bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Serveros
112
19
topic
FREE ADMIN 2 OU EM DŽĪ
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 46m
Redzēts Vakar, 10:32
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 10. februārī, 18:07

FREEE ADMINN

VISI Aktīvie patstāvīgie admini saņem milzīgus bonusus pateicoties itemam:

 

"Admin bonuss" vairāk info var lasīt te

 

Sitācija ir izveidojusies ka ir grūti atrast uzticamus adminus kuri nepazūd kad viņiem sagribas.

KRITISKA SITUĀCIJA IR:

csdm.kick.lv - ADMINUS VAJAG

war3.kick.lv - ADMINUS VAJAG

dd2.kick.lv - ADMINUS VAJAG

gg.kick.lv - ADMINUS VAJAG

zm.kick.lv - ADMINUS VAJAG

jb.kick.lv - ADMINUS VAJAG

ttt.kick.lv - ADMINUS VAJAG

Tātad, lai pieteiktos serverī par adminu:

* Vajag labi aktivitāti - Minimums vidēji 1 stundu dienā. ( ja nav 10h nospēlētās pa pēdējo nedēļu, tad visdrīzāk ,ka netiksi pieņemts, jo mums neder variants, ka vajag 10 adminus, lai būtu kāds vienmēr online )

* Jābūt skilotam - skilots nozīmē, ka spēj vienmēr rezultātu dēlī noturēties augšējā pusē, un ļoti vēlams, lai arī servera topā tas būtu redzams, ka kilu ir vismaz 2 reizes vairāk kā nāves.

* Obligāta agrāka pieredze, kaut vai ar sms acc

 

Pieteikums:

1. Tavs cs nicks un serveris kurā piesakies

2. online laiks, cik esi kopā pavadījis serverī (  https://imgur.com/sjZLBck ) un online laiks pa pēdējām 7 dienām ( redzams te: https://imgur.com/lj4HVqR )

3. agrākā pieredze, pastāsti, kāpēc mums būtu jāizvēlās tieši tevi

 

Pieteikuma paraugs:

1. Chemijs @ dd2.kick.lv

2. kopā 3d 07:11:14h, pa pēdējām 7 dienām - aptuveni 8h

3. pirms aptuveni 1 gada adminēju kickā kādu pusgadu, serverī ļoti trūkst adminu, gribu palīdzēt. Uzvedīšos ļoti labi un nebūšu iedomīgs. Uzturos daudz čatā un iešu bieži arī uz calladmin.

Pēdējo reizi rediģēja akasi, 2022. gada 05. novembrī, 19:10.

Kill
Jauniņais
25 atbildes forumā
Online: 2d 22h 12m
Redzēts 1. februārī, 19:20
Pievienots, 2022. gada 22. septembrī, 19:51
0
post

kill gg diena esmu nospelejis 1 videji un pedejas 7 dienas esmu nospelejis apmeram 7 stundas diena esmu adminejis apmeram 3 gadus atpakal zm serveri esmu tagad aktivs gg serveri  un atsauktos uz calladmin foruma ari biezi esmu

akasi
Administrators
Konkursu rīkotājs
Papucītis
awkward vibes
11941 atbildes forumā
Online: 210d 0h 25m
Redzēts Vakar, 18:20
Pievienots, 2022. gada 23. septembrī, 21:40
0
post

Bread Pitt 😎 - uz WAR3 - atteiktsBeidzot WAR3 Main ir pamodies un atbildējis, taču iepriecināt nevaru. Viņš uzskata, ka nav pietiekama aktivitāte un prasmes. Pēdējās 2 nedēļās aktivitāte tiešām nepietiekama. Uzlabojot aktivitāti, vari censties pierādīt pretējo, ka esi vajadzīgs un spēsi atpazīt pārkāpējus, ar SMS acc vai ar sūdzībām sūdzību sadaļā.
Cool Dude: "Pitam pilnīgi noteikti atteikts, aktivitāte pilnīgi nekāda, un tie divi stati kas pieejami ir smieklīgi vāji, nav pat skills."

Kill - uz GG - atteikts. Profilā norādīts viens niks, spēlē ar citu. Nesaņem itemus, ieiro un xp par spēlēšanu. Niku nomainīt var labot profilu sadaļā.
Ar profilā norādīto CS niku "_samuel_" pēdējās 2 nedēļās ir 0 aktivitāte. Ar niku "kill" aktivitāte vēl ir kāda, taču ir vairāki punkti, ko vēlos izcelt:
1. Tā kā esi WAR3 admins jau gadu (kā uzzinājām pavisam nesen), apskatījos, cik cilvēkus esi izbanojis:

2. Prasmes. Patīkami redzēt 200, 300+ nošautos, taču šāds K/D GG neuzrunā:

3. Pieteikums. Nav nopietns, nav pēc parauga, kaut kas ierakstīts vienā putrā. Tēmā var atrast pieteikuma paraugu.

 
Pieteikums un pieteikuma paraugs

Tāpēc man nav pārliecība, ka admins ir nepieciešams. Vari censties pierādīt pretējo, ka esi vajadzīgs un spēsi atpazīt pārkāpējus, ar SMS acc GG vai WAR3 serverī ar esošo acc, vai ar sūdzībām sūdzību sadaļā.

Nina Dobrev Vampire GIF - Find & Share on GIPHY

aBL
Jauniņais
Test Admins
9 atbildes forumā
Online: 1d 13h 47m
Redzēts 29. februārī, 13:52
Pievienots, 2023. gada 27. martā, 23:17
0
post

1. aBL - war3.kick.lv

2. 3d 00:14:44h, pēdēja mēneša laikā nospēlētas 72h, nedēļa +-9h

3. Atrodoties war3 serverī, tiek manīti aizdomīgi spēlētāji, kuri izmanto palīgprogrammas, tāpēc nākas izmantot komandu "/calladmin" uz kuru neviens, tā arī neatnāk. Labprāt, izpalīdzētu ar servera adminu trūkumu. Iepriekš ir bijusi pieredze adminējot.

 

akasi
Administrators
Konkursu rīkotājs
Papucītis
awkward vibes
11941 atbildes forumā
Online: 210d 0h 25m
Redzēts Vakar, 18:20
Pievienots, 2023. gada 28. martā, 11:07
0
post

aBL - uz WAR3 - pieņemts. Skatos, pirms pieteikšanās labi noturēta aktivitāte. Katru dienu spēlēts pa vairākām stundām. K/D izskatās normāli. Punktus safermojis esi, statos esi augšgalā. Ar cerību, ka tikpat aktīvi varēsi pildīt pienākumus!
Evils: "Dodam iespēju, aktīvs ir, admini ir ļoti maz, stati diezgan zolīdi, tā kā nebūs pirmo dienu ar ieroci rokā, paskatījos chatu, neredzēju rupju vai aizvainojošu leksiku, tāpēc lai jau mēģina."

