bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Foruma Spēles
21
5
topic
Es nekad!
SiGoNs
Lietotājs++
DiABLo
Sīdž
928 atbildes forumā
Online: 8d 15h 28m
Redzēts 2019. gada 18. novembrī, 13:25
11 Brīdinājumi
Pievienots, 2019. gada 30. septembrī, 18:39

Never ever ever GIFs - Get the best GIF on GIPHY

Es nekad!

 

Noteikumi:
Katrs raksta "Es nekad", turpinot to, ko nekad nav darījis. 
Nākošais lietotājs atbild ar ir vai nav darījis to, ko iepriekšējais lietotājs ir minējis. 

Savas atbildes obligāti pamato vismaz 5 vārdos. 
Jauns noteikums; Kategoriski aizliegts rakstīt neiespējamas, jeb neiedomājamas lietas.  
Piemēram; Es nekad neesmu nakšņojis uz mēness. 
                  Es nekad neesmu aizceļojis uz nākotni. Un tādā garā. 

Postu intervāls: 3 


Piemēri:
 Cits lietotājs;
     Es nekad neesmu nogaršojis  garneles.

❗ Es;
     
Es gan esmu, jo tas samērā ir viegls un diētisks produkts
      Cenšos kombinēt tās dažādās receptēs.  

      Es nekad neesmu bijis ārpus Latvijas.  

 ❗ Nākošais lietotājs; 
      Es arī neesmu bijis , jo neesmu vēl sasniedzis astoņpadsmit gadu vecumu.  
      Vecāki vienu no mājām tik tālu nelaiž. ;/ 

       Es nekad neesmu lietojis alkoholu. 

Un tā tālāk, spēles doma sāmērā saprotama. 


Es tad sāku;
Es nekad neesmu aizmugurē mašīnā sprādzējusies ar drošības jostu.

           

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2023. gada 09. aprīlī, 19:21.

 

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 24. martā, 00:18
0
post

Es gan esmu paļubom bērnībā, stāv atmiņā, ka biju griezis , vienkārši ākstoties

Es nekad neesmu spēlējis bungas.


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

pigmi
WAR3 Admins
Lietotājs++
awkward vibes
8357 atbildes forumā
Online: 193d 21h 4m
Redzēts 12. aprīlī, 15:46
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 24. martā, 22:09
0
post

Es arī neesmu un nav arī man Tuvs instruments. Es gribētu iemācīties spēlēt ģitāru, neko vairāk. 


- Es nekad neesmu uzlauzis pastkasti

 

akasi
Administrators
Konkursu rīkotājs
Papucītis
awkward vibes
11945 atbildes forumā
Online: 210d 0h 41m
Redzēts pirms 4 stundām
Pievienots, 2023. gada 25. martā, 09:03
0
post

Sāku domāt. Es arī neesmu, jo vienmēr esmu varējis to atslēgt, lai nevajadzētu to darīt.

Es nekad neesmu ēdis gliemežus.

Nina Dobrev Vampire GIF - Find & Share on GIPHY

beijbe_
Jauniņais
Meitene zeltene
Saulīte ☀️
631 atbildes forumā
Online: 35d 4h 35m
Redzēts 21. aprīlī, 17:37
Pievienots, 2023. gada 25. martā, 13:29
0
post

Es arī neesmu, nemaz negribētu, jo viņi ir gļumi.

Es nekad neesmu uzkāpusi kādā kalnā 

Pēdējo reizi rediģēja beijbe_, 2023. gada 25. martā, 13:29.

                                                                                         sds

alska
Jauniņais
7204 atbildes forumā
Online: 130d 11h 27m
Redzēts Vakar, 21:21
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 25. martā, 13:55
0
post

Es arī nekad neesmu, jo nekad neesmu bijis kalnainā zemē !

Es nekad neesmu noparkojies invalīdu stāvvietā

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9701 atbildes forumā
Online: 352d 17h 16m
Redzēts pirms 59 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 25. martā, 20:18
0
post

Es arī neesmu, jo uzskatu, ka tāda stāvvieta ir speciāli paredzēta attiecīgajiem cilvēkiem, nevis man.

