bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Haoss / Beztēma / Offtopic
0
0
topic
War3 mini konki.
Cool Dude
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 328d 8h 3m
Redzēts Vakar, 21:43
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2015. gada 31. decembrī, 20:20

War3 mini konkursi.

Daudzi ir ievērojuši, ka ik pa laikam war3 notiek mini konkursi, lai arī gribētu katru dienu vsm 3x uztaisīt, taču ne vnm sanāk, pat 1 :(
Tāpēc ir šis topiks, ir 4 mini konk, ko taisu, izdomāju, ka noderētu topiks par viņiem un ar tādiem kā noteikumiem.


100 kill konk. 

100 kill konkursā ir jābūt pirmajam kurš savāks 100 killus, tas arī dabūn balvu.

Knife konk. 

 Only Knife konkursā uzdevums ir nogalināt upuri ar knife,  par upuri var kļut jeb kurš ar kuru esmu sarunājis, konkursā upurim ir jāaizstāvās ar jeb kādiem ieročiem tikai NE automātiskajiem. 

Granātas konk.

Granātas konkursā ir upuris jāuzspridzina ar granātu, ork granāta arī skaitās, upuris drīksts aizstāvēties ar jeb kādiem ieročiem, tikai NE automātiskajiem.


Knife + granāta konk.

Knife + granātas konkursā ir jānogalina upuris ar knife vai granātu, upuris var aizstāvēties ar jebkādiem ieročiem, tikai NE automātiskajiem.

Balvu lielumi būs atkarīgi no tā cik sen būs bijis xp rr !!!!

Mini konkursu noteikumi. 


*Par mini konkursu rīkotāju var kļūt jeb kurš spēlētājs, un tikai, tad ja tas ir saskaņots ar mani. 
*Mini konkursa rīkotājam ir Obligāti jātaisa konkurs uz nākošo karti, nav ļauts taisīt esošajā, pat tad ja tiko nomainijusies. 
*Konkursu rīkotājam ir obligāti jāpaspamo war3 čatā, ka nākošā karte būs tāds un tāds konkurs, vsm 1x web chatā ar. 
*Konkursa rīkotajam arī dzen upurim ir kategoriski aizliekts uzdāvināt nāvi, sods - 2 dienu bans serverī, atkārtoti 1 nedēļa bans serveri + mini konk rīkot vairs nedrīkstēs.  
*Izmantot rope lai uzbruktu ir aizliegts, to var izmantot lai piekļutu mazliet tuvāk, lai nav jāskrien pari visai kartei.
*Balvu var saņemt/nodot citam tikai vienu reizi dienā viens spēlētājs.



Idejas konkursiem varat mest šajā topikā, ja būs kaut kas labs, beigās būs lielais topiks






 

Pēdējo reizi rediģēja Cool Dude, 2016. gada 24. martā, 13:53.

ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4796 atbildes forumā
Online: 121d 7h 24m
Redzēts Vakar, 22:34
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 02. janvārī, 00:47
0
post
Es gribu vadīt, atļausi?
Komisarchiks
Lietotājs
Unicorns bots
2203 atbildes forumā
Online: 31d 20h 26m
Redzēts 4. februārī, 00:27
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 02. janvārī, 12:42
0
post

Es ieteiktu Glock konkursu  ,jo tad būtu smieklīgi no malas :D Visi šauti ar glock :D

Vēl var arī Deagle konkursu ,kur visi šauj ar deagle. Vismaz vieglāk novākt nekā ar glock :D

Pēdējo reizi rediģēja Komisarchiks, 2016. gada 02. janvārī, 12:43.
𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 02. janvārī, 12:45
0
post

Varētu kā agrāk bija war3 serveri,

pie /konk konkursiem arī bija visādi konkursi, piemēram vairāk kill ar awp,ak47 u.t.t, varētu to atgriezt.

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
Lietotāji skatās šo tēmu: 0