bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
12
0
topic
Tava profesija
»𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«
V.I.P.
Meitene zeltene
✞ 𝓓𝓲𝓮𝓿𝓲𝓮𝓽𝓮 ✞
5073 atbildes forumā
Online: 149d 14h 27m
Redzēts 15. februārī, 16:41
Pievienots, 2019. gada 08. oktobrī, 23:29

Tava profesija

 

Šī foruma spēle tika izveidota, lai jūs varat pārējos kika lietotājus iepazīstināt ar jūsu darbu/profesiju.

 

Noteikumi: 

1. Tev ir jāpastāsta par savu profesiju, kuru esi apguvis/apgūsti.

2. Aprakstam jāsastāv no minimums 5 paplašinātiem teikumiem.

3. Droši var pieminēt kadu smieklīgu atgadījumu strādājot šajā profesijā, plusus un mīnusus, ieteikumus .
     * Kas ir tas, kas tev tavā darbā patīk vislabāk?
     * Ko jaunu esi apguvis strādājot?
     * Kāda ir tava darbadiena ikdienā?
     * Kam līdzinās tavs priekšnieks/ce?

 

Informācija:

1. Lietotājs kurš būs labi pecenties un interesanti pastāstījis par savu profesiju varēs iegūt balvā 1 spinu iekš "challenges" sadaļas.

2. Katrs drīkst veikt tikai vienu ierakstu , bet ja esi mainījis darbu, ieguvis jaunu profesiju tu drīksti postot atkārtoti, bet ar viena mēneša intervālu. 

3. Noteikumu neievērošanas gadījumā sods +1wp.

 

Pēdējo reizi rediģēja Minnia, 2023. gada 04. maijā, 21:09.


Fruzenty
Jauniņais
Mazais
Kick king
1169 atbildes forumā
Online: 66d 9h 2m
Redzēts 15. aprīlī, 10:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 10. maijā, 12:29
0
post

ban???  nop

 

Brīdināts. (c) akasi

Pēdējo reizi rediģēja akasi, 2021. gada 10. maijā, 13:19.
keKei
Jauniņais
61 atbildes forumā
Online: 5d 4h 42m
Redzēts 2021. gada 05. decembrī, 18:39
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 26. maijā, 16:00
0
post

Šobrīd es strādāju par galdnieku, to jau daru kādu labu laiciņu. Tajā ietver - detaļu sagatavošana, frēzēšana, slīpēšana, zāģēšana, lakošana vai arī krāsošana. Dažādi vel sīkumi, kā skrūvju caurumu urbšana, eņģu skrūvēšana. 
Tas pa lielam arī laikam viss. Īsti nav jau ko vairs tur skaidrot. Gan jau visi apmēram saprot kas jādara.
Darbā man vislabāk patīk, iešana prom, vai arī pusdienas. :D
Neko īsti šajā darba vietā neesmu jaunu apguvis. Tikai ka Tevi var nodarbināt kā kaut kādu robotu.
Darba diena paiet mierīgi un bez steigas. Diezgan vienmuļi.
Priekšnieks īsti nekam nelīdzinās, bet vinš nāk no Latgales puses un izrunā dažus vārdus smieklīgi.

Man arī ir viens intresants kolēģis. Ari no manas dzimtās pilsētas. Nekad neesmu nabagu redzējis ar uzvilktām biksēm pāri krajkasītei. Dažreiz tas tracina.
Baigais kauslis esot. Neesot dabujis pa muti kopšs septītās klases. Kad viņš man ritīgi sāka krist uz nerviem piedāvāju iziet arā uzkauties. Vinš nedaudz apstūlba un nepiekrita. 
Baigi daudz mēļo ka visu māk un zin. Tomer stulbs kā zābaks

OSKARSS32
Jauniņais
19 atbildes forumā
Online: 3h 16m 45s
Redzēts 2022. gada 19. jūlijā, 14:27
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 23. jūlijā, 22:55
0
post

Šobrīd strādāju par apsargu rīgas tirdzniecības centrā.

Man ta liekas jauka profesija, jo tajā ir nepieciešama liela atbildība, kan neoiemīt kuram katram cilvēkam.

Apsarga darbā darba ir daudz: objekta apsardze, fiziskā apsardze, u.c

Pavisam nesen sanaca noķert zagli, kurš gribēja nozagt plīti.

