bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
10
0
topic
Kā tu rīkotos?
ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 0m
Redzēts Vakar, 22:29
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. maijā, 22:12

Sveiki biedri!

Laikam veidošu vēl nebijušu spēli(vismaz es tā domāju) forumā tapēc lasiet cītīgi noteikumus.

 

Tātad uzdevums būs tāds Iepriekšējais postotājs rakstīs kādu situāciju un nākamajam būs jauzraksta ko tajā situācijā viņš darītu un protams pēc tam uzrakstītu nākamo situāciju.

Piemērs:

Ir noticis nelaimes gadījums naftasrūpnīcas noliktavā. (Iepriekšējā postotāja situācija)

 

Es zvanītu VUGD un teiktu, uz Brīvības ielas 64 Liepājā ir izcēlies ugunsgrēks naftas rūpnīcas noliktavā. (Nākamā postotāja rīcība)

*Un atkal kaut kāda veida situācija*

 

Noteikumi: 

Postu intervāls: 3 

Minimālais vārdu skaits rīcībai: 10 

Jābūt loģiskām situācijām un rīcībām

Tātad es sāku: 

Tu tiec uzaicināts uz darba interviju ļoti prestižā uzņēmumā, kurš ir populārs visā pasaulē

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2023. gada 09. aprīlī, 19:22.

wishuamerryc
skatās challenges
WAR3 Admins
WAR3 minikonk. rīkotājs
2554 atbildes forumā
Online: 80d 20h 38m
Redzēts pirms 11 minūtēm
Pievienots, 2022. gada 11. oktobrī, 03:02
0
post

Panic. At first I will think something bad could happen or that my car might need a specific type of petrol. (I know so little about cars, enough for this to happen, lol)

What would you do if a girl in a bar offers you a drink?

⚒️Stoick the Vast⚒️
Jauniņais
Eystein Foul-Fart:)
618 atbildes forumā
Online: 11d 15h 2m
Redzēts 2023. gada 07. septembrī, 01:03
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 11. oktobrī, 12:15
0
post

Atteiktos ,jo esmu iemācīts ,ka no sievietēm neko nevajag ņemt ,bet ja nuuuu vienīgi ! :reec2:

Kā tu rīkotos ,ja stāvētu veikala rindā(MAXIMĀ) un Tev ausī iečukstētu atdod maku !

 

             Smejies vesels! Klīstošais latgalietis "Nameiz" - Video - nra.lv                   

bnation-
Biedrs
RWRec
5695 atbildes forumā
Online: 66d 12h 19m
Redzēts 2022. gada 30. oktobrī, 18:59
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 17. oktobrī, 12:04
0
post

Pateiktu lai ta persona man sakuma uzdavina maku, jo man tada nemaz nav, jeb ir bijushi - precizak sakot man ir davinajushi makus, bet man vini besi un es kadam atdodu vienkarshi , tipa podgončiku uztaisu kadam. 

------

Ka tu rikotos ja uzzinatu ka pec 1 stundas zemeslodi noslauciis milziigs asteroiids? 

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 2m
Redzēts Vakar, 21:13
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 31. oktobrī, 09:59
0
post

visdrīzāk prost turpinātu sēdēt, studēt un klausītos mūziku, es tāpat dzīvē neko citu baigi nedaru.

 

kā tu rīkotos ja es pēkšni izlekt utev priekšā vienradža kostīma?

ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 0m
Redzēts Vakar, 22:29
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 31. oktobrī, 15:09
0
post

Pirmā reakcija protams būtu uzšaut pa to vienradža seju, jo nu sabīstoties aka jump scare situācijā man ir tada reakcija :D bet tad jau būtu vienalga kad tas jau būtu izdarīts un saprastu situāciju 

 

 

Kā tu rīkotos ja būdams 1.5m dziļā tranšejā, iebrūk sienas un tevi aprok līdz gurniem 

wishuamerryc
skatās challenges
WAR3 Admins
WAR3 minikonk. rīkotājs
2554 atbildes forumā
Online: 80d 20h 38m
Redzēts pirms 11 minūtēm
Pievienots, 2022. gada 01. novembrī, 00:46
0
post

I will check how dense it is to see if I can climb on it. Do I need help etc. I'm not scared of such things so I would probably deal with it calmly. (I've already dug a well and it was deeper than that.)
----
What would you do if you won 100 000 euros?

SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 14h 42m
Redzēts pirms 5 stundām
Pievienots, 2022. gada 01. novembrī, 16:44
0
post

Nu noteikti nopirktu kko lielu, ieguldītu naudu nākotnei. Varbūt kādu māju nopirktu, dzīvokli. Nu labi, mazliet paniekotos ar kādiem striptīza dejotājiem, jo kapēc ne. :sad:

Kā tu rīkotos, ja būtu sajaucis pulksteni un aizgājis uz darbu 2h atrāk?

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 2m
Redzēts Vakar, 21:13
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 01. novembrī, 16:45
0
post

nekas traks nebūtu, vienkārši turpinātu strādāt pie sava maģistra darba un studētu, laiks tāpat būtu produktīvi ieguldīts.

 

Kā tu rīkotos, ja tavs darba devējs uzbrauktu tev augumā par to, ka 2h ātrāk atnāci uz darbu??

Pēdējo reizi rediģēja ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, 2022. gada 01. novembrī, 16:47.

⚒️Stoick the Vast⚒️
Jauniņais
Eystein Foul-Fart:)
618 atbildes forumā
Online: 11d 15h 2m
Redzēts 2023. gada 07. septembrī, 01:03
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 01. novembrī, 18:19
0
post

Nu īsti nekas traks jau nebūtu ,iztāstītu situāciju ,ka vēlos vairāk stundas un viss!

Kā Tu rīkotos ,ja izstistu tavai mājai logu?

 

             Smejies vesels! Klīstošais latgalietis "Nameiz" - Video - nra.lv                   

wishuamerryc
skatās challenges
WAR3 Admins
WAR3 minikonk. rīkotājs
2554 atbildes forumā
Online: 80d 20h 38m
Redzēts pirms 11 minūtēm
Pievienots, 2022. gada 01. novembrī, 18:23
0
post

Depends a lot on your age, how well we know each other, and what is our relationship... but how did we even get into this situation ^^ Honestly, I dont know what I would do. I will probably take the peaceful option. If I could be reimbursed - nice, if not - I won't cry about it.
-----
What would you do if you suddenly lose all of your passwords?

SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 14h 42m
Redzēts pirms 5 stundām
Pievienots, 2022. gada 17. novembrī, 09:49
0
post

Nu nezinu, noteikti meģinātu kaut kā visu caur inboxu vai gmail. Ja ari tā nevarētu, tad nāktos visu taisīt pa jaunu. Esmu vienreiz arī inbox paroli aizmirsusi, bet neatceros kā no tā izkulos, laikam atbildēju pareizi uz jautājumiem, kas tur bija prasīti par mani.

 

Kā tu rīkotos, ja satiktu savu labāko draugu, kuru nebiji saticis mēnesi, bet viņš pēkšņi tevi vairs neatceras.

santiz
Lietotājs
so low
9205 atbildes forumā
Online: 235d 22h 52m
Redzēts 22. aprīlī, 19:34
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 18. novembrī, 06:39
0
post

Justos ļoti vīlies un noskumis , protams vēlētos uzzinat kas noticis ka mani neatceras un ja varētu censtos kaut kā palīdzēt

Kā tu rīkotos ja tu lido ar lidmašīnu un piloti paziņo ka nedarbojas viens no dzinējiem un būs nepieciešamas ārkārtas nolaišanās ?

ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 19h 0m
Redzēts Vakar, 22:29
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 18. novembrī, 08:08
0
post

Nu ko es tur varētu darīt, būšu nenormali uztraucies, bet pildītu visu ko saka piloti, jo viņi tam ir trenēti 

 

 

Kā tu rīkotos negaisa laikā atrodoties ūdeni? 

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 18. novembrī, 10:45
0
post

Ja būtu tāda iespēja, tad ātri dotos uz kādu telpu, mašīnu, bet ja tuvumā nekā tāda nebūtu, tad visticamākais paliktu tur pat ūdenī

 

kā tu rikotos ja tu būtu apznīgs strādnieks, bet priekšnieks tev pēkšni nesamaksā algu

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 14h 42m
Redzēts pirms 5 stundām
Pievienots, 2022. gada 18. novembrī, 13:17
0
post

Skatoties pēc situācijas, ja sola ka samaksās drīzumā, tad jau pagaidītu, ja specjāli nemaksātu vai izvairītos no tā, tad vienkārši neturpinātu tur darbu.