Pēdējo reizi rediģēja akasi, 2023. gada 28. martā, 11:08.

Nina Dobrev Vampire GIF - Find & Share on GIPHY

pigmi
WAR3 Admins
Lietotājs++
awkward vibes
8357 atbildes forumā
Online: 193d 21h 4m
Redzēts 12. aprīlī, 15:46
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 19. maijā, 17:55
1
post

pigmi @ war3.kick.lv 

Total Connection Time:8d 04:24:51h  

 
Spēles laiks papēdējam dienām: Serverī esmu diezgan aktīvs, šaut arī māku. Sākoties vasaras saulgriežiem ir redzama adminu neaktivitāte serveros, bieži serverī ieskrien kāds, kurš grib pamuļķoties. Domāju, ka es sniegtu sava veida pienesumu serverī, jo ārpus darba laika brīvajā laikā es var teikt visu laiku esmu redzams serverī. Negribu neko solīt, bet savas 3h dienā brīvā laika man serverī pavadīt nesagādā nekādas problēmas. Pārkāpējus atšķirt protu, ir pieredze arī banteamā, kā arī esmu adminējis dažādos projektos arī iepriekš, pieredze ir. Forumā esmu teju lielāko daļu dienas, nav problēmu ieskriet serverī arī uz /calladmin .. Skatoties cik aktīvs serveris ir šobrīd, mēģināšu pielikt savu roku, lai nedaudz rosītu aktivitāti serverī. 

 

akasi
Administrators
Konkursu rīkotājs
Papucītis
awkward vibes
11941 atbildes forumā
Online: 210d 0h 25m
Redzēts Vakar, 18:20
Pievienots, 2023. gada 22. maijā, 19:14
0
post

pigmi - uz WAR3 - pieņemtsAktivitāte ir. Vismaz 1-3h dienā pēdējā laikā. Patīkami redzēt 1. vietā TOP'ā ar 70k punktiem. Gandrīz 2x kā 2. vietai (43k). Ceru, arī piedalies servera /konk. Forumā arī bieži iegriezies, /calladmin redzēsi. Mulsina visas iepriekšējās sūdzības un bani, vai spēsi savaldīties. Katrā ziņā, pats atbildīgs par to, vai pēc pārbaudes laika (arī tajā) admins paliks.

Evils: "Cilvēciņš ir ar savu raksturu un personību, kura viņu padara par ļoti grūti paciešamu cilvēku, jā ir izcēlies ar savu "Burvīgo" leksiku un aizvainojumiem, jā ir bijis sodīts. Bet vai tad tāda nav viena no moderatorēm, kurai tomēr tika dota iespēja un viņa nepievīla, darbu darija godam? Esošajā situācijā, pie lielo adminu trūkumu esmu par to, ka tiek dota iespēja, viņš tomēr būs sākumā uz pārbaudes laiku, un ja aizies viss par traku, acc noņemt un ietupināt viņu banāniņā ir 10 sekunžu darbs. Lai tik mēģina, zaudēt jau nav ko."

Nina Dobrev Vampire GIF - Find & Share on GIPHY

Piziks
Lietotājs
Labsirdīgais
989 atbildes forumā
Online: 117d 10h 6m
Redzēts Vakar, 15:26
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 06. augustā, 11:50
3
post

1. Piziks- war3.kick.lv

2. 3.Esmu adminējis izcili dd2. Banojis patiesi pārkāpējus. Tā kā war3 trūkst adminu, vēlos paadminēt tur arī. Esmu ļoti aktīvs war3, nu aktīvāks par Main, kurš ieiet 1x 4.mēn serverī. Tā jau varētu main vietā es iet, bet man nav vajadzīga pēc tam asaru jūra. Protu šaut, un dažreiz trāpu pretiniekam. Mani grib adminos vairāki cilvēki, SexyEvil;nJ^ReMpaGe30,DreamWalker # `20. Tie ir lielākie mani balsotāji uz adminēšanu. Es nekad nekad nekad neesmu lamājies serveros, vienmēr tikai jauku par spēlētājiem esmu kaut ko teicis!

Pēdējo reizi rediģēja Piziks, 2023. gada 06. augustā, 11:54.
Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 455d 2h 26m
Redzēts pirms 4 stundām
Pievienots, 2023. gada 20. augustā, 09:23
2
post

1. Heracleum @WAR3

2.  Būtu vairāk, ja niki netiktu mainīti kā zeķes & 
3. Spēlēju kopš rr (10.08), nevienu adminu īsti neesmu redzējis on,  tas jau liecina par kaut ko + paskatoties Adminu aktivitāti tur jau viss skaidrs.. =D A un esmu iepriekš adminējis, gan jau spēšu atšķirt botus no cilvēkiem, kuri čītos.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

akasi
Administrators
Konkursu rīkotājs
Papucītis
awkward vibes
11941 atbildes forumā
Online: 210d 0h 25m
Redzēts Vakar, 18:20
Pievienots, 2023. gada 21. augustā, 20:38
1
post

Piziks - uz WAR3 - atteikts. Nenopietns pieteikums, pieteikumā melo. Pieteicās joka pēc, pēc DD2 admina noņemšanas, jo bija vairākas sūdzības par lamāšanos, kā reiz arī WAR3 serverī. Nekompetents. Provocē, esot admins. Vairāk nekomentēšu.

Evila domas jau varēja izlasīt attiecīgajā topikā.


Latvians - uz WAR3 - pieņemts. Pārāk ātri jau kaut ko gribi, uzreiz pēc unban. Tavā vietā es vispār kādu laiku uz neko nepretendētu. Nezinu, cik ļoti var uzticēties pēc visiem izgājieniem: ekonomikas graušanas, bugošanas, banā iešanas, pazušanas. Skaidrs, ka būsi uz laiku un pazudīsi, kā to dari vienmēr. Kamēr esi, vari pielikt roku kam labam. Adminu maz un tie paši neaktīvi. Ticu, ka ar savu aktivitāti varētu pārsist visus WAR3 adminus kopā. Noteikti viens no iemesliem, kāpēc piesakies: admin bonuss. Noteikumus pārzini. Pieredze ir. Vienīgi gan jautājums par leksiku un modeļiem. Nevis gribu uzticēt, bet gribētu cerēt, sagaidīt WAR3 gaļas vakarus. Pāris reizes, nezinu, 2/3(?) gadu laikā esmu prasījis adminiem, neviens nevar. Varbūt kopā ar pigmi varēsiet realizēt senu plānu.

