bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
21
5
topic
Es nekad!
SiGoNs
Lietotājs++
DiABLo
Sīdž
928 atbildes forumā
Online: 8d 15h 28m
Redzēts 2019. gada 18. novembrī, 13:25
11 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 30. septembrī, 18:39

Never ever ever GIFs - Get the best GIF on GIPHY

Es nekad!

 

Noteikumi:
Katrs raksta "Es nekad", turpinot to, ko nekad nav darījis. 
Nākošais lietotājs atbild ar ir vai nav darījis to, ko iepriekšējais lietotājs ir minējis. 

Savas atbildes obligāti pamato vismaz 5 vārdos. 
Jauns noteikums; Kategoriski aizliegts rakstīt neiespējamas, jeb neiedomājamas lietas.  
Piemēram; Es nekad neesmu nakšņojis uz mēness. 
                  Es nekad neesmu aizceļojis uz nākotni. Un tādā garā. 

Postu intervāls: 3 


Piemēri:
 Cits lietotājs;
     Es nekad neesmu nogaršojis  garneles.

❗ Es;
     
Es gan esmu, jo tas samērā ir viegls un diētisks produkts
      Cenšos kombinēt tās dažādās receptēs.  

      Es nekad neesmu bijis ārpus Latvijas.  

 ❗ Nākošais lietotājs; 
      Es arī neesmu bijis , jo neesmu vēl sasniedzis astoņpadsmit gadu vecumu.  
      Vecāki vienu no mājām tik tālu nelaiž. ;/ 

       Es nekad neesmu lietojis alkoholu. 

Un tā tālāk, spēles doma sāmērā saprotama. 


Es tad sāku;
Es nekad neesmu aizmugurē mašīnā sprādzējusies ar drošības jostu.

           

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2023. gada 09. aprīlī, 19:21.

 

HSkill
El Retardio
seksīgais
3167 atbildes forumā
Online: 185d 3h 11m
Redzēts 10. martā, 15:10
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 23. oktobrī, 13:03
0
post

es ari neesmu nekad bijis alaska, jo man nav  lidzekli lai tur aizbrauktu.

Es nekad neesmu palicis nomoda 48 stundas no vietas

pigmi
WAR3 Admins
Lietotājs++
awkward vibes
8356 atbildes forumā
Online: 193d 20h 43m
Redzēts 23. janvārī, 19:06
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 24. oktobrī, 10:25
0
post

Es gan esmu! Ilgākais cik esmu bijis nomodā bez miega ir bijušas 3 diennaktis. 


- Es nekad neesmu zvejojis vēžus. 

 

wishuamerryc
skatās challenges
WAR3 Admins
WAR3 minikonk. rīkotājs
2501 atbildes forumā
Online: 76d 0h 43m
Redzēts pirms 15 minūtēm
Pievienots, 2022. gada 24. oktobrī, 10:53
0
post

Me neither. I've been to fishing 3 times in my life. And I kinda like animals. ^^

----

I've never been to striptease.

Zane
Jauniņais
Meitene zeltene
jaukā
3557 atbildes forumā
Online: 86d 1h 58m
Redzēts 23. martā, 01:31
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 24. oktobrī, 11:01
0
post

es arī nē, esmu tikai nogājusi garām, nav bijusi tā vēlme iet iekšā.
nekad neesmu salauzusi kāju.

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 6h 12m
Redzēts pirms 3 stundām
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 24. oktobrī, 11:06
0
post

es arī nē, jo nav bijusi tāda situācija, bet izmežģījis gan esmu daudz reižu

 

nekad neesmu dzēris viskiju

Pīļuks
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaprīzā
9004 atbildes forumā
Online: 324d 5h 25m
Redzēts pirms 9 stundām
Pievienots, 2022. gada 24. oktobrī, 15:08
0
post

Es esmu,jo gribēju vienkārši izmēģināt kā tā manta garšo.

