bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
2
2
topic
Nepaties warns + čata bloks.
𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡.
Biedrs
❤Детка, ты мой кайф❤
⸸⁶⁶⁶⸸
6871 atbildes forumā
Online: 409d 4h 50m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 23:13
8 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 29. septembrī, 14:02



1. Patstāvīgi un ilgstoš spams? /g sistēma nepaņem pretī domāto gifu ar pirmo reizi , līdz ar to nākas ierakstīt līdz 3x pēc kāŗtas. 

2. Priekš kam tad ir ielikta /g sistēma , ja viņu nedrīkst izmantot vairākas reizes ? 

3. Vairākārtēju aizrādijumu ignorēšana? Šodien 29.09.22 nesaņēmu nevienu aizrādījumu ne čatā , ne kaut kur citur kā arī šodien spams balstijās uz 3 ierakstiem pēc kārtas.   p.s Vakar bija saņemts pirmais aizrādījums visas /g sistēmas laikā , kurš tā pat nebija pamatots ar konkrētu argumentu par spamu. 


4. Neuzskatu to par ilgstošu , patstāvīgu spamu kurš būtu pelnījis 6h čata bloku, ņemot vērā to, ka nekad iepriekš nav ticis aizrādīts ar bloku par spamu vai kaut ko tamlīdzīgu. 

Nurmachimaevmakachev
Skatās sākumlapu
Lietotājs
Zaļš
2983 atbildes forumā
Online: 226d 1h 19m
Redzēts pirms 22 sekundēm
Pievienots, 2022. gada 29. septembrī, 14:03
0
post

Da hz na

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts Vakar, 20:39
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 29. septembrī, 14:06
5
post

Cik reizes dienā tu teiktu ka tu lieto šo /g komandu? un cik reizes tieši ar cūku saistībā? mini

Cik reizes tev aizradija administracija par to pa pedejo nedelju vai menesi? aptuveni, mini

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12157 atbildes forumā
Online: 452d 0h 14m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 2022. gada 29. septembrī, 14:10
0
post

/g Uga buga

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡.
Biedrs
❤Детка, ты мой кайф❤
⸸⁶⁶⁶⸸
6871 atbildes forumā
Online: 409d 4h 50m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 23:13
8 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 29. septembrī, 14:11
0
post

Kāda starpība ar ko saistītu lieto komandu ? Varbūt man vēl sākt nelietot vienu emoji vairāk par noteikti skaitu dienā ?  Vai tad es esmu vienīgais kurš viņu lieto un lieto tieši saistītu ar cūku ? uzmini pats. 

Cik reizes aizrādija ? :reec2: Nūū kopš paša pirmsākuma varbūt 2 reizes un viena no tām bija vakar. 

Hybrid Minds
Skatās sākumlapu
Biedrs
lelelelelekeke
11254 atbildes forumā
Online: 264d 23h 49m
Redzēts pirms 18 minūtēm
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 29. septembrī, 14:16
1
post

Sāpigi, ko lai saka.

SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 11h 9m
Redzēts pirms 5 stundām
Pievienots, 2022. gada 29. septembrī, 14:19
1
post

Cik reizes man būtu tev jāizrāda? Dienā 3, 5, 10x? Man nav nekā cita ko darīt kā ar tevi auklēties.Tā tu noteikti domā.

Pats ļoti labi apzinies ko dari, ka spamo un pārkap noteikumus. Aizrādiju vairāk par 1x ,acīm redzot tev tas ir vienalga, jo turpināji. /g pig čatā raksti vairak kā kko citu. /g komanda protams ir fun, bet tu tur izmanto tikai pig, veido spamu un normalu vēzi.

 

Te protams ir tikai pedējo stundu skrīni, to stundu starpā izmantoji vel 100x /g komandu ar citiem tekstiem. Ieskrīnoju vienādos tekstus pec kārtas.

 

𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡.
Biedrs
❤Детка, ты мой кайф❤
⸸⁶⁶⁶⸸
6871 atbildes forumā
Online: 409d 4h 50m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 23:13
8 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 29. septembrī, 14:29
0
post

Tad es izmantoju tikai ar pig vai tomēr 100x ar citiem vārdiem vēl ? :thinker:   Tad jau laikam arī esmu vienīgais kurš izmanto komandu :reec2:  

Neaizrādiji vairāk par 1x, nevajag izdomāt.  Ja būtu aizrādījusi vairāk par vienu x būtu saprotams.   Kā arī ar Piziku tur bija sarakste un gifi tika likti par sarakstes tēmu. 

Bet labi whatever, te jau uzreiz saprotams ka taisnību nav iespējams pierādīt, modam vienmēŗ būs taisnība.  GL 

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts Vakar, 20:39
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 29. septembrī, 14:55
1
post

"moderatoram vienmer taisniba", pateici to tā kā sods nebūtu pamatots.

No tava skatupunkta saprotu to tā: Es postosju simtus lidzigu gifu meneshus no vietas, saņēmu desmitus aizrādījumu ka tas ir spams, bet šodien man neizradija un ta ka tagad kad mani par to izbanoja, es izdomāju ka tas nav spams un ka mani sodīja nepamatoti un vajadzeja bridinat vairāk.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2022. gada 29. septembrī, 14:56.

