bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
21
5
topic
Es nekad!
SiGoNs
Lietotājs++
DiABLo
Sīdž
928 atbildes forumā
Online: 8d 15h 28m
Redzēts 2019. gada 18. novembrī, 13:25
11 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 30. septembrī, 18:39

Never ever ever GIFs - Get the best GIF on GIPHY

Es nekad!

 

Noteikumi:
Katrs raksta "Es nekad", turpinot to, ko nekad nav darījis. 
Nākošais lietotājs atbild ar ir vai nav darījis to, ko iepriekšējais lietotājs ir minējis. 

Savas atbildes obligāti pamato vismaz 5 vārdos. 
Jauns noteikums; Kategoriski aizliegts rakstīt neiespējamas, jeb neiedomājamas lietas.  
Piemēram; Es nekad neesmu nakšņojis uz mēness. 
                  Es nekad neesmu aizceļojis uz nākotni. Un tādā garā. 

Postu intervāls: 3 


Piemēri:
 Cits lietotājs;
     Es nekad neesmu nogaršojis  garneles.

❗ Es;
     
Es gan esmu, jo tas samērā ir viegls un diētisks produkts
      Cenšos kombinēt tās dažādās receptēs.  

      Es nekad neesmu bijis ārpus Latvijas.  

 ❗ Nākošais lietotājs; 
      Es arī neesmu bijis , jo neesmu vēl sasniedzis astoņpadsmit gadu vecumu.  
      Vecāki vienu no mājām tik tālu nelaiž. ;/ 

       Es nekad neesmu lietojis alkoholu. 

Un tā tālāk, spēles doma sāmērā saprotama. 


Es tad sāku;
Es nekad neesmu aizmugurē mašīnā sprādzējusies ar drošības jostu.

           

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2023. gada 09. aprīlī, 19:21.

 

Spridzeklis
Biedrs
Lieliskais
2746 atbildes forumā
Online: 141d 17h 41m
Redzēts Vakar, 22:41
Pievienots, 2022. gada 30. novembrī, 14:54
0
post

Es gan esmu ,bet man viņas negaršoja un visticamāk vairs nekad neēdīšu :reec2: 

 

Es nekad neesmu lēkājis pa kokiem .

                                                                             Band hollywood undead GIFs - Get the best gif on GIFER

    

                                                                                                    

wishuamerryc
skatās challenges
WAR3 Admins
WAR3 minikonk. rīkotājs
2503 atbildes forumā
Online: 76d 4h 13m
Redzēts pirms 7 minūtēm
Pievienots, 2022. gada 30. novembrī, 16:44
0
post

I probably have. I climbed everything I saw as a kid. Buildings, trees, constructions.
---
I've never lifted someone's skirt.

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 3h 40m
Redzēts Vakar, 12:31
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 02. decembrī, 00:08
0
post

Es gan esmu tas agrāk bija labs trends skola.

Es nekad neesmu kavējis skolu


Hybrid Minds
Skatās sākumlapu
Biedrs
lelelelelekeke
11254 atbildes forumā
Online: 264d 23h 48m
Redzēts pirms 24 minūtēm
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 02. decembrī, 01:02
0
post

Es arī nē, jo skolu apmeklēju ar prieku un lepnumu. 

Es nekad neesmu salauzis monitoru.

Zane
Jauniņais
Meitene zeltene
jaukā
3557 atbildes forumā
Online: 86d 1h 58m
Redzēts 23. martā, 01:31
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 02. decembrī, 14:02
0
post

es arī nē, jo neesmu vēl bijusi tik dusmīga, lai lauztu lietas. :D
nekad neesmu audzējusi salātlapas.

wishuamerryc
skatās challenges
WAR3 Admins
WAR3 minikonk. rīkotājs
2503 atbildes forumā
Online: 76d 4h 13m
Redzēts pirms 7 minūtēm
Pievienots, 2022. gada 02. decembrī, 16:39
0
post

I've grown the usual stuff - lettuce, carrots, potatoes, peppers etc.
---
I've never been near a helicopter.

