bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
4
0
topic
Ieteikumi/diskusijas par jauno pokera klientu
Minnia
Biedrs
Meitene zeltene
emocionālā
2377 atbildes forumā
Online: 241d 7h 4m
Redzēts Vakar, 07:41
Pievienots, 2022. gada 10. septembrī, 13:41

ČauČau visiem!

 

 

Ir radusies situācija, ka vecais pokera klients vairs nedarbojas un vēlos dzirdēt Jūsu domas vai ieteikumus par diviem variantiem.

1) Saucamais atjauninājums vecajam pokeram: 

 

Var lejuppielādēt steamā - https://store.steampowered.com/…_Online_Poker/

Pokers ir identisks kā iepriekšējais, taču ir ļoti liels mīnuss - ļoti lēns, lago, var izmest no istabas kādu un nākas istabu veidot no jauna.

2) https://www.pokernow.club/

Šeit nekas nav jālejuppielādē un ir vairāki +

Tev tiek nosūtīts links, kur Tev vienkārši jāveic autorizācija ar niku

Vari palikt skatīties kā pārējie spēlē, ja izkrīti

Blindus var likt ik pēc minūtēm, ne rokām, piemēram

Pēc tam, kad spēle ir izspēlēta, spēles veidotājs redz top visiem spēlētājiem, respektīvi, nav nepieciešams atsevišķi sazināties un informēt par iegūto vietu

Mīnusi:

Katrs spēlētājs redz kombināciju, kas viņam sanāk, kad dīleris izliek kārtis  (kādam tas var būt kā pluss)

Spelējot all in - ir redzami %, cik liela iespēja ir uzvarēt pretinieku, jo kārtis tiek atvērtas

 

Šādi izskatās pati spēle:

Otro variantu ir izmēģinājuši:

maar4aLāsma𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡. un Jazeps Vitols

 

Pagaidām sliecos uz 2.variantu, jo tomēr spēlētāju izmešana no istabas, lagošana ir liels mīnus. Piebildīšu, ka viss steam ir izskatīts, izmēģināti vairāki free pokera klienti, bet tie nu gan ir ļoti dīvaini, neatbilstoši, jākrāj coini, lai spēlētu, citos nemaz istabu nevar uztaisīt. Vēlētos uzklausīt Jūsu ieteikumus/domas, kuru variantu izvēlēties turpmāk, lai visiem spēle būtu patīkamāka, kā arī tie, kuri ir izmēģinājuši otro variantu, varat padalīties ar saviem iespaidiem un domām.

Ja kādam ir laiks un interese izmēģināt otro variantu, varam pēc chemas eventa izmēģināt, lai būtu vairāk saprotams, patīk/nepatīk, kadi plusi un kādi mīnusi

Ja nu tomēr kādam ir vēl labāks variants, dodiet ziņu.

 

 

Pēdējo reizi rediģēja Minnia, 2022. gada 10. septembrī, 14:24.
Vecteevs
Jauniņais
587 atbildes forumā
Online: 18d 3h 2m
Redzēts 2023. gada 26. decembrī, 12:47
Pievienots, 2022. gada 10. septembrī, 13:47
0
post

jaa man tas steam pokers ari lago utt.

 

es labprāt izmēģinātu to otru variantu. 

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3433 atbildes forumā
Online: 131d 1h 23m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 2022. gada 10. septembrī, 14:05
0
post

Paldies par iniciatīvu, pašiem atrodot aizvietojuma spēli. Esmu par.

Jautājumi par mīnusiem:
1) Šo jāsaprot tā, kā skrīnā rādās "Pair (7)"? Piemēram, ja uz galda izliktos vēl viens 7, tad tajā lodziņā rādītos "Three of a kind (7)"?
Kopumā man tas neliekas mīnuss, tikai labāk iesācējiem. Tiem, kas zina kombinācijas, būs vienalga. Pēc teksta sākumā sapratu, ka visi pārējie spēlētāji arī redz, kāda ir tava kombinācija.
2) Man liekas, ka tas ir tīri forši, ka rāda varbūtības pie atvērtām kārtīm. Kad Crack būs all-in'ā ar Q4 pret kāda cita KK, tad būs skaisti paskatīties, kā viņam izkrīt uzvara no 13% varbūtības.

P.s. Veidojot nākamo pokeru, iesaku ierēķināt +10 minūtes spēlētājiem, kamēr viņi sapratīs, kur jāiet un kas jādara, jo kādam noteikti neies tik ātri.

EDIT: Vēl iesaku tos blaindus salikt diezgan daudzos "pakāpienos". Respektīvi, tā, lai spēle nedaudz uzkarst, kad ir pagājusi jau kaut kāda stunda.
Kā arī, tā kā šis pokers nedaudz atgādina PokerStars, domāju, ka varbūt ir iespējams palaist vairāk par 8 spēlētājiem reizē. Tad visi spēle sāktos pie 2 galdiem, bet, izkrītot gana daudz spēlētājiem, spēlētāji tiktu sasēdināti kopā pie 1 galda ar to pašu čipu daudzumu, kāds ir bijis iepriekšējā galdā.

Pēdējo reizi rediģēja Capture, 2022. gada 10. septembrī, 14:23.

maar4a
ČEMAS TARZĀNS⭐
maar4a
613 atbildes forumā
Online: 306d 6h 33m
Redzēts 25. martā, 17:57
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 11. septembrī, 19:47
0
post

Sāksim ar to ka milzīgs paldies Minnia par to ka nav atmetusi ar roku pokeram līdz ar vecā klienta nobrukšanu un centās ļoti lai atrastu alternatīvu variantu kurā var lietotāji bezmaksas nolasīties un uzspēlēt , protams par pirmo variantu kas bija kā vecais tikai update , bet tomēr pierādīja sevi no sliktās puses ar lagošanu teiksim paldies Venta , diezgan ātri visu toreiz saorganizēja lai visi novelk kopā ar Minnia.