Evils: "Esmu par, aktīvi admini ir maz, pieredze viņam ir, aktivitāte ir, lai tik strādā, lai izpērk grēkus, tā teikt :D"

Nina Dobrev Vampire GIF - Find & Share on GIPHY

Nurmachimaevmakachev
Lietotājs
Zaļš
3041 atbildes forumā
Online: 230d 22h 43m
Redzēts Vakar, 22:10
Pievienots, 2023. gada 21. novembrī, 19:54
0
post

1. TISH, war3

2. Diezgan daudz

3. Uzņemoties lomu kā Counter-Strike spēles servera administrators, es ne tikai apņemtos izpildīt saviem pienākumiem, bet piedāvātu plašu zināšanu un pieredzes arsenālu, kas mani neapšaubāmi kvalificē par vislabāko kandidātu šajā lomā.

Pirmkārt, esmu apņēmies spēles pasaules izpētē un pilnveidē ieguldījis daudz laika. Man ir ne tikai dziļas zināšanas par spēles mehāniku, stratēģijām un taktikām, bet arī praktiska pieredze, kas sniedz man izpratni par spēlētāju vajadzībām un gaidām. Šīs zināšanas ir būtiskas, lai veiktu informētus lēmumus un sniegtu kvalitatīvu atbalstu servera dalībniekiem.

Manas komunikācijas prasmes ir ne tikai augstas, bet arī pielāgotas dažādām situācijām. Saprotu, ka efektīva komunikācija ir atslēga veiksmīgai administrēšanai. Es būtu ne tikai pieejams spēlētājiem, lai risinātu tehniskus jautājumus, bet arī uzmanīgs pret kopienas vajadzībām, lai nodrošinātu visaptverošu spēles pieredzi.

Atbildīgums ir manas darbības stūrakmens. Es ne tikai respektētu esošos noteikumus, bet arī strādātu, lai pilnveidotu un pielāgotu tos, lai tie atbilstu mainīgajiem servera apstākļiem un dalībnieku vēlmēm. Manas rūpīgās pārraudzības rezultātā serverī valdītu kārtība un godīgums.

Turklāt, es piedāvātu ne tikai administratīvu vadību, bet arī aktīvu iesaistīšanos kopienas attīstībā. Manas iniciatīvas ietvertu regulārus notikumus, piedalīšanos treniņos, un izveidotu telpu, kurā spēlētāji var kopīgi dalīties pieredzē un idejās.

Kopumā, manas zināšanas, komunikācijas prasmes, atbildīgums un aktīva iesaistīšanās padarītu mani par ideālu Counter-Strike servera administratoru, kas spētu ne tikai uzturēt kvalitatīvu spēles vidi, bet arī veicināt kopienas attīstību un kopīgus piedzīvojumus.

 

Sandis.
JB Main
Lietotājs++
Lost & Found
665 atbildes forumā
Online: 42d 1h 10m
Redzēts Vakar, 21:59
Pievienots, 2023. gada 26. novembrī, 16:55
1
post

1. Lxst @ JB

2.  21d 00:04:50h (Iepriekšējie niki - Lost, sandis33). Pēdējās 2 nedēļās nepilnas 6h. Par cik serveris šobrīd ir izmiris un nav administratoru, aktivitāte ir tāda kāda tā ir.

3. Tāpēc ka man ir liela pieredze gan JB, gan adminēšanā. Esmu bijis pieņemts par Test adminu, kā arī sen atpakaļ, kad JB bija aktīvs, biju arī ilgstoši SMS admins, kurš uzraudzīja kārtību. Man tieši JB ir sapratne par noteikumiem un spēli kā tādu. Par cik esmu bijis gan pieņemts Test admins, gan SMS admins, pārzinu arī ļoti labi Admin komandas un pienākumus. Esmu arī JB zelta laikos palīdzējis vadīt gan serverī konkursus, gan konkursus, kuros bija jāfiksē nospēlētais laiks forumā un jāizsniedz balvas serverī (JB Vasara). Šobrīd šajā serverī ir nepieciešams administrators, kurš var gan pacelt aktivitāti, gan uzraudzīt spēlētājus, kad tie ir.

luīze
Moderators
JB Admins
Meitene zeltene
JB konk. rīkotājs
luīzīte
4418 atbildes forumā
Online: 169d 22h 45m
Redzēts pirms 31 minūtes
Pievienots, 2023. gada 26. novembrī, 17:19
2
post

1. luīze. @JB

2. kopā 63d 15:06:59h, pa pēdējām 2 nedēļām aptuveni 8h

3. esmu bijusi ļooti ilgu laiku admins jb, arī tagad nopirku adminu (sms admini love), jo diemžēl nav neviena (vai neviena aktīva?) admina jb, kurš varētu izdarīt kaut vai elementārāko - nomainīt mapi. Kaut kad jaunībā JB veidoju dažādus aktivitātes pasākumus, piemēram, tā pati iepriekš pieminētā JB vasara/pavasaris, nefragošanas mēnesis. Arī tagad, kad JB ir pavisam tukšs, ir kopā ar citiem cilvēkiem (Lattelecom <3) ir sanācis savākt diezgan daudz cilvēkus serverī. Nezinu ko vairāk rakstīt, jo, manuprāt, kāds pastāvīgais admins JB ir noteikti vajadzīgs.

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 0m
Redzēts 5. aprīlī, 23:44
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 26. novembrī, 20:08
2
post

Piekrītu, viens no labākajiem jb adminiem kick vesture

 

Brīdināts. (c) akasi

Pēdējo reizi rediģēja akasi, 2023. gada 27. novembrī, 08:56.

akasi
Administrators
Konkursu rīkotājs
Papucītis
awkward vibes
11941 atbildes forumā
Online: 210d 0h 25m
Redzēts Vakar, 18:20
Pievienots, 2023. gada 28. novembrī, 14:13
0
post

SHIT - uz WAR3 - atteikts0 playtime. Liekas redzēts teksts. Pieteikums joka pēc.


