bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Haoss / Beztēma / Offtopic
7
0
topic
Domas par cs2?
~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 5h 41m
Redzēts Vakar, 12:18
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 29. septembrī, 19:11

Hello. 

Garlaicīgi, tāpēc izdomāju pacelt tēmu par nu pat iznākušo jauno counter strike. 

Pirmkārt, nu neko baigi jauno tur neredzu, tieši tas pats csgo vien ir, nesaprotu priekš kam viņu vajadzēja tā uzpūst par jaunu, labāku, ja beigu beigās ir tas pats csgo, priekš kam tik ilgs laiks bija vajadzīgs, visa tā testēšana, ja pēc tām izmaiņām kas redzamas ir 10 min updatiņš. 

Meesmu bijis no tiem aktīvākajiem un labākajiem csgo spēlētājiem, bet kā faktu atceros, ka cauri objektiem kādu nošaut bija daudz vieglāk, esmu diezgan daudz jau paspējis cs2 paspēlēt un cauri objektiem galīgi neķer nevienu, stāv čubaks afk aiz kastes es bliežu virsū un šis kā nekrīt tā nekrīt, mainu leņķus, pilnīgi nekā, šodien ar awiku bliezu pa savējo kurš bija aiz mid durvīm, čalis nekrīt. Kas vairs nav iespējams nevienu cauri priekšmetiem nošaut? Kur loģika??? Tad jau 1.6 realistiskāks. 

Pašas šaušanas izmaiņas man 50/50 biju piešāvies pie csgo, šis ir savādāk, noteikti labāk, tikai būs par jaunu jāpiešaujās, un noteikti var manīt to, ka hitus reģistrē neskaitāmas reizes labāk, csgo rage tik bieži pārņēma, kad bolies ekrānā nosprādzis, jo nesaproti, kā pretinieka vietā pats esi beigts, ar to problēmu pagaidām neesmu saskāries. Izskatās, ka recoil arī ir vieglāk kontrolēt.  

Nu tās manas domas un pirmie iespaidi. 

Kā jums spēle, kas patīk, kas nē? Šodien skatījos video, kurā teica, ka visa counter strike komuna esot sadalījusies divās frontēs. Es noteikti esmu frontē par jauno cs, tikai fucking izkretinē tas, ka cauri sūda koka kastei, vai koka durvīm nevar nošaut, es tak negaidu pilnu dmg, poh 1 letālas lodes vietā, lai iet 3 bet vismaz.  

ĀĀĀ un kādas prognozes, cik gadi būs jāgaida, līdz kikam būs cs2 serveris, kaut viens, kurš netiks pamests novārtā jau pēc pāris nedēļām no lielo puses? :D 

 

Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12828 atbildes forumā
Online: 264d 21h 40m
Redzēts pirms 1 stundas
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 29. septembrī, 19:48
0
post

1.6 varēja no TS spawn nošaut B saitu, vai otrādāk. Tobiš, varēja defot cauri visām sienām. CS2 tā nav.

Par šaušanu jā, ir labāk, bet vienkārši ir jāpierod, pie visa kā.

Tākā CS:GO vairāk nav, tad ir cilvēki, kuriem nevelk cs2 vai spēlē visur uz low settingiem. 

Drīzāk iznāks CS3 nekā sagaidīsim kickā kādu jaunu serveri.

~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 5h 41m
Redzēts Vakar, 12:18
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 29. septembrī, 19:55
0
post

Nu jāā, 1.6 tādā ziņā bija super nereālistisks, kad cauri visai kartei varēja nošaut, bet ja salīdzina ar cs2, tad 1.6 bija realistiskāks, tur varēja visam cauri izšaut, ja paturam prātā tikai reālās lietas, a te, koka kastei neiet cauri, durvīm neiet cauri, devi laikam nav skatījušies nevienu ieroču apsēsto cilvēku viģikus, kur testē visādus ieročus un tāda sūda koka kaste nu tiešām nav pilnīgi nekāds šķērslis koka kastei, pat parastais 9mm var caursist diezgan biezu metāla kārtu, a te? Ehhh bullšits, ceru, ka tas būs kaut kas ko salabos. 

