bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Haoss / Beztēma / Offtopic
12
0
topic
CS GO nākotnes apspriešana!!
maar4a
ČEMAS TARZĀNS⭐
maar4a
613 atbildes forumā
Online: 306d 6h 33m
Redzēts 25. martā, 17:57
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 23. novembrī, 11:52

Sveiki , tā kā kastei nauda bija savākta un pavisam drīzumā cerams te lēnām viss attīstīsies un vērsies jaunas lietas vaļā , es domāju vajadzētu tādu tēmu kur varētu padiskutēt par cs go atkal un ko cilvēki mūsdienās domā kas un kā būtu vajadzīgs , kur Chemijs varētu uzmest aci ko cilvēki par visu šo domā 2022 gada novembrī. Jo nu būsim reāli ja pat DoubleT cs 1.6 gladiators , cilvēks kurš vienmēr bijis uzticams cs 1.6 vairāk kā mans kaimiņš sievai saka ka 1.6 mirst un pāries pats tulīt uz cs go kā kompi pabeigs būvēt , nu tad ir jāsāk domāt variācijas. Un nu pats jau esmu piefiksējis cik kickā cs go palicis populārs , katru dienu notiek jau gatheri , ir cilvēki kuri pat netiek utt...

Tātad te ir manas personīgās domas nu un vēstule ko es aizmetu Chemijam PM pirms šī topika (Copy/Paste) : 

Cik reāli ir kad kick nākotnē te būtu : 2x saucamie gather veida cw serveri ( Serveris kurā nolasās 10 spēlētaji un sākās kā matchmaking 5vs5) , zinu daudzus ārzemju tāda veida gather serverus un katru dienu mēs kickieši lasamies uz gatheriem , bieži vien ar kāds paliek aiz borta dēļ škirošanas utt... 1) Tāda veida serveris atrisinātu šķirošanas problēmas un tiktu spēlēt visi kuri vēlās un ienāk. 2) Tāda veida serveri ir konfigurējami kas ļautu 1x vai 2x mēnesī uztaisīt cs go vakaru kurā varētu uztaisīt kā 10vs10 vai 12vs12 vai nu atkarīgs cik pieteiktos.  3) + Tāda veida gather serveri ļautu arī atdzīvināt Arēnas serveri kur varētu pirmstam ieiet patrenēties pašaut. Jo nu cik te parunāts ar vairākiem , nu cs go pub serveris nebūtu īsti tēma , jo nu cs go vairāk balstās uz matchmaking pieredzi. Ja kas tāds būtu iespējams būtu vienkārši Bomba.

   Ar cieņu : maar4a

Tātad droši izsakat arī savas domas par to kas un kā lai ir vieta kur paskatīties ko cilvēki saka.

Pēdējo reizi rediģēja maar4a, 2022. gada 23. novembrī, 12:01.
eKs.
aimless
keks
2169 atbildes forumā
Online: 128d 16h 25m
Redzēts Vakar, 15:59
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 23. novembrī, 11:59
0
post

Īsi un kodolīgu pateikšu savas domas. 
 

Ideja laba un vajadzīga, bet ja šo ideju nekustinās ātri un savlaicīgi, mums tas gather trends nomirs un jēga beigās nebūs atkal no tā servera. 
Kickā gandrīz katra ideja tiek atbalstīta uz csgo, pat uz 1.6, bet viņas visas nomirst izpildes ātruma dēļ. 
Tā kā, labāk uzreiz atrodat cilvēku, kurš nedēļas laikā sataisīs visu. 
 

Hybrid Minds
Skatās sākumlapu
Biedrs
lelelelelekeke
11254 atbildes forumā
Online: 264d 23h 48m
Redzēts pirms 7 minūtēm
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 23. novembrī, 12:08
0
post

Ja man kāds uztaisītu WeFundIt mājaslapu un savāktu man naudu lai es varētu uz 60fps spēlèt csgo, es pievienotos arī! 
ja kādam ir kādas pc komponentes - es savāksu par somas itemiem.

 

overall, ja kaste jauna un pavelk, tad kādēļ ne? Teorētiski jau vienalga, jo pat ja serveris būtu tukšs - kāda starpība, vai ir tukšs miris 1.6 serveris, vai tukšs csgo serveris? 
 