Sandis. - uz JB - pieņemts.
luīze - uz JB - pieņemta.

Iekomentēšu abus reizē:
Patīkami redzēt iniciatīvu!
JB aktivitāte nav, vienam arī tur nav darāmā, lai varētu savākt stundas. Par spīti tam, ir notikusi neliela aktivitāte serverī, tautieši savācās un paspēlēja.
Abiem ir pieredze JB. Domāju, noteikumus arī pārzina.
JB bija nelielas izmaiņas pēdējā aktivitātes reizē. Tur gan ir ļoti periodiska aktivitāte - reizi gadā. Ceru, nebūs tā, ka 2 vakarus paspēlēsiet un viss.
Ceru sagaidīt konkursus, vakarus. Arī, ka iesaistīsiet forumu un somu. Par balvām varam vienoties.
Būtu arī prieks redzēt biežāk forumā!

Nina Dobrev Vampire GIF - Find & Share on GIPHY

Hvz
JB Admins
☭Bring PSRS back☭
1309 atbildes forumā
Online: 90d 21h 42m
Redzēts Vakar, 19:12
Pievienots, 2023. gada 13. decembrī, 20:54
4
post

1. Hvz @JB

2.  8d 01:49:43h ( uz iepriekšēja nick -Hz- 48d 05:22:37h), pa pēdējām 7 dienām: 6H

3. Ir adminu iztrūkums, iepriekšējā pieredze ir pietiekami bijusi kā patstāvīgajam adminam, tikai būtu jaatsvaidina atmiņa. Kad serveris vel nebija izmiris tika ari vadīti konkursi.

akasi
Administrators
Konkursu rīkotājs
Papucītis
awkward vibes
11941 atbildes forumā
Online: 210d 0h 25m
Redzēts Vakar, 18:20
Pievienots, 2023. gada 20. decembrī, 09:51
0
post

Hvz - uz JB - pieņemts. Uztrauc, ka nespēsi savaldīties, nozudīsi, noteikumos putrosies un savārīsi putru serverī vai forumā. Dzirdēju, ka grasies palīdzēt ar konkursiem, ja būs nepieciešamība. Adminu arī nav daudz, pāris test un kāds sms. Vēl jāuzsver, ka lielākā daļa tavu tēmu ir tieši saistītas ar JB. Iepriekšējā pieredze arī bijusi. Gribētos gan biežāk redzēt forumā.

Nina Dobrev Vampire GIF - Find & Share on GIPHY

arthurqee
Lietotājs
War3 Super Star
308 atbildes forumā
Online: 6d 11h 3m
Redzēts 20. martā, 20:12
6 Brīdinājumi
Pievienots, 8. februārī, 17:01
0
post

1.Arthurqe @war3.kick.lv

18d 13:31:19h

2.

3. old school guy , kick.lv love , cik gadu pagaja , dabuju padomat par kludam , speleju vairak 10 gadi , admineju sito , parejos, savus serverus tureju , atgriezos kick.lv , ieguvu pieredzi adminet.

NewbieEU*
Jauniņais
Test Admins
18 atbildes forumā
Online: 7d 4h 4m
Redzēts pirms 7 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 8. februārī, 23:26
0
post

1. [csgl] NewbieEU*

2. 

3. Ir bijusi daudz, visados serveros pedejais bija laikam forffan or smth, kops atsaku sen nebija spelets un cik esmu serveri ari kad paradas vairak cilveku speletaju admini nav un lidz ar to pipariem patik uzmest uz noteikumiem lidz ar ko raundi utt ievelkas, vismaz butu iespeja mudinat kusteties ;) 

Pēdējo reizi rediģēja NewbieEU*, 8. februārī, 23:28.
Piziks
Lietotājs
Labsirdīgais
989 atbildes forumā
Online: 117d 10h 6m
Redzēts Vakar, 15:26
4 Brīdinājumi
Pievienots, 9. februārī, 11:39
2
post

Tu esi tikai pāris dienas paspēlējis to zm, un uzreiz mērķē adminu, pavisam neaktīvā serverī, es uzskatu, ka zm serverim vispār vairs nav vajadzīgi admini. Neaktīvs servers, tur nav ko kontrolēt. Viens labums no tā admina ir admina bonuss foruma somā un viss. Par velti saņemt admina bonusu, liekas smieklīgi. Es uzskatu, ka bezjēdzīgi ņemt jaunus lietotājus uz admin, lai viņi paspēlētu 2.ned, pazustu uz gadiem un paliktu admin statusā. Tie cilvēki kas tur ir, tie ir max 3-5 cilvēki. Vai nu Foruma administratoriem jāsāk mest ārā adminus kuri ir neaktīvi.

Uzliekat man warn,bet noņemat parejos.

 

Brīdināts. (c) cruelcin

Pēdējo reizi rediģēja cruelcin, 9. februārī, 11:45.
akasi
Administrators
Konkursu rīkotājs
Papucītis
awkward vibes
11941 atbildes forumā
Online: 210d 0h 25m
Redzēts Vakar, 18:20
Pievienots, 15. februārī, 19:47
0
post

arthurqee - uz WAR3 - atteikts. Lai gan ticu, ka būtu ok adminēšanā, mani uztrauc, ka nozudīsi. Aktivitāte pēc reseta ir tikai 10 minūtes. Pirms reseta bija kaut kāda, manuprāt, tomēr par ātru pieteicies. Forumā arī reizi gadā ienāc. Paspēlē vairāk, pēc laika vari mēģināt vēlreiz.
Evils"Es domāju, lai vēl pāris nedēļas pašauj, lai lielāka skaidrība par viņa aktivitāti."


