bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
0
3
topic
exdent at JB.
exdent
V.I.P.
The Notorious
580 atbildes forumā
Online: 19d 14h 51m
Redzēts 5. aprīlī, 00:52
Pievienots, 2015. gada 31. decembrī, 02:07

Pirms izsakat savu viedokli, būtu vēlams izlasīt šo. Paldies.

 

 

Pirms rakstu pieteikumu vēlējos paziņot to, ka iepriekš biju neaktīvs un nepaziņojot nevienam pazudu.. kā jau daži no jums to ievēroja, protams tā laikā, kad nozudu man jau bija administratora acces serverī.

Protams tam visam ir izskaidrojoš iemesls, iepriekš man bija (nu jau vecais) dators kuram bija linux operētājsistēma, protams uz tā datora man nosvila cietais disks, biju nopircis jaunu, ielicis iekšā, tad atkal sākās problēmas ar mikrafonu, tad es biju vērsies pēc palīdzības pie jums, šeit ir LINKS kur varam redzēt, ka vienīgais kurš bija atsaucies, tas bija Ebyrn, mēs caur skype sarunājāmies diezgan ilgi un kopā mēģinājām atrisināt to problēma, kopā bija pagājušas kādas 4stundas, bet bez panākumiem, tad es nodomāju, ka metīšu mieru kādu laiku, tad nu jā, to laiku es vislaik dzīvojos bez datora, tad pēc pāris mēnešiem (tad jau bija novembris) nodomāju nopirkt jaunu datoru ar normālu operētājsistēmu un normālu ram atmiņu, tad nu lūk, esmu atgriezies atpakaļ.

 

Pieteikums:
1. Niks(niki) serverī; exdent
2. Links uz taviem statiem SPIED TE!

 

Prasības:
1. Nospēlētas 100 stundas JB serverī   (cik ir?) 190h
2. Vismaz 16 gadi (Ar retiem izņēmumiem)   (cik ir?) 17

3. Jābūt mikrofonam 

4. Iepriekšēja adminēšanas pieredze, ja nav, tad sms acc JB serverī vismaz 1 nedēļa  
5. Vismaz 3 admini no servera, kuri par tevi galvo   (kurš/kuri?) ( Tikko redzēju, ka ir samazinātas prasības un vajag tikai vienu galvotāju, tad nu viss ir kārtībā ar šo punktu ) Uz pašreizējo brīdi ir tikai Mr_Kiwi
6. Forumā ir jābūt iegūtam statusam LIETOTĀJS  (cik ilgi?) Četri mēneši
7. Jābūt sasveicināšanās tēmai forumā vismaz 4 nedēļas  SPIED TE!
8. Nedrīkst būt neviena neattaisnota sūdzība par tevi 
9. Serverī ir jābūt vajadzībai pēc admina  (kāda? vai tavuprāt trūkst adminu?) Esmu jau iepriekš minējis, ka serveros administrātori nekad nevar būt par daudz, jo nekad nebūs tā, ka visi vienlaicīgi būs serverī, dažbrīd ir nepieciešamība pēc administrātora, jo reiz pa reizei kādam patīk tomēr uztaisīt to pašu free killu, vai arī kādam patīk ieiet pie konteriem bez strādājoša mikrafona, vai arī kādam ir tas pats vips un vienkārši patīk bezjēdzīgi vāvuļot pa to mikrafonu, un tam līdzīgi...
10. Jābūt nodotiem vismaz 5 noteikumu pārkāpējiem  (linki uz topikiem) Kā jau minēju pašā sākumā, kādu laiku biju patstāvīgs admins un cik es esmu bijis nobanojis citus tad sūdzības par to nav nākušas, tāpēc manā uztverē šis punkts ir izpildīts. (citiem tomēr liksies, ka nav).

Pēdējo reizi rediģēja exdent, 2015. gada 31. decembrī, 02:10.

ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4790 atbildes forumā
Online: 121d 5h 40m
Redzēts Vakar, 02:21
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 02. janvārī, 23:47
0
post
Strēlnieks arī atnāca atpakaļ un pēc dažām dienām prasīja acc, viņam iedeva.. un kāpēc šim nevarētu? Cik zinu, tad problēmu nav bijis. Nu lai mēģina atkal, tak aktīvs ir.. REC
EAZY.
Lietotājs++
328 atbildes forumā
Online: 7d 7h 56m
Redzēts 2020. gada 18. oktobrī, 12:56
Pievienots, 2016. gada 03. janvārī, 00:01
0
post

REC, jo sakarīgs cilvēks. 

Pēdējo reizi rediģēja EAZY., 2016. gada 03. janvārī, 20:37.

~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 5h 44m
Redzēts Vakar, 20:53
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 03. janvārī, 19:36
0
post

No jb neko nerubiju, taču zinu, ka tur ir problēmas ar aktīviem adminiem, tā iemesla dēļ iedošu REC. 
Neēsmu baigais fans par to, ka tiko atgriezies un pieteikums, taču ļoti ceru, ka nekur nepazudīsi un darīsi visu kas iepsējams, lai uzlabotu gaisotni JB.

Prezidents
Lietotājs
44 atbildes forumā
Online: 2d 11h 1m
Redzēts 24. februārī, 20:42
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 03. janvārī, 20:19
0
post

REC! Trūkst acc. Pēc bals un uzvedības liekas daudz vairāk par 17. Diezgan nopietns persona, un apzinigs arī, cik atceros no iepriekšējiem laikiem. Un tie ''rupjie'' posti vsp nav jāņem vērā, jo viņš pretendē uz statusu jb serverī, nevis forumā. Esmu pārleicināts, ka serverī viņš būs daudz savaldīgāks. Nekas te nav par ātru. Ātrāk sāks, ātrāk atgūs iemaņas.

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 04. janvārī, 18:19
1
post

Pieņemts uz pārbaudes laika.

 

 

 

Slēgts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0