Unicorn
V.I.P.
Veterāns
|| ♛Čigāns♛ ||
Uni🅿orn
2382 atbildes forumā
Online: 68d 18h 48m
Redzēts 8. martā, 00:11
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 29. septembrī, 14:56
0
post

Ta ka sis ir saistits ar ieteikumu topiku, nu šitas... ieteikums- izņemt ārā gifus, jo cilvēki viņus ļaunprātīgi spamo.

 

Bet tā kopumā - skill issue

Image result for Unicorn Gif signature

𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡.
Biedrs
❤Детка, ты мой кайф❤
⸸⁶⁶⁶⸸
6871 atbildes forumā
Online: 409d 4h 50m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 23:13
8 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 29. septembrī, 15:06
0
post

@Chemijs. 

Es postosju simtus lidzigu gifu meneshus no vietas, saņēmu desmitus aizrādījumu ka tas ir spams.   

desmitus  ? Ja neskaitīsim šo banu un vakardienas airādījumu čatā par spamu, parādi man kaut pusi no iepriekšējiem "desmitiem" aizradījumu.  Kāpēc tad nekad iepriekš nav bijis 60min , 2h utt sods par "apzinātu , patstāvīgu spamu ?   Kāpēc neviens cits moderātors nav iepriekš aizrādijis par šāda veida pārkāpumu ?  

Pēc Tava secinātā es arī vienu emoji vairs nedrīkstu atkārtot vairākas reizes savās čata ziņās, tas taču būs patstāvīgs un ilgstošs emoji spams.. 

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts Vakar, 20:39
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 29. septembrī, 15:33
2
post

Administrācijas grupā jau agrāk tika pacelta tēma par šo tavu spamu, un tev katru dienu tika teikts ka tas ir spams, to apstirpina ne tikai Sintija, bet arī citi.

Sods tev bija nevis 1h vai 2h, bet 6h, tapec ka tev iepriekšējais sods par pārkāpumu čatā bija jau uz 2h bloks no čata.

 

Pēc Tava secinātā es arī vienu emoji vairs nedrīkstu atkārtot vairākas reizes savās čata ziņās, tas taču būs patstāvīgs un ilgstošs emoji spams.. 
- jā, ja tu spamo vienu emoji, bez satura, ignorējot ka tev saka ka tas ir spams, tad tad tas bus patstavigs un ilgstoshs emoji spams.

𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡.
Biedrs
❤Детка, ты мой кайф❤
⸸⁶⁶⁶⸸
6871 atbildes forumā
Online: 409d 4h 50m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 23:13
8 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 29. septembrī, 15:44
0
post

Administrācijas grupā jau agrāk tika pacelta tēma par šo tavu spamu 

   Un kā man tas bija jāzin ? :reec2: 


  Labi čemij, es jau iepriekš teicu modiem vienmēŗ ir taisnība šeit . Izbeigsim lieku diskusiju kura tā pat nenovedīs ne pie kā.   
     

   Jājā , nemaz nesaki ka mans tas teikums ir balstīts uz to, ka sods ir nepaties.. Tas ir balstīts uz vispārīgu lietu šeit, LABI ZINĀMS KA PILNĪGI VISĀS SŪDZĪBĀS MODERĀTORI UZVAR :reec2: 


Vari aizvērt tēmu, man apnika un palika vienalga.   [ pig] 

cruelcin
Administrators
V.I.P.
Konkursu rīkotājs
Papucītis
my na kike, kstati
7773 atbildes forumā
Online: 583d 8h 19m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 2022. gada 29. septembrī, 16:13
1
post

Čaučau. 
Kas tad šeit? Mikro drāmiņa.  :yn:  

Protams arī.
 


Labi, tagad pie "nopietnākām" lietām. 
Uzreiz radās jautājums.  

Patstāvīgi un ilgstoš spams? /g sistēma nepaņem pretī domāto gifu ar pirmo reizi , līdz ar to nākas ierakstīt līdz 3x pēc kāŗtas. 

Gribēji teikt nākas iespamot vēl 3x pēc kārtas, vairāku dienu, vai pat nedēļu garumā.  
Nevienam nav noslēpums, ka ļoti iecienīts Tavs mērķis ir ļaundabīgi izmantot /g komandu, lai veicinātu spamu, vai pat vēl vairāk, aizvainotu kādu no lietotājiem. Novērojams Sintijas pievienotajos ekrānšāviņos Šeit. 
Šādu saturu mēs klasificējam kā mērķtiecīgu, ilgstošu, ļaundabīgu /g komandas izmantošanu. 
Sagādājot lieku, negatīvu ietekmi gan lietotājiem, gan administrācijas sastāvam. 
Pēc mūsu novērojumiem Tu negrasies mazināt izraisīto diskomfortu, bet gan bieži vien atsakies atbildēt par savu rīcību. 
Neviens no mums necenšas veidot ap sevi ugunsmūri, bet gan balstamies uz kopējiem novērojumiem un neviltotu uzticību. 

No šādām situācijām var izvairīties, un Tu lieliski zini kā. 
 :blocked: 


 

Slēgts.
 

Pēdējo reizi rediģēja cruelcin, 2022. gada 29. septembrī, 16:23.


Lietotāji skatās šo tēmu: 0