bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Banu apelācijas / Ban appeal
0
1
topic
Banned By Chemical
Čakijs
Jauniņais
10 atbildes forumā
Online: 8h 1m 57s
Redzēts 2016. gada 05. aprīlī, 13:12
Pievienots, 2015. gada 31. oktobrī, 15:09

1.

******************************************** 
[CBAN] Tev ir bans no si servera 
[CBAN] Vari sudzeties : kick.lv 
[CBAN] Nobanotais nicks : Čakijs ( Čakijs ) 
[CBAN] Laiks palicis : Bans uz mūžu 
[CBAN] Iemesls : wallhack 
[CBAN] Bana IP : 91.105.63.151 ( 91.105.63.151 ) 
[CBAN] Bana Steamid : NON STEAM ( STEAM_0 : 1 : 102540423 ) 
[CBAN] Admins : `Ch3m!caL 
******************************************** 

 

2. http://www.kick.lv/cs/bans/ban_list.php?bid=17297

3. un 4. vienā  http://failiem.lv/u/jhwclll#

5. 

* kāpēc tevi nobanoja? - Jo esmu pārāk labs!

* cik ilgi tu spēlēji un cik ilgi admins bija serverī?- Spēlēju apmēram pusi mapes vai vairāk (ap 60 frag) pa adminu nekjo nezinu, spectus neskatos!

* vai pats rīkojies pilnībā pareizi tajā situācijā?- Un kā vēl!

* vai ir kādi īpaši momenti demo kuriem vajadzētu pievērt uzmanību?- Jā, runājot par beigām, redzēju caur durvīm , ka ir šāvu un tad viņš pazuda labajā pusē, zināju, ka tur ir tunelis sānā, tāpēc sāku defot pirms redzēju! 

 

Mandarīns
Biedrs
Auglis
937 atbildes forumā
Online: 25d 15h 13m
Redzēts 2023. gada 05. martā, 14:26
Pievienots, 2015. gada 31. oktobrī, 15:11
1
post

Bulshit es tev neticu, Chemijs kruts #2015unban, lai puika spēle :D

 

PIlnīgi lieks posts +1 warn

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2015. gada 31. oktobrī, 15:13.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 8h 0m
Redzēts Vakar, 16:51
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 31. oktobrī, 15:21
0
post

Lūk arī mans demo lai varētu ar spec esp redzēt caur sienām: http://failiem.lv/u/yktwjis

Tam kas izskatīs: demo bija vairāki aizdomīgi momenti, bet tieši pēdejā minūte pirms bana, no 11:30 bija visaizdomigaka.

* Sākumā caur durvīm šāva līdz prietinieks aizskrien sprom - tad uzreiz beidz šaut

* Rushojot šauj ct caur sienu, kad ct tur klusi kempoja, nedodot pilnīgi nekādu ziņu ka viņš tur varētu būt

* Izskrien cauri durvīm un uzreiz tēmē tur kur ir nākamais pretinieks tieši, aiz kastēm

Čakijs
Jauniņais
10 atbildes forumā
Online: 8h 1m 57s
Redzēts 2016. gada 05. aprīlī, 13:12
Pievienots, 2015. gada 31. oktobrī, 15:22
0
post

Esi dzirdējis par tādu lietu kā skaņa?

 

Lugums kas izskata apelācijas tomēr izmantot skaņu un nebus ne lieku postu ne problēmu ;)

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 8h 0m
Redzēts Vakar, 16:51
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 31. oktobrī, 15:30
0
post

Skaņu?

* Pirmais moments ko aprakstīju, tu gaiteņa pilnīgi otrā galā, tik tālu pat ar labākajām austiņām saprast ka preitnieks paskrien pāris grādus uz sānu nav reāli, itsevišķi kad vēl skrien aiz muguras tavējais un turreti skaņas taisa

* Otrais moments, pretinieks kempoja un neizdeva skaņu

* trešais moments, pretinieks kempoja, bet iespējams ieraudzīji viņa cepuri pāri kastei.

 

Nevienos no šiem momentiem kurus aprakstīju nebija nekāda sakara ar skaņu

Čakijs
Jauniņais
10 atbildes forumā
Online: 8h 1m 57s
Redzēts 2016. gada 05. aprīlī, 13:12
Pievienots, 2015. gada 31. oktobrī, 15:36
0
post

Nu labi varbūt tu nesadzirdi, bet to, ka tur kustās un skrien dzird, atbildot uz taviem teikumiem--

* Šaujot rada DMG, ka atņem, šāvu un trāpīju, bet tad nerādījās zilais DMG, pārtraucu, gāju tālāk, zinot, ka ir iespēja, ka viņš mani gaidīs tunelī pa labi!, un tas aiz kastēm bija vnk randomā, jo vislaiku čekoju to logu, jo spēlētājs EMKA tur parasti lec arā!

MA1M
V.I.P.
gailis
1682 atbildes forumā
Online: 73d 14h 35m
Redzēts pirms 9 stundām
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 31. oktobrī, 16:52
0
post

Varbūt tev aiz muguras sēž Vanga un palīdz spēlēt. Varbūt arī vienkārši esi low tier spēlētājs un tā ir tikai sagadīšanās, ka tādi daži aizdomīgi momenti.

