bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
10
0
topic
Kā tu rīkotos?
ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 18h 54m
Redzēts pirms 1 stundas
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. maijā, 22:12

Sveiki biedri!

Laikam veidošu vēl nebijušu spēli(vismaz es tā domāju) forumā tapēc lasiet cītīgi noteikumus.

 

Tātad uzdevums būs tāds Iepriekšējais postotājs rakstīs kādu situāciju un nākamajam būs jauzraksta ko tajā situācijā viņš darītu un protams pēc tam uzrakstītu nākamo situāciju.

Piemērs:

Ir noticis nelaimes gadījums naftasrūpnīcas noliktavā. (Iepriekšējā postotāja situācija)

 

Es zvanītu VUGD un teiktu, uz Brīvības ielas 64 Liepājā ir izcēlies ugunsgrēks naftas rūpnīcas noliktavā. (Nākamā postotāja rīcība)

*Un atkal kaut kāda veida situācija*

 

Noteikumi: 

Postu intervāls: 3 

Minimālais vārdu skaits rīcībai: 10 

Jābūt loģiskām situācijām un rīcībām

Tātad es sāku: 

Tu tiec uzaicināts uz darba interviju ļoti prestižā uzņēmumā, kurš ir populārs visā pasaulē

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2023. gada 09. aprīlī, 19:22.

Kapracis
Jauniņais
caukaiet
caukaiet
118 atbildes forumā
Online: 10d 4h 10m
Redzēts 2023. gada 25. augustā, 20:19
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 03. maijā, 11:39
0
post

Ja viņa būtu glīta noteikti ātro kredītu paņemtu un tad jau arī melnos ikrus. Ja viņas izskats nebūtu paredzēts manai gaumei aplietu ar vīnu un kamēr viņa ir toletē rautu koferi.


ko Tu darītu, ja pamosties Daugavpilī un pats esi no Rīgas un bez naudas?


 

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 03. maijā, 15:15
0
post

Tā kā man ir ļoti labas komunikācijas prasmes, es ātri uzprasītu kādam, lai aizved mani uz galvaspilsētu, teiktu, ka man ieplānotas kāzas pēc divām stundām un teiktu, ka naudu atdotu nākamajā mēnesī.

Kā rīkosies, ja Tu tagad pēkšņi uzliesi karstu kafiju uz kājas?


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 07. maijā, 02:48
0
post

Neko, ko tur īsti varētu darīt, ja jau būtu uzlieta :reec2: gan jau pabļautu bišk un tas viss, pārdzīvotu.. ne jau mani kafija nogalinās.

 

kā tu rīkotos ja tu atrastos uz klaja lauka un sāktos krusa?

Pēdējo reizi rediģēja 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, 2022. gada 07. maijā, 02:48.
 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
ChmooZvaigzne
Jauniņais
✯ Блатной ✯
Chmošņiks
1498 atbildes forumā
Online: 58d 5h 46m
Redzēts 12. aprīlī, 00:03
Pievienots, 2022. gada 19. maijā, 03:08
0
post

Es visticamāk sāktu skriet uz tuvāko patvērumu vai koku, protams, ja tādu kaut kur redzētu, bet ja nē izvilktu lietussargu un ietu tālāk iecerētajā virzienā.

Kā tu rīkotos, ja atbraucot uz ballīti tu saproti, ka pietrūks alkohols?

   Chmoo      Zvaigzne :P

santiz
Lietotājs
so low
9205 atbildes forumā
Online: 235d 20h 31m
Redzēts 23. februārī, 23:40
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 19. maijā, 18:05
0
post

Nu ja es to uzreiz saprast tad mauktu uz bodi pirms nav sācis dzert , protams ja tad ir veikals vaļā, bet ja nav tad nezinu , mēģinātu ātri pierīties un par pārejo vienalg

Kā tu rīkotos ja tu viens pats pa nakti ej pa ielu un tev seko vīrietis aiz muguras jau 10 min

mdma
Jauniņais
11 atbildes forumā
Online: 19h 49m 51s
Redzēts 2023. gada 01. aprīlī, 14:29
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 19. maijā, 19:58
0
post

If random guy 10min seeking me, so i started to run away from him to hide myself. 

