bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
3
2
topic
Bitcoin somas ieteikums
༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 6h 12m
Redzēts pirms 7 stundām
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 04. novembrī, 22:22

@Chemijs nezinu vai tu esi par to domājis un vai tas ir iespējams, bet man interesē vai pārējie vēlētos, ka bitcoin rādītos kautkur citur somā un ka viņi vispār neaizņemtu vietu somā. Nu pateiks kāds, ka tas ir sīkums, bet no otras puses, ne visiem ir abi maisiņi un mugursomas. 

Var to pagaidām prost ņemt kā vielu pārdomām.

ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 17h 42m
Redzēts pirms 4 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 04. novembrī, 22:26
0
post

laba ideja, approved

HSkill
El Retardio
seksīgais
3167 atbildes forumā
Online: 185d 3h 11m
Redzēts 10. martā, 15:10
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 04. novembrī, 22:32
0
post

sudiga ideja nepatik. Laikam daugavpili tik tadas domas galvaa nak. Somas itemiem jabut soma

Pēdējo reizi rediģēja HSkill, 2022. gada 04. novembrī, 22:36.
MENDIJA
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaķu tante.
4245 atbildes forumā
Online: 139d 6h 22m
Redzēts 2023. gada 22. augustā, 14:20
Pievienots, 2022. gada 04. novembrī, 22:33
0
post

Var palikt somā, var pievienot augšā pie ieiro/ čemas naudiņām ( tur kakraz tukša vietiņa) . Idc, man der abi. :D 

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12157 atbildes forumā
Online: 452d 0h 13m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2022. gada 04. novembrī, 22:34
0
post

Nē, bitcoini ir itemi, itemiem jābūt somā!

Gribi lieku vietu somā? Pārdod nevajadzīgos itemus pa bitcoiniem, tādas kā esences, kuras tu neizmanto, jo pats čatā teici, ka tā kombinācija ir galīgākais mēsls, kam tad tos itemus krāj?  Un pēc gada tā darot, tu būsi sakrājis nepieciešamo daudzumu bitcoinu, lai nopirktu mugursomu, pa brīvu! iedomājies, pa brīvu, viss kas ir vajadzīgs, tas ir tavs brīvais laiks un vēlme censties. :D:D

Maisiņi arī nav dārgi, kopā 4ieiro? Pildi dienas uzdevumus, piedalies konkursos, sakrāsi tos 4ieiro ātri vien, it īpaši, ja tev vēl ir pietiekoši augsts foruma lvl, ja 1 cents ir 1 posts, tad parēķini, tik 400 posti vajadzīgi, lai sakrātu 4ieiro, ieskaitot vēl challenge griezienus, ar veiksmīgiem spiniem ļoti ātri sakrāsies tā nauda, vajag tikai pacietību. :sir:

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

santiz
Lietotājs
so low
9205 atbildes forumā
Online: 235d 20h 31m
Redzēts 23. februārī, 23:40
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 04. novembrī, 23:12
1
post

topiks tik useless cik tu pats 

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts pirms 2 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 06. novembrī, 11:58
3
post

Paldies par ieteikumu, bet nu man liekas loti neerti ka butu parak daudz virtualas valutas atseviskinno somas, jau tagad ir ieiro, chemas coini, zvaigznes, sms kodi, itt

Uzskatu ka butu pat labak ja pat zvaigznes un chemaa coini ari butu ka itemi somā, bet vnk gruti partaisit tos ta lai tie nezaudetu savu funkcionalitati.

Tatad mans personigais secinajums: atdalit itemu no somas atseviska valuta ir tiesi pretejais tam ko es uzskatu ka vajadzetu darit. 

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2022. gada 06. novembrī, 11:59.

akasi
Skatās sākumlapu
Administrators
Konkursu rīkotājs
Papucītis
awkward vibes
11881 atbildes forumā
Online: 208d 19h 20m
Redzēts pirms 9 minūtēm
Pievienots, 2022. gada 07. novembrī, 21:05
0
post

Par šo esam diskutējuši.
Bitcoin kļuva netreidojami un jau tika minēts, ka varētu tos izņemt kā itemus, lai neaizņem vietu. Un tie rādītos somā kādā stūrītī vai pie tirgoņa. Es par. (Pie coiniem un ieiro gan uzskatu, ka neiederētos, jo saistās ar somu.)
Čemas coini nebūs kā itemi somā gan.
Aktuāla tēma paliek tieši vietas trūkšana somā tiem, kuri kolekcionē itemus, bet tā jau ir cita tēma.

Chemija domas var izlasīt postu augstāk. Ja ir vēlme pēc šādas izmaiņas, jāmeklē argumenti, kāpēc tas būtu nepieciešams. Veiksmi!

Nina Dobrev Vampire GIF - Find & Share on GIPHY

Lietotāji skatās šo tēmu: 0