Vienu vārdu sakot, es iesaku šo darbu ikvienam, jo tas ir ļoti perspektīvs darbs.

concijs
Jauniņais
Meitene zeltene
304 atbildes forumā
Online: 46d 18h 52m
Redzēts 5. martā, 12:03
Pievienots, 2021. gada 14. septembrī, 08:34
0
post

Strādāju par sutinieri liepājā, braucu pie bezpajumtniekiem un savācu viņus, vēlāk špricēju viņiem čipu muskuļī un izmantoju savām vajadzībām

Skolu pabeidzu Liepājas 1. koridoru akadēmijā

Darbs ir diezgan attalgots, jo bezpajumtnieki strādā par velti melno darbu. 

Ir bijusi smieklīga situācija, kad čips neiedarbojās(arī tā mēdz gadīties) un mēģinājusi izprukt no manām maigām rokām cauri, bet šādiem gadījumiem man vienmēr kabatā ir odekolons, kurš viņus pievilina kā suni kauls.

Pēdējo reizi rediģēja concijs, 2021. gada 14. septembrī, 08:38.
mrs. doubtfire
Jauniņais
Tedifācijs!
44 atbildes forumā
Online: 14h 6m 21s
Redzēts 2022. gada 22. martā, 14:10
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 13. martā, 00:34
0
post

Šobrīd strādāju Nacionālie bruņotie spēkos ,kāpēc tāda profesija? Tāpēc ,ka no bērnības jau sapņoju ,ka man būs vesels plaukts ar beretēm:) Tagad ir doma vēl pieteikties brīvprātīgajos ,lai varētu palīdzēt Ukrainai.:)

 

Gods kalpot Latvijai !

GoodLike
Jauniņais
10 atbildes forumā
Online: 7h 5m 57s
Redzēts 2022. gada 10. augustā, 21:06
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 28. jūnijā, 17:49
0
post

Strādāju par karjeras tehnikas (DUMPER, EKSKAVATORI,TRAKTORI.......) aizgāju projām-sačakarēju dēļ tām vibracijām,bedrēm,sliktās amortizācijas MUGURU... Toties tagad esmu atgriezies vecu vecajā darbā-

un tagad saucos,metinātājs,montētājs, un var piemetināt vēl virkni ar visa veida profesijām kas ietilpst manos pienākumos. karoče meistars.

wishuamerryc
skatās challenges
WAR3 Admins
WAR3 minikonk. rīkotājs
2545 atbildes forumā
Online: 79d 23h 38m
Redzēts pirms 2 minūtēm
Pievienots, 2022. gada 11. oktobrī, 03:11
0
post

Ive been through social service education. After that speech therapy. Worked for a year. Decided I don't want to do something that the kids themselves don't want so I quit before the next school year starts. I tried software university. The way you are supposed to think while writing code is a bit foreign to me so I put that on pause. Currently learning Italian for a call center job.

RushFuck
Lietotājs
pinq
the golden boy
683 atbildes forumā
Online: 30d 4h 33m
Redzēts 2023. gada 25. novembrī, 15:23
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 13. februārī, 03:14
0
post

Strādāju šobrid par aukliti ,pieskatu trīs skaistus bērnus , pasauca mani pēc cv ievietošanas un visticamak pēc reitingiem , pelnu diezgan normāli ,citreiz samaksas vieta iedod vnk cepumus ,bet tā tīri normāli ,kā pagaidu darbs kamēr neko citu pagaidām neprotu ir tīri okay. Citreiz tie bērni mani pieskata ,bet kopsumā ir labi es nesudzos. 

 

P.s. A tā pēc profesijas esmu inženier komunikācijas tehniķis ,

Alumīniju konstrukciju meistars 

 

Pēdējo reizi rediģēja RushFuck, 2023. gada 13. februārī, 03:16.

EST 19 XX 

Take your shit togheder

 

 

love_me
Lietotājs++
est 199x
925 atbildes forumā
Online: 73d 7h 7m
Redzēts Vakar, 20:41
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 18. februārī, 09:53
0
post

Kā jau noteikti lielākā daļa no večiem - celtniecība jeb precīzāk es esmu uz iekšdarbiem. ( Renovācija, atjaunošana ) 

Sākot no nekā ceļam mājas līdz pat pēdējam skursteņa ķiegelim. 

Protu arī kanalizāciju vilkt un elektrību īsāk sakot protu no visa kautko. 

 

 • HAPPY ENERGY •

 

beijbe_
Jauniņais
Meitene zeltene
Saulīte ☀️
631 atbildes forumā
Online: 35d 4h 30m
Redzēts 24. martā, 23:59
Pievienots, 2023. gada 18. februārī, 14:11
0
post

Strādāju vietējā Topiņā. Šobrīd esmu parasta pārdevēja, bet man sola, ka jau ar nākošo mēnesi būšu boss.