Man fps nokrita par 20-30 kad pārgāju uz cs2, diezgan ievērojami, bet tā pat turās virs 100, tāpēc nesūdzos, spēlēt var. ĀĀ, ko ievēroju ja vienā punktā vienlaikus ir iespējams redzēt vairākus spēlētājus, un ja ir smoke, tad man sāk raustīties, freimi nekrīt, bet spēle ķerās. 

dedushka
DD2 Admins
22 atbildes forumā
Online: 9d 17h 5m
Redzēts pirms 1 stundas
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 29. septembrī, 20:01
0
post

vaitad csgo un cs2 nebija 2 dažadas spēles?

būtu logo nomainījuši iekš steama vismaz xd

Tessa&Hardin
Papucītis
★ Dievs ★
Jan4a
12828 atbildes forumā
Online: 264d 21h 40m
Redzēts pirms 1 stundas
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 29. septembrī, 20:17
0
post

Nu jāā, 1.6 tādā ziņā bija super nereālistisks, kad cauri visai kartei varēja nošaut, bet ja salīdzina ar cs2, tad 1.6 bija realistiskāks, tur varēja visam cauri izšaut, ja paturam prātā tikai reālās lietas, a te, koka kastei neiet cauri, durvīm neiet cauri, devi laikam nav skatījušies nevienu ieroču apsēsto cilvēku viģikus, kur testē visādus ieročus un tāda sūda koka kaste nu tiešām nav pilnīgi nekāds šķērslis koka kastei, pat parastais 9mm var caursist diezgan biezu metāla kārtu, a te? Ehhh bullšits, ceru, ka tas būs kaut kas ko salabos. 


Man fps nokrita par 20-30 kad pārgāju uz cs2, diezgan ievērojami, bet tā pat turās virs 100, tāpēc nesūdzos, spēlēt var. ĀĀ, ko ievēroju ja vienā punktā vienlaikus ir iespējams redzēt vairākus spēlētājus, un ja ir smoke, tad man sāk raustīties, freimi nekrīt, bet spēle ķerās.

 

Diez vai, ka viņi kaut ko updeitos, lai varētu izdefot kaut vai cauri kastei. :xd: 

Vēl jau patīkamāk ir, ka molotovs rozīgāks. Smoke biezāks un šaujot caur smoke, mazliet redz cauri no lodēm. Skini krutāki, kaut kas dārgāks mārketā arī palicis. Teiksim vairāk plusus redzu nekā mīnusus.

love_me
Skatās lietotāju
Lietotājs++
est 199x
925 atbildes forumā
Online: 73d 9h 51m
Redzēts pirms 14 minūtēm
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 29. septembrī, 20:51
0
post

Hueta

 

 • HAPPY ENERGY •

 

Hybrid Minds
Biedrs
lelelelelekeke
11256 atbildes forumā
Online: 267d 8h 43m
Redzēts pirms 5 stundām
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 29. septembrī, 20:56
0
post

Vienīgais update, kurš man tur šķiet interesants, ir ka par level-up tu vari izvēlēties 2 itemus, kurus izvēlēties, t.i - vienmēr paķert kasti un kkadu skinu, nevis bēdāties, ka izkritīs sprays kkads musars.
Kalašas spray un skaņa man triggero, AWP izklausās coolio, savas kājas bij labāk neredzēt, smoke man nekad nav paticis, ka viņš ir tik ļoti 3D, kad csgo/css/1.6 vienmēr bijis prost apaļš pūciņš.

Bet nu, laiki mainās. nevar spēlēt minecraft visu dzīvi (laigan es varētu), ganjau ap 2029.g uzšaušu un pieradīšu.

eKs.
aimless
keks
2169 atbildes forumā
Online: 128d 18h 25m
Redzēts Vakar, 19:50
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 29. septembrī, 22:14
0
post

Nez, man vispār nav nekādu sūdzību. 
 

nu labi, kaitina, ka tickrate tagad ir citādāks un ir liels peek advantage. 
 

bet tā, ja Tu spēlē un nečīksti par katru sīkumu - tad ir viss labi. 
Ar laiku safixos - tomēr cs ir longevity game. 
 