NewbieEU* - uz ZM - pieņemts. Jauns lietotājs, taču ir izrādīta interese par ZM. Playtime ir ok, K/D arī. Taču vēl nav tāda pārliecība, ka noteikti ilgi paliks un spēlēs.
Šobrīd serverī nav neviena admina, spēlētāju arī nav daudz, taču ir daži, tāpēc arī vajag kādu adminu. Skatoties statistikas, serverī pēdējā laikā ir pacēlusies aktivitāte, jo tika izņemtas mapes, kurās nebija botu. Tādas kartes vēl palika, tāpēc izveidosi sarakstu ar tām, pēc tam izņemsim.
Par mulsinošajiem noteikumiem, ko rakstīji, jāpadomā, jāpārfrāzē, lai nav mulsinoši un lieku jautājumu. Šobrīd zinu, ka esi lasījis vienus, bet nav pārliecība, ka citus saistošos arī. Tāpēc jāpalasa arī tie.
Jāpadomā arī būs par resetu, ļoti sen nav bijis. Jo ilgāk nav bijis resets, jo jauniem spēlētājiem ir grūtāk spēlēt, tāpēc pamet serveri.
Pēc reseta var domāt par konkursiem, kā padarīt ZM jautrāku, kā ievilkt vēl spēlētājus serverī.
Mani gan satrauc:

Ja redzēji pārkāpumus, atbilstoši vajadzēja taisīt sūdzības. Tādējādi arī parādītu, ka saproti noteikumus, seko līdzi.
Fake /calladmin jāizvērtē. Citreiz lietotājs domā, ka X cilvēks čīto, sauc adminu ik pēc 5 minūtēm, ar domu, ka kāds admins ieraudzīs un ienāks.

Pēdējo reizi rediģēja akasi, 16. februārī, 00:02.