 

Es nekad neesmu iebāzis cigareti mutē.

Wunderschlange
Jauniņais
Jaukumiņš
355 atbildes forumā
Online: 245d 12h 58m
Redzēts Vakar, 23:18
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 25. martā, 20:19
0
post

Es arī nekad neesmu iebāzis mutē cigareti, tas ir parak crazy, cigaretes ir pretīgas un var apdedzināt zobu!

 

Es nekad neesmu apēdis vairāk par 5 desmaizēm/siermaizēm vienā piegājienā!

Pēdējo reizi rediģēja Wunderschlange, 2023. gada 25. martā, 20:23.
akasi
Administrators
Konkursu rīkotājs
Papucītis
awkward vibes
11945 atbildes forumā
Online: 210d 0h 41m
Redzēts pirms 4 stundām
Pievienots, 2023. gada 25. martā, 20:23
0
post

Es gan esmu, jo esmu bijis pietiekami izsalcis, lai spētu tik daudz apēst.

Es nekad neesmu apēdis visu 'Nutella' burciņu vienā piegājienā.

Nina Dobrev Vampire GIF - Find & Share on GIPHY

wishuamerryc
skatās challenges
WAR3 Admins
WAR3 minikonk. rīkotājs
2554 atbildes forumā
Online: 80d 20h 11m
Redzēts pirms 4 minūtēm
Pievienots, 2023. gada 25. martā, 23:34
0
post

I dont think Ive even tried it. We use a different brand called Fineti.
---
Ive never rock-climbed.

alska
Jauniņais
7204 atbildes forumā
Online: 130d 11h 27m
Redzēts Vakar, 21:21
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 26. martā, 17:29
0
post

Es arī nekad neesmu kāpis klintīs, jo tas ir diezgan ekstremāli un pie mums nav klinšu !

Es nekad neesmu nolēcis no kuģa !

Hazard
Biedrs
twenty one hazards
7007 atbildes forumā
Online: 252d 22h 40m
Redzēts 1. aprīlī, 00:03
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 26. martā, 19:14
0
post

Es arī nekad neesmu, es vispār man šķiet neesmu bijis uz tāda normāla kuģa nekad dzīvē

Es nekad neesmu filmējies seriālā


 i cøuld take the high road but i knøw that im going løw ♪


 

SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 14h 42m
Redzēts pirms 5 stundām
Pievienots, 2023. gada 27. martā, 15:18
0
post

Es arī neesmu, man nekad nav paticis teātris un aktiermāksla tādā līmenī, lai pati gribētu filmeties.

Es nekad neesmu izravusi kādam zobu.

akasi
Administrators
Konkursu rīkotājs
Papucītis
awkward vibes
11945 atbildes forumā
Online: 210d 0h 41m
Redzēts pirms 4 stundām
Pievienots, 2023. gada 27. martā, 16:19
0
post

Es gan esmu, jo brālēnam (tā šķiet) ļoti sāpēja un vajadzēja palīdzēt atbrīvoties no sāpēm. Protams, arī palīdzēt ātrāk sagaidī zobu fejas apmeklējumu.

Es nekad neesmu dedzinājis klaviatūru.

Nina Dobrev Vampire GIF - Find & Share on GIPHY

pigmi
WAR3 Admins
Lietotājs++
awkward vibes
8357 atbildes forumā
Online: 193d 21h 4m
Redzēts 12. aprīlī, 15:46
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 27. martā, 16:48
0
post

Es arī neesmu! Nezinu cik dusmīgam jābūt, lai izdomātu dedzināt klaviatūru. 


- Es nekad neesmu rokās turējis vardi. 

 

alska
Jauniņais
7204 atbildes forumā
Online: 130d 11h 27m
Redzēts Vakar, 21:21
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 27. martā, 16:50
0
post

Es gan esmu , bērnībā diezgan bieži ķērām vardes !

Es nekad neesmu slaucis govi !

Boris
Jauniņais
1424 atbildes forumā
Online: 15d 14h 1m
Redzēts pirms 8 stundām
Pievienots, 2023. gada 28. martā, 02:04
0
post

Es ar neesmu un arī netaisos to darīt, jo tā tesmeņa staipīšana šķiet pretīga.