Vislabāk darbā patīk tie darba dienu vakari, kad pa skidonu varu savākt ēdienu. Apguvusi neko neesmu, bet jau māku atpazīt cilvēkus, kas nāk no rītiem pēc kokčika un kurš pēc sviestmaizes. Ikdiena diezgan brīva, pārsvarā sežu kickā pie kases, jo cilvēki tak pagaidīs, ēdiens nekur neaizskries. 

                                                                                         sds

Techno Vikings
Jauniņais
14 atbildes forumā
Online: 4h 58m 03s
Redzēts 2023. gada 24. martā, 20:47
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 24. martā, 19:24
0
post

Biju pavāra palīgs . Tagad macos Buvstrādienku. Patīk fiziski darbi .. 

Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12765 atbildes forumā
Online: 264d 5h 52m
Redzēts pirms 4 stundām
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 19. augustā, 12:39
0
post

Esmu bezdarbnieks. Jau iet 4 mēnesis. Bet tāpat katru dienu kaut kas ir jādara. Ir dienas, kad var atpūsties, bet ir dienas, kad neesmu sasniedzams un nav pat laika ieiet kickā. Reizi trijos mēnešos jāatrādās, ka esi dzīvs. Neko nedari un nauda ripo tavā kontā. Vari ceļot un darīt, ko sirds vēlas.

Pēdējo reizi rediģēja Tessa&Hardin, 2023. gada 19. augustā, 12:40.
duck
Skatās sākumlapu
Jauniņais
ir
553 atbildes forumā
Online: 22d 17h 5m
Redzēts pirms 13 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 08. novembrī, 10:50
0
post

Tagad nekur nestrādāju ,jo nessen atgriezos no Anglijas. Bet pirms tam strādāju pansionātā ,bija interesanti. Pats labākas ,kad vedu vecos uz kādu kīno (mums tur liels projektors ir)

 

tad vienmēr kāds pielieks bikses.

 

NerealsKabans
Jauniņais
Dubult_T
7 atbildes forumā
Online: 4d 6h 5m
Redzēts 12. aprīlī, 08:41
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 10. novembrī, 18:53
0
post

florists

KickMan Kick
Lietotājs
meiteņu magnēts
kika
482 atbildes forumā
Online: 6d 17h 19m
Redzēts 18. aprīlī, 22:42
Pievienots, 2023. gada 15. novembrī, 18:13
0
post

Esmu kurjers piegādāju servisiem autodetaļas. Vislabāk man patīk braukāt pa visādiem meža ceļiem ko esmu atradis strādājot. Strādāju jau 2 gadus šajā darbā un ir bijuši visādi piedzīvojumi. Viens no tiem bija kad braucot pa meža ceļu pārsitu karteri bet pats to nemaz nemanīju un tikai sapratu kad biju kādus 3 km nobraucis un eļļa iztecējusi un mašīna sāka bļaut par problēmu. Tā kā braucu pa Rīgu bieži ir jautri ar kādu skrieties un ja ir kāds agresīvāks braucējs tāpat kā es tad ir vispār jautri. Vispār kopumā man mans darbs ļoti patīk un sūdzēties nevaru.

Mcmz
Jauniņais
29 atbildes forumā
Online: 15h 59m 48s
Redzēts 25. janvārī, 20:08
Pievienots, 2023. gada 27. decembrī, 00:02
0
post

apkopējs

Fruzenty
Jauniņais
Mazais
Kick king
1169 atbildes forumā
Online: 66d 9h 2m
Redzēts 15. aprīlī, 10:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 4. janvārī, 22:27
0
post

Būvniecība,krāsoju,apmetu sienas,flīzeju gridas,sienas,stiprinu majas pamatus,labojam majas fasades,un pa lielam tas viss.

Spridzeklis
Biedrs
Lieliskais
2746 atbildes forumā
Online: 141d 17h 41m
Redzēts 11. aprīlī, 12:02
Pievienots, 5. janvārī, 01:08
0
post

Nav un nemaz nezinu kas tas tāds ir profesija :D Strādāju noliktavā par palešu šķirotāju ( viegls veids kā jaunībā sabojāt muguru) :D 

                                                                             Band hollywood undead GIFs - Get the best gif on GIFER

    

                                                                                                    

bicis no MOSS
Jauniņais
88 atbildes forumā
Online: 2d 10h 7m
Redzēts 27. martā, 19:50
5 Brīdinājumi
Pievienots, 6. janvārī, 22:17
0
post

Bomzara 
 

Pēdējo reizi rediģēja cruelcin, 14. martā, 00:00.
mrfouley
Jauniņais
123 atbildes forumā
Online: 2d 8h 59m
Redzēts 4. martā, 21:31
4 Brīdinājumi
Pievienots, 28. janvārī, 05:32
0
post

sētnieks.