 

What you gonna do if in one day you dont gonna have water in your house?

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 20. maijā, 06:49
0
post

Ok my eyes broke from your grammar but anyway, id just ask my neighbour for some water and water supplies / kit if not then i would go to the nearest store and buy a few gallons of water and trying to fix this problem afterwards at home.

 

Ko darīsi, ja Tev uz konta tagad pēkšņi būtu -1500 euro?


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

eKs.
aimless
keks
2169 atbildes forumā
Online: 128d 18h 3m
Redzēts pirms 1 stundas
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 20. maijā, 09:38
0
post

Es zvanītu bankai un mēģinātu noskaidrot, kas ir par kļūdu notikusies, jo man konts nevar nemaz mīnusā aiziet. 

 

Ko tu darītu, ja tev pēkšņi izkristu visi mati?

ChmooZvaigzne
Jauniņais
✯ Блатной ✯
Chmošņiks
1498 atbildes forumā
Online: 58d 5h 46m
Redzēts 12. aprīlī, 00:03
Pievienots, 2022. gada 23. maijā, 12:51
0
post

Noteikti uztaisītu selfiju un pārbaudītos vai nav vēzis xD  Nu un tālāk gan jau aizvietotu Fizruku visās nākošajās sezonās xD 

Ko tu daŗītu, ja pamostos pa vidu mežam un ārā lītu lietus? Tev nav ne telefona un nekāda cita sazināšanās iespējas. Apkārt gaudo vilki un krūmos lūzt zari.

   Chmoo      Zvaigzne :P

Arch
Jauniņais
904 atbildes forumā
Online: 31d 18h 42m
Redzēts 30. janvārī, 14:22
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 26. jūnijā, 18:44
0
post

Pirmā lieta, ko noteikti izdarītu, būtu atrast kāda veida aizsargāšanās līdzekli, piemēram akmeni, lai uzbrukuma gadījumā spētu aizstāvēties. Pēc tam censtos atrast izeju no meža.

Ko Tu darītu, ja iesēžoties lidmašīnā uz ASV atcerētos, ka mājās atstāji ieslēgtu gludekli?

GoodLike
Jauniņais
10 atbildes forumā
Online: 7h 5m 57s
Redzēts 2022. gada 10. augustā, 21:06
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 28. jūnijā, 19:52
0
post

tādai situācijai vienmēr atstāju atslēgas kādam radam, jo bieži ceļoju un mājās paliek suns ar pliku kaķi. 21gs viss ir zvana attālumā.

 

Ko iesāktu darīt ja darbā koleģis ir iespiedis roku valcējamajā aparātā ?

Zalkt!S
Jauniņais
Likumsargs
Njam
74 atbildes forumā
Online: 13d 6h 50m
Redzēts 2023. gada 11. aprīlī, 02:03
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 20. jūlijā, 22:33
0
post

Es pārliecinātos, ka produkts (kolēģa roka) tiek rūpīgi ievalcēts un apstrādāts pirms tā ekspluatācijas.

 

Ko tu darītu ja māsīca ir iesprūdusi?

Njam

who`s who
Lietotājs
659 atbildes forumā
Online: 57d 23h 2m
Redzēts 18. aprīlī, 22:06
Pievienots, 2022. gada 22. jūlijā, 23:17
0
post

Pirmais solis, ar uzrunu pārbaudītu vai ir pie samaņas, otrais solis, izsauktu nepieciešamos glābšanas dienestus. Attiecīgi - ugunsdzēsējus vai NMPD/ugunsdzēsējus.

 

Ko tu darītu, ja esi apņēmības pilns klubā uzdziedāt karaoke, bet uzkāpjot uz skatuves saproti, ka diskžokejs tavas iecienītās ziņģes vietā ir uzlicis kaut ko, ko pat skaidrā nevarētu nodziedāt?

santiz
Lietotājs
so low
9205 atbildes forumā
Online: 235d 20h 31m
Redzēts 23. februārī, 23:40
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 04. augustā, 22:25
0
post

Būtu dusmigs , it īpaši štīmi , visticamāk čuvaks izrautu pa nāsi un tad mani izmestu ārā un ballīt caur

Kā tu rīkotos ja uzzinātu ka tavu māsu ir sasituši kkādi čuvaki ?

