu sāksim kaut ko štukot , ka kaut kur ap to laiku varētu iedzert kādus divus gaišos alus un doties pa mājām. #healthy .  Gan jau vēl kāds gribēs pievienoties.


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

Kriksons
Jauniņais
104 atbildes forumā
Online: 17d 1h 29m
Redzēts 26. janvārī, 17:54
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 19. aprīlī, 01:33
0
post

divos pie origo, gaidu savus 50 eur

SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 11h 9m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2022. gada 19. aprīlī, 01:44
1
post

Kad chemijam izlīdīs gudrības zobi,tad tiksimies.

Moxley
Jauniņais
Bandīts / Mežonis
338 atbildes forumā
Online: 9d 2h 0m
Redzēts Vakar, 14:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 20. aprīlī, 02:43
0
post

ja kriksons brauks es ari, gribas redzet to norusejoso opeli 

Kamiks
Jauniņais
krasavčiks
3750 atbildes forumā
Online: 203d 6h 27m
Redzēts Vakar, 15:11
Pievienots, 2022. gada 20. aprīlī, 14:59
0
post

Kaut kādā brīdī izskanēja ideja par lāzerpeintbolu, kas varētu arī vairāk piesaistīt daiļā dzimuma pārstāves, lai nav zili melnas jānošauda peintbolos vai airsoftos. Pēc šādas aktivitātes ( ja to rīko no rīta vai dienas pirmajā pusē ), tad pēctam jau varētu kaut kur piemesties, lai paceptu gaļiņ / kaut ko iedzertu. Vai tas jārīko ir uz vairākām dienām? Nu jāteic, ka tik cik ir redzētas tās nodzertās sejas, tad otrajā dienā lieltderības koeficents no tām nav, tāpēc pietiktu arī ar vienu dienas / nakts pasākumu. Kurš to uzņemsies organizēt? ( Tur jābūt lieliem pautiem )

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts Vakar, 20:39
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 20. aprīlī, 22:41
0
post

Loti forši redzēt uz šo atsaucību

Man diemžēl pamainījās darba apstākļi, un es braukšu prom nevis uz 2 nedēļām, bet 4, būšu Letland ( Latvijā ) tikai 24 vai 25 maijā.

 

 

Pilnībā sapratīšu ka jūs rīkosiet to bez manis agrāk, un droši variet izmantot šo topiku lai saprastu kuros laikos

Bet nu ja nebūs tuvāko 2 nedēļu laikā nebūs topiks kur būs izdomāti kkadi datumi, nu tad es uztaisīšu līdzīgu topiku šim, tikai jau ar precīzākiem variantiem un laikiem.

 

Pamatā abi nosauktie varianti izklausas baigi labi, un zinu ka daudzi ir loti noilgojushies pec mazliet lielakiem tusiņiem kopš par covidu visiem peksni palika pofig jo parādijās interesantākas lietas internetā par ko parunāt :D

Hybrid Minds
Biedrs
lelelelelekeke
11254 atbildes forumā
Online: 264d 23h 48m
Redzēts pirms 9 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 20. aprīlī, 22:59
0
post

Būsim realistiski - tie mīti vienmēr ir ar domu aizbraukt uz 2 dienām, pieļergoties, un tad (manā gadījumā) 3 dienas censties attapties, dzert Daridu un trīcēt gultā kā rudens apšu lapa, kuru vējš nes brīvi pa aukstumu.
Laiks ir perfekts, jebšo būs perfekts, lai:
1) Pavadītu visu dienu kaut kādos kopīgos atpūtas pasākumos, t.i - lazertag, airsoft, dažādi peintboli (peintbolu var spēlēt ar mini bumbiņām, ka pat dāmām nesāpētu un nepaliktu zilumi), apmeklētu kaut kādas vietas, vai dotos kaut kādos kempingos
2) Ne vienmēr vajag viesu mājas vai dzīvokļus, neesam jau tīņi. Vienmēr ir lielisks alternatīvs paņemt telti, un doties atpūsties pie dabas pupa, kopīgi pacept gaļiņu kaut kur pie jūras vai kādas ezera tilpnes, lai nav jāsēž pie galda, ar rumkolu rokā, un jāstāsta visiem kaut kas par kicku vai jānodirš visi lietotāji (lol). 