Nina Dobrev Vampire GIF - Find & Share on GIPHY

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 1549 ( 154895 skatījumi )
Fēnikss, WickedLady, Meth, Kr!st1nkaa, Maruzha, duck, Breyke, PaksPorgand, PiGGy, headbangerz.-, C0ppy, Pīle, Hybrid Minds, dedushka, AndisKoks, luīze, Latvians, cruelcin, Nurmachimaevmakachev, alska, akasi, GEMEr228, Mohit, Šķidrais Ēriks, Omega, inar4xx, Peak, Hvz, ThePatronusCharm, Alīna, Alus, rud1te, RV`, gary, Lakrica, ~Evils~, Tessa&Hardin, Goosey, UwU, NewbieEU*, Wolfyy, PrixoditeV4era , Deu, Capture, traitors, Kiwi :], SPICELV, zooniijsftw, phine, 🌿🌿🌿, kokobino, Pizhikz., Grafiti, spycka, DreamOn, 1234inguss, 𝖉𝖊𝖑𝖚𝖘𝖎𝖔𝖓, Sandis., merkatis, nolodžik, ihavelocity, Zap3ko_, SakalisLV, herobrine81141, Exc, santiz, Kamiks, siirups, Chemijs, mrfouley, pankuksh, Ha3E, arthurqee, Kide54, HSkill, Minnia, Piziks, Shepis, 575, ysl, Gamora, knvxx, aim.ru~~~~~, bicis no MOSS, Ramball, Zelts*, Kubiks, NinjaC5, 𝕳𝖗𝖊𝖓𝖔𝖛𝖎𝖏𝖘, edgars rinkevics, Pīļuks, Ibetāa, Pigijs, Сhrееру©, prieksnieks, Rbot, Saldenieks, munniek, tenblunt, lucifers, eKs., cr3ww, Milko, kriptonit84, trickster, Bat0nas, Spridzeklis, Fruzenty, Mcmz, Zane, knejvs, EddieLV, beijbe_, ღ𝓑𝓮𝓪𝓽𝓻𝓲𝓬𝓱ღ, love_me, tominsh331, 90_degrees, KickMan Kick, blackout, Witch, Moxley, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, SintijaL, ZeltaBlack, BANZAI, prote1ns, maar4a, Budists, wishuamerryc, Matriks, Pickle Laura, Krista, emaymyska., MA1M, Trevor, HashMan_, Krisiittz, cruelcin šļura, Leh , YOLO, cuttay9, Oz1ris, Friška, MACAN_fake, Haiduk, Čaiņiks, Marmurer, eXodl-, anesrachid, essence, bEEEr, ElvIneL3, exe, pigmi , Bridzaa, -Bembij$-AR-Lielgabalu-, WILDcARD, Bavility, Kaapurinsh, no-legal, Vienki, LukaGamer86, jollylv, EvilGranny, aimbatten (;, Isten_Killer, akosvaradi12, thestyle, oy74, Laurz, medalus, 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, dairis61, ⚒️Stoick the Vast⚒️, LapTopeR, vazzaa, enygma, ℱ𝒾𝓇𝑒𝒯𝒾𝑔𝑒𝓇, Condemned, eLEONORA, ExorcisT^, silence, killerLV, Komisarchiks, aBL, RokkY*, Aut0ft, duum, Sergio , AreZed, M*Z*, vax, ALIILILIHSAM, Siguldietis, Profu, arro, Dzonis, cheburashka, ZnT, Venta, Agneshuks, who`s who, MathaFaʞʞa, Gloks, exit999, efka, owerl1ne, Martini23, PaTRON, Thor, Incorrigible qwz, Kalvix, Hazard, malbaro, Kizit, BIG DICK, Wunderschlange, MENDIJA, Dzokelz, Techno Vikings, laura, MQJORS, Cibis777, Tadzhx, Effectend, alusyragerai, Zaņuks, freezy, nadim13, HEADSHOTMASTER, Unicorn, Faacha, PupS1ks, SexyPupok, PihPah, Arch, RushFuck, MKs'Powa, iFamous, TwiZzy^, Celtnieks123, Jackass3D, Xtcent, pavluts, h1x_immortals, goosy, Jokerits, tomts, Snuffeklis, NerealsKabans, Arčiks, Eddy, skyya, Turbine, pTb|SPYDER, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, Boris, Laima*, 𝓛𝓪𝓴𝓴𝓲𝓳𝓼, EXIT.-, король мажор, eSSe, Kristine)*, nazislv, Romchiks1310, xVeins, Karbonad, `Barbija`, Chayofa, ChmooZvaigzne, wind, Eduards18b, bnation-, paklaxjs, PD / Kapteinis, PSG, Diademantus, arbuz, Eima159, Crack, voobshepokaifu, Latgalc, InsoRow, Beyondz, bomzisGG, Kill, Vecteevs, Fūdiņš, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., kaifotajs!!! :D, Hellabooza, Jenotinshj, ALDIS, Canep, enrico, - З Л О -, Jazeps Vitols, Kikii., Siidzi 0_o, LACOBRA, issam, Riepa, MyLiUoGiEnE, Anna, PooKa, burviss, SilenTs, sandra sinele, Albrehts, Diplomāts, Литрый Хис, 'm0nk 0_0, w3Ed!ch7, Rolković, Codee, Aeroflot, not hns, magisterial , StompBox, Criple, 0blivionx, fljw, Krieg, Churix, KKK, supremementos, lonely_uz, Sentro, aldcor, tehshine, Pilsonis., Manis te nebija, Pilots, Almighty., Jitzie, 6paaudze, pa1n, Minimi, Tava Vecmamma, Faacha_fake, PANDAROO, kuzons, Weksijs, Sour*, Lacz, Enemijs, kaishi, Em4a, ruutam, headhunter861, satans18, Kristers420, LewyG, deqwatian357ANW, valerkyy, Criple_fake, Vineta., u need jesus, BigTomens, why so serious?, Riplejs, Bandit777, rulX, Klaus, atpisies, sсhoKKur-, Deebosantana, kawaski, space cadet, negeris1940, Who cares, Milkyu, mrs. doubtfire, log1, »𝗖𝗿𝘆𝘀♰𝗮𝗹«, Chillotajs, UTSNAHUY, JērsA, Jogijs, SM_97823, Haskys`, klavs, Zhnx, bitchzzzz, EMP, KewKew, Kapracis, **Nezināmā**, RCHWZKY, *** Scooby Doo ***, BeethoveN, agentlee, E777, paipels, kik0, Mihajljovanovic044, 𝕯𝖆𝖓𝖎𝖘0-., botsaaa, naturals, Angelius, edytricks, Obijs, Buuu, raiviss, dibens, 25CM, DEVIL_BOY, denzens., AzBest, Kriksons, Džonijs, DeFg, WoOzie*, MADLUCK, kaija, Vimi, lowaf, denzens, MurkainaisKushkis, Scrubs, maisinsvajag??, maqq, Darkness1000, baltimors, Flabijs, Aiwi4, FLASHERIS, Baileys, kakaataajs, Brendijs, laescobare, sync, emzijs, KaapostgalvaLV, Invisible, FrostjikS, Yakuza, KOB, ⛔lolwut?, jammz, GodAm, Marcis426, milo humble, JanCisV, Sextape, savant, JML, VecTeeevs, Ventspilnieks, rex123, Platais:P, andrisptrs, keni, ScoRp1oN^^, Sajma, Singapuras Bratans, otto, ★ToughEnough★, Mežpils, SINCAS_MONSTRS, Raseens, smailiks, Kubi, Duzis, Mozerejs_21, ekwik, sTovil, scarlxrd, 4emsis, Apocalypse, Vairis4, kumarix, zexq, Frenk, spotinsh, RagnaR, Karro, Serviss, LowSkillL, Rubax, BigInJapan, hehegeeva, ! O B I T O x X, Abdo Achem, Famouse, FIN., _ExiT_, Spike*, Solnu6ka, krishnavairal86, rodzh, Bu4haa, DEX™, Amors, 1llu510n1st, MrShauu, 𝓑𝓻𝓲𝓭𝓰𝓮𝓼, Pirdlampina, nezinits, Woshiniba, Lauku puika a.k.a