Es esmu pozitīvi noskaņots un smoke ir forši, neredzu iemeslu sūdzēties. 
 

maar4a
ČEMAS TARZĀNS⭐
maar4a
613 atbildes forumā
Online: 306d 10h 17m
Redzēts pirms 3 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 29. septembrī, 22:57
0
post

cs2 ir lielisks, šodien ar beidzot saņēmu savu ilgi gaidīto ranku dust2 mapē , lepojos :sweet:

Weksijs
Lietotājs
undercover prodigy
1417 atbildes forumā
Online: 54d 23h 54m
Redzēts 2023. gada 04. novembrī, 11:00
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 03. oktobrī, 10:55
0
post

Ar cs2 viss ir kārtībā. Matchmaking pieredzē kā bija pirmstam, tāda ir vēljoprojām. Samet tevi ar silveriem un rauj matus, jo zaibal jau 5o reizi pa kārtu zaudēt dēļ sliktas komandas :D 
Uzskatu, ka pilnīgi nekas nav mainījies. Ir parādījušies plusi, tajā skaitā arī mīnusi.
Pluss ir tas, ka viss izskatās smukāk izskatās, acīm patīkamāk. Bet mīnusi ar to jauno engine ir par tickrate un spray.. Džeki skrienot - berot nes ārā galvas . Kamēr tu kā vecais spēlētājs sēdi uz dirsas un nesaproti, kā tevi kaut kāds silvers, kurš pus spēli skatās zemē, tevi vispār nošauj :D

Moxley
Jauniņais
Bandīts / Mežonis
338 atbildes forumā
Online: 9d 3h 4m
Redzēts 23. aprīlī, 01:37
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 03. oktobrī, 23:06
0
post

tik loti patika, ka iegaju ieksa spele, uzspeleju max 5 min, izgaju ara, nopirku random 100 capsulas un gaidisu dazus gadus kad busu miljonars no vinam. 

 

Paldies par uzmanibu

medalus
Lietotājs
1561 atbildes forumā
Online: 94d 14h 32m
Redzēts 4. aprīlī, 14:16
Pievienots, 2023. gada 05. oktobrī, 10:56
0
post

Labs joks, izlaiž to pašu spēli, kas limited testā :D Nabadziņi vienkārši negribēja taisit delay, jo sasolijās, ka vasarā būs!



Šis izskaidro kāpēc spēlējot agresīvi var nomest 30 killus, a bik pasīvāk tevi drāž ārā un tev liekas, ka pretī čīto.
Kopumā daudzas lietas, dažas ļoti primitīvas, kuras bija csgo, vienkārši iztrūkst, pagaidām nav ieviestas. (cl_righthand 0; r_cleardecals vieni no piemēriem)
Varbūt pēc gada ielīdīs paskatīties kā tur viss mainījies, varbūt uz labo pusi, pagaidām nē, nebūs.

~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 5h 41m
Redzēts Vakar, 12:18
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 05. oktobrī, 11:06
0
post

Cs2 būtu daudz vieglāk paciešams, ja komandā neliktu krieveļus, Pat ar visu uzvaru, riebums viņos klausīties, tā nervus nograuž tā saukāšanās un širmošana. Paši spēlēt nejēdz bet psiho uz citiem kuri nospēlē daudz labāk. 
Lēnām sanāk piešauties pie šaušanas un man personīgi ir pazuduši sīkie lagi. 

𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶
Lietotājs
Король
Gomiks
460 atbildes forumā
Online: 54d 20h 3m
Redzēts 22. janvārī, 20:45
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 05. oktobrī, 11:07
0
post

Labākā spēles versija līdz šim , kombinē daudz lietas viena spele ! 
Sajūta varbūt ir nedaudz ka atrodies KICK serverī , bet ar laiku pierast pat var.

Grafika KOMPETE , atstāšu savus settingus te , ja nu Lago cs2 un šie nedaudz palīdz:

Stabili ka jāliek būs 800*600 , Bet ar laiku jums sāks patikt ši rez.

 

 

 

Pēdējo reizi rediģēja 𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶, 2023. gada 05. oktobrī, 11:18.

Жизнь — это вопрос времени.

 

Zelts*
Jauniņais
32 atbildes forumā
Online: 9h 23m 17s
Redzēts 4. martā, 14:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 22. oktobrī, 11:26
0
post

Nu nezinu nekas labāks par CSGO. Tāda sajūta ka remāsterots 1.6. No ēnām un textūrām acis sāk asarot. CS GO biju office meinists,jo reāli patika kā šī karte bija uzčinīta. Bet kad iegāju CS2 (office) gribējās sākt raudāt cik viss bija savāds un mainījies. Tāpēc neko labu es nevaru pateikt par CS2.                  P.S-nekas personīgs, tikai manas domas. 😁

Lietotāji skatās šo tēmu: 0