Rec, maarch par main, man adminu, paldies.

 

p.s. Empress mazais <cenzēts> noslauki puņķus pirms smirdi te, ja esi garīgi nelīdzsvarots, tad nevajag to publiski izrādīt. Nejau visiem visu mamma kā tev uzsauc, indigo bērneli. ;)

Liec warnus un banus, bet nenem vārdus āra no manas mutes, Kuzik ;)

 

Brīdināts. (c) Kuz9

Pēdējo reizi rediģēja cruelcin, 2022. gada 24. novembrī, 14:48.
ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇
Biedrs
Tiger on Fire
3950 atbildes forumā
Online: 320d 17h 42m
Redzēts Vakar, 18:44
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 23. novembrī, 12:10
0
post

Maar4, nevajag, paskaties cs 1.6 kick gather. Tur hit box nestrādā pareizi kur nu vēl csgo

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 6h 12m
Redzēts Vakar, 15:46
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 23. novembrī, 12:15
8
post

csgo ir tizla, broken spēle, kas pusi no laika nemaz normāli nefunkcionē.

labi, tas vēl būtu sīkums. 

 

bet kam reāli ir jāpievērš uzmanība, ir tas, ka chemijs nedomā par kkadiem ilgtermiņa risinājumiem. protams nav viņa vaina, vienkārši globālo apstākļu izmaiņa.

 

nav jābūt ģenijam lai saprastu, kāpēc mēneša laikā nomira jb, ttt un pēc tam dd2.

tā ka, neuzcel savas cerības pārāk augstu, citādi būsi tikpat vīlies kā es.

 

 

Ja man kāds uztaisītu WeFundIt mājaslapu un savāktu man naudu lai es varētu uz 60fps spēlèt csgo, es pievienotos arī! 
ja kādam ir kādas pc komponentes - es savāksu par somas itemiem.

nezināju ka tu esi tik fucking liels bomzis, ka pat nespēj atļauties spēlēt uz 60 fps 2022. gadā.

Pēdējo reizi rediģēja ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, 2022. gada 23. novembrī, 12:16.

MENDIJA
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaķu tante.
4245 atbildes forumā
Online: 139d 6h 22m
Redzēts 2023. gada 22. augustā, 14:20
Pievienots, 2022. gada 23. novembrī, 12:24
0
post

DoubleT nav vienīgais,kas pēc smagām pārdomām un lauztu sirdi pāriet uz CS:GO, jo arī es esmu pārējas posmā no 1.6 uz GO, lai arī cik ilgi pretojos un cietos ar cerību,ka kikā jau 1.6 vienmēr būs. Tagad vienīgais,ko es varu 1.6 darīt, ir csdmā skraidīt pret botiem un tas ir sad. :D 

Es tikai par. Piekrītu eKs teiktajam, bet es gribētu cerēt,ka varbūt būs lietas,ka mainīsies. :yep: 

𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶
Lietotājs
Король
Gomiks
460 atbildes forumā
Online: 54d 20h 3m
Redzēts 22. janvārī, 20:45
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 23. novembrī, 14:19
0
post

Es esmu Par! 

Domaju serveri varetu palaist dazu dienu laika! Un aktivitate , domaju , butu lielaka neka dd2 monitora ar visiem botiem! 

Varu ari Palidzet ar savam zinasanam *cik man vinas ir* servera izveidosana vai testesana! 

Maar4`m liels 【+

Domaju , sakuma jav vajadzetu 5 adminus! Jo tada tipa serveri ir tikai 4 grupas kas var izmantot "Permissions-konsoles komandas" , "admins" , "lideris" , "visi" ,"KAPitan" . 

Zinot to ka kick lietotaji mil vakaros savakties un saut mix-rnd komandas un 64tick serveri , tad sada tipa serveris butu ka priekslaiciga davana z-svetkos.

Ja vajag kaut ko palidzet nokonfiguret , jeb kadu padomu , tad drosi var raksti! 

GAIDU SERVERI! 

Pēdējo reizi rediģēja 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, 2022. gada 23. novembrī, 14:20.

Жизнь — это вопрос времени.