Anna
Jauniņais
queenbee
244 atbildes forumā
Online: 32d 4h 16m
Redzēts 2022. gada 24. augustā, 01:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 09. augustā, 17:04
0
post

skaidrs, ka būtu zvans uz 110 un, protams, sameklētu tos čuvakus un palūgtu kādam, lai atskalda

ir notikusi avārija, ir cietis cilvēks, tam cilvēkam ļoti smagi asiņo galva, kā Tu rīkotos?

 

ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 18h 54m
Redzēts pirms 1 stundas
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 22. augustā, 11:09
0
post

Protams pirmais ko darītu ir izsauktu palīdzību pirms es tiktu līdz notikuma vietai,  pēc tam veiktu pirmo palīdzību,  kas varētu būt atbilstoša cilvēka stāvoklim, un kur viņš ir palicis vai nu mašīnā vai uz ceļa

 

Kā tu rīkotos ja ieejot veikalā tu ieraugi ka ir beigušās tavas mīļākās bulciņas? 

⚒️Stoick the Vast⚒️
Jauniņais
Eystein Foul-Fart:)
618 atbildes forumā
Online: 11d 15h 2m
Redzēts 2023. gada 07. septembrī, 01:03
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 26. augustā, 19:39
0
post

Protams nospļautos un aizietu uz mājām un raudātu spilvenā :)

Kā tu rīkotos ,ja uzzinātu ,ka patiesībā tavi vecāki ir ļoti slaveni cilvēki :)

 

Brīdināts. (c) emocionālā Minnia.

Pēdējo reizi rediģēja Minnia, 2022. gada 30. augustā, 10:24.

 

             Smejies vesels! Klīstošais latgalietis "Nameiz" - Video - nra.lv                   

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 04. septembrī, 15:38
0
post

Man tas būtu galīgi vienalga, jo slava cilvēkus čakarē un šo cilvēku tuviniekus , draugus. Ieteiktu vienkārši censties dzīvot dzīvi dabiski, nesamāksloti un lowkey izvairītos no masu medijiem 

Ko darīsi, ja Tu tagad pēkšņi izdomāsi jaunu elementu , gluži kā Dzelzs Vīrs?

 


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 0m
Redzēts 5. aprīlī, 23:44
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 25. septembrī, 01:45
0
post

visdrīzāk, vienkāŗši apbrīnotu savas cilvēciskās darbības produktu, kuru pēc tam izrādītu citiem un ieliktu lombardā. :reec2:

 

ko tu darīt ja tev priekšā pēkšni parādītos vienradžu bars?

SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 14h 30m
Redzēts Vakar, 16:28
Pievienots, 2022. gada 25. septembrī, 06:52
0
post

Atkarīgs no apstākļiem ,ja būtu viena un viņiem nepatiktu mana klātbūtne, tad noteikti nobītos un aizmuktu :D ja viņi butu miermīlīgi ,tad paliktu un uztaisītu kādu bildi.

 

Ko tu darītu, ja mašīnā nejauši iepildītu nepareizo degvielu?

