bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
16
0
topic
Pieteikums by maar4a @ Discord Admin
maar4a
ČEMAS TARZĀNS⭐
maar4a
613 atbildes forumā
Online: 306d 9h 56m
Redzēts 25. aprīlī, 22:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 28. oktobrī, 21:34

Sveiki visiem kas ieskries palasīt kas šeit rakstīts , ahujenu jums sestdienu! :party:

Tādu pieteikuma paraugu uz ko šādu īsti neatradu , tāpēc jau laikam neko tādu baigi officiālo šeit nerakstīšu un baigās esejās neizplūdīšu.

Tātad startam jautājums būtu kāpēc kas šāds tiek rakstīts :  Līdz ar jaunās spēles cs2 officiālo iznākšanu un to ka cilvēki jau adaptējušies un pārgājuši uz šo spēli , nu liela daļa no kikiešiem , spēlētāji meklē vietu kur nolasīties , nu tā nu sanācis ka visi tagad gozējās pa discord , jo tā tagad populārākā no runāšanas platformām. Līdz ar to ir nepieciešama komanda kas visus tur piekontrolētu utt... 

Uz ko es tēmēju ar šo pieteikumu : 1)Uz kautkāda veida statusu kas man ļautu saorganizēt discorda gather kanāla izveidi (2 arī nepieciešamības gadījumā) , jo patreiz cilvēki nolasās parastajā publiskajā istabā nu un kautkā mēģina kautko saorganizēt. 

                                                             2)Uz statusu kas man ļautu spēlētājus pārvietot pa istabām, kickot ,banot utt... (Kāpēc ko šādu , jo nu ir jūtams ka gatheri ir populāri tagad discord , nu un ir noderīgi ka būtu cilvēks kurš visus tur varētu samest pa istabām , jo citiem uzkarās cs2 kad laiž lejā lai atvērtu discord utt... Kāpēc vajag kick,ban komandu , jo nu citreiz uzrodas kāds/i kas izdomā ko sačakarēt vai arī rodas situācijas ka ienāk vairāki cilvēki un ir jābūt kādam kas ir augstāk stāvošs kurš šo situāciju var atrisināt , jo zinam kādi ir kikieši citreiz ir jāpielieto statuss lai viss sakārtotos :D

                                                             3) Vienkārši būtu kā papildus cilvēks komandai tieši uz discorda sadaļu kur esmu diezgan aktīvs , uzskatu sevi par pietiekoši labu kandidātu uz šāda veida statusu , jo spēju izvērtēt jebkādas situācijas un pieņemt attiecīgus lēmumus. 

                                                             4) Varētu vēl soundbarus upgreidot ar skaņām utt... Populārāki ar sāk palikt strīming vakari discord kad kāds pēkšņi izdomā pagamblot rolla/optibeta vai kur vien tas iespējams , tad nu visi skatās kāda ir tā veiksme un atbalsta. Un varbūt esat pamanījuši kad tur ir iespējams reaģēt ar skaņām (bungas sitās,sirsenis,pīle,aplausi) , tur noderētu pievienot ko jaunu ,svaigu lai vairāk opcijas , esošās jau tik daudz lietotas ka jau apnikušas , bet nu tā ir laba fīča, kas daudziem patīk uz tādiem strīmiem kā reakcijas uzlikt uz laimestu vai zaudējumu vai vienkārši piedurties citreiz.

 

                              Tas nu lielos vilcienos būs arī viss , ir jums kas tāds vajadzīgs vai nav to es nemācēšu pateikt , bet nu ja ir tad būs vissmaz +1 kandidāts klāt.

                                                                                                                                     

                                                                                                                                                                             ar cieņu, maar4a

Kikii.
Jauniņais
Meitene zeltene
755 atbildes forumā
Online: 92d 16h 56m
Redzēts 2023. gada 28. oktobrī, 22:07
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 28. oktobrī, 21:43
0
post

+ rep labaaks topic neka gomam :)

vislabakais speleetajs un labaakais maacitaaajs cs2. 
маладец. 


 

Piziks
Lietotājs
Labsirdīgais
989 atbildes forumā
Online: 117d 10h 11m
Redzēts pirms 4 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 28. oktobrī, 21:44
0
post

uzskatu, ka jauzliek mods uz SintijaL

Oz1ris
Jauniņais
181 atbildes forumā
Online: 15d 14h 19m
Redzēts 5. janvārī, 10:01
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 28. oktobrī, 21:44
0
post

+REP 
 


 

eKs.
aimless
keks
2169 atbildes forumā
Online: 128d 18h 25m
Redzēts Vakar, 19:50
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 28. oktobrī, 21:44
0
post

REC, viņš man piesolijas savu accountu.