Bridzaa
Jauniņais
BUNNY
871 atbildes forumā
Online: 78d 3h 39m
Redzēts Vakar, 06:54
Pievienots, 2022. gada 03. decembrī, 08:55
0
post

Es gan esmu bijusi, kaut kada pasakuma vini bija nolaidusies.

Es nekad neesmu jājusi ar poniju

  

Eddy
Jauniņais
56 atbildes forumā
Online: 1d 14h 35m
Redzēts 2023. gada 02. janvārī, 01:57
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 03. decembrī, 09:03
0
post

Nēsmu uz ponija jājis bet toties uz zirga gan.

Es nekad nēsmu aizceļojis uz Ameriku.

santiz
Lietotājs
so low
9205 atbildes forumā
Online: 235d 20h 31m
Redzēts 23. februārī, 23:40
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 03. decembrī, 09:25
0
post

Es arī neesmu

Es nekad neesmu lidojis ar reaktīvo lidmašīnu

wishuamerryc
skatās challenges
WAR3 Admins
WAR3 minikonk. rīkotājs
2503 atbildes forumā
Online: 76d 4h 13m
Redzēts pirms 7 minūtēm
Pievienots, 2022. gada 03. decembrī, 18:00
0
post

Me neither but that could be an interesting experience if I ever get the chance.
---
I've never had a tiny dog.

Zane
Jauniņais
Meitene zeltene
jaukā
3557 atbildes forumā
Online: 86d 1h 58m
Redzēts 23. martā, 01:31
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 04. decembrī, 10:28
0
post

man gan ir bijis, vēl joprojām laukos dzīvo mazs pekinietis. 
nekad neesmu dzērusi hektoru.

Hybrid Minds
Skatās sākumlapu
Biedrs
lelelelelekeke
11254 atbildes forumā
Online: 264d 23h 48m
Redzēts pirms 24 minūtēm
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 05. decembrī, 05:18
0
post

Es esmu, augstkolas laikos to vien dzēru, jo citas lietas varēja atļauties tik uz svētkiem.

Es nekad neesmu noskuvis uzacis.

MENDIJA
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaķu tante.
4245 atbildes forumā
Online: 139d 6h 22m
Redzēts 2023. gada 22. augustā, 14:20
Pievienots, 2022. gada 05. decembrī, 17:50
0
post

Es arī nekad neesmu noskuvusi uzacis. Esmu izdzinusi svītriņas un tā, jo bija modē, bet visu nodzinusi neesmu. 

 

Es nekad neesmu bijusi Ņujorkā! 

Eddy
Jauniņais
56 atbildes forumā
Online: 1d 14h 35m
Redzēts 2023. gada 02. janvārī, 01:57
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 06. decembrī, 03:04
0
post

Vinemēr vēlētos aizlidot nogaršot slaveno Ņujorkas picas šķēli.

Es nekad nēesmu laizijis kājas. 

wishuamerryc
skatās challenges
WAR3 Admins
WAR3 minikonk. rīkotājs
2503 atbildes forumā
Online: 76d 4h 13m
Redzēts pirms 7 minūtēm
Pievienots, 2022. gada 06. decembrī, 04:05
0
post

Oh, god... me neither but.. oh, god!
----
I've never had a skateboard.

Hybrid Minds
Skatās sākumlapu
Biedrs
lelelelelekeke
11254 atbildes forumā
Online: 264d 23h 48m
Redzēts pirms 24 minūtēm
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 06. decembrī, 04:57
0
post

Me neither. Never been a fan of it, did some inline tho when i was younger, that was my item of choice.

Es nekad neesmu bijis Bulgārijā.