hnc. , Es nezin, banijs, nanKa^, 32456yhytbg, sparckling, dest, shq, kaktyc1, Nulis, ozijs, Lauraaa, Reiniiitis, snaff, Spanky922, keKei, lawruuc, danik2021, klubuJuris, MrDiego995, HaRZz, Osiits, Shadow CS Auf, Saldaaa., K@@SiS, zoro227, insect., cerealkiller, motty, fraGOnaars, ariZona1337, شيخ, BARBARIAN, Greenluv^, esesmuvisimultenuvaroni, Swizy, <FiZz>, Briinumzz., dasdja, bagdad?, Emoji, ??????!!!!!!??????, Outlawz., OldSchool, ANormalStick, KrievuJakudza, LaQ, ALfie, seiko., Swex, Bumm, ksa, fckuman., BaJIeHoK^, kraims, dzēsts profils, Chyyy, seskosio, juliet, 𝐖𝐢𝐥𝐝𝐰𝐨𝐥𝐟𝐚, Kas, Dinčaa, BernjukS*, shaize_, AceVentura, KenT1k, janis_ir_hakeris, Simpsons, shimbo, Oskars.R, N1CeR, Clarus, kas i?, AryaStark, 𝒶𝓋𝒾𝓀𝓈, AIDZIS., Kraapaals, X-pAc, Jorcikk, hermis, qppykt, Nightdog, Purpel, Pivafresh`, KINOFAN, balodis, EmptY^, Zii, daryl, GeT_AiMkIlLa, kodols33, Robitis96, kulers, Laggato, Mek, Baubas, Strelnieks., jevrika, tajjik13, zypornotovitijovijs, Zapara, Byou, la1cigais, Rudexo, zmokiE, Hapijs, Siipols, LIBRIX, Anna;*, charming, Дэн, peaky, comicfyou, adjustable, KoKoC, 37FPS, baltaisneggeris, Noyds, MACAN, sixed, petuunija, N A T O # Bunnyflop, Mopo3, DidzzyS, Dark1js, CyRekT, AssAss1N, ZinZino, Vaaveriite*_^, FastShooter, ChaL0s, covidiots, mantas, Zalkt!S, izpirtirpeklis, Critikalz., theblaumanis, Piparkucina, REDFOO, Musitis, Flaatroon, Snuff, aasadassdasdasdasdasd, Naureens, ALIŅ$, Ethe, Bastaardio777 , peh, masieris, MeltingAss, Gadžo, Beichz, Foxculated, nway, pjanko, R0DEmental-, Dzēsts, one_more_time, activision, @_krist3rs_, allk, crshdr, David Blane, Archijsss, monster225, laurisk17, BunnyHop, Sniedzinjsh, kon4, radžiņš, Mr.UnMarkS, ItsThatGuy, Kristersss, black cobra, SniegaRausis, Hennessy-, Skies, Pūce, Lauriitis, Just31, Tricknaame, Cepetis, Rindindin, Radjuka, Jumpybug, BandiHUNGARY, Zeroboss, Pienvedeja., sweeg, Abeliitee, deniskafrol, Hektorinsh*, RooFee, ReGri, Martinez, wBc* | Tapke, auns, mid., Whatever*, Jonathan, Hekch, Excellent., Cpt. b.aaaaa, Kosmoss., Raivic, mokabezpiena, Tazikz, Thomson ., Daikts, Zakaroo900, FreestyleManiac, Crew*G.D^ Rupucis, 0nion_man_LV, antimatērija, concijs, Kodiens, OG812, punktinjshh, Xcho, reimy_666, Skrevele, raacha, LemonDetox<, Muiza, kalimaoff, Baltais, susurins2, JUVE, Chemp1k, petushki, socket.io, Ganja, God Kalashy, contre-dieu, FizzyS_fake, Ham4iks, Chezz, medusa, sirmais, MarkussBecha, ePIls, Mercury`, Roo`, brunovizbulis, Remember-ME, Benjamins, 4uvak, stovetais, VILKNADZIS, Beasty, WELCOME, ILL BILL, puisens, Burunduks, Latex~, DAWENKAAAAAAA, mmeellyyaa_, LogiTec, 9 9 9, **MoHiTo**, Castellani, Sorry, not sorry, Artūrs, krish_im back, k0minax, Yuri, MAIZE., Qwertyz, InsaneCamper / Mr.NobodyX, Stas, rnx, Bubliks, Shuriks, Krisiic, Frii, LuigiKP, Kaktuss, Nil_Ushakov, slice, ozzy, xvid, racistmario, T. Bagvels, Dancits, FIIR1M, Deimusx, Pilsetnieks, Lamba, Королева, hastagz, ZīLe, Paldies., djbetons, h2o, monkeyyy, Vandalists, egons, zefirss, Jon Snow, John Walture, yostu, Foxxy`s Poxxy`s, Herkules, Default-Blackghost, Spirtsss, ŠuhRuh, gucci, EvE, CharmZ, zelchh, shit_, D1AMXND, ethereum, INLOVE., 3101, 2kk, Bītls, MarisM, СТИЛЬ., G$ SHOOTER, HeLL, Celms, Ebyrn, chubs, SpriditisMAD, sekjeee, Emīls., LoyC, deewekzij, johnn, replay ., LaurixLV, elementary, Weebs, BMW | e46, FireFun#TnT, è’lei, Breezy, Nalikens, Terarists, Kalmars, duffer, Pankuka, bangtheking, Andzh, ERIKS K, Limpo10, Seerga. , KonQx, NunCe, quickie, Wukong, Marquise de Sade, VERT'Z, NoBodijs, SĪDŽAJS, nenshuks, Shefa, Džamals, Ackke, slAyzorkjeeee-, kontrastraiks, buffrider, Valtero, Salamandrre, KnoXvikks*, Sviests12, Veteraans, VendeN, HaTeMeZzz, Naft'līns, MadrYy, MANAS OLAS PIEDER MAN!, zexty, tumshaiss, BUU`, Struncis, Devils, sgelo, Arcel, Antuha, Kоролева シ, HUSEINS88, Richi1z, Kikaaa, HakeRs, Lawric, MaxFly, ERVINS IV, latvietis75, CROUPZZZ, Kastrolis, lainNy, Stefa, alexpr, Jaietgulet, Jimmy Smith, Flak3, MGMatek, -Zajka-, swarnij, LapIn, Sniedzins21, luxuryy, Roltons*, eeGA, cyruss, DopeLV, NORMALY, KarMenZoo, nisker, 47th, konjaks, co1ntss, fake_account, Minoree, Vivasvat, 777BINGO777, Go0dFather, SpeZ, Edgats, Grandew, eJamal, trafiks, Bobijs, Azumi, A4Tech, stulbs, Alexd, tuis, ŠAGIJS, kumeljdzemd, Patinjaa, Jetta, SHUT, Doingyou, tHEBEAST, Pecis23, transfolds, BoDoxJIeB, queen_of_black, Ruf, weed., Animals, -FuXurY-, ReachLv, eena, sofc?, XXL, Dweller, daniels1523, Мишка, World-, Violexy, ViRuS, AteikCia, icescale, MelnaisPletnis, Killshot, Mikijs, RAPE, Cilvēcinjš, StaFFорд, dudi, hUr, Waikss, Pečiš, sgh, Snikerrs, gena, smackthat, ozoljaunskungs, Uksors, Forluvs69, Singapuras DAGS, Alixo, $JeNoTs$, ............., bLank*, fomabugati , NewBoy, Nils, dear_death, ~Pakotājs, badvibesforever, Snicker, Šķiedra, Kristers12, TwenyHwuaN, CronosLV, garinaferari, coldHold, nKz', 2nf*, Noravajumtu, Ruffiks, zubke, platw, Muffler, RihardsHVZ, crewified, Cilvēks, LvSlayer, armandsxd, EQKL, konstance, ?miedziņš? , Lvbulta, Dalī, antijesus, Queen of black1, skechery, Erlends, Skurteņ Slaukis, Fon der Markov, def., lol_susurs_lol, Puikinjsh, MrColt , limitless, Tarakaans , emiils_kend, Rei, ivijs, killerhsh, Golovastrel, waplet, пуси, walle, kepins98, Mazaciepa, Pussy_Man, thaikhun99, ALAND3KO, Ralfinsh, Grizzlijs, Benz, BeeLine, Farmacents, 