Es nekad neesmu ēdusi austeres

​​​​​​

Fruzenty
Jauniņais
Mazais
Kick king
1169 atbildes forumā
Online: 66d 8h 24m
Redzēts pirms 12 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 24. oktobrī, 15:57
1
post

Es arī neesmu,jo man liekas ka viņas ir pretigas un negarsigas.

Es nekad neesmu lidojis ar lidmašīnu

wishuamerryc
skatās challenges
WAR3 Admins
WAR3 minikonk. rīkotājs
2501 atbildes forumā
Online: 76d 0h 43m
Redzēts pirms 15 minūtēm
Pievienots, 2022. gada 24. oktobrī, 22:20
0
post

I have. Once. Went to Germany to visit my sister a few years ago during December.

-----

I have never had an exotic pet.

bnation-
Biedrs
RWRec
5695 atbildes forumā
Online: 66d 12h 19m
Redzēts 2022. gada 30. oktobrī, 18:59
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 25. oktobrī, 08:52
0
post

Man arii nav bijis eksotiska dziivnieka , man tik bijushi kaamiishi un kakji :D 

Es nekad neesmu bijis Ķīnā

𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡.
Biedrs
❤Детка, ты мой кайф❤
⸸⁶⁶⁶⸸
6871 atbildes forumā
Online: 409d 4h 50m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 23:13
8 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 25. oktobrī, 10:52
0
post

Es arī nē, jo nekādi vēl nav sanācis aizbraukt, bet baigi gribētos. 
Es nekad neesmu ēdis hinkaļus.

Zane
Jauniņais
Meitene zeltene
jaukā
3557 atbildes forumā
Online: 86d 1h 58m
Redzēts 23. martā, 01:31
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 25. oktobrī, 11:21
0
post

es arī nē, jo nekad nav sanācis ko tādu pagaršot un slinkums pašai gatavot.
nekad neesmu bijusi slimnīcā ilgāk par nedēļu.

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 25. oktobrī, 11:40
0
post

Es ari neesmu, lielākais ko esmu pamadījis slimnīcā, tās ir tikai 5 dienas

 

es nekad neesmu pārlauzis skapi

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 6h 12m
Redzēts pirms 3 stundām
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 25. oktobrī, 12:21
1
post

es arī nē, jo skapis ir ļoti noderīga interjera daļa, turklāt neesmu tik stiprs.

 

nekad neesmu 100 reizes no vietas lecis ar auklu

pigmi
WAR3 Admins
Lietotājs++
awkward vibes
8356 atbildes forumā
Online: 193d 20h 43m
Redzēts 23. janvārī, 19:06
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 25. oktobrī, 13:21
0
post

Es arī neesmu. Senāk futbola treniņos manuprāt lēcu taču neatceros precīzi 100 reizes. 


- Es nekad neesmu vārījis tomātu zupu. 

 

wishuamerryc
skatās challenges
WAR3 Admins
WAR3 minikonk. rīkotājs
2501 atbildes forumā
Online: 76d 0h 43m
Redzēts pirms 15 minūtēm
Pievienots, 2022. gada 25. oktobrī, 16:30
0
post

Me neither. It's one of the things I just dislike.

----

I've never learned to paint/draw.

bnation-
Biedrs
RWRec
5695 atbildes forumā
Online: 66d 12h 19m
Redzēts 2022. gada 30. oktobrī, 18:59
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 26. oktobrī, 10:01
0
post

Es arī nekad speciāli nemācījos zīmēt, jo vnk esmu absolūts beztalants, varu maksimums uzzīmēt aplīti un savilkt stariņus, ķipa saulīti uzzīmēt, ā un viņai vēl acis un smaidiņu ievilkt :D

--------

Es nekad neesmu spēlējis CS:GO

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 6h 12m
Redzēts pirms 3 stundām
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 26. oktobrī, 11:05
0
post

es arī nē, jo tai spēlei ir visas tās pašas problēmas, kas pārējām valve source spēlēm. turklāt, ārpus faceit, viņu ir gŗūti ņemt nopietni.