Zane
Jauniņais
Meitene zeltene
jaukā
3557 atbildes forumā
Online: 86d 1h 58m
Redzēts 23. martā, 01:31
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 06. decembrī, 08:58
0
post

es arī nē, nav nemaz tajā sarakstā, kur vēlētos aizceļot.
nekad neesmu cepusi plānās pankūkas.

Nurmachimaevmakachev
Lasa tēmu
Lietotājs
Zaļš
2983 atbildes forumā
Online: 225d 23h 56m
Redzēts pirms 1 minūtes
Pievienots, 2022. gada 06. decembrī, 09:22
0
post

Es esmu, atceros kādu rītu spontāni sagribējās plānās pankūkas.

Es nekad neesmu taisījis sushi.

 

⚒️Stoick the Vast⚒️
Jauniņais
Eystein Foul-Fart:)
618 atbildes forumā
Online: 11d 15h 2m
Redzēts 2023. gada 07. septembrī, 01:03
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 06. decembrī, 21:33
0
post

Es arī nē ,jo cik esmu padzirdējis ,ka baigi grūti ir uztaisāms.

Es nekad neesmu bijis Austrijā.

 

             Smejies vesels! Klīstošais latgalietis "Nameiz" - Video - nra.lv                   

Hybrid Minds
Skatās sākumlapu
Biedrs
lelelelelekeke
11254 atbildes forumā
Online: 264d 23h 48m
Redzēts pirms 24 minūtēm
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2022. gada 08. decembrī, 05:33
0
post

Es arī neesmu, nav sanācis pat cauri braucot tur būt.

