bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
24
2
topic
Superīgais pavārs
ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ
Meitene zeltene
Lietotājs++
ღ𝓛𝓪𝓫𝓪𝓪𝓴𝓪𝓪 ž𝓾𝓫𝓲𝓲𝓽𝓮ღ
2284 atbildes forumā
Online: 31d 1h 54m
Redzēts 26. februārī, 21:39
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 25. augustā, 20:45

Superīgais pavārs 

 

Spēles gaita: 

1. Spēlētājs ieraksta vienu ēdienu (Tā var būt uzkoda, otrais ēdiens vai deserts+ pievieno šī ēdiena bildi.

2. Nākošais izsaka savu viedokli (Ēdīs/Neēdīs) un pamato, kādēļ tieši šāds viedoklis (Ne mazāk, kā piecos vārdos) +  ieraksta sava izvēlētā ēdiena nosaukumu un pievieno bildi, lai nākošais var izteikt viedokli par tavu izvēlēto ēdienu. 

 

Piemērs: 

1. Medus kūka + bilde (Ēdiena bilde)

2. Neēdīšu, jo medus kūkas man negaršo no bērnības. 

(+ Tavs ēdiens) Pankūkas ar šokolādes mērci + bilde. 

Postu intervāls: 3 


Es sākšu: 

Frikadeļu zupa

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2022. gada 18. septembrī, 22:01.

SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 10h 56m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2022. gada 29. novembrī, 08:48
0
post

Neestu, jo man vispār necepī pelmeņi un labāk tad ēdu pliku baltmaizi.

Cepti kartupeļi ar sīpoliem.

wishuamerryc
skatās challenges
WAR3 Admins
WAR3 minikonk. rīkotājs
2501 atbildes forumā
Online: 76d 0h 14m
Redzēts pirms 1 minūtes
Pievienots, 2022. gada 01. decembrī, 23:08
0
post

You got me here. These two are exactly the things, I don't like. I've always had trouble with big potatoes and onions. I usually try to cover the taste of onions with something else.

pork with soy sauce

santiz
Lietotājs
so low
9205 atbildes forumā
Online: 235d 20h 31m
Redzēts 23. februārī, 23:40
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 04. decembrī, 12:04
0
post

Ēstu offic , man kā gaļas cienītājam ies pie sirds

Kebabs

Hybrid Minds
Biedrs
lelelelelekeke
11254 atbildes forumā
Online: 264d 23h 0m
Redzēts pirms 1 stundas
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 05. decembrī, 05:16
0
post

Ēstu, kebabs is my kind of food. Ēstu no rīta, vakarā, pa nakti, dod tik šurp!

Doner kebab plate

⚒️Stoick the Vast⚒️
Jauniņais
Eystein Foul-Fart:)
618 atbildes forumā
Online: 11d 15h 2m
Redzēts 2023. gada 07. septembrī, 01:03
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 12. decembrī, 22:40
0
post

Neestu ,jo nu tik tiešām mani šis nekad nav uzrunājis.

Pildīti kartupeļi ar zaļumiem un fetas sieru - DELFI

Pildīts kartupelis ar fetas sieru.

 

             Smejies vesels! Klīstošais latgalietis "Nameiz" - Video - nra.lv                   

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 21h 59m
Redzēts 16. martā, 16:37
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 20. decembrī, 18:13
0
post

Izskatās tīri garšīgi, šādus šedervus esmu ēdis ļoti reti savos tūkstoš mūžos, bet kartupelis ir latvietim brālis, so jaa. dod šurp , ēdīšu, mošk pat trīs.(bilde 10/10)

 

Vēži ar mērcīti, un lēto alu saidā


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

MENDIJA
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaķu tante.
4245 atbildes forumā
Online: 139d 6h 22m
Redzēts 2023. gada 22. augustā, 14:20
Pievienots, 2023. gada 07. janvārī, 22:56
0
post

Es mēģinātu ēst,jā, jo pēdējā laikā garšo lietas,kad kādreiz nav garšojušas. Gan jau tur nekas baigi negaršīgs nav, right? 7/10

 

Lavaša rulete ar laša pildījumu - INSTA receptes - tavs recepšu portāls

 

Lavašs ar lasi 

beijbe_
Jauniņais
Meitene zeltene
Saulīte ☀️
631 atbildes forumā
Online: 35d 4h 30m
Redzēts 24. martā, 23:59
Pievienots, 2023. gada 11. janvārī, 02:05
0
post

o jaaaa, sitie garsigi, apestu. Man garsooo arii ja tur ieksa ir citas sastavdalas. 