 

ChmooZvaigzne
Jauniņais
✯ Блатной ✯
Chmošņiks
1498 atbildes forumā
Online: 58d 5h 46m
Redzēts 2023. gada 07. jūlijā, 21:30
Pievienots, 2022. gada 23. novembrī, 14:40
0
post

Nu, ko lai saka...

Piespiedu kārtā, jo neviens nespēlē vairs cs 1.6 dd2, sanāk spēlēt CS GO. 

Man patīk Mārča domu gājiens cerēsim, ka no tā arī būs, kāds labums ir jau forši uzspēlēt ar Latviešiem vēl pie tam +/- pazīstamiem. 

Tādēļ jāiet kačāt skills laicīgi... xD 

   Chmoo      Zvaigzne :P

RCHWZKY
666
240 atbildes forumā
Online: 25d 13h 34m
Redzēts 8. martā, 18:39
Pievienots, 2022. gada 23. novembrī, 16:07
0
post

Chemijam taču neesot laiks un paskat cik viņš aizņemts vienmēr, un "TEV TAČU VAJADZĒJA JAU SEN ZINĀT" cik viņš ir aizņemts ar svarīgām lietām kuras izmainīs pasauli. Chemija izpratnē, būt aizņemtam ir tas pats kas būt pilnam ar panākumiem. Vopšem, ja tu neesi konstanti aizņemts ar kaut ko, tad ko tu naher vispār dari uz šīs planētas, puņķu tapa? Nesaproti, ka dirsa jāplēš 24/7, savādāk tu nekas nebūsi?

Anyway, es par!

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 3h 40m
Redzēts Vakar, 12:31
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 23. novembrī, 16:35
0
post

Es domāju Chemijam vajag atrast beidzot CSGO tehniķi, kas pārzin visu saistībā ar CSGO kā izveidot,izlabot,uzlabot un tā tālāk. Jo noteikti Chemijam kā vienmēr būs maz laika tam visam un tas ievilksies. Chemij saņemies beidzot un uzticies kādam prasmīgam tehniķim.

P.S paņem pauzi no foruma update un pieķeries šim klāt. Sen zināms ka 1.6 vairs neatdzīvināt šajā gadsimtā un nākamajā 

Es tikai par CSGO 

Pēdējo reizi rediģēja knejvs, 2022. gada 23. novembrī, 16:37.


Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts Vakar, 20:39
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 23. novembrī, 16:54
0
post

maar4a - ludzu ieraksti privati ip adreses kadiem no tadiem serveriem lai varu pats paskatities.
uzreiz varu pateikt skaidri un gaishi ka es neko solit nevaru, jo man jabrauc jurā atkal pēc 12 dienām, un šajā laikā jāizdara ļoti daudz lietas dzīvē un visdrīzāk ka tikšu tikai pārsvarā vakaros pie datora, un to pašu ne katru dienu. Kā arī jāsaprot ka man šajos vakaros ir jāpabeidz iesākto updeitu mājaslapā un mini updeitus serveros, un vēl jāizmeklē/jālabo pinga un citas problēmas. Visrīzāk ka lai jebko kas tika aprakstīts kvalitatīvi sataisītu, itsevišķi kādam kā man kursh pat csgo nav ieslēdzis pusgadu jo taisa citas lietas, jāsaprot ka tas ir gandrīz neiespējami.

Ja butu kaut 1 prasmigs tehnikis visa Latvijā kurš būtu gatavs kko taisīt, vai kaut vai palīdzēt taisīt, es jau sen skrietu bučot viņam kājas, tādu vnk nav. cs 1.6 programmisti bija kādi 2 cilvēki latvijā pa 15 gadiem, tādi kuri tiešām kko darīja, visi citi kko uz haļavu sameta, kaut kas strādāja kaut kas nē, bet nu ar csgo ienākšanu pat tie kuri mācētu samest pluginus, palika mazāk un vēl iedomīgāki kā jebkad.

 

EDIT:

Man apskaidroja ka tas ir atsevisks gamemode, un ka nevajag ne adminus, ne status. LIdz ar to jau shovakar palaidishu serveri un iedosu pieejas kadam lai var paeksperimentet pataisit to serveri, un tad domasim ko talak darisim.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2022. gada 23. novembrī, 17:45.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0