 

Tātad momenti:

 

3:53 - tu šaudies ar kaut kādu čumaku un viņš pēkšņi sapako somu un metas bēgt. Ieskrien tunelī pa labi. Tur bija divi čaļi un tas otrs aizskrēja prom, ko skaidri un gaiši varēja dzirdēt. Nebija iespēju zināt, ka tu ir divi, bet redz, tu zināji un, izlienot ārā, tu uzreiz notēmēji pa to čali, kas bija pa labi aiz stūra, kurš arī bija tas, kas ar tevi baigi cīnijies. Varbūt vienkārši gribēji izčekot stūri, hz.

9:35 - baigais kautiņš ar emku, kurš ir labajā tunelī. Pēkšņi viņš aizskrien prom un nāk ārā pa double dooriem, bet par izbrīnu tu vairāk tā bravūrīgi nelien ārā, bet tikai mazliet. Šoreiz sabīsties, jo redzi/jūti, ka nāk pa double dooriem, tāpēc izlien mazlietiņās un uzreiz ar mērķi uz durvīm un hops, nocērt galvu. Bet nu emka kādu laiciņu nelīda ārā no tās labās malas, tāpēc normāls cilvēks varētu padomāt, ka viņš mainījis pozīciju. Nekas.

10:27 - Ja tu būtu pieteikami pieredzējis spēlētājs, tad jau tu saprastu, ka pa turieni neviens nenāk, jo tavējais jau bija aizskrējis un visu tur izčekojis. Viss tas redzams radarā. Nu lab, te nekas aizdomīgs nav, es tik tā. Varbūt vienkārši bots esi vai vēders sāka sāpēt, nezinu. Te parādās tas, ka tev nav īpaši labas spēles iemaņas.

 

10:54 - Skrien, pārlādē, pēkšņi paslēpies aiz koka, jo tur nāca čalis no durvīm ārā. Nu šis tāds sīkumains moments, jo parasti jau pārlādējot cenšas paslēpties. Sagadīšanās.

 

11:48 - Defo, defo, čalis aizskrien - tu pārstāj defot. Diezgan slideni. Varbūt atkal tev uz sajūtām un ar pro gamesense sajuti to, nezinu.

 

11:57 - Pirms tu izlien, tu uzšauj pa stūri tieši tur, kur viņš ir, jo tev bail, ka izlienot nedabū pa aci. Te ir divi varianti. Pirmais - kubi, otrais - gamesense, skaņa. It kā jau tas čalis no durvīm aizskrēja prom, tad jau laikam viņš būs tur pa labi. Dzirdēt arī principā varēja. Nezinu.

 

12:00 - Tieši pirms bana, izskrienot pa durvīm, tu uzreiz uztēmē uz emku virsū caur visām kastēm. Bet tur varēja cepuri redzēt. Ērgļa acs. Screenshotā arī it kā viss tīrs.

 

Nepaļaušos uz screenshotiem, jo varbūt tev ir paškodētas programmas, kas screenshotos neuzrāda wh vai arī tu esi nereāls pro photoshoperis un visu aizkrāsoji ciet.

 

Mans viedoklis - demo ir nereāli tizls, jo nevar neko saprast. Vienu brīdi it kā čīteris, bots, bet nākamjā it kā diezgan loģiski gājieni. Bet cik nu tur loģiski, jo redz vairākos momentos tava loģika, pieredze un prasmes neparādijās itin nemaz. Bet nu šoreiz es tomēr teikšu, ka ir tīrs. Lai arī ir daži aizdomīgi momenti, taču ļoti iespējams mēs esam pārāk piekasīgi. Tas ir mans viedoklis un mana demo analīze. Lai tavu likteni lemj augstākstāvošie.

ā un čemijs man atļāva izskatīt, tāpēc pls no warnerino.

Pēdējo reizi rediģēja MA1M, 2015. gada 31. oktobrī, 16:56.
Čakijs
Jauniņais
10 atbildes forumā
Online: 8h 1m 57s
Redzēts 2016. gada 05. aprīlī, 13:12
Pievienots, 2015. gada 31. oktobrī, 17:12
0
post

Labi, ka izskatīji, atvieglošu atbildot mazliet:

Spēlējot CSDM tipa serverus radaru nevēroju, kā arī man ir vienalga mirstu, nemirstu tpc ir iespējamas svārstības starp iemaņas un BOT skill...

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 8h 0m
Redzēts Vakar, 16:51
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 31. oktobrī, 19:16
0
post

Es būtībā piekrītu ma1mam, momenti ir aizdomīgi, bet tos var norakstīt uz sagadīšanos. Būtībā arī banoju vnk jo gribēju redzēt skrīnus un paskaidrojumu momentiem jo skilu tur nesaskatīju, to arī dabūju - ekstrasensa spējas un haļavas :D

Unbanned, TC

Lietotāji skatās šo tēmu: 0