bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
21
5
topic
Es nekad!
SiGoNs
Lietotājs++
DiABLo
Sīdž
928 atbildes forumā
Online: 8d 15h 28m
Redzēts 2019. gada 18. novembrī, 13:25
11 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 30. septembrī, 18:39

Never ever ever GIFs - Get the best GIF on GIPHY

Es nekad!

 

Noteikumi:
Katrs raksta "Es nekad", turpinot to, ko nekad nav darījis. 
Nākošais lietotājs atbild ar ir vai nav darījis to, ko iepriekšējais lietotājs ir minējis. 

Savas atbildes obligāti pamato vismaz 5 vārdos. 
Jauns noteikums; Kategoriski aizliegts rakstīt neiespējamas, jeb neiedomājamas lietas.  
Piemēram; Es nekad neesmu nakšņojis uz mēness. 
                  Es nekad neesmu aizceļojis uz nākotni. Un tādā garā. 

Postu intervāls: 3 


Piemēri:
 Cits lietotājs;
     Es nekad neesmu nogaršojis  garneles.

❗ Es;
     
Es gan esmu, jo tas samērā ir viegls un diētisks produkts
      Cenšos kombinēt tās dažādās receptēs.  

      Es nekad neesmu bijis ārpus Latvijas.  

 ❗ Nākošais lietotājs; 
      Es arī neesmu bijis , jo neesmu vēl sasniedzis astoņpadsmit gadu vecumu.  
      Vecāki vienu no mājām tik tālu nelaiž. ;/ 

       Es nekad neesmu lietojis alkoholu. 

Un tā tālāk, spēles doma sāmērā saprotama. 


Es tad sāku;
Es nekad neesmu aizmugurē mašīnā sprādzējusies ar drošības jostu.

           

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2023. gada 09. aprīlī, 19:21.

 

wishuamerryc
WAR3 Admins
WAR3 minikonk. rīkotājs
2503 atbildes forumā
Online: 76d 6h 6m
Redzēts pirms 6 stundām
Pievienots, 2022. gada 22. novembrī, 20:18
0
post

I don't think I have either, though I've tried the stuff in there.
----
I have never dyed my hair.

inar4xx
Skatās sākumlapu
Jauniņais
453 atbildes forumā
Online: 20d 12h 36m
Redzēts pirms 26 minūtēm
Pievienots, 2022. gada 22. novembrī, 20:42
0
post

Es esmu, jo aptuveni pirms gada izdomāju, ka vajag kaut kādas pārmaiņas, jeb pabojāt matus :D

Es nekad neesmu dzērusi tekilu.

 

Pabrīdināts izlabot. (c) Kuz9
 

 

Pēdējo reizi rediģēja inar4xx, 2022. gada 22. novembrī, 21:12.

𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡.
Biedrs
❤Детка, ты мой кайф❤
⸸⁶⁶⁶⸸
6871 atbildes forumā
Online: 409d 4h 50m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 23:13
8 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 22. novembrī, 20:56
0
post

Es gan esmu, ļoti bieži, garšo un patīk viņu dzert jo ātri reibst. 
Es nekad neesmu ēdis austeres. 

SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 11h 9m
Redzēts pirms 4 stundām
Pievienots, 2022. gada 22. novembrī, 21:08
0
post

es arī neesmu, neliekas galīgi ka varētu garšot labi, tapēc neesmu vel riskējusi pagaršot.

Es nekad neesmu svilinājusi nokautu cūku.

Pīļuks
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaprīzā
9006 atbildes forumā
Online: 324d 6h 2m
Redzēts pirms 10 stundām
Pievienots, 2022. gada 22. novembrī, 21:55
0
post

es arī neesmu,bet esmu redzējusi tikai kā to dara,nekas patīkams! :D 

Es nekad neesmu bļitkojusi

​​​​​​

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 23. novembrī, 08:46
0
post

Es ari neesmu,jo netaisos ziemas laikā bezjēdzigi sedēt un salt

 

es nekad neesmu pārlauzis karoti

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
Latvians
Skatās sākumlapu
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12157 atbildes forumā
Online: 452d 0h 14m
Redzēts pirms 24 minūtēm
Pievienots, 2022. gada 23. novembrī, 10:01
0
post

Es gan esmu, jo man jau kopš bērnības nervi netur un ja kaut kas ir rokā, tad tā lieta parasti saplīst.