Es nekad neesmu dzēris visu nedēļu no vietas.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 670 ( 109009 skatījumi )
Tessa&Hardin, luīze, Nurmachimaevmakachev, duck, Pīļuks, Fēnikss, Hvz, exe, Omega, alska, KickMan Kick, cruelcin, akasi, Latvians, Ha3E, Pīle, PrixoditeV4era , 575, Pizhikz., Xtcent, Mohit, zooniijsftw, kokobino, duum, Minnia, Fruzenty, Mežpils, nolodžik, Boris, Kristy, BANZAI, AndisKoks, SintijaL, Ibetāa, Agneshuks, mrfouley, emaymyska., ihavelocity, NewbieEU*, kapteinis, Sandis., Mcmz, beijbe_, ZeltaBlack, 🌿🌿🌿, Oskars.R, Piziks, Zane, EddieLV, deqwatian357ANW, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Hybrid Minds, Spridzeklis, PooKa, Laurz, Kamiks, Čaiņiks, santiz, Zelts*, maar4a, wishuamerryc, mrc, pigmi , ⚒️Stoick the Vast⚒️, love_me, Bridzaa, who`s who, Pickle Laura, PaksPorgand, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, Amors, Haiduk, Сhrееру©, vazzaa, HSkill, pankuksh, killerLV, vytuls, RokkY*, Aut0ft, Kill, ~*TuttiFrutti*~, AreZed, Modba, Siidzi 0_o, gary, Bibuks, knejvs, cyruss, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, efka, Kiwi :], Wolfyy, Dzonis, cheburashka, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, zxcfiend, MathaFaʞʞa, Incorrigible qwz, Hazard, MENDIJA, seskosio, Wunderschlange, 90_degrees, aBL, `Barbija`, Gloks, Techno Vikings, Enemijs, edgars rinkevics, Girdle , MQJORS, scarlxrd, tenblunt, headbangerz.-, RushFuck, Oz1ris, phine, inar4xx, Faacha, Venta, goosy, Snuffeklis, Eddy, #44, tuis, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, skyya, Arch, Chemijs, Laima*, jollylv, dēkla, BigTomens, xVeins, EXIT.-, bnation-, ayy, nazislv, ThevilisH., eKs., Vecteevs, cr3ww, Crack, Marshmello, Krista, Sajma, ALDIS, tomts, arbuz, Dalī, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, Jenotinshj, Exc, medalus, Kapracis, Kikii., Hellabooza, Siguldietis, - З Л О -, Anna, CaHb4o, Almighty., Diplomāts, Chillotajs, dedushka, Grizzlijs, GrimReaper, qppykt, Aaron Kyro, Criple, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, fljw, aldcor, Churix, Kizit, ChmooZvaigzne, MCK, Šis nav viltus profilsv2, maqq, space cadet, magisterial , kaifotajs!!! :D, Full365437, Jitzie, petuunija, Vivasvat, eslats, Flabijs, ZnT, 666SUICIDAL999, Faacha_fake, Raichis, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, король мажор, Asikis, nosebleed, hellgirl, Matriks, traitors, Weksijs, Deebosantana, Em4a, Lacz, yoko 777, Kalvix, Aldariitis, Klaus, Vineta., Dzēsts lietotājs3133033, ruutam, sneiks, Pilsonis., kawaski, Minimi, husis :D, Pigijs, mrs. doubtfire, fxqcxq, negeris1940, Leh , log1, Milkyu, Slyy, h1x_immortals, edytricks, Lewy, arthurqee, Laauriinaa, NOvEnJKAJA, ZirguZaglis, prote1ns, Witch, UTSNAHUY, NoScOpE_LV, Bobijs, Codee, cerealkiller, Bumbiers, KewKew, KenT1k, agentlee, agent_smith, **Nezināmā**, Friška, FG^xXx, 25CM, why so serious?, Bra4o, SM_97823, Rubax, Canep, Jackass3D, crshdr, JērsA, Roo`, naturals, Ultra Hacker, baltimors, Artūrs, aimbatten (;, raiviss, LatvietisNU, dibens, Pfizer, cruelcin šļura, Jazeps Vitols, Vinchester, denzens, Laura, vamos a la playa, Obijs, M5-, KaapostgalvaLV, 2kk, Moxley, KOB, Zapara, гей, hehegeeva, nisker, PD / Kapteinis, LAKIJZ, Festo, sTovil, concijs, Manuris, andrisptrs, ReactivE., REKTOPUSS, AzBest, Flafijs, not hns, C0ppy, Vilciņš, Unicorn, Fūdiņš, Duzis, Edzinems, rnx, kakaataajs, Apocalypse, bazzars_577, Karro, martins31, FIN., kalimaoff, rodzh, Spike*, keKei, K@@SiS, MrShauu, Woshiniba, sсhoKKur-, dest, Amaya, dzēsts