 

Kā tu rīkotos ,ja tev uzdāvinātu čūsku?

wishuamerryc
skatās challenges
WAR3 Admins
WAR3 minikonk. rīkotājs
2554 atbildes forumā
Online: 80d 20h 38m
Redzēts pirms 11 minūtēm
Pievienots, 2022. gada 18. novembrī, 15:26
0
post

I would try to give it back. It would either scare my cats, eat them or be eaten by them.
---
What would you do if you realized your life is scripted and everybody is watching you live on TV?

MENDIJA
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaķu tante.
4245 atbildes forumā
Online: 139d 6h 22m
Redzēts 2023. gada 22. augustā, 14:20
Pievienots, 2023. gada 07. janvārī, 23:01
0
post

Šis jau izklausās pēc Trumena šova scenārija. :D 

 

Bet gan jau es censtos tikt ārā no tā visa, tāpat kā filmā Trumens.

Ja man neizdotos, tad sāktu uzvesties max toxic un plēstu visu, biedētu cilvēkus un uzvestos kā trakā,lai viņiem vairs nebūtu droši un patīkami mani filmēt. 

Gribētu redzēt,cik ilgi viņi izturētu. 

 

Kā Tu rīkotos,ja Tu uzzinātu,ka viss,ko Tu par sevi zini - nav patiesība ( t.i. Tavs vārds, vecums, ģimene, draugi) ? 

RushFuck
Lietotājs
pinq
the golden boy
683 atbildes forumā
Online: 30d 4h 33m
Redzēts 2023. gada 25. novembrī, 15:23
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 30. janvārī, 14:39
0
post

Es noteikti būtu pārsteigts un nezinātu ko iesākt tālāk ar savu dzīvi, nestados priekšā kā būtu dzīvot anonymous lomā ,kad tu pats nezini kas tu esi. 

Bet no otras puses es domāju fantazejot es varētu sadzīvot ar tādu Infu Xd 

 

Kā tu rīkotos ,ja tu uzzinātu kad nevari taisīt bērnus ,jeb pareizāk sakot neauglīgs jeb nevari dzemdēt? 

EST 19 XX 

Take your shit togheder

 

 

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 09. februārī, 20:05
0
post

Man kā vīrietim tas būtu milzīgs trieciens, gribu piedzemdēt kādreiz trīnīšus, eh., bet ja manai sirds dāmai būtu šis gadījums , es nebūtu laimīgs, un būtu ļoti žēl viņas, bet censtos ar viņu izrunāties un pateikt, ka ir citas alternatīvas.

Kā rīkosies, ja rītā pamostoties, Tu pamanīsi, ka virs mājas palido garām Krievijas armijas helikopteri, 20 gabali un šauj uz tavu mazdārziņu.


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

love_me
Lietotājs++
est 199x
925 atbildes forumā
Online: 73d 9h 12m
Redzēts pirms 1 stundas
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 09. februārī, 20:09
0
post

Visdrīzāk es izietu ārā uz lapeni, piepītāt savu pēdējo cīg un skatītos, kas notiek. 

Ja godīgi - ganjau kautkā līdzīgi arī izdarītu. Maybe kafiju paspētu vēl uztaisīt. 

 

Kā Tu rīkotos, ja Tu esi nopircis to vienu vienīgo, laimīgo "SuoerBingo" biļeti un izceļ lielo piķi. 