 

Brīdināts. (c) cruelcin
 

Pēdējo reizi rediģēja cruelcin, 13. martā, 23:54.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 279 ( 2785 skatījumi )
Fēnikss, Pīle, cruelcin, luīze, Nurmachimaevmakachev, 🌿🌿🌿, Pizhikz., duum, motty, Kristy, Hybrid Minds, AndisKoks, gary, traitors, NewbieEU*, Kide54, Сhrееру©, NerealsKabans, Gamora, inar4xx, 575, love_me, mrfouley, bicis no MOSS, Tessa&Hardin, tenblunt, Latvians, Spridzeklis, Fruzenty, Enemijs, Krista, Mcmz, 2nf*, KickMan Kick, aimbatten (;, pankuksh, duck, santiz, beijbe_, who`s who, Pīļuks, vytuls, Aut0ft, SintijaL, Zane, Minnia, Kiwi :], Wunderschlange, pigmi , alska, Gloks, Techno Vikings, akasi, Agneshuks, RushFuck, Pickle Laura, HSkill, knejvs, phine, Piziks, ~Evils~, Kikii., Oz1ris, Hazard, Boris, ⚒️Stoick the Vast⚒️, bnation-, wishuamerryc, Jazeps Vitols, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Bridzaa, eKs., Anna, Arch, Kamiks, GoodLike, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., MENDIJA, Venta, Faacha, Dzēsts lietotājs3133033, Crack, mrs. doubtfire, Minimi, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, Klaus, ZirguZaglis, KenT1k, Snuffeklis, Lacz, Canep, Jackass3D, 2kk, concijs, efka, ReactivE., Mohit, wind, Strelnieks., prote1ns, PooKa, hehegeeva, enrico, K@@SiS, skyya, OSKARSS32, Siguldietis, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, Kizit, keKei, ChmooZvaigzne, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, REKTOPUSS, 25CM, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, klubuJuris, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, Capture, Deu, Draiskule, jollylv, Obijs, Emoji, do9jn, ScoRp1oN^^, malenJkaJa*, kik0, 0blivionx, X-pAc, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, sсhoKKur-, ZeltaBlack, - З Л О -, intars45, w3Ed!ch7, BANZAI, milkhouse`, angiiins, Ethe, BARBARIAN, konstance, NinjaC5, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, Gradigais, activision, Weksijs, Exc, Kraapaals, kon4, Sniedzinjsh, Baltais, Kosmoss., jevrika, stulbs, Matriks, Cheriss, Kriksons, auns, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, malbaro, VILKNADZIS, ILL BILL, Leh , LowSkillL, Šķiedra, Celms, eena, Kristersss, FIIR1M, rronijs, Wolfyy, exe, KoKoC, CharmZ, Krisiic, tomts, Amors, Mazaciepa, Haiduk, BRATSKY KRUG, Rindindin, Bastaardio777 , SniegaRausis, ethereum, magisterial , nenshuks, Paldies., qppykt, Purpel, chubs, not hns, Oskars.R, ERIKS K, radžiņš, Bubliks, snowqueen111, caw, <FiZz>, Pilots, no-legal, xvid, seskosio, VendeN, Naft'līns, ⛔lolwut?, deewekzij, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., СТИЛЬ., HUSEINS88, Kikaaa, è’lei, MaxFly, Kr!st1nkaa, LapIn, dzēsts profils, Lauku puika a.k.a hnc. , RagnaR, HaTeMeZzz, latvietis75, cheburashka, -Zajka-, duffer, C0ppy, Diademantus, Emīls., Dinarzz, Jetta, daryl, **MoHiTo**, Vaaveriite*_^, gucci, sixed, blonda, **Nezināmā**, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, EvE, Riepa, slAyzorkjeeee-, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, Laggato, nisker, arthurqee, WickedLady, bEEEr, lauvasdeeels, Incorrigible qwz, Lvbulta, Grizzlijs, socket.io, Edward, Cietvīrs , toxicated, paseeta, SiGoNs, 3G_LITRS, SINCAS_MONSTRS, ★ToughEnough★, Sin4a, Remember-ME, spokio, CepumCepuminshhh, Singapuras DAGS, Otte, HakeRs, John Doe, hakerl1nk, Hvz, MiXiEEE, Dzonis, 47th, Kalvix, Fūdiņš, HaRZz, Chemp1k, iFamous, Yakuza, Witch, Snicker, Chemijs