Brīdināts. (c) SintijaL

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2023. gada 02. februārī, 12:57.

                                                                                         sds

RushFuck
Lietotājs
pinq
the golden boy
683 atbildes forumā
Online: 30d 4h 33m
Redzēts 2023. gada 25. novembrī, 15:23
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 11. janvārī, 16:20
0
post

edīšu , iskatās ļoti garšīgi ja tas pildijums ir iekšā , esmu kadreiz edis viņus bet neatseros kad biju ēdis jo es nesaprotu kas notika tajā brīdī 

Kad es sapratu kad tomēr tā ir uzmanība nevis kaut kas cits un beigās viņš bija ļoti garšīgs 

 

 rosols 

Pabrīdināts izlabot (c) SintijaL

Pēdējo reizi rediģēja RushFuck, 2023. gada 31. janvārī, 19:14.

EST 19 XX 

Take your shit togheder

 

 

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 21h 59m
Redzēts 16. martā, 16:37
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 09. februārī, 19:56
0
post

Izskatās jau okey, man jau šāds šķīvītis ilgi nebūtu pilns, ātri aprītu, klasisks latviešu vājuma brīdis, daudzos svētkos iecienīts rosolītis. Ēstu ēstu

makaroni ar tunci


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

alska
Skatās sākumlapu
Jauniņais
6899 atbildes forumā
Online: 122d 20h 29m
Redzēts pirms 7 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 14. martā, 15:42
0
post

Lai gan neesmu ēdis makaronus tieši ar tunci, noteikti ēstu izskatās dievīgi makaroni man vienmēr ir garšojuši !

Zivju zupa ar puravu un rīsiem

Techno Vikings
Jauniņais
14 atbildes forumā
Online: 4h 58m 03s
Redzēts 2023. gada 24. martā, 20:47
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 24. martā, 18:14
0
post

Nēesmu garšojis un ēdis bet pateikšu vienu nedrīkst teikt negaršo jo nēsi pagaršojis bet domāju kad butu garšigi .

beijbe_
Jauniņais
Meitene zeltene
Saulīte ☀️
631 atbildes forumā
Online: 35d 4h 30m
Redzēts 24. martā, 23:59
Pievienots, 2023. gada 26. martā, 14:38
0
post

Ēstu, man garšo putras. Sen neesmu ēdusi, jo gatavošana nav mana stiprā puse. 

Not spicy mix kebab :)

                                                                                         sds

🌿🌿🌿
Biedrs
🤙 420 metrus no zemes 🌿
881 atbildes forumā
Online: 105d 14h 57m
Redzēts 23. martā, 18:43
Pievienots, 2023. gada 26. martā, 16:10
0
post

O jā, kebabs, es tikai pamainītu uz asāko, lai nākošā dienā atcerētos.

Kukurec

alska
Skatās sākumlapu
Jauniņais
6899 atbildes forumā
Online: 122d 20h 29m
Redzēts pirms 7 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 26. martā, 16:47
0
post

Nezinu kas ir kukurec, bet pēc bildes izskatās ļoti gardi domāju ka ēstu un man garšotu !

Maltās gaļas ligzdiņas ar sēnēm un tomātiem

Pēdējo reizi rediģēja alska, 2023. gada 26. martā, 16:47.

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 21h 59m
Redzēts 16. martā, 16:37
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 26. martā, 19:21
0
post

neesmu ēdis bet izskatas tiri apetelīgi, maltā gaļīte vispar ļoti garšo, un ēdienu , ko pagatavo no tās , dod šurp šis ligzdiņas un aprišu visu, kadus 6 gab gribu heh

 

 

Banānu kūka ar karameļu garoziņ, pārlējumiņ


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 10h 56m
Redzēts pirms 2 stundām
Pievienots, 2023. gada 27. martā, 17:12
0
post

Neesmu baigā kūciņu fane, bet šī izklausas ka varētu būt diezgan garšīga un ne pārāk salda, tas banāns noteikti dos labu garšiņu. ēstu :))

 

Humuss

pigmi
WAR3 Admins
Lietotājs++
awkward vibes
8356 atbildes forumā
Online: 193d 20h 43m
Redzēts 23. janvārī, 19:06
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 03. aprīlī, 15:40
0
post

Atteikšos. Cik pastudēju internetā, humuss nebūs manām garšas kārpiņām. Neēdu turku zirņus un neesmu arī uz Tu ar arābu garšām. 


