bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
0
0
topic
Borezz. galvenais DR servera admins.
47th
V.I.P.
3461 atbildes forumā
Online: 53d 18h 9m
Redzēts 2020. gada 19. aprīlī, 14:44
Pievienots, 2014. gada 02. janvārī, 20:35
Galvenā admina pienākumi:
* Regulāri uzturēties serverī - Uzturos katru dienu.
* Apkopot jebkādus bagus un ieteikumus -  Katrs bags kuru atrodu, un labie ieteikumi tiek sūtīti Chemijam.
* Rūpēties par kārtību serverī, tā skaitā pārējo adminu uzraudzību - No problem, bet pagaidām ir tikai 1 sms ACC.
* Iespēju robežās serverī uzrīkot kādu konkursiņu/uzdevumu - Katru dienu, serverī dalu naudiņu no savas kabatas.
 
Galvenais admins iegūst:
* immunity
* pieeju amx_cvar
* Iespēju dalīt punktus/naudu serverī ar noteiktu limitu dienā
 
Rakstu šo pieteikumu, jo DR serverim nav galvenā admina, un no KICK.lv serveriem uzturos tur vissbiežāk.
Trener
Jauniņais
Main russian support
478 atbildes forumā
Online: 27m 09s
Redzēts 2020. gada 10. aprīlī, 17:12
Pievienots, 2014. gada 04. janvārī, 15:17
0
post

Chemik Sledz to topicu , nem vinju Main DR server Admin ! daudz REC ira!

lucifers
V.I.P.
klucifers
483 atbildes forumā
Online: 3d 2h 1m
Redzēts 3. februārī, 21:49
Pievienots, 2014. gada 04. janvārī, 16:52
0
post

Tākā es DR nespēlēju, un ja redzi mani bano ārā, tad pēc pieteikuma un atbildēm, dodu tev REC.

Rename
Jauniņais
JB Admins
29 atbildes forumā
Online: 00s
Redzēts 2014. gada 29. janvārī, 20:22
Pievienots, 2014. gada 04. janvārī, 17:34
0
post

Tev jau visu paskaidroju par to (1).. "pataisi serveri tukšāku" - vakar serverī bija 16 cilvēki, kas ir retums.

Ja negribi mani par DR galveno adminu tad tā ari pasaki, nevis kautkadas fufeles te centies iestāstīt.

 

P.S Vakar tika aptīrīts niks, bija nozagti 200 dimanti un 1000 nolife punkti, norm ne?

    1000 nolife iedevu bet parējais zudumā. Pēctam piereģistrēja niku.

 

Edit: īstā Anny* bija serverī, bet padomā, ja nu tas cilvēks kuram uzmeta (1) būtu iegājis kad īpašnieks ir offline?

Un kas ir, ka bija tie 16 cilvēki ? Un es tev pateicu kādēļ negribu tevi par galveno dr adminu ja nejēdz lasīt too fucking bad bish. Izstāstiju tev kādēļ negribu tevi par galveno. Ja gribi 12 gadīgos iemeslus "nea wnk negribu lai tu adminc" tad tā vari to saprast tā. Rakstīt arī normāli nejēdz liec te kaut kādus usless faggotry fontus, big burtus n shit. Jēga no tā ? Tur kaut kā ievērības cienīga ir ? Un tā ir tā cilvēka problēma, ka viņam nozaga nevis servera. Ja taisās te baigi spēlēt tad lai noziedo pāris santīmus, ja ne lai raud tālāk. Un kas tur ko domāt ? Ak dievs kādas briesmas nozagtu cilvēkam punktiņus serverī kurā pavada lielāko dienas daļu. Kā jau teicu ja žēļ pāris santīmus noveltīt tad lai raud tālāk.

P.S Ja tu man neatbildētu visu šo laiku tad varbūt tu būtu vērtīgs manās acīs. 

47th
V.I.P.
3461 atbildes forumā
Online: 53d 18h 9m
Redzēts 2020. gada 19. aprīlī, 14:44
Pievienots, 2014. gada 04. janvārī, 18:23
0
post

Un kas ir, ka bija tie 16 cilvēki ? Un es tev pateicu kādēļ negribu tevi par galveno dr adminu ja nejēdz lasīt too fucking bad bish. Izstāstiju tev kādēļ negribu tevi par galveno. Ja gribi 12 gadīgos iemeslus "nea wnk negribu lai tu adminc" tad tā vari to saprast tā. Rakstīt arī normāli nejēdz liec te kaut kādus usless faggotry fontus, big burtus n shit. Jēga no tā ? Tur kaut kā ievērības cienīga ir ? Un tā ir tā cilvēka problēma, ka viņam nozaga nevis servera. Ja taisās te baigi spēlēt tad lai noziedo pāris santīmus, ja ne lai raud tālāk. Un kas tur ko domāt ? Ak dievs kādas briesmas nozagtu cilvēkam punktiņus serverī kurā pavada lielāko dienas daļu. Kā jau teicu ja žēļ pāris santīmus noveltīt tad lai raud tālāk.

P.S Ja tu man neatbildētu visu šo laiku tad varbūt tu būtu vērtīgs manās acīs. 

Ok, ok ņemšu vērā.. Just chill.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 7h 44m
Redzēts 4. maijā, 17:29
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 07. janvārī, 16:36
0
post

Pieņemts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 9 ( 2075 skatījumi )
Paldies., Sandis., 47th, Latvians, luīze, Omega, sneiks, Tvinks , stan