Es pats personīgi esmu par to otro variantu , toreiz pēc testa sapratu kad tur tomēr tās variācijas un iespējas ir vairāk un krutākas fīčas , taka redzu kick pokera eventus tur notiekam.

Minnia
Biedrs
Meitene zeltene
emocionālā
2377 atbildes forumā
Online: 241d 7h 4m
Redzēts Vakar, 07:41
Pievienots, 2022. gada 11. septembrī, 20:02
0
post

Šodien, 21:00 testēsim 2.variantu, lūgums ierasties pēc iespējas vairāk pokera spēlētājiem, lai saprastu vai ŠIS BŪS PIEMĒROTS VARIANTS TURPMĀKAI SPĒLEI!

 

DC 21:00 PIEVIENOJAMIES, IZLIKŠU LINKU, AUTORIZĀCIJA IR DIEZGAN ELEMENTĀRA, NEVAJADZĒTU BŪT PROBLĒMĀM, IERAKSTAM NIKU UN PIEVIENOJAMIES SPĒLEI.

MAX 8 SPĒLĒTĀJI!

Spēlējam aptuveni 10-15  minūtes, lai saprastu kā spēle darbojas un kur attiecīgi ir jāspiež, blindus likšu ik pēc 2minūtēm, lai raitāk norit spēle.

 

Pēc spēles, ja ir kādi ieteikumi, domas, sūdzības, lūdzu, dalamies

Lai arī tests, bet balvas būs (nelielas un no manis):

1. vieta - 2 

2.vieta - 300 

3. vieta - 10 

Pēdējo reizi rediģēja Minnia, 2022. gada 11. septembrī, 20:04.
Crack
Lietotājs
306 atbildes forumā
Online: 46d 23h 13m
Redzēts Vakar, 21:54
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 11. septembrī, 20:05
0
post

Cracks pievienojas :D

Vecteevs
Jauniņais
587 atbildes forumā
Online: 18d 3h 2m
Redzēts 2023. gada 26. decembrī, 12:47
Pievienots, 2022. gada 11. septembrī, 20:25
0
post

es busu

Minnia
Biedrs
Meitene zeltene
emocionālā
2377 atbildes forumā
Online: 241d 7h 4m
Redzēts Vakar, 07:41
Pievienots, 2022. gada 11. septembrī, 21:26
0
post

Testa spēle ir izspēlēta, gaidu Jūsu atsauksmes, domas, sudzības, vai ir ok!!

Paldies visiem par dalību!

1. vieta - 2  tiek  Crack

2.vieta - 300  tiek Jazeps Vitols

3. vieta - 10  tiek Kuz9 ( jo balvu sev nedošu, tāpēc ies nākamajam)

Minnia
Biedrs
Meitene zeltene
emocionālā
2377 atbildes forumā
Online: 241d 7h 4m
Redzēts Vakar, 07:41
Pievienots, 2022. gada 15. septembrī, 20:45
0
post

Paldies par iniciatīvu, pašiem atrodot aizvietojuma spēli. Esmu par.

Jautājumi par mīnusiem:
1) Šo jāsaprot tā, kā skrīnā rādās "Pair (7)"? Piemēram, ja uz galda izliktos vēl viens 7, tad tajā lodziņā rādītos "Three of a kind (7)"?
Kopumā man tas neliekas mīnuss, tikai labāk iesācējiem. Tiem, kas zina kombinācijas, būs vienalga. Pēc teksta sākumā sapratu, ka visi pārējie spēlētāji arī redz, kāda ir tava kombinācija.
2) Man liekas, ka tas ir tīri forši, ka rāda varbūtības pie atvērtām kārtīm. Kad Crack būs all-in'ā ar Q4 pret kāda cita KK, tad būs skaisti paskatīties, kā viņam izkrīt uzvara no 13% varbūtības.

P.s. Veidojot nākamo pokeru, iesaku ierēķināt +10 minūtes spēlētājiem, kamēr viņi sapratīs, kur jāiet un kas jādara, jo kādam noteikti neies tik ātri.

EDIT: Vēl iesaku tos blaindus salikt diezgan daudzos "pakāpienos". Respektīvi, tā, lai spēle nedaudz uzkarst, kad ir pagājusi jau kaut kāda stunda.
Kā arī, tā kā šis pokers nedaudz atgādina PokerStars, domāju, ka varbūt ir iespējams palaist vairāk par 8 spēlētājiem reizē. Tad visi spēle sāktos pie 2 galdiem, bet, izkrītot gana daudz spēlētājiem, spēlētāji tiktu sasēdināti kopā pie 1 galda ar to pašu čipu daudzumu, kāds ir bijis iepriekšējā galdā.

1)  kāpēc es to minēju kā mīnusu, jo bieži vien gadās uzvarēt uz citu spēlētaju paviršību, ka nepamana kombinācijas. Bet jā, spēlētajs redz savu kombināciju, pēc katra dīlera gājiena.

Pārējie tajā brīdi neredz Tavu kombināciju

Istabās max spēlētāju skaits ir 10

Ja Tev ir iespēja pievienoties pokeram svētdien, būtu vērtīgi dzirdēt Tavas atsauksmes pēc pokera. 

 

 

Slēgts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0