" Hačapuri
 

 

alska
Skatās sākumlapu
Jauniņais
6899 atbildes forumā
Online: 122d 20h 29m
Redzēts pirms 7 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 11. aprīlī, 17:10
0
post

Noteikti ēstu, kaut gan neesmu nekad ēdis hačapuri, bet pēc bildes noteikti zinu, ka man garšotu

Kartupeļu rulete

Incorrigible qwz
Lietotājs
510 atbildes forumā
Online: 6d 11h 35m
Redzēts 2023. gada 27. septembrī, 09:12
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 11. aprīlī, 18:09
0
post

Izskatās ļoti apetīgi , gribētu pamēģināt .

 

Auzu pārslu saldais ar zemenēm 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 462 ( 26708 skatījumi )
Latvians, cruelcin, luīze, Pizhikz., alska, Fēnikss, Nurmachimaevmakachev, ~Evils~, Ibetāa, inar4xx, mrfouley, Mcmz, love_me, Moxley, NerealsKabans, pigmi , 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, Minnia, Laurz, 🌿🌿🌿, Zane, vytuls, Kikii., RokkY*, santiz, ~*TuttiFrutti*~, K@@SiS, concijs, beijbe_, HSkill, Kiwi :], SintijaL, Agneshuks, Pīļuks, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Pickle Laura, Kamiks, Incorrigible qwz, Spridzeklis, MENDIJA, Hazard, Mežpils, efka, Arch, edgars rinkevics, Gloks, deqwatian357ANW, cheburashka, tenblunt, Techno Vikings, Chemijs, Hybrid Minds, RushFuck, 575, Boris, ⚒️Stoick the Vast⚒️, knejvs, Snuffeklis, Eddy, wishuamerryc, Unicorn, Piziks, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, skyya, lacuks, Oz1ris, akasi, bnation-, Top G, tomts, Bridzaa, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, Obijs, kaifotajs!!! :D, CaHb4o, medalus, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., Anna, Criple, ScoRp1oN^^, Enemijs, maar4a, Vecteevs, король мажор, eKs., Venta, Aaron Kyro, Minimi, AndisKoks, Churix, duum, Mazaciepa, Hellabooza, magisterial , Crack, mdma, Faacha, petuunija, Jitzie, Almighty., PooKa, eslats, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, Flabijs, space cadet, ZnT, C0ppy, ruutam, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, 25CM, Lacz, mrs. doubtfire, Klaus, è’lei, LatvietisNU, raiviss, StaFFорд, Canep, Martinshhh, Beyondz, Hvz, 2kk, ChmooZvaigzne, nisker, Oskars.R, Kizit, Kirpič, kakaataajs, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., Fūdiņš, sсhoKKur-, andrisptrs, Flafijs, Mohit, Duzis, **Nezināmā**, Capture, `Barbija`, hehegeeva, rodzh, vamos a la playa, Jackass3D, milo humble, Bastaardio777 , keKei, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, nanKa^, dzēsts profils, Fruzenty, Pīle, din1ja, seskosio, enrico, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, Draiskule, konstance, 6paaudze, Weksijs, Bumm, Geroiam Slava, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, MA1M, Swex, Exc, Dinčaa, Jorcikk, kik0, Manuris, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, - З Л О -, Siipols, BARBARIAN, Amors, BANZAI, latvietis75, klubuJuris, w3Ed!ch7, 2nf*, Cheriss, FastShooter, PD / Kapteinis, Deu, daryl, Ethe, Vaaveriite*_^, izpirtirpeklis, Critikalz., RV`, AIDZIS., KrievuJakudza, AK-69, Beichz, Rolković, BunnyHop, Rastaman4iks, Leh , Сhrееру©, activision, Tessa&Hardin, kon4, Kraapaals, JērsA, bstky1337, Lauriitis, jollylv, Gambit, BandiHUNGARY, Excellent., RooFee, auns, Matriks, Hennessy-, hermis, headbangerz.