Es nekad neesmu ielūzis dīķī

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Minnia
Biedrs
Meitene zeltene
emocionālā
2377 atbildes forumā
Online: 241d 7h 4m
Redzēts Vakar, 07:41
Pievienots, 2022. gada 24. novembrī, 09:16
0
post

Es arī nē, cenšos izvairīties kāpt uz ledus, it īpaši ja nav pārliecības par tā izturību.

Es nekad neesmu dzērusi kafiju ar medu

wishuamerryc
WAR3 Admins
WAR3 minikonk. rīkotājs
2503 atbildes forumā
Online: 76d 6h 6m
Redzēts pirms 6 stundām
Pievienots, 2022. gada 24. novembrī, 09:37
0
post

Me neither. I've only tried coffee once.
---
I've never shaved my head.

𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡.
Biedrs
❤Детка, ты мой кайф❤
⸸⁶⁶⁶⸸
6871 atbildes forumā
Online: 409d 4h 50m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 23:13
8 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 24. novembrī, 13:16
0
post

Es arī nē, nekad neesmu vēlējies būt ar lisu pauri, domāju ka izskatītos tizli :D 

Es nekad neesmu ielūzis ledū . 

SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 11h 9m
Redzēts pirms 4 stundām
Pievienots, 2022. gada 24. novembrī, 16:26
0
post

Es arī neesmu, cik esmu staigājusi pa ledu, tad nekad neesmu ielūzusi , vienmēr viss beidzies veiksmīgi.

Es nekad neesmu dziedājusi Lienes Šomases dziesmas

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 24. novembrī, 16:27
0
post

Es ari ne, jo man nepatik neviena viņas izpildītā dziesma

 

es nekad neesmu nolecis no tilta

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
Spridzeklis
Biedrs
Lieliskais
2746 atbildes forumā
Online: 141d 17h 41m
Redzēts Vakar, 22:41
Pievienots, 2022. gada 25. novembrī, 00:46
0
post

Es arī neesmu, draugi leca lai nopeldētos bet es to nedariju jo es nemāku peldēt.

 

Es neesmu pagrūdis vecāku cilvēku sabiedriskajā transportā.

 

 

                                                                             Band hollywood undead GIFs - Get the best gif on GIFER

    

                                                                                                    

⚒️Stoick the Vast⚒️
Jauniņais
Eystein Foul-Fart:)
618 atbildes forumā
Online: 11d 15h 2m
Redzēts 2023. gada 07. septembrī, 01:03
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 25. novembrī, 22:01
0
post

Es arī nē ,jo nu man ir iecīta ,kas ir cieņa pret veciem cilvēkiem.

Es nekad neesmu bijis uz Aeiropa koncertu.

 

             Smejies vesels! Klīstošais latgalietis "Nameiz" - Video - nra.lv                   

Minnia
Biedrs
Meitene zeltene
emocionālā
2377 atbildes forumā
Online: 241d 7h 4m
Redzēts Vakar, 07:41
Pievienots, 2022. gada 25. novembrī, 22:03
0
post

Es gan esmu, man ļoti patika un tās dziesmas tā uzlādē

Es nekad neesmu bijusi Taizemē

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 25. novembrī, 23:03
0
post

Es ari neesmu bijis, jo neviens jaukais vel nav uzdāvinājis biļeti

 

es nekad neesmu redzējis spoku

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
Hybrid Minds
Skatās sākumlapu
Biedrs
lelelelelekeke
11254 atbildes forumā
Online: 264d 23h 48m
Redzēts pirms 4 minūtēm
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 26. novembrī, 00:38
0
post

Es arī nē, jo spoki neeksistē, un nekad nav eksistējuši.