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 307 ( 9246 skatījumi )
duck, Fēnikss, luīze, Nurmachimaevmakachev, cruelcin, PrixoditeV4era , Pizhikz., Omega, Tessa&Hardin, Pīle, SPICELV, zooniijsftw, duum, merkatis, kokobino, Ibetāa, Shepis, NewbieEU*, mrfouley, Fruzenty, Mcmz, Spridzeklis, ~Evils~, 575, Hvz, Lakrica, Boris, Mežpils, ZeltaBlack, Sandis., Minnia, beijbe_, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, Latvians, Piziks, love_me, Hybrid Minds, Zelts*, alska, Enemijs, SintijaL, Ball_Fondler, Kamiks, ⚒️Stoick the Vast⚒️, aimbatten (;, Laurz, vazzaa, Сhrееру©, Zane, RokkY*, ~*TuttiFrutti*~, who`s who, santiz, pigmi , pankuksh, Exc, efka, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Pickle Laura, MENDIJA, Kiwi :], Hazard, Incorrigible qwz, Capture, bicis no MOSS, cheburashka, Techno Vikings, Girdle , RushFuck, Oz1ris, wishuamerryc, Bridzaa, Agneshuks, inar4xx, tuis, skyya, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, Kriksons, BigTomens, InsoRow, bnation-, Jazeps Vitols, akasi, Anna, HSkill, qppykt, Venta, kuksteer, Zalkt!S, Criple, Arch, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., GoodLike, Hellabooza, Diplomāts, kaifotajs!!! :D, ScoRp1oN^^, ChmooZvaigzne, eKs., mdma, Moxley, Jitzie, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, Kapracis, Crack, eslats, Faacha, knejvs, Faacha_fake, why so serious?, Chemijs, Zudikas_LT, Vecteevs, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, ZnT, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, Asikis, JērsA, LowSkillL, 90_degrees, Lacz, Pīļuks, masieris, nisker, Kikii., LewyG, enrico, Deebosantana, Dzēsts lietotājs3133033, 🌿🌿🌿, Mohit, mrs. doubtfire, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, NOvEnJKAJA, ZirguZaglis, Witch, prote1ns, Klaus, UTSNAHUY, NoScOpE_LV, space cadet, Wolfyy, Churix, sсhoKKur-, Snuffeklis, tenblunt, malbaro, 25CM, Minimi, PooKa, Gloks, edytricks, raiviss, SM_97823, cruelcin šļura, Vilciņš, denzens, **Nezināmā**, Laura, gucci, Flabijs, jollylv, Leh , baltimors, aldcor, Kalvix, emzijs, Canep, `Barbija`, maisinsvajag??, Kizit, concijs, Festo, K@@SiS, Rimi, maar4a, ReactivE., tomts, Unicorn, Duzis, Edzinems, SeryogaMestnij, KOB, hehegeeva, edgars rinkevics, Spike*, Jackass3D, Amors, milo humble, Amaya, VIENtaperis, Deu, keKei, MurkainaisKushkis, Lauraaa, HaRZz, exe, REKTOPUSS, Obijs, dzēsts profils, NezeligaisKuncis, Fūdiņš, wind, Osiits, seskosio, hellgirl, kumarix, Maruzha, Matriks, emaymyska., LaQ, maqq, Celms, Greenluv^, din1ja, Bumm, w3Ed!ch7, Tupenis, Bastex, 0blivionx, MA1M, Swizy, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, Swex, Jorcikk, juliet, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, Weksijs, Dinčaa, Kollector, ⛔lolwut?, jevrika, Manuris, Siipols, EmptY^, Wunderschlange, 6paaudze, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, BANZAI, BARBARIAN, Ethe, Jāgerbomba, Rastaman4iks, AIDZIS., Haiduk, radžiņš, NinjaC5, medalus, Cheriss, deqwatian357ANW, Gradigais, activision, cyruss, Ha3E, Kristine)*, Kosmoss., CBBRIS, auns, VILKNADZIS, Vaaveriite*_^, krish_im back, no-legal, magisterial , rronijs, not hns, slice, Kristersss, medusa, C0ppy, <FiZz>, bitchzzzz, Krisiittz, Yakuza, Skies, AndisKoks, Qwertyz, Ruffiks, MAIZE., adjustable, phine, Strelnieks., Purpel, tumshaiss, aim.ru~~~~~, T. Bagvels, zelchh, Shiroyasha13, RagnaR, chubs, SniegaRausis, deewekzij, ethereum, Flaatroon, NORMALY, 2kk, nenshuks, kakaataajs, G$ SHOOTER, Kalmars, Chemp1k, EvE, Pilots, Dzonis, siirups, Paldies., **MoHiTo**, ★ToughEnough★