bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
7
3
topic
piwrix07 @banteam
𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 03. janvārī, 16:46

Lai pieteiktos forumā par banteam jāizpilda prasības:

* Minimums 16 gadi: + 1.februārī paliks 17 gadi.

* Minimums cs pieredzei 5 gadi: +/-, agrāk bijušas pauzes, bet pieci gadi ir, apmēram.

* Jābūt bijušam adminam/banteam vairākos serveros/projektos: + Pašlaik esmu admins ctf serverī, agrāk biju admins arī war3 un jb serverī.

* Jābūt regulārai aktivitātei forumā: + 50d 15h 22m ( vidēji dienā 1h 55m 35s ). Manuprāt, tas ir pietiekami daudz.

* Jābūt reģistrētam vismaz 2 nedēļas forumā: + Reģistrējies 12.aprīli 2014.gadā

* Tev ir jābūt skillotam - labi jāmāk šaut, un jāmāk atšķirt īstu skilu no cheatiem: + Neesmu es nekāds skilārs, bet, manuprāt, spēlēju pietiekami labi, kā arī atpazīstu čīterus pietiekami labi.

* Tev ir jāzin visus cheatu veidus: + 1.6 čītu veidi ir nenormāli daudz, pašus izplatītākos un biežāk izmantotos čītu veidus zinu.

* Nedrīkst būt sūdzības vai WP: - Šeit gan ir problēma, pašlaik ir 2warn punkti, bet tie ir mazsvarīgi, kā arī agrāk bijuši, bet pēdēja pus gada laikā esmu labojies.

* Jābūt vajadzībai pēc banteam forumā ( ka šobrīdējie netiktu galā ):+ Šobrīd ir tikai viens banteam, kuram nav daudz laika, lai izskatītu sūdzības, ļoti daudzas sūdzības stāv vaļā pat nedēļām ilgi.

* Tev jābūt vismaz 2 galvotājiem kuri var apgalvot ka esi piemērots šim amatam: + chemijs un evils.

 

 

Pieteikuma paraugs:

* Tavs cs nicks: Visbiežāk spēlēju ar nick - piwrix07, bet bieži vien paspēlēju ar citiem nick.

* Tavs vecums: 01.02.1999, pašlaik esmu 16 gadus vecs/jauns.

* Cik ilgi spēlē cs un cik daudz, sasniegumi: Kā jau augstāk minēju, cs spēlēju apmēram 5 gadus ar pauzēm. Par sasniegumiem - nezinu, kurus var saukt vispār par nopietniem sasniegumiem, bet nevienā nopietnā turnīrā neesmu piedalījies.

* Serveri/projekti kuros esi bijis admins/banteam un ilgums (bez reklāmas): (piemērs: kick pub admins - 2 mēnešus) : jailbreak +/- gadu, war3 apmēram - 3 mēneši,  ctf serverī -  5 mēneši.

* Kāpēc domā ka šobrīd ir ļoti vajadzīgs banteam? Kā jau augtāk minēju, pašlaik ir tikai viens banteam, kuram dažreiz trūkst laiks, lai izskatītu sūdzības, daudzas sūdzības,apelācijas stāv pat vairāk kā nedēļu.

* Kāpēc tu domā ka vajadzētu pieņemt tieši tevi? Jo es esmu aktīvs, čīterus atpazīt māku, pieredze adminēšanā ir. Piebilstu, ka nerakstu šo pieteikumu, tikai acc dēļ, bet gan tieši, lai izskatītu sūdzības.

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
Ebyrn
Beast
369 atbildes forumā
Online: 34d 4h 32m
Redzēts 9. martā, 22:19
Pievienots, 2016. gada 05. janvārī, 17:30
0
post

REC  , kapēc gan, lai nedotu? Gandrīz visas prasības izpildītas, kā arī tiešām pēdējā laikā ir mainījies un banteam ir jūtams iztrūkums,kā arī cilvēks jau adminējis war3 un ctf serverī, tapēc uzskatu, ka būs spējīgs atpazīt čītakus, tākā nav citu brīvprātīgo, nu tad aiziet.

 

Čamzijs
Lietotājs
★★★★★★
328 atbildes forumā
Online: 23d 2h 26m
Redzēts 2021. gada 16. aprīlī, 17:54
7 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 05. janvārī, 17:49
1
post

REC!!!! piwrix07 4 LIFE!

~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 5h 44m
Redzēts Vakar, 20:53
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 06. janvārī, 20:49
4
post

Cik palasiju, anti ir dēļ tā, ka nav iepriekšēja pieredze, taču jeb kam pienāk pirmā reize, lai jau pamēģina, tad manīs kā būs.
Pieņemts uz pārbaudes laiku, uzbļauj KK vai chemim, lai uzliek BT. 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0