2+2=4 fikss maten, agaa, toxicated, Dj pecis, Jayceon, Gunars, MTM123, hakerl1nk, elethiel24, Eska, andrejke, LanDerSs, Al3ex, SyRiizZzY., Kumins, NotResident, duky7up, Alex0305, Rolands., Havit.lsd, sTeFH__, Rosvis, Frozen LV, Apuokas, milkhouse`, Edward, trakaisspanis, PEDOLACIS, crew, spokio, Leegy, npo100bog, Ritvars_De, paseeta, Antony2703, SaltyDexteer, Unreals:P, SiGoNs, Cheriss, SarGs`, Guncha, klishas, *DIY*, [TM] Lewis, PasaulesBoT, Jamaica726, -ScorpioNn, Charger, suffnik, Krasimir40, qwin, UnleasheRs, John Doe, Annaconda, grunT., LAmer_, awelv, helldoglv, The KaseV, SlicenDice, JACK VAN DE BEATZ, Trakaiss, guyelberG, Ridgefub, 123456789, Rag, Rastaman4iks, Killerite, Teljsh, `dd, minka_, aspuma, WizKhalifa*, nitrose, _Mazaiss_, gribumetins112, KABATU KONTROLE, ALLAHS, behemoth, Kipchoge, C*H*I*P*O, Ofkors, Smaiča, kevjuqlm, CepumCepuminshhh, LEGALIZEWEED, arabinas, marychiLLjane, Nighterance, ᴊᴀɴᴄʜᴜx, Fro^zenOG*, RoyalPika, spoks, FreakyyPrime., Golden Nugget, Monset, del 🔫, Mคtrΐxf๏x, SmRifter, Truth_Hurts, NeaDeKwaD | Stone, Ralfuuzis, Alty, SoulshakerLV, Mate220, Kokaīns, Koka gabals, Ageleq, Džo, Gussi` ^^, Sadlaner, husis :D, METEORITS*, MateYz, Evucite, Kirpich, a3apT, puli_ot_babuli, Tralots, kristofers_muiznieks, skeleMF, Agent_Tequila, sd11a, JIaJIKa, šāvejs, 3oHT, Lachubliezejs, F L I I P Y., Taigias, LivePoll, Jautrais opis, figgyxd, BLaZeee, LocaL, spaula, SourSet, bullets aim far, SlumBoy, Kopas, CoyoteFly, fitz fake - phine, Amphetamine, jonivaio, whyge, Mr.Wii, EAZY., izspisšmekdaļpīzda, meiksh2000, exp, bluuuu, gettingahitwithgod, Laauriinaa, IJUST, krekerss4, loveusobad2, SycyS, Els, sos, Krapaliss, A.G., GANDALFS, eMcis, emciic, LOOK, KELLY, SMix, mama, Sin4a, Ibrahim Abdul Halim, Creed, #RIP 2019, ch0ke, грязный, b1g nn., elTrapo, Backwoods, Atty, Fire Chief , ketamine, 243615, rEm3r, muwa, bruh, FCK.old_budaij, anatolijs613, KeepIn*, MrGnB, DarkSoulLV, Wolfijs, FeyNesy, Shmaro, Жить в кайф, Come to PAPA, djonja, naziits, desantnieks, Mamba, Esesietis, BlooDy, KENTIKA SIEVAS MIILNIEKS, wavy.g, Mǝrcury, MiXiEEE, PhazeOff, N3bz, Rastaman, NECKLESS, ZombikOzy, DzIkiJS, Maize, skull15061987, stunner, deniro_1970, KirilFen, MaksikFen, Badoxx^, GenkaFen, NastyaFen, MaksimMex, MaksimlOa, sanya.osipov.01, OlegkaFen, K0MBAJN, Latgales Čalis, Loski, cr3w, mishynee, Jager, vanix*, bezzvezd, banan53111, satanick111, Chreepy (fake), kaimiņšš, TheSuperLMN, eRasusOW, zemsky, Skay, Kaljiks, Medis, Uxi03, AviX1337, zloy_papa, Bronza, TTRDK, LastYz, wwaaddee, Amigo25, Zapturo., Prometajs, Kick, Gigna, Labākais, JIJIJI, ritvars665, iQuisitio[N], Ray, srax0, Milky, Goddest, LvJoker, Farmaceits, zuhn, named., DDT, h34t, tadas, Jan4ezz, Ziemelis, PENtazaurenis, [ X-TEAM ] : MrMoNiX, TTV_:3, sportsdirect, sellbrain, avix`, Yousef, vamos a la playa, Wo1in, STAR3N, polgamer456, CitraMoN, L7. T0xic Flasher, `MEXX`, malbaro11, blusa, aaaaaaalise, osob99, Edzaa., Mouz, DESA, Puzisss, RnB, 312rqweqrggf, onii, POCINS, Goxx, sirke, counterstrikepromaniac, Eskazvers, Bless, SxY_AiR, Daavis_, dauzelis, Oxcykodone `, CradX`, exdent, SAS| Phoenix, $DEMONS$, calcyy, pointseven, DoppyZ, Fluffy`, Mazais Gacha, LESHIY, Bluuzys, propkins, Mazulis, Rose, Elena, Cipsijs, shawtjee, Brencis, Duksitis, ga4o, e*d, whateverusay.*, sensey, Martinshhh, (:laimonpuika:), stn, fuN, >_<, MARKIZ999, xpucteb , LACOSTE_NR1, yanyasykovich., trakstudis, Otricala, ST0NE, acid_kiki, bmw`, famcis, lenusicka, CUBONS, oY74.WuClan!, Monsterfox34, OSSAMA, ANaRHiST, ES`CAPE, Labinaiskoks, Oktobris, Dlap, Deq, 125-LL, colddryslim, mimiC, tupiks, LagerBeer, Rasinieks, kkarlix, Slakters, cookies, Turbo_Anal_Lv, QueenPiper, rasii, Пиздюк, Mikijzz ||, Neon, amx, wateverishh, EMC, pjanka238, SiSiDra, Aimbot, Wolfaider, Fuk`dantE., AS7, blonda, hawk2281334, Seth, Twix, Talismans3, Mollenium, q1w2e3r44, [TM] genijs, Just_lt, dimon<<, sonyakun, Stogramkush, OksanaFen, Litriņš, Shokolade, Chester, The_Suspect, nxo badabum, JetWoo-, PilnigsNabags, cokie2211, Gustins, smartre, SweeTie, alov, Gashish, Radzhus, unn4m3d, eljik, ------, Reimu, thezen32, anonymus, LVSawyer, Giorgi, bLow., siikaiizz, Mirrors., Usa64, BURNBLACKS, Ri4ijs ., p0sitiv3, 3G_LITRS, slēpts, Martinsjh, +_+Foršais_Mākonis_LV+_+, Blyatman, h2389w98j98fewjfw9qasdjiak, fake 4 you, Nesauj?!, hacksoon'S, Kanazews, lithium, GlicK, McGregor_, SkyBlowYT, OZOON, Salduminjsh, Pasmaidi99, Puika, derkijs, Jackel, LESHKA:3, Goldzh, eminemZ, DsAeRs, unknown-, pekkan, Pekka, Funnky, Hushbreezy, Queen, Yaltahelp, aarpraatis, Galax, insignia, CROCSPEEEK, hophop, dazzl, _FireStorM_, MysticSniper, Th3 Jok3r, xHoldL, EndlessS, Marcus, smurfix, south, Brrrunete, Nobody9, migla, yugioh, SALO, Arz, Genocids., Strecher, FullKnife, crck, vhlamiwwu, backside, Dairis23, hally, pL#, Rugarth, CupoTa, Daviitiis, Darly fake, B0JIK.|, MarcPrime, Columbus Georgia, HooNiGaN#, Dinarzz, Dave Roberts, ReeBoK, audzeknis, aim + wh = 9 He 4it, [BMF] EdVoRdEdV, Amaterassu, enlyZES, kriks, Midžets, Krank, Noodels, Pandinjaa, $uicideBoy$, Danielz, davvvil, rytteTall, edza_edza, BodyGuard, Marshmello, Ch33ky br33ky, STAKLA, Shockins