bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Konkursi un pasākumi
5
0
topic
Izcel "leģionāra uzplečus"
Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2023. gada 22. martā, 00:04

Stealing Monkey GIFs | Tenor


Čau, čau

Došu jums iespēju iegūt Leģionāra uzplečus, iespējams kādam noder, iespējams nē. 

Pie lielākas atsaucības uz šo konkursu, otrā un trešā vieta iegūs arī kādu balvu, protams ne tik dārgu, iespējams pat artefaktu. :)

Kas jums būs jādara? 

Būšu uz šo laiku noņēmis sev vairogus un došu iespēju izpausties, gan dāvinot, gan zogot.

Protams, zinot pašreizējo līmeņu bonusus, došu iespēju arī mazākajiem līmeņiem iegūt balvu.

Tāpēc gan zagšanai, gan dāvināšanai tiks uzlikts maksimālais limits.

- Dāvināšanai 40xp

- Zagšanai 30xp


Gan zagt, gan dāvināt varēs 1x dienā, tāpēc šī būs vairāk kā laimes spēle un aktivitātes spēle.

Punkti tiek skaitīti par katru XP, tātad 1=1, līdz dotajam limitam.

Konkurss norisināsies līdz 5.04.2023.


Papildus punktu iegūšana

Papildus punktus varēsiet iegūt spēlējot un veidojot saturu forumā.

-Minibloga izveide jums dos 5 punktus, netiks ieskaitīts spams, vai kaut kas pilnīgi random, jābūt tiešām kādai tēmai un tā nedrīkst atkārtoties, lai tas neatkārtotos, komentārā pievienojat tēmu, par ko veidojat to, kā arī nosūtat PM man ziņu vai miniblogs tiek veidots priekš šī topika.(Šo varēs izpildīt tikai 1x dienā)

-Bloga izveide jums dos 50 punktus, tēmai jābūt tiešām radošai un pamatotai. Kopēšana un vēl visādi plaģīati netiks ieskaitīti.(Šo varēs izpildīt tikai 2x konkursa norises laikā.)

-Challenge izpildīšana jums dos 10 punktus, par katru izpildīto reizi, varēsiet arī pildīt vairākas reizes dienā.(jaizpilda visi challengi un kažoku netiks skaitīti) Izpildīšanai vajadzīgi 1h online, 8 posti, 40 čata ieraksti un 5 viesi.

Pildot tos vairākas reizes, jāizpilda dubultā vai trīskārši, kāda būs jūsu pašu aktivitāte. (Skrīnšots jānosūta man PM.)

-Spēlēšana serveros jums dos papildus 5 punktus, par katru pavadīto stundu iekš kāda no kick servera.(AFK sēdēšana netiks skaitīta, kā arī KZ stati netiks skaitīti, jo serverī nav statu. nospēlētās stundas man katru dienu ir jānosūta PM.)

-Postošana spēlēs, Dzejnieks, Zīmēšana, teikums un Burti varēs papildus dabūt, pa 2. punktiem, par katru šo postu man ir jānosūta PM ziņa, ja tas netiks izdarīts tajā pašā dienā, punkti netiks ieskaitīti. (Limits dienā 5 posti)

Krāpšanās jebkurā no dotajiem punktiem, jūs diskvalificēs!

 

Veiksmi! 

Pēdējo reizi rediģēja SintijaL, 2023. gada 09. aprīlī, 19:22.
beijbe_
Jauniņais
Meitene zeltene
Saulīte ☀️
631 atbildes forumā
Online: 35d 4h 35m
Redzēts 21. aprīlī, 17:37
Pievienots, 2023. gada 22. martā, 21:11
0
post

pa bratski var iedot man tos uzplecus jau

                                                                                         sds

Piziks
Lietotājs
Labsirdīgais
989 atbildes forumā
Online: 117d 10h 11m
Redzēts Vakar, 18:24
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 22. martā, 21:11
0
post

pa bratski var iedot man tos uzplecus jau tagad

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2023. gada 23. martā, 18:42
0
post

Skills Vendetta, jeb XP atgūšana netiek skaitīta pie konkursa punktiem, jo tas dod priekšrocības līmeņiem sākot no 33.

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2023. gada 05. aprīlī, 17:58
0
post

Čava, baigā aktivitāte te diemžēl nebija, bet nu, kā ir tā ir....


1. Vietā - Akasi ar 1070 punktiem, balvā iegūst  Leģionāra uzplečus.

2. Vietā - SintijaL ar 575 punktiem, balvā iegūst Pūķa vairogu, devu izvēlēties starp 3šās vietas balvu.

3. Vietā - Gloks ar 135 punktiem, balvā iegūst  Magnum pistoli.

Tabula ar rezultātiem.

 

Paldies tiem, kas piedalījās, cerams nākamreiz būs lielāka atsaucība, jo balvās arī būs artefakti ;)

Lietotāji skatās šo tēmu: 0