 

nekad neesmu īrējis māju

Kamiks
Jauniņais
krasavčiks
3750 atbildes forumā
Online: 203d 6h 27m
Redzēts pirms 4 stundām
Pievienots, 2022. gada 26. oktobrī, 18:35
0
post

Būtu labi precizēt kādu māju, jo viesu māju ir nācies izīrēt, ja privātmāju, tad gan nē.

 

Es nekad neesmu peldējies ziemā jūrā.

wishuamerryc
skatās challenges
WAR3 Admins
WAR3 minikonk. rīkotājs
2501 atbildes forumā
Online: 76d 0h 43m
Redzēts pirms 15 minūtēm
Pievienots, 2022. gada 26. oktobrī, 20:26
0
post

Me neither. If we ever go it's always the summer.
----
I've never been to a gay bar. ^^

BigTomens
Jauniņais
Resnais
136 atbildes forumā
Online: 4d 2h 18m
Redzēts 2023. gada 05. augustā, 22:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 26. oktobrī, 20:36
0
post

Es arī neesmu bijis šada veida bāra , uzskatu ka šadas vietas kā bāri , nav jēgas un vajadzības apmeklēt.

 

 

Es nekad neesmu mazgājies lietū.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 670 ( 108953 skatījumi )
luīze, Nurmachimaevmakachev, duck, Pīļuks, Tessa&Hardin, Fēnikss, Hvz, exe, Omega, alska, KickMan Kick, cruelcin, akasi, Latvians, Ha3E, Pīle, PrixoditeV4era , 575, Pizhikz., Xtcent, Mohit, zooniijsftw, kokobino, duum, Minnia, Fruzenty, Mežpils, nolodžik, Boris, Kristy, BANZAI, AndisKoks, SintijaL, Ibetāa, Agneshuks, mrfouley, emaymyska., ihavelocity, NewbieEU*, kapteinis, Sandis., Mcmz, beijbe_, ZeltaBlack, 🌿🌿🌿, Oskars.R, Piziks, Zane, EddieLV, deqwatian357ANW, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Hybrid Minds, Spridzeklis, PooKa, Laurz, Kamiks, Čaiņiks, santiz, Zelts*, maar4a, wishuamerryc, mrc, pigmi , ⚒️Stoick the Vast⚒️, love_me, Bridzaa, who`s who, Pickle Laura, PaksPorgand, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, Amors, Haiduk, Сhrееру©, vazzaa, HSkill, pankuksh, killerLV, vytuls, RokkY*, Aut0ft, Kill, ~*TuttiFrutti*~, AreZed, Modba, Siidzi 0_o, gary, Bibuks, knejvs, cyruss, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, efka, Kiwi :], Wolfyy, Dzonis, cheburashka, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, zxcfiend, MathaFaʞʞa, Incorrigible qwz, Hazard, MENDIJA, seskosio, Wunderschlange, 90_degrees, aBL, `Barbija`, Gloks, Techno Vikings, Enemijs, edgars rinkevics, Girdle , MQJORS, scarlxrd, tenblunt, headbangerz.-, RushFuck, Oz1ris, phine, inar4xx, Faacha, Venta, goosy, Snuffeklis, Eddy, #44, tuis, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, skyya, Arch, Chemijs, Laima*, jollylv, dēkla, BigTomens, xVeins, EXIT.