bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Haoss / Beztēma / Offtopic
1
2
topic
Kick.Lv Atā uz nenoteikto laiku.
W3bst3R
Jauniņais
45 atbildes forumā
Online: 20h 58m 36s
Redzēts 2016. gada 26. februārī, 21:09
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 03. janvārī, 11:57

Sveiki kickeiši.

Jūs lasāt manu pēdējo topiku no šī akkaunta.

Tātad, izstāstīšu visu, ko zinu, un ko darīju.

Tātad, tas bans par wh nav bijis pamatots, jo tur dzird, ka staigā pa ūdeni, pamainot mp3 iestatījumus, un uzgriežot mp3 volume uz max. Kad es biju stāstījis kā to darīt čatā, visi padomāja, ka esmu dalbajobs un stāstu kautkādu hujņu. Lol, viņi pat līdz galam nenoklausījāš, bet aizvēra topiku un pateica: Ej dirst, tev wh pisies no šejienes prom. Ja iztolkot tas apmēram to nozīmē.

Uzrakstīšu te īsumā to metodi, lai jūs nedomātu, ka esmu wh pajobaks.

Visiem MP3 step failiem ir jāuzliek all applications atļaujas iekš security, kas atļaus vieglāk piekļūt pie tiem.Tad volume mixerā jauzliek mp3 volume uz max, bet augšējo jānogriež uz 2 iedaļām no sākuma. Ja tas nestrādā, tad var ieiet austiņu iestatījumos un pie enchantments ieslēgt virtualizāciju, tas diezgan labi palīdz. Par nonsteam nezinu, bet uz stīma tas strādāja man.

Nu vot tādi pīrāgi. Es aizeju no kicka nejau tāpēc, ka man ir tas bans, bet tāpēc, ka es jūtu, ka mani dzen ārā no šejienes. Moš es esmu duraks, bet ne tik liels, lai to nesaprastu.

Kā apiet banus? Tas daudz kam ir vajadzīgs, tas arī bija man noderējis, lai patroļļotu to KK viņš pat normāli nobanot nemāk uz steamid, jo es viņu nemainīju, bet mainīju tikai ip, nomainot ip, var pat niku nemainīt, es to jau esmu pārbaudījis.

Kā es mainīju ip tik ātri? Man ir speciālā programma VPN, kas atļauj ik pēc 10 sekundēm nomainīt ip uz jebkuras valsts, kuru tu vēlies. Un katrā valstī ir aptuveni pa 150 ip adresēm, tā, kā ir no kā izvēlēties ;) 

Kāpēc es sāku troļļot KK? Jo viņš neko darīt nemāk, un cik jau reizes mani banoja, viņam bija grūti saprast to, ka es pat steamid nemainu :D Ja viņš nobanotu mani uz steamid, tas jau būtu sliktāk, un būtu čakarīgi ņemt to banānu nost, a tā vispār eazy. + Viņš nemāk noklausīties cilvēkus līdz galam, bet uzreiz dara kautkādu herņu.

Čemij komentārs tev ;) ieliec savā banu sistēmā, lai bano visu ko var (Niku, IP, steamid) Ja kādam rodas ip sakritība, tad vienkārši noņemt banu no ip, jo tam čalim, kam ir bijis bans, vēl 2 banāni stāvēs uz nick un steamid.

Ct shield priekš steamid mainīšanas: 

Decryption atslēga: !1R65rWEx4yxoNRVZTt9bbB9qKTQ2oEFliGIfuzRn20o

Adrese: https://mega.nz/#!XNITCDrL

VPN jūs varēsiet viegli atrast vienk. googlē ierakstiet : Download free VPN client

Mani visticamāk pēc šī topika izbanos no foruma, bet I don't care.

Nu ko tad Goodbye no šī akkaunta @ Kick.Lv

Šis ir jau 5.ais komūns, kur esmu banu leģenda.

Ja jums ir kādi jautājumi rakstiet, es vēl kādu laiku būšu online no šī akkaunta.

W3bst3R
Jauniņais
45 atbildes forumā
Online: 20h 58m 36s
Redzēts 2016. gada 26. februārī, 21:09
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 03. janvārī, 14:15
0
post

Labi, redzu, ka vairāk jautājumu nav, izlogošos ārā un varat dzēst šo profilu ārā.

Prieks bija ar jums pabūt ;)

Šo varat tc

Pēdējo reizi rediģēja W3bst3R, 2016. gada 03. janvārī, 14:15.
sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 03. janvārī, 15:32
0
post

Pazūdi draņķi.

 

 

 

Slēgts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0