Es nekad neesmu dzēris kefīru.

Pīļuks
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaprīzā
9006 atbildes forumā
Online: 324d 6h 2m
Redzēts pirms 10 stundām
Pievienots, 2022. gada 26. novembrī, 01:12
0
post

es esmu,kaut kad bērnībā,bet tagad kādi 20 gadi čist neesmu dzērusi kefīru :D 

Es nekad neesmu lasījusi zemenes

​​​​​​

Latvians
Skatās sākumlapu
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12157 atbildes forumā
Online: 452d 0h 14m
Redzēts pirms 24 minūtēm
Pievienots, 2022. gada 26. novembrī, 09:56
0
post

Es gan esmu, jo man laukos ir mazs zemeņu dārzs, kurā eju lasīt zemenes, kad tās ir gatavas un tad apēdu visu :est:

Es nekad neesmu krāsojis nagus

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Minnia
Biedrs
Meitene zeltene
emocionālā
2377 atbildes forumā
Online: 241d 7h 4m
Redzēts Vakar, 07:41
Pievienots, 2022. gada 27. novembrī, 10:09
0
post

Es gan esmu, jo meitenēm tas ir diezgan raksturīgi  -  krāsot nagus dažādās krāsās

 

Es nekad neesmu bijusi Itālijā

Pēdējo reizi rediģēja Minnia, 2022. gada 27. novembrī, 10:09.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 670 ( 109205 skatījumi )
Tessa&Hardin, luīze, Nurmachimaevmakachev, duck, Pīļuks, Fēnikss, Hvz, exe, Omega, alska, KickMan Kick, cruelcin, akasi, Latvians, Ha3E, Pīle, PrixoditeV4era , 575, Pizhikz., Xtcent, Mohit, zooniijsftw, kokobino, duum, Minnia, Fruzenty, Mežpils, nolodžik, Boris, Kristy, BANZAI, AndisKoks, SintijaL, Ibetāa, Agneshuks, mrfouley, emaymyska., ihavelocity, NewbieEU*, kapteinis, Sandis., Mcmz, beijbe_, ZeltaBlack, 🌿🌿🌿, Oskars.R, Piziks, Zane, EddieLV, deqwatian357ANW, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Hybrid Minds, Spridzeklis, PooKa, Laurz, Kamiks, Čaiņiks, santiz, Zelts*, maar4a, wishuamerryc, mrc, pigmi , ⚒️Stoick the Vast⚒️, love_me, Bridzaa, who`s who, Pickle Laura, PaksPorgand, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, Amors, Haiduk, Сhrееру©, vazzaa, HSkill, pankuksh, killerLV, vytuls, RokkY*, Aut0ft, Kill, ~*TuttiFrutti*~, AreZed, Modba, Siidzi 0_o, gary, Bibuks, knejvs, cyruss, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, efka, Kiwi :], Wolfyy, Dzonis, cheburashka, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, zxcfiend, MathaFaʞʞa, Incorrigible qwz, Hazard, MENDIJA, seskosio, Wunderschlange, 90_degrees, aBL, `Barbija`, Gloks, Techno Vikings, Enemijs, edgars rinkevics, Girdle , MQJORS, scarlxrd, tenblunt, headbangerz.-, RushFuck, Oz1ris, phine, inar4xx, Faacha, Venta, goosy, Snuffeklis, Eddy, #44, tuis, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, skyya, Arch, Chemijs, Laima*, jollylv, dēkla, BigTomens, xVeins, EXIT.