 

 • HAPPY ENERGY •

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 1
Fēnikss
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 308 ( 9388 skatījumi )
Fēnikss, Meth, duck, luīze, Nurmachimaevmakachev, cruelcin, PrixoditeV4era , Pizhikz., Omega, Tessa&Hardin, Pīle, SPICELV, zooniijsftw, duum, merkatis, kokobino, Ibetāa, Shepis, NewbieEU*, mrfouley, Fruzenty, Mcmz, Spridzeklis, ~Evils~, 575, Hvz, Lakrica, Boris, Mežpils, ZeltaBlack, Sandis., Minnia, beijbe_, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, Latvians, Piziks, love_me, Hybrid Minds, Zelts*, alska, Enemijs, SintijaL, Ball_Fondler, Kamiks, ⚒️Stoick the Vast⚒️, aimbatten (;, Laurz, vazzaa, Сhrееру©, Zane, RokkY*, ~*TuttiFrutti*~, who`s who, santiz, pigmi , pankuksh, Exc, efka, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Pickle Laura, MENDIJA, Kiwi :], Hazard, Incorrigible qwz, Capture, bicis no MOSS, cheburashka, Techno Vikings, Girdle , RushFuck, Oz1ris, wishuamerryc, Bridzaa, Agneshuks, inar4xx, tuis, skyya, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, Kriksons, BigTomens, InsoRow, bnation-, Jazeps Vitols, akasi, Anna, HSkill, qppykt, Venta, kuksteer, Zalkt!S, Criple, Arch, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., GoodLike, Hellabooza, Diplomāts, kaifotajs!!! :D, ScoRp1oN^^, ChmooZvaigzne, eKs., mdma, Moxley, Jitzie, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, Kapracis, Crack, eslats, Faacha, knejvs, Faacha_fake, why so serious?, Chemijs, Zudikas_LT, Vecteevs, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, ZnT, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, Asikis, JērsA, LowSkillL, 90_degrees, Lacz, Pīļuks, masieris, nisker, Kikii., LewyG, enrico, Deebosantana, Dzēsts lietotājs3133033, 🌿🌿🌿, Mohit, mrs. doubtfire, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, NOvEnJKAJA, ZirguZaglis, Witch, prote1ns, Klaus, UTSNAHUY, NoScOpE_LV, space cadet, Wolfyy, Churix, sсhoKKur-, Snuffeklis, tenblunt, malbaro, 25CM, Minimi, PooKa, Gloks, edytricks, raiviss, SM_97823, cruelcin šļura, Vilciņš, denzens, **Nezināmā**, Laura, gucci, Flabijs, jollylv, Leh , baltimors, aldcor, Kalvix, emzijs, Canep, `Barbija`, maisinsvajag??, Kizit, concijs, Festo, K@@SiS, Rimi, maar4a, ReactivE., tomts, Unicorn, Duzis, Edzinems, SeryogaMestnij, KOB, hehegeeva, edgars rinkevics, Spike*, Jackass3D, Amors, milo humble, Amaya, VIENtaperis, Deu, keKei, MurkainaisKushkis, Lauraaa, HaRZz, exe, REKTOPUSS, Obijs, dzēsts profils, NezeligaisKuncis, Fūdiņš, wind, Osiits, seskosio, hellgirl, kumarix, Maruzha, Matriks, emaymyska., LaQ, maqq, Celms, Greenluv^, din1ja, Bumm, w3Ed!ch7, Tupenis, Bastex, 0blivionx, MA1M, Swizy, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, Swex, Jorcikk, juliet, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, Weksijs, Dinčaa, Kollector, ⛔lolwut?, jevrika, Manuris, Siipols, EmptY^, Wunderschlange, 6paaudze, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, BANZAI, BARBARIAN, Ethe, Jāgerbomba, Rastaman4iks, AIDZIS., Haiduk, radžiņš, NinjaC5, medalus, Cheriss, deqwatian357ANW, Gradigais, activision, cyruss, Ha3E, Kristine)*, Kosmoss., CBBRIS, auns, VILKNADZIS, Vaaveriite*_^, krish_im back, no-legal, magisterial , rronijs, not hns, slice, Kristersss, medusa, C0ppy, <FiZz>, bitchzzzz, Krisiittz, Yakuza, Skies, AndisKoks, Qwertyz, Ruffiks, MAIZE., adjustable, phine, Strelnieks., Purpel, tumshaiss, aim.ru~~~~~, T. Bagvels, zelchh, Shiroyasha13, RagnaR, chubs, SniegaRausis, deewekzij, ethereum, Flaatroon, NORMALY, 2kk, nenshuks, kakaataajs, G$ SHOOTER, Kalmars, Chemp1k, EvE, Pilots, Dzonis, siirups, Paldies., **MoHiTo**, ★ToughEnough★