Es nekad neesmu sēdējis burbuļvannā jeb džakuzi.

 

Pabrīdināts. (c) akasi

Pēdējo reizi rediģēja Boris, 2023. gada 28. martā, 10:50.
akasi
Administrators
Konkursu rīkotājs
Papucītis
awkward vibes
11945 atbildes forumā
Online: 210d 0h 41m
Redzēts pirms 4 stundām
Pievienots, 2023. gada 28. martā, 10:47
0
post

Es gan esmu. Gan ārzemēs, gan pašu zemē. Viesnīcā un akvaparkā. Bija izdevība, izmantoju.

Es nekad neesmu salauzis kreiso kāju.

Nina Dobrev Vampire GIF - Find & Share on GIPHY

Laurz
Jauniņais
nahals
206 atbildes forumā
Online: 37d 16h 3m
Redzēts Vakar, 18:28
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 28. martā, 10:48
0
post

janospļaujas pār plecu,bet es ari nē.,negribētos uz kruķiem lēkāt

 

Es nekad neesmu ostijis dezudurantu.

 

Pabrīdināts. (c) akasi

Pēdējo reizi rediģēja Laurz, 2023. gada 28. martā, 18:51.
SintijaL
Meitene zeltene
Veterāns
peļuks
7448 atbildes forumā
Online: 362d 14h 42m
Redzēts pirms 5 stundām
Pievienots, 2023. gada 28. martā, 10:58
0
post

Es esmu, patīk smaržīgas lietas, pasmaržoju vai ir manā gaumē un tad tikai ņemu.

Es nekad neesmu salikusi puzzli ar 200000 gabaliņiem.

alska
Jauniņais
7204 atbildes forumā
Online: 130d 11h 27m
Redzēts Vakar, 21:21
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 28. martā, 15:21
0
post

Es arī nekad , jo man nav bijušas tādas puzles un arī, ja būtu diezvai varētu salikt !

Es nekad neesmu ēdis meloni !