 

love_me
Lietotājs++
est 199x
925 atbildes forumā
Online: 73d 9h 42m
Redzēts pirms 1 stundas
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 28. oktobrī, 21:45
0
post

+rep 

Viens no labākajiem kandidātiem uz šo. 

P.S - Žēl goma protams. :sad:

 

 • HAPPY ENERGY •

 

Em4a
Lietotājs
Ja ir hujova, tad ir ahuj...
581 atbildes forumā
Online: 17d 15h 45m
Redzēts 10. martā, 02:17
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 28. oktobrī, 21:46
0
post

Protams goms būtu labāks kandidāts, bet maar4a ari der.

Hybrid Minds
Skatās sākumlapu
Biedrs
lelelelelekeke
11256 atbildes forumā
Online: 267d 8h 43m
Redzēts pirms 9 minūtēm
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 28. oktobrī, 21:50
0
post

rec, labāks kandidāts nav, noņemat sintijai un liekat maarcham #tautasmods #pietiekatlaizīt

𝗮𝗸𝗮𝘇𝗶
Lietotājs
Король
Gomiks
460 atbildes forumā
Online: 54d 20h 3m
Redzēts 22. janvārī, 20:45
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 28. oktobrī, 21:55
0
post

Tā kā esmu viens no aktīvākajiem dc memberiem , kas aktīvi uzturas DC un zin visus kas tur ielido rajonā!

Kā vienu dienu rakstīju Administrātoram Discord! 0nion_man_LV : "Jebkādus staff pieteikumus tikai caur forumu"

Es saku , ka mums vajag cilveku kurš ievēro noteikumus, rakstot pieteikumu uz amatu un ir aktivaks dc nekā SintijaL "bez pietekuma" MOD!

Es domāju ka ir lietas ko dc varētu ieviest tieši tā pat kā kick čata smaidiņos! (tikai ar soundbord)

Es ATBALSTU šo maar4a`s move ! 

Šo kandidātu stumjam uz MOD amatu kopā , ar visiem kas akīvi sēž kick Discord`a!

Жизнь — это вопрос времени.

 

🌿🌿🌿
Skatās sākumlapu
Biedrs
🤙 420 metrus no zemes 🌿
881 atbildes forumā
Online: 105d 18h 47m
Redzēts pirms 10 minūtēm
Pievienots, 2023. gada 28. oktobrī, 22:12
0
post

Atbalstu S1ntijaL par modu

pankuksh
Meitene zeltene
Lietotājs
pīlīte
1517 atbildes forumā
Online: 157d 8h 48m
Redzēts Vakar, 14:16
Pievienots, 2023. gada 28. oktobrī, 22:17
0
post

Atbalstu 

 

 

santiz
Lietotājs
so low
9205 atbildes forumā
Online: 235d 22h 53m
Redzēts Vakar, 20:02
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 29. oktobrī, 09:18
0
post

nez vai ir jēga tur no dc , bet šito pipar var pamēģināt , vismaz kaut cik adekvāta persona . :pp

Moxley
Jauniņais
Bandīts / Mežonis
338 atbildes forumā
Online: 9d 3h 4m
Redzēts 23. aprīlī, 01:37
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2023. gada 29. oktobrī, 10:16
0
post

Nesezu kick discord, bet taka tev bilde ir smuks suns, atbalstu. 

 

Saliec tos mazos piparus istabas un ja kads nemak uzvesties , saliec vinus istabas kaktos lai padoma, vai ari pie Origo 22:00

Pēdējo reizi rediģēja Moxley, 2023. gada 29. oktobrī, 10:17.

cruelcin
V.I.P.
Papucītis
my na kike, kstati
7835 atbildes forumā
Online: 587d 14h 27m
Redzēts pirms 9 stundām
Pievienots, 2023. gada 29. oktobrī, 15:57
2
post

Pārliecinoši augstu tēmē, secinot pēc tēmas virsraksta.
 

Vakar ievēroju nelielas pārmaiņas mūsu sastāvā, tadēļ nespēju atturēties un vēl vairāk pārsteigt mūsu jauno kolēģi S1ntijaL
Pieņemts. (Uz pārbaudes laiku.) 


 

Slēgts.


Lietotāji skatās šo tēmu: 0