Dabā viss ir foršāk - iziesim no standartiem, no tā visa, horizonts ir tālu, var meklēt 101 variantu, kas nebeidzas ar viesu namiem. Auto ir pietiekami, sliktākajā gadījumā - vilcieni, sabiedriskie transporti, utmldz. lietas. Tomēr, kaut kas arī ik pa brīdim jāpamaina. Es pat būtu gatavs kaut kādu telti kādam aizdot tādā gadījumā, kuram nav, ar norunu ka tā netiktu pievemta vai apgānīta kaut kādā veidā.

Veiksmīgu vakaru, padomāsim par šo arī! 

p.s - dabā labāk pieļergoties ir. 

jollylv
Jauniņais
Meitene zeltene
𝐿𝑖𝑙 𝑃𝑎𝑛𝑑𝑎
Džollī
1864 atbildes forumā
Online: 162d 9h 45m
Redzēts 27. martā, 21:38
Pievienots, 2022. gada 24. aprīlī, 22:19
1
post

Es par lāzertagu noteikti! Peintbols kaut kā neuzrunā, zinot šitos visus slimos kickiešus... 

Bet kopumā piekrītu, ka vajag kaut kādu aktivitāti un tad vai nu pie kāda pasēdēt vai paņemt kkur kko uz vienu nakti, manuprāt uz 2 naktīm ir pa traku...nu vienīgais, ja brauc kkur patālāk...

Un nost ar teltīm!!! Riebjas gulēt pie dabas pupa bez ērtībām :D

 

 

 

Welcome to the show... Welcome to my life!

ChmooZvaigzne
Jauniņais
✯ Блатной ✯
Chmošņiks
1498 atbildes forumā
Online: 58d 5h 46m
Redzēts 2023. gada 07. jūlijā, 21:30
Pievienots, 2022. gada 24. aprīlī, 22:29
0
post

Yoda deva interesi ienākt kickā uzzināt jaunumus, tad nu izdzirdot par iespēju uzspēlēt peintbolu izklausījās ļoti forši.

Lāzertagu varam atstāt bērniem. 

Manuprāt, jātaisa ir uz vienu nakti, jo pirmajā vakarā visi pierijas tik tālu, ka nākošajā dienā vairs nav dzīvības pazīmes, tādēļ nevajag mocīt sevi un apkārtējos mēģinot tusēties vairākas naktis, protams ir daži nemirstīgie un ja viņi ņem virsroku, tad var arī uz divām naktīm. 

Par atpūtu pie dabas, tas ir tiešām superīgi, bet telts nav priekš manis :(

 

   Chmoo      Zvaigzne :P

Moxley
Jauniņais
Bandīts / Mežonis
338 atbildes forumā
Online: 9d 2h 0m
Redzēts Vakar, 14:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 25. aprīlī, 16:55
0
post

Kadas domas par kempingu vietu ? Pie dabas laba ideja ir patuset, paldies Hybridam par ieteikumu. Varetu uztaisit ugunskuru, pachillot, parekt. Nebutu ari slikti ja butu blakus jura, varetu skatities saulrietu ar daziem kuri vel nebus nolikusies uz gultas, tikai jaatrod kads kurs to uznemtos.

Pēdējo reizi rediģēja Moxley, 2022. gada 25. aprīlī, 16:55.

Vecteevs
Jauniņais
587 atbildes forumā
Online: 18d 3h 2m
Redzēts 2023. gada 26. decembrī, 12:47
Pievienots, 2022. gada 25. aprīlī, 19:07
0
post

pie dabas būtu ļoti forši un labi atpūsties.  kās kempings vai pie kādas ūdens krātuves. 

bet man šķiet,ka tad ir jāgaida siltāks laiks,jo nu tagad pa nakti ņemt un salt arī nav kaifs. 

ja tas būtu siltākā laikā un vasarā es labprāt ierastos un iepazītu ar ko te spēleju :D

Haiduk
Lietotājs
dušplēsis
(。◕‿◕。)
241 atbildes forumā
Online: 89d 15h 11m
Redzēts Vakar, 12:25
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 01. maijā, 22:08
0
post



https://www.klintis.lv/
 

Pēdējo reizi rediģēja Haiduk, 2022. gada 01. maijā, 22:14.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0