-, bnation-, ayy, nazislv, ThevilisH., eKs., Vecteevs, cr3ww, Crack, Marshmello, Krista, Sajma, ALDIS, tomts, arbuz, Dalī, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, Jenotinshj, Exc, medalus, Kapracis, Kikii., Hellabooza, Siguldietis, - З Л О -, Anna, CaHb4o, Almighty., Diplomāts, Chillotajs, dedushka, Grizzlijs, GrimReaper, qppykt, Aaron Kyro, Criple, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, fljw, aldcor, Churix, Kizit, ChmooZvaigzne, MCK, Šis nav viltus profilsv2, maqq, space cadet, magisterial , kaifotajs!!! :D, Full365437, Jitzie, petuunija, Vivasvat, eslats, Flabijs, ZnT, 666SUICIDAL999, Faacha_fake, Raichis, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, король мажор, Asikis, nosebleed, hellgirl, Matriks, traitors, Weksijs, Deebosantana, Em4a, Lacz, yoko 777, Kalvix, Aldariitis, Klaus, Vineta., Dzēsts lietotājs3133033, ruutam, sneiks, Pilsonis., kawaski, Minimi, husis :D, Pigijs, mrs. doubtfire, fxqcxq, negeris1940, Leh , log1, Milkyu, Slyy, h1x_immortals, edytricks, Lewy, arthurqee, Laauriinaa, NOvEnJKAJA, ZirguZaglis, prote1ns, Witch, UTSNAHUY, NoScOpE_LV, Bobijs, Codee, cerealkiller, Bumbiers, KewKew, KenT1k, agentlee, agent_smith, **Nezināmā**, Friška, FG^xXx, 25CM, why so serious?, Bra4o, SM_97823, Rubax, Canep, Jackass3D, crshdr, JērsA, Roo`, naturals, Ultra Hacker, baltimors, Artūrs, aimbatten (;, raiviss, LatvietisNU, dibens, Pfizer, cruelcin šļura, Jazeps Vitols, Vinchester, denzens, Laura, vamos a la playa, Obijs, M5-, KaapostgalvaLV, 2kk, Moxley, KOB, Zapara, гей, hehegeeva, nisker, PD / Kapteinis, LAKIJZ, Festo, sTovil, concijs, Manuris, andrisptrs, ReactivE., REKTOPUSS, AzBest, Flafijs, not hns, C0ppy, Vilciņš, Unicorn, Fūdiņš, Duzis, Edzinems, rnx, kakaataajs, Apocalypse, bazzars_577, Karro, martins31, FIN., kalimaoff, rodzh, Spike*, keKei, K@@SiS, MrShauu, Woshiniba, sсhoKKur-, dest, Amaya, dzēsts profils, w3Ed!ch7, nanKa^, Lauraaa, Beasty, masieris, thestyle, ыкауз, MurkainaisKushkis, Erikzzz, klubuJuris, PiGGy, Kriksons, MrDiego995, DramoK, BARBARIAN, Marquise de Sade, danik2021, LaQ, Capture, Benjamins, mokabezpiena, Greenluv^, kaishi, bagdad?, din1ja, SINCAS_MONSTRS, gettingahitwithgod, 6paaudze, def., ozoljaunskungs, ANormalStick, Draiskule, seiko., Deu, Raseens, Bumm, 0blivionx, ScoRp1oN^^, kraims, MA1M, ~Evils~, Excellent., Tupenis, malenJkaJa*, Ski The Clueless, Who cares, Jorcikk, enrico, Beyondz, rulX, Swex, Dinčaa, Pienvedeja., KrievuJakudza, ⛔lolwut?, veipsmama, konstance, Nightdog, -valters-, shimbo, jevrika, k0minax, Snuff, kill 4 you, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, Emoji, Kraapaals, X-pAc, Haskys`, Truth_Hurts, EmptY^, NIGHTSKY, fckuman., Strelnieks., Saldaaa., Maruzha, izpirtirpeklis, Siipols, Laggato, GeT_AiMkIlLa, janis_ir_hakeris, Purpel, Мишка, shaize_, Zaņuks, intars45, tukijs, Naft'līns, malbaro, hipester, charming, eater24, FastShooter, aim.ru~~~~~, Skrevele, asdasdasdasd, Draugs , MACAN, DidzzyS, StaFFорд, Lauronja, Goodbye, Sviests12, Critikalz., GlicK, angiiins, N A T O # Bunnyflop, Ethe, Annaconda, BunnyHop, crewified, Alty, Pansexuals, ★ToughEnough★, RV`, tehshine, crow, Vardarbība, Flaatroon, AIDZIS., Whatever*, LowSkillL, pointseven, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., ZinZino, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, AK-69, e6b, sTeFH__, Cheriss, Rolković, Rastaman4iks, laescobare, Gadžo, Svinnesis, Xeexs, Foxculated, Beichz, wind, radžiņš, Tomelis, SniegaRausis, kon4, black cobra, bstky1337, Stas, Lauriitis, FeyNesy, Fady, Gambit, Martinshhh, raiden, deniskafrol, 2nf*, ReGri, BandiHUNGARY, R0DEmental-, Skonto, RooFee, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, peaky, auns, Raivic, Bu4haa, sOn3Z, Kosmoss., CBBRIS, stulbs, Baltais, medusa, hermis, no-legal, FizzyS_fake, peh, Bavility, ePIls, eena, sync, VILKNADZIS, stovetais, ER., DusmīgāSintijaL, OR-2, ILL BILL, Latex~, bomin, AkuuEyyy, Explicit, **MoHiTo**, 9 9 9, Bubliks, sapnu puas, ketamine, Hennessy-, Peak, slice, G$ SHOOTER, Platais:P, Kaktuss, exit999, Bastaardio777 , caw, Nil_Ushakov, T. Bagvels, Dancits, nenshuks, rronijs, Kristersss, Yakuza, Lamba, yostu, Kazocinsh, ozzy, Skies, queen_of_black, Meth, Riepa, RagnaR, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, ariZona1337, Šņabītis, Vaaveriite*_^, Fantograms, BRATSKY KRUG, EvE, `klauns, FreakyyPrime., CharmZ, ZīLe, INLOVE., lmfao, Roman_Reigns, Terarists, СТИЛЬ., bitchzzzz, chubs, Jon Snow, Mr.Wii, Rindindin, deewekzij, Pelmix, Celms, Backwoods, ethereum, Dzēsts, Frii, Paldies., MadrYy, naviat, sojka, kumeljdzemd, replay ., Swizy, Kalmars, Zalkt!S, ERIKS K, ᴊᴀɴᴄʜᴜx, snowqueen111, Limpo10, HUSEINS88, xvid, VERT'Z, InsaneCamper / Mr.NobodyX, motty, Saldenieks, VendeN, HaTeMeZzz, Antuha, duffer, latvietis75, Wukong, ............., ,.,, drotzy, è’lei, adjustable, NoBodijs, MaxFly, zexty, NORMALY, Krisiittz, Ralfuuzis, lainNy, Flak3, LapIn, tumshaiss, v3tro, _qwi, Delimo, -Zajka-, NinjaC5, Jetta, Diademantus, SpeZ, Valtero, Patinjaa, BRAZILIJS, exp, Lauku puika a.k.a hnc. , Emīls., sofc?, BeethoveN, FreestyleManiac, Alchemic, FireFun#TnT, World-, SkyBlowYT, Stjopa_M, gucci, <FiZz>, weecoc, LogiTec, M*Z*, HaRZz, LuigiKP, Ruf, maisinsvajag??, 327, MAIZE., dudi, socket.io, Lvbulta, BUU`, Rembatnieks81, Cietvīrs , SiGoNs, Pilots, WickedLady, Osiits, Komplleks, real kurwa, raacha, WizKhalifa*, Yuuki, Remember-ME, Leegy, CepumCepuminshhh, daryl, spokio, toxicated, Otte, agaa, ALLAHS, 123456789, Snicker, milkhouse`, nezinits, _Mazaiss_, nitrose, Mercury`, ŠAGIJS, iFamous