Lietotāji skatās šo tēmu: 1
Fēnikss
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 670 ( 124286 skatījumi )
Fēnikss, Meth, Pīļuks, alska, duck, emaymyska., Nurmachimaevmakachev, Tessa&Hardin, luīze, Omega, PrixoditeV4era , Deu, cruelcin, PiGGy, Sandis., Hvz, exe, KickMan Kick, akasi, Latvians, Ha3E, Pīle, 575, Pizhikz., Xtcent, Mohit, zooniijsftw, kokobino, duum, Minnia, Fruzenty, Mežpils, nolodžik, Boris, Kristy, BANZAI, AndisKoks, SintijaL, Ibetāa, Agneshuks, mrfouley, ihavelocity, NewbieEU*, kapteinis, Mcmz, beijbe_, ZeltaBlack, 🌿🌿🌿, Oskars.R, Piziks, Zane, EddieLV, deqwatian357ANW, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Hybrid Minds, Spridzeklis, PooKa, Laurz, Kamiks, Čaiņiks, santiz, Zelts*, maar4a, wishuamerryc, mrc, pigmi , ⚒️Stoick the Vast⚒️, love_me, Bridzaa, who`s who, Pickle Laura, PaksPorgand, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, Amors, Haiduk, Сhrееру©, vazzaa, HSkill, pankuksh, killerLV, vytuls, RokkY*, Aut0ft, Kill, ~*TuttiFrutti*~, AreZed, Modba, Siidzi 0_o, gary, Bibuks, knejvs, cyruss, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, efka, Kiwi :], Wolfyy, Dzonis, cheburashka, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, zxcfiend, MathaFaʞʞa, Incorrigible qwz, Hazard, MENDIJA, seskosio, Wunderschlange, 90_degrees, aBL, `Barbija`, Gloks, Techno Vikings, Enemijs, edgars rinkevics, Girdle , MQJORS, scarlxrd, tenblunt, headbangerz.-, RushFuck, Oz1ris, phine, inar4xx, Faacha, Venta, goosy, Snuffeklis, Eddy, #44, tuis, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, skyya, Arch, Chemijs, Laima*, jollylv, dēkla, BigTomens, xVeins, EXIT.-, bnation-, ayy, nazislv, ThevilisH., eKs., Vecteevs, cr3ww, Crack, Marshmello, Krista, Sajma, ALDIS, tomts, arbuz, Dalī, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, Jenotinshj, Exc, medalus, Kapracis, Kikii., Hellabooza, Siguldietis, - З Л О -, Anna, CaHb4o, Almighty., Diplomāts, Chillotajs, dedushka, Grizzlijs, GrimReaper, qppykt, Aaron Kyro, Criple, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, fljw, aldcor, Churix, Kizit, ChmooZvaigzne, MCK, Šis nav viltus profilsv2, maqq, space cadet, magisterial , kaifotajs!!! :D, Full365437, Jitzie, petuunija, Vivasvat, eslats, Flabijs, ZnT, atpisies, Faacha_fake, Raichis, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, король мажор, Asikis, nosebleed, hellgirl, Matriks, traitors, Weksijs, Deebosantana, Em4a, Lacz, yoko 777, Kalvix, Aldariitis, Klaus, Vineta., Dzēsts lietotājs3133033, ruutam, sneiks, Pilsonis., kawaski, Minimi, husis :D, Pigijs, mrs. doubtfire, fxqcxq, negeris1940, Leh , log1, Milkyu, Slyy, h1x_immortals, edytricks, Lewy, arthurqee, Laauriinaa, NOvEnJKAJA, ZirguZaglis, prote1ns, Witch, UTSNAHUY, NoScOpE_LV, Bobijs, Codee, cerealkiller, Bumbiers, KewKew, KenT1k, agentlee, agent_smith, **Nezināmā**, Friška, FG^xXx, 25CM, why so serious?, Bra4o, SM_97823, Rubax, Canep, Jackass3D, crshdr, JērsA, Roo`, naturals, Ultra Hacker, baltimors, Artūrs, aimbatten (;, raiviss, LatvietisNU, dibens, Pfizer, cruelcin šļura, Jazeps Vitols, Vinchester, denzens, Laura, vamos a la playa, Obijs, M5-, KaapostgalvaLV, 2kk, Moxley, KOB, Zapara, гей, hehegeeva, nisker, PD / Kapteinis, LAKIJZ, Festo, sTovil, concijs, Manuris, andrisptrs, ReactivE., REKTOPUSS, AzBest, Flafijs, not hns, C0ppy, Vilciņš, Unicorn, Fūdiņš, Duzis, Edzinems, rnx, kakaataajs, Apocalypse, bazzars_577, Karro, martins31, FIN., kalimaoff, rodzh, Spike*, keKei, K@@SiS, MrShauu, Woshiniba, sсhoKKur-, dest, Amaya, dzēsts