bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
3
0
topic
Acc savā labā
Prezidents
Lietotājs
44 atbildes forumā
Online: 2d 11h 1m
Redzēts 24. februārī, 20:42
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 01. janvārī, 21:56

1.Acc izmantošana savā labā
2.
https://failiem.lv?hash=tusmjv6h&key=ceaf9
3.Uz beigām
4.
90.133.222.111
5.NDancer
6.Tika teikts, ka 1.  kas mirst iet pāri. NDancer nomira pirmais, pet pārmeta pāri mani, lai gan nomiru pēc viņa. Tas ka viņš nopirka respawn, nemaina faktu, ka viņš nomira 1., un ka viņam pašam jāiet pāri, bet tā vietā viņš pārmeta mani, lai tik paliktu pie ct.
7.jail_rats
8.jb.kick.lv

 

sneiks
Lietotājs
I'm a savage.
1137 atbildes forumā
Online: 58d 11h 4m
Redzēts 2023. gada 12. martā, 00:07
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 02. janvārī, 14:22
0
post
nja sodien biju iegajis jb un iegaju, jo bija 12 cilveki, un kad tiku ct palika 10 jo divi izgaja ara, bet dancers mani vnk parmeta pie t nemaz nesagaidijis nakoso raundu jo parasti ir kurs 1 nomirst tas pari, un kad saku vinam prasit kadel parmeta, calis cnk aizgaja uz war3 server. man gribetos dzirdet vina ataisnojumu vina ricibai..

 

 

NDancer
Lietotājs
113 atbildes forumā
Online: 3d 1h 40m
Redzēts 2019. gada 24. maijā, 10:02
Pievienots, 2016. gada 02. janvārī, 14:43
0
post
Pāra demo kur bija 12 cilvēki es tikai redzēju 10

sneiks
Lietotājs
I'm a savage.
1137 atbildes forumā
Online: 58d 11h 4m
Redzēts 2023. gada 12. martā, 00:07
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 02. janvārī, 15:07
0
post

Protams ja ir 12 cilveki un es ieeju ct paliek 11 un 1 vnk aizgaja prom, un ja nekludos, vismaz kadreiz zinu ka ta bija, ka uz 3 t ir 1 ct,un tas nozime ja nav atbilstoss skaits ka tu nemaz nevari ieiet ct, un bij 12 t un 3 ct un es iegaju un tu mani vienkarsi parmeti + kad prasiju lai paskaidro vnk aizmuki un war3 serveri, un pec noteikumiem, 1 kas nakosaja raunda nomirst iet pari, taka tu jebkura gadjuma nerikojies pec noteikumiem. 

un luk ari demo :  https://failiem.lv/u/amabyzyg

no mapes ja nemaldos bija palikusas kadas 16 minutes, varat sakt no turienes skatities.

 

 

Komisarchiks
Lietotājs
Unicorns bots
2203 atbildes forumā
Online: 31d 20h 26m
Redzēts 4. februārī, 00:27
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 02. janvārī, 15:30
0
post

Faktiski sms acc savā labā . Vakar redzēju ,ka viņš pirmais nomira, bet pārmet citu pāri ,kurš nomira aiz viņa . Es ieliktu demku ,taču nevaru sameklēt . Es ,lūdzu , ielikt visas demkas ,kad viņš nopirka sms acc :) Sākot no tā demo .

NDancer
Lietotājs
113 atbildes forumā
Online: 3d 1h 40m
Redzēts 2019. gada 24. maijā, 10:02
Pievienots, 2016. gada 02. janvārī, 15:36
0
post
Es respawn nopirku kk,lolwut ar pērk respawn next nomirst un nepērk respawn viņu pārmet viņiem neko nesaka.

Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5484 atbildes forumā
Online: 351d 14h 52m
Redzēts pirms 6 stundām
Pievienots, 2016. gada 03. janvārī, 20:55
0
post

Tāda noteikuma vispār nav - Tas kurš pirmais nomirst, tas iet pāri.

To vienkārši izdomāja admini serverī un to dara, lai vieglāk varētu kontrolēt, lai vieglāk varētu izlemt kuru mest pāri. Godīgi sakot, nekam šādam pat nevajadzētu būt.

Es uzskatu, ja Tu iegāji pie ct kad varēja, bet nebiji vēl dzīvs, un tad ts skaits samazinās un kādam jāpāriet pie ts, tad ej vien atpakaļ pie ts pāri. Tādā veidā, tas kurš pēdējais pārgāja, tas arī, lai iet vien pats atpakaļ pie ts, ja tajā raundā nebija pat dzīvs vēl. Ja ir dzīvs un ts skaits samazinās pēc tam, tad jādomā savādāk, kurš ies, vai arī tāpat tas attiektos uz to.

 

Šeit jau bija topiks par to, es un daži izteicāmies. http://www.kick.lv/forums/topic…arkapejs-jb/#2

Teikšu vēlreiz - Ja nosaka to, ka, tas kurš pirmais nomirst, tas iet pāri pie TS. Tas, ka Tu nomirsti un nopērc Respawn nenozīmē, ka Tu nenomiri pirmais. Nu un ka Tu atdzīvojies un esi dzīvs, bet pēc tam kāds cits nomirsts. Tas ir tā kā siirups minēja, iet pāri tas kas pirmais nomirst nevis tas kas pirmais viss ilgāk palika beigts. Tākā ja nomirst un nopērk respawn, nākošajā raundā ejat pāri pie ts vai arī viņus vajag pārmest.

 

Ja jūs nomirstat un jums jāiet pāri, bet nopērkot respawn domājat, ka nav jāiet pāri, tad jūs paši pārkāpjat to noteikumu, ja paši to serverī teicāt visiem, tas vairāk uz adminiem attiecas, jo loģiski tā sanāk.

            

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 08. janvārī, 01:48
0
post

enemy, ir tāds noteikums

2.4.   Ja apsargu ir vairāk kā atļauts (1 CT uz 3 teroriem), tad transfer pirmo, kurš mirst

 

Ar vienu šādu sūdzību neko neizdarīs,

kā arī viņam  jau sms acc beidzies - TC

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
Lietotāji skatās šo tēmu: 0