-, Witch, sOn3Z, Kristine)*, DEVIL_BOY, Bu4haa, prote1ns, Kupāts, Kāposts , stulbs, Peak, Dzonis, Abeliitee, kalimaoff, Baltais, socket.io, Sneaky, Bavility, punktinjshh, VILKNADZIS, ILL BILL, who`s who, AkuuEyyy, LowSkillL, rnx, Wolfyy, GlicK, Skies, ᴊᴀɴᴄʜᴜx, malbaro, bitchzzzz, slice, medusa, no-legal, Tropkillaz, Artūrs, ⛔lolwut?, FIIR1M, rronijs, aim.ru~~~~~, nenshuks, radžiņš, Zalkt!S, aimbatten (;, Королева, 90_degrees, mickey.jpg, T. Bagvels, <FiZz>, ZīLe, phine, exe, Lamba, Meth, ariZona1337, Jazeps Vitols, Kriksons, black cobra, Purpel, kumeljdzemd, RagnaR, ŠuhRuh, goosy, BRATSKY KRUG, peaky, Maruzha, LACOBRA, SniegaRausis, ethereum, jevrika, INLOVE., Diademantus, Mr.Wii, Celms, Rindindin, allk, Ebyrn, masieris, deewekzij, Roman_Reigns, Frii, Haiduk, Paldies., qppykt, CukurTeetis, G$ SHOOTER, Swizy, tuis, Kalmars, Flaatroon, Kristersss, chubs, FireFun#TnT, Chemp1k, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, sojka, Krisiittz, Herkules, LOP5612, EvE, ERIKS K, Limpo10, AzBest, Bubliks, not hns, snowqueen111, Chillotajs, M*Z*, Dzēsts, VERT'Z, naviat, Mercury`, Jon Snow, wind, replay ., tumshaiss, **MoHiTo**, InsaneCamper / Mr.NobodyX, HUSEINS88, Naft'līns, Salvador', VendeN, ............., Black_*_mafia, BUU`, daniels1523, ★ToughEnough★, KoKoC, Kоролева シ, BRAZILIJS, Kikaaa, Yakuza, MaxFly, Veteraans, dest, drotzy, lainNy, 47th, LapIn, Flak3, HaTeMeZzz, HaRZz, Paula fake killem, Riepa, Saldaaa., Pienvedeja., MadrYy, ozijs, Jimmy Smith, Strelnieks., Wukong, -Zajka-, adjustable, zefirss, Jetta, duffer, peh, arthurqee, NORMALY, Snicker, Valtero, LaQ, SKREDSS, #unbangansganaganus, Šķidrais Ēriks, Papirgalva, NoBodijs, SHUT, Waikss, sixed, Forluvs69, Gussi` ^^, Alise12345, gucci, ilmarens, Singapuras DAGS, Em4a, cruelcin šļura, Lvbulta, kraims, lauvasdeeels, bEEEr, Whatever*, Shmaro, Grizzlijs, Erlends, ketamine, пуси, 37FPS, mokabezpiena, Violexy, agaa, Noravajumtu, Edward, WickedLady, Pipins Cietais, iFamous, Cietvīrs , SiGoNs, spoks, SaltyDexteer, spokio, 3G_LITRS, antimatērija, Dilan you Son Of Bitch, Daavis_, KOB, Remember-ME, HakeRs, MAIZE., emaymyska., eena, awelv, Osiits, Foxculated, pankuksh, ZeltaBlack, nezinits, ALLAHS, _Mazaiss_, 327, slAyzorkjeeee-, ANormalStick, CepumCepuminshhh, Pankuka, BonGa, Mandarīns, Pilots, Wunderschlange, Fon der Markov, WizKhalifa*, *DIY*, del 🔫, Evucite, ImNotLegit, Kipchoge, oy74, Nighterance, Koka gabals, Sin4a, Apocalypse, puli_ot_babuli, Skill Kill, EXIT.-, Amphetamine, kys, MateYz, Lauku puika a.k.a hnc.