bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Banu apelācijas / Ban appeal
0
1
topic
Nepamatoti ilgs bans.
TM__KARTUPELIS
Lietotājs
tupenis
55 atbildes forumā
Online: 6d 4h 30m
Redzēts 2021. gada 08. februārī, 15:54
Pievienots, 2015. gada 10. decembrī, 20:18

 

1. Izraksts no konsoles [CBAN] Tev ir bans no servera 
[CBAN] Vari s dz ties : 
[CBAN] Nobanotais nicks : TM__KARTUPELIS* ( TM__KARTUPELIS* ) 
[CBAN] Laiks palicis : 1 diena , 23 stundas , 30 min tes un 1 sekunde 
[CBAN] Iemesls : NEPAMATOTI DOD SEV FD. SPELEJAS AR SMS ACC 
[CBAN] Bana IP : 78.84.251.191 ( 78.84.251.191 ) 
[CBAN] Bana Steamid : NON STEAM ( STEAM_0 : 0 : 504816740 ) 
[CBAN] Admins

 

2. Adrese uz tavu banu http://www.kick.lv/cs_bans/

 

 

3. Adrese uz demo https://failiem.lv/u/5b888k67

 

4. Screenshotu linki -nav screenshotu

 

5. Apraksts - Pacelu un izmetu uzreiz ieroci bet mani nošava es uzskatu kad tas bija FK jo tas ir pieņems kad ja izmet ieroci ara nedrikt šaut nost, es sev par to iedevu freeday nakama raunda.

* kāpēc tevi nobanoja- jo manuprāt iedevu sev pamatotu freeday par to kad paņemu ieroci un izmetu ara un tad mani nošava

* cik ilgi tu spēlēji un cik ilgi admins bija serverī- speleju 2stundas, admins ienaca bišku velak

* vai pats rīkojies pilnībā pareizi tajā situācijā?Ja

* vai ir kādi īpaši momenti demo kuriem vajadzētu pievērt uzmanību-Jaskatas no 1:15 tur vares redzet ka paceļu un izmetu ieroci.

Un ja pat uzkstatat kad nepamatots freeday sev iedevu tad bana ilgums nav gan pamatots divas dienas??

butu tad slay mani nakamaja vai uz stundu uzlicis banu

Pēdējo reizi rediģēja TM__KARTUPELIS, 2015. gada 10. decembrī, 20:20.
Dalī
V.I.P.
850 atbildes forumā
Online: 52d 16h 28m
Redzēts 2023. gada 03. decembrī, 13:14
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 10. decembrī, 20:37
0
post

Bans pamatots.

Tu pacēli ieroci speciāli un izmeti uzreiz viņu ārā. 

 

 

Kopš kura laika tas ir stājies spēkā, ja tu pacel ieroci un izmet viņu ārā, tad tevi nedrīkst nošaut? 

Varbūt bana ilgums ir nedaudz par garu, bet visā visumā bans ir pamatos. 

 

EDIT: 

Mana aktivitāte nav nozīmīga. Pa diviem mēnešiem, ko neesmu spēlējis tādas lietas neizmainās.  Soo, tavs arguments ir nevientā. 

 

Pēdējo reizi rediģēja Dalī, 2015. gada 10. decembrī, 22:36.

TM__KARTUPELIS
Lietotājs
tupenis
55 atbildes forumā
Online: 6d 4h 30m
Redzēts 2021. gada 08. februārī, 15:54
Pievienots, 2015. gada 10. decembrī, 20:40
0
post

Varbut tas nav ka noteikums bet visi ta dara cik reizes neesmu redzejis kad par šo dod fd, paskaties uz savu aktivitati JB un tad pajauta pats sev cik bieži tu spele un vai zini kas vispar notiek JB.

Pēdējo reizi rediģēja TM__KARTUPELIS, 2015. gada 10. decembrī, 20:45.
Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5484 atbildes forumā
Online: 351d 14h 26m
Redzēts Vakar, 14:40
Pievienots, 2015. gada 10. decembrī, 20:43
1
post

Liekat warn kaut vai man pof.

 

Bet jau čatā par šo runājām, tā ir bijis.

 

Es un vēl citi neesam šāvuši nost, ja izmet ieroci. Nezinu kā citi, bet es noteikumu sapratu tā kā viņš ir rakstīts - ka šauj nost ja ir ierocis, ja IR, nevis ka bija, ka izmeta. Un tā ir bijis no sākuma, bet ir daļa kuri tā nedara un uzskata, ka pat ja bija tad šauj nost, bet nevienam īsti pret to nav bijuši arī iebildumi. Un arī ir doti FD par to, noteikti kāds var vēl man piekrist ka tā ir darīts, ka nešauj nost ja izmet un ja nošauj tad ir dots FD. tā ir bijis. Daļa spēlētāju ir darījuši tā un daļa tā kā llz saka. bet nevienam īsti nav bijuši iebildumi.

 

Saprotu ka tas ir daļēji stulbi, bet tomēr noteikums visu laiku ir bijis rakstīts un esmu pie tā pieturējies - ka šauj nost ja IR , nevis ka bija ierocis. Ja paspēja izmest tad nešāvu nost un ir citi kuri tā darījuši, jo nu noteikums ir tā rakstīs no paša sākuma.

 

Bet nu ja runa par banu, tad par 1 nepatiesu FD 2 dien bans? Nezinu vai obligāti jābrīdina/jāizrāda, bet nu lielākais bans par to manā skatījumā būtu 2-6 h tik.

 

Edit: re Maims arī to pašu atcerās par to noteikumu, ka tā bija. njā, bet min ka kickā aiziet uz to otru pusi. Bet tomēr noteikums ir tāds pats kā senāk, tad arī jābūt tāpat kā senāk, tā kā rakstīts noteikums.

Pēdējo reizi rediģēja Enemijs, 2015. gada 11. decembrī, 00:06.

            

MA1M
V.I.P.
gailis
1682 atbildes forumā
Online: 73d 14h 34m
Redzēts 29. aprīlī, 14:39
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 10. decembrī, 23:51
2
post

Es paļaušos uz enemiju, jo viņš ir JB speciālists un atļaušos demo neskatīties.
Cik sapratu, tad tev bans tika uzlikts tāpēc, ka tu sev iedevi FD + tiki nobanots uz divām dienām. Tas šķiet nedaudz pa ilgu un to varētu atrisināt daudz savādāk veidā.
Par pašu noteikumu - kādreiz bija tā, ka šauj nost tikai tad, ja ir ierocis. Bet cik esmu spēlējis kicka jb, tad šauj nost arī tad, ja tu ieroci paspēj izmest. Tāpēc es nezinu. Noteikums it kā ir tāds, ka šauj nost, ja IR, kā jau teica enemijs.
Esi izcietis no bana 4 stundas, kas, manuprāt, ir pietiekami, tāpēc ņemu banu nost.
Bans noņemts.
TC

Lietotāji skatās šo tēmu: 0