profils, w3Ed!ch7, nanKa^, Lauraaa, Beasty, masieris, thestyle, ыкауз, MurkainaisKushkis, Erikzzz, klubuJuris, PiGGy, Kriksons, MrDiego995, DramoK, BARBARIAN, Marquise de Sade, danik2021, LaQ, Capture, Benjamins, mokabezpiena, Greenluv^, kaishi, bagdad?, din1ja, SINCAS_MONSTRS, gettingahitwithgod, 6paaudze, def., ozoljaunskungs, ANormalStick, Draiskule, seiko., Deu, Raseens, Bumm, 0blivionx, ScoRp1oN^^, kraims, MA1M, ~Evils~, Excellent., Tupenis, malenJkaJa*, Ski The Clueless, Who cares, Jorcikk, enrico, Beyondz, rulX, Swex, Dinčaa, Pienvedeja., KrievuJakudza, ⛔lolwut?, veipsmama, konstance, Nightdog, -valters-, shimbo, jevrika, k0minax, Snuff, kill 4 you, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, Emoji, Kraapaals, X-pAc, Haskys`, Truth_Hurts, EmptY^, NIGHTSKY, fckuman., Strelnieks., Saldaaa., Maruzha, izpirtirpeklis, Siipols, Laggato, GeT_AiMkIlLa, janis_ir_hakeris, Purpel, Мишка, shaize_, Zaņuks, intars45, tukijs, Naft'līns, malbaro, hipester, charming, eater24, FastShooter, aim.ru~~~~~, Skrevele, asdasdasdasd, Draugs , MACAN, DidzzyS, StaFFорд, Lauronja, Goodbye, Sviests12, Critikalz., GlicK, angiiins, N A T O # Bunnyflop, Ethe, Annaconda, BunnyHop, crewified, Alty, Pansexuals, ★ToughEnough★, RV`, tehshine, crow, Vardarbība, Flaatroon, AIDZIS., Whatever*, LowSkillL, pointseven, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., ZinZino, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, AK-69, e6b, sTeFH__, Cheriss, Rolković, Rastaman4iks, laescobare, Gadžo, Svinnesis, Xeexs, Foxculated, Beichz, wind, radžiņš, Tomelis, SniegaRausis, kon4, black cobra, bstky1337, Stas, Lauriitis, FeyNesy, Fady, Gambit, Martinshhh, raiden, deniskafrol, 2nf*, ReGri, BandiHUNGARY, R0DEmental-, Skonto, RooFee, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, peaky, auns, Raivic, Bu4haa, sOn3Z, Kosmoss., CBBRIS, stulbs, Baltais, medusa, hermis, no-legal, FizzyS_fake, peh, Bavility, ePIls, eena, sync, VILKNADZIS, stovetais, ER., DusmīgāSintijaL, OR-2, ILL BILL, Latex~, bomin, AkuuEyyy, Explicit, **MoHiTo**, 9 9 9, Bubliks, sapnu puas, ketamine, Hennessy-, Peak, slice, G$ SHOOTER, Platais:P, Kaktuss, exit999, Bastaardio777 , caw, Nil_Ushakov, T. Bagvels, Dancits, nenshuks, rronijs, Kristersss, Yakuza, Lamba, yostu, Kazocinsh, ozzy, Skies, queen_of_black, Meth, Riepa, RagnaR, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, ariZona1337, Šņabītis, Vaaveriite*_^, Fantograms, BRATSKY KRUG, EvE, `klauns, FreakyyPrime., CharmZ, ZīLe, INLOVE., lmfao, Roman_Reigns, Terarists, СТИЛЬ., bitchzzzz, chubs, Jon Snow, Mr.Wii, Rindindin, deewekzij, Pelmix, Celms, Backwoods, ethereum, Dzēsts, Frii, Paldies., MadrYy, naviat, sojka, kumeljdzemd, replay ., Swizy, Kalmars, Zalkt!S, ERIKS K, ᴊᴀɴᴄʜᴜx, snowqueen111, Limpo10, HUSEINS88, xvid, VERT'Z, InsaneCamper / Mr.NobodyX, motty, Saldenieks, VendeN, HaTeMeZzz, Antuha, duffer, latvietis75, Wukong, ............., ,.,, drotzy, è’lei, adjustable, NoBodijs, MaxFly, zexty, NORMALY, Krisiittz, Ralfuuzis, lainNy, Flak3, LapIn, tumshaiss, v3tro, _qwi, Delimo, -Zajka-, NinjaC5, Jetta, Diademantus, SpeZ, Valtero, Patinjaa, BRAZILIJS, exp, Lauku puika a.k.a hnc. , Emīls., sofc?, BeethoveN, FreestyleManiac, Alchemic, FireFun#TnT, World-, SkyBlowYT, Stjopa_M, gucci, <FiZz>, weecoc, LogiTec, M*Z*, HaRZz, LuigiKP, Ruf, maisinsvajag??, 327, MAIZE., dudi, socket.io, Lvbulta, BUU`, Rembatnieks81, Cietvīrs , SiGoNs, Pilots, WickedLady, Osiits, Komplleks, real kurwa, raacha, WizKhalifa*, Yuuki, Remember-ME, Leegy, CepumCepuminshhh, daryl, spokio, toxicated, Otte, agaa, ALLAHS, 123456789, Snicker, milkhouse`, nezinits, _Mazaiss_, nitrose, Mercury`, ŠAGIJS, iFamous