bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Banu apelācijas / Ban appeal
4
6
topic
nepamatots bans @exdent
𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 04. oktobrī, 18:37

1. Izraksts no konsoles (copy/paste)

[CBAN] Tev ir bans no si servera 
[CBAN] Vari sudzeties : 
[CBAN] Nobanotais nicks : piwrix07 ( piwrix07 ) 
[CBAN] Laiks palicis : 1 hour , 48 minutes and 24 seconds 
[CBAN] Iemesls : admin_abuse 
[CBAN] Bana IP : 85.254.159.101 ( 85.254.159.101 ) 
[CBAN] Bana Steamid : NON STEAM ( STEAM_0 : 0 : 1365959450 ) 
[CBAN] Admins : exdent 

 

 

2. Adrese uz tavu banu ( iepostojam bana linku no http://www.kick.lv/cs/bans/">http://www.kick.lv/cs/bans/ ) http://www.kick.lv/cs/bans/ban_list.php?bid=16923

 

 

3. Adrese uz demo ( iepostojam linku no www.failiem.lv) : http://failiem.lv/u/kqdlaqb

 

4. Screenshotu linki - (uploadojam visus screenshotus vai nu www.lejup.lv vai nu www.failiem.lv

screan nav, jo tad kad uzlika banu nebiju serverī.

 

5. Apraksts - Jo sīkāk pastāstīsi jo ātrāk izskatīs tavu apelāciju:

* kāpēc tevi nobanoja?: jo es exdent nosaucu par "stulbu" ,jo viņs nepamatoti kicko..

* cik ilgi tu spēlēji un cik ilgi admins bija serverī? nomainijās mape un pamaniju banu, nezinu cik ilgi admins bija serverī

* vai pats rīkojies pilnībā pareizi tajā situācijā? es uzskatu, ka jā

* vai ir kādi īpaši momenti demo kuriem vajadzētu pievērt uzmanību? iespējams mans demo būs pārakstijies, bet var apsaktities statos, ko es esmu viņam teicis..

 

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
exdent
V.I.P.
The Notorious
580 atbildes forumā
Online: 19d 14h 51m
Redzēts 5. aprīlī, 00:52
Pievienots, 2015. gada 04. oktobrī, 18:44
2
post

Gaidīta sūdzība,
Tātad, sāksim ar to, ka tev nebija nekādas tiesības mani tā nosaukt, līdz ar to es tevi varēju banot, jo tu aizskāri manas smalkās jūtas :(. Tad es tevi vēl piedevu un domāju, ko es tur banošu tevi.. dēļ tā pirmā vārda nebanoju, labi.. nākamais - sekoja caur forumu, tas vārds man gan nepatika, vari šeit atkārtot to vārdu.. ir daudz liecinieku, tajā skaitā arī patstāvīgie admini! Tu vēl kaut ko caur forumu pīkstēji, ka neverot banot tevi, jo tu raksti caur forumu.. pateikšu tev tikai vienu, tas neko nemaina, tu rakstīji to forumā -> jb serverī. 
Piedomā pie kā tu runā.

 

EDIT: Cik es šajā serverī spēlēju, maksimums 2x esmu redzējis, ka kāds apvaino ar tiešu nozīmi adminu.. (nekas tāds, bet mani novērojumi). Noteikumi paliek noteikumi!

Pēdējo reizi rediģēja exdent, 2015. gada 04. oktobrī, 19:39.

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 04. oktobrī, 19:36
2
post
tik pat labi, jābano katrs spēlētājs, jo manuprāt, jebkurš ir kāds kādu nosaucis par "stulbu" uzreiz banot? okey, turpmāk tā darīšu... āā un par to ko rakstiju caur forumu, tur man būtu jādabū bans forumā nevis serverī :)
 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
Obijs
V.I.P.
Lietotājs
2312 atbildes forumā
Online: 251d 11h 28m
Redzēts Vakar, 00:18
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 06. oktobrī, 12:30
0
post

Bans sen jau beidzies

TC

 

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 06. oktobrī, 12:58
0
post

Obij, kāds TC. Nē.

Sanāk ka bans tika uzlikts dēļ tā vārda "l*hs", jo par vārdu "stulbs" jau nu noteikti nav vērts likt banu. Bet Exdent, ja Tu esi tik maigs, un viegli aizvainojams, varēji pateikt piwrixam ka Tevi tas aizskar un palūgt nerunāt tā, savādāk Tu viņu gagosi. Bans ir no vienas puses nepatiess, bet no otras puses patiess.

āā un par to ko rakstiju caur forumu, tur man būtu jādabū bans forumā nevis serverī 

Kas Tev to teica? Admins nevar Tevi webā nobanot, tad loģiskāk būtu banot serverī. Tu tak no weba, to teici tieši serverī.

 

Ko es varu jums abiem ieteikt.

Exdent - brīdini spēlētājus, ka Tu esi jūtīgs, un lai nesaukā Tevi. Un ja jau saukā par "stulbu" neliec ban, bet gago.

 

Piwrix - valdi muti, un nelecies uz adminiem. Pats it kā esi admins.

tik pat labi, jābano katrs spēlētājs, jo manuprāt, jebkurš ir kāds kādu nosaucis par "stulbu" uzreiz banot? okey, turpmāk tā darīšu... 

Tikai pamēģini. Vairāk tad Tu to nevarēsi.

Bans beidzās.

 

 

 

Slēgts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0