profils, w3Ed!ch7, nanKa^, Lauraaa, Beasty, masieris, thestyle, ыкауз, MurkainaisKushkis, Erikzzz, klubuJuris, Kriksons, MrDiego995, DramoK, BARBARIAN, Marquise de Sade, danik2021, LaQ, Capture, Benjamins, mokabezpiena, Greenluv^, kaishi, bagdad?, din1ja, SINCAS_MONSTRS, gettingahitwithgod, 6paaudze, def., ozoljaunskungs, ANormalStick, Draiskule, seiko., Raseens, Bumm, 0blivionx, ScoRp1oN^^, kraims, MA1M, ~Evils~, Excellent., Tupenis, malenJkaJa*, Ski The Clueless, Who cares, Jorcikk, enrico, Beyondz, rulX, Swex, Dinčaa, Pienvedeja., KrievuJakudza, ⛔lolwut?, veipsmama, konstance, Nightdog, -valters-, shimbo, jevrika, k0minax, Snuff, kill 4 you, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, Emoji, Kraapaals, X-pAc, Haskys`, Truth_Hurts, EmptY^, NIGHTSKY, fckuman., Strelnieks., Saldaaa., Maruzha, izpirtirpeklis, Siipols, Laggato, GeT_AiMkIlLa, janis_ir_hakeris, Purpel, Мишка, shaize_, Zaņuks, intars45, tukijs, Naft'līns, malbaro, hipester, charming, eater24, FastShooter, aim.ru~~~~~, Skrevele, asdasdasdasd, Draugs , MACAN, DidzzyS, StaFFорд, Lauronja, Goodbye, Sviests12, Critikalz., GlicK, angiiins, N A T O # Bunnyflop, Ethe, Annaconda, BunnyHop, crewified, Alty, Pansexuals, ★ToughEnough★, RV`, tehshine, crow, Vardarbība, Flaatroon, AIDZIS., Whatever*, LowSkillL, pointseven, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., ZinZino, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, AK-69, e6b, sTeFH__, Cheriss, Rolković, Rastaman4iks, laescobare, Gadžo, Svinnesis, Xeexs, Foxculated, Beichz, wind, radžiņš, Tomelis, SniegaRausis, kon4, black cobra, bstky1337, Stas, Lauriitis, FeyNesy, Fady, Gambit, Martinshhh, raiden, deniskafrol, 2nf*, ReGri, BandiHUNGARY, R0DEmental-, Skonto, RooFee, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, peaky, auns, Raivic, Bu4haa, sOn3Z, Kosmoss., CBBRIS, stulbs, Baltais, medusa, hermis, no-legal, FizzyS_fake, peh, Bavility, ePIls, eena, sync, VILKNADZIS, stovetais, ER., DusmīgāSintijaL, OR-2, ILL BILL, Latex~, bomin, AkuuEyyy, Explicit, **MoHiTo**, 9 9 9, Bubliks, sapnu puas, ketamine, Hennessy-, Peak, slice, G$ SHOOTER, Platais:P, Kaktuss, exit999, Bastaardio777 , caw, Nil_Ushakov, T. Bagvels, Dancits, nenshuks, rronijs, Kristersss, Yakuza, Lamba, yostu, Kazocinsh, ozzy, Skies, queen_of_black, Riepa, RagnaR, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, ariZona1337, Šņabītis, Vaaveriite*_^, Fantograms, BRATSKY KRUG, EvE, `klauns, FreakyyPrime., CharmZ, ZīLe, INLOVE., lmfao, Roman_Reigns, Terarists, СТИЛЬ., bitchzzzz, chubs, Jon Snow, Mr.Wii, Rindindin, deewekzij, Pelmix, Celms, Backwoods, ethereum, Dzēsts, Frii, Paldies., MadrYy, naviat, sojka, kumeljdzemd, replay ., Swizy, Kalmars, Zalkt!S, ERIKS K, ᴊᴀɴᴄʜᴜx, snowqueen111, Limpo10, HUSEINS88, xvid, VERT'Z, InsaneCamper / Mr.NobodyX, motty, Saldenieks, VendeN, HaTeMeZzz, Antuha, duffer, latvietis75, Wukong, ............., ,.,, drotzy, è’lei, adjustable, NoBodijs, MaxFly, zexty, NORMALY, Krisiittz, Ralfuuzis, lainNy, Flak3, LapIn, tumshaiss, v3tro, _qwi, Delimo, -Zajka-, NinjaC5, Jetta, Diademantus, SpeZ, Valtero, Patinjaa, BRAZILIJS, exp, Lauku puika a.k.a hnc. , Emīls., sofc?, BeethoveN, FreestyleManiac, Alchemic, FireFun#TnT, World-, SkyBlowYT, Stjopa_M, gucci, <FiZz>, weecoc, LogiTec, M*Z*, HaRZz, LuigiKP, Ruf, maisinsvajag??, 327, MAIZE., dudi, socket.io, Lvbulta, BUU`, Rembatnieks81, Cietvīrs , SiGoNs, Pilots, WickedLady, Osiits, Komplleks, real kurwa, raacha, WizKhalifa*, Yuuki, Remember-ME, Leegy, CepumCepuminshhh, daryl, spokio, toxicated, Otte, agaa, ALLAHS, 123456789, Snicker, milkhouse`, nezinits, _Mazaiss_, nitrose, Mercury`, ŠAGIJS, iFamous