-, bnation-, ayy, nazislv, ThevilisH., eKs., Vecteevs, cr3ww, Crack, Marshmello, Krista, Sajma, ALDIS, tomts, arbuz, Dalī, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, Jenotinshj, Exc, medalus, Kapracis, Kikii., Hellabooza, Siguldietis, - З Л О -, Anna, CaHb4o, Almighty., Diplomāts, Chillotajs, dedushka, Grizzlijs, GrimReaper, qppykt, Aaron Kyro, Criple, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, fljw, aldcor, Churix, Kizit, ChmooZvaigzne, MCK, Šis nav viltus profilsv2, maqq, space cadet, magisterial , kaifotajs!!! :D, Full365437, Jitzie, petuunija, Vivasvat, eslats, Flabijs, ZnT, 666SUICIDAL999, Faacha_fake, Raichis, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, король мажор, Asikis, nosebleed, hellgirl, Matriks, traitors, Weksijs, Deebosantana, Em4a, Lacz, yoko 777, Kalvix, Aldariitis, Klaus, Vineta., Dzēsts lietotājs3133033, ruutam, sneiks, Pilsonis., kawaski, Minimi, husis :D, Pigijs, mrs. doubtfire, fxqcxq, negeris1940, Leh , log1, Milkyu, Slyy, h1x_immortals, edytricks, Lewy, arthurqee, Laauriinaa, NOvEnJKAJA, ZirguZaglis, prote1ns, Witch, UTSNAHUY, NoScOpE_LV, Bobijs, Codee, cerealkiller, Bumbiers, KewKew, KenT1k, agentlee, agent_smith, **Nezināmā**, Friška, FG^xXx, 25CM, why so serious?, Bra4o, SM_97823, Rubax, Canep, Jackass3D, crshdr, JērsA, Roo`, naturals, Ultra Hacker, baltimors, Artūrs, aimbatten (;, raiviss, LatvietisNU, dibens, Pfizer, cruelcin šļura, Jazeps Vitols, Vinchester, denzens, Laura, vamos a la playa, Obijs, M5-, KaapostgalvaLV, 2kk, Moxley, KOB, Zapara, гей, hehegeeva, nisker, PD / Kapteinis, LAKIJZ, Festo, sTovil, concijs, Manuris, andrisptrs, ReactivE., REKTOPUSS, AzBest, Flafijs, not hns, C0ppy, Vilciņš, Unicorn, Fūdiņš, Duzis, Edzinems, rnx, kakaataajs, Apocalypse, bazzars_577, Karro, martins31, FIN., kalimaoff, rodzh, Spike*, keKei, K@@SiS, MrShauu, Woshiniba, sсhoKKur-, dest, Amaya, dzēsts profils, w3Ed!ch7, nanKa^, Lauraaa, Beasty, masieris, thestyle, ыкауз, MurkainaisKushkis, Erikzzz, klubuJuris, PiGGy, Kriksons, MrDiego995, DramoK, BARBARIAN, Marquise de Sade, danik2021, LaQ, Capture, Benjamins, mokabezpiena, Greenluv^, kaishi, bagdad?, din1ja, SINCAS_MONSTRS, gettingahitwithgod, 6paaudze, def., ozoljaunskungs, ANormalStick, Draiskule, seiko., Deu, Raseens, Bumm, 0blivionx, ScoRp1oN^^, kraims, MA1M, ~Evils~, Excellent., Tupenis, malenJkaJa*, Ski The Clueless, Who cares, Jorcikk, enrico, Beyondz, rulX, Swex, Dinčaa, Pienvedeja., KrievuJakudza, ⛔lolwut?, veipsmama, konstance, Nightdog, -valters-, shimbo, jevrika, k0minax, Snuff, kill 4 you, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, Emoji, Kraapaals, X-pAc, Haskys`, Truth_Hurts, EmptY^, NIGHTSKY, fckuman., Strelnieks., Saldaaa., Maruzha, izpirtirpeklis, Siipols, Laggato, GeT_AiMkIlLa, janis_ir_hakeris, Purpel, Мишка, shaize_, Zaņuks, intars45, tukijs, Naft'līns, malbaro, hipester, charming, eater24, FastShooter, aim.ru~~~~~, Skrevele, asdasdasdasd, Draugs , MACAN, DidzzyS, StaFFорд, Lauronja, Goodbye, Sviests12, Critikalz., GlicK, angiiins, N A T O # Bunnyflop, Ethe, Annaconda, BunnyHop, crewified, Alty, Pansexuals, ★ToughEnough★, RV`, tehshine, crow, Vardarbība, Flaatroon, AIDZIS., Whatever*, LowSkillL, pointseven, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., ZinZino, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, AK-69, e6b, sTeFH__, Cheriss, Rolković, Rastaman4iks, laescobare, Gadžo, Svinnesis, Xeexs, Foxculated, Beichz, wind, radžiņš, Tomelis, SniegaRausis, kon4, black cobra, bstky1337, Stas, Lauriitis, FeyNesy, Fady, Gambit, Martinshhh, raiden, deniskafrol, 2nf*, ReGri, BandiHUNGARY, R0DEmental-, Skonto, RooFee, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, peaky, auns, Raivic, Bu4haa, sOn3Z, Kosmoss., CBBRIS, stulbs, Baltais, medusa, hermis, no-legal, FizzyS_fake, peh, Bavility, ePIls, eena, sync, VILKNADZIS, stovetais, ER., DusmīgāSintijaL, OR-2, ILL BILL, Latex~, bomin, AkuuEyyy, Explicit, **MoHiTo**, 9 9 9, Bubliks, sapnu puas, ketamine, Hennessy-, Peak, slice, G$ SHOOTER, Platais:P, Kaktuss, exit999, Bastaardio777 , caw, Nil_Ushakov, T. Bagvels, Dancits, nenshuks, rronijs, Kristersss, Yakuza, Lamba, yostu, Kazocinsh, ozzy, Skies, queen_of_black, Meth, Riepa, RagnaR, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, ariZona1337, Šņabītis, Vaaveriite*_^, Fantograms, BRATSKY KRUG, EvE, `klauns, FreakyyPrime., CharmZ, ZīLe, INLOVE., lmfao, Roman_Reigns, Terarists, СТИЛЬ., bitchzzzz, chubs, Jon Snow, Mr.Wii, Rindindin, deewekzij, Pelmix, Celms, Backwoods, ethereum, Dzēsts, Frii, Paldies., MadrYy, naviat, sojka, kumeljdzemd, replay ., Swizy, Kalmars, Zalkt!S, ERIKS K, ᴊᴀɴᴄʜᴜx, snowqueen111, Limpo10, HUSEINS88, xvid, VERT'Z, InsaneCamper / Mr.NobodyX, motty, Saldenieks, VendeN, HaTeMeZzz, Antuha, duffer, latvietis75, Wukong, ............., ,.,, drotzy, è’lei, adjustable, NoBodijs, MaxFly, zexty, NORMALY, Krisiittz, Ralfuuzis, lainNy, Flak3, LapIn, tumshaiss, v3tro, _qwi, Delimo, -Zajka-, NinjaC5, Jetta, Diademantus, SpeZ, Valtero, Patinjaa, BRAZILIJS, exp, Lauku puika a.k.a hnc. , Emīls., sofc?, BeethoveN, FreestyleManiac, Alchemic, FireFun#TnT, World-, SkyBlowYT, Stjopa_M, gucci, <FiZz>, weecoc, LogiTec, M*Z*, HaRZz, LuigiKP, Ruf, maisinsvajag??, 327, MAIZE., dudi, socket.io, Lvbulta, BUU`, Rembatnieks81, Cietvīrs , SiGoNs, Pilots, WickedLady, Osiits, Komplleks, real kurwa, raacha, WizKhalifa*, Yuuki, Remember-ME, Leegy, CepumCepuminshhh, daryl, spokio, toxicated, Otte, agaa, ALLAHS, 123456789, Snicker, milkhouse`, nezinits, _Mazaiss_, nitrose, Mercury`, ŠAGIJS, iFamous