bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
0
0
topic
Heyāāāāā misters.
HCSandis
Jauniņais
Hardy...
27 atbildes forumā
Online: 1d 6h 3m
Redzēts 24. februārī, 19:05
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 25. janvārī, 13:51

Neviens neko par mani nezina, tāpēc jāuzdrukā kaut kas šeit. 

 

1. Mans vārds ir Sandis, otra vārda nav bet gribētos. :D 

2. Man baigais slinkums meklēt, ja ļoti gribās varu pateikt kā draugiem.lv atrast. 

3. Man ir sasodīti 19. gadi pēc pāris dienām paliek 20, pensija klāt. 

4. Esmu no skaistas pilsētas ar nosaukumu Smiltene. 

5. Es nodarbojos ar bmx, skriešanu visāda veida garlaicības nodzīšanu un tā.

 

6. Ja godīgi es pat nezinu savu moto, neesmu par to nekad domājis teikšu >> I dont give a fuck. :D

7. Counter strike 1.6>>csdm.kick.lv>>>Vai vienkārši nenorāmi sakurijos cīīīgas''' *_*

 

8. Esmu bijis daudzās pasaules vietās, bet viss labākā ir Holande un tās galvaspilsēta Amsterdama. <3

 

9.Nezinu kā uzzināju, biki iegļuko vai man pc sūdīgs, bet serveris ir pa pirmo viss čībā. 

10. Tripāteri, mežā, tumsā, 18 gadu vecumā. :D Randoms. 

11. Vecīt tev nav pilni 100. :D

12. Jo domāju šeit kādu laiku uzspēlēt un lai nav tā, ka mani neviens nepazīst. :D

13. Chilll out, and>>> https://www.youtube.com/watch?v=-MI3CKL4NMI

Par spēlēm:

Mans niks ir HC °.

Nav man bijuši savādāki niki, cs reāli spēlēju tik mēnesi.

Es spēlēju cs 1.6. sa-mp. mu online(pa retam) Agar.io kad nav ko darīt, Es tik cs serverī un agar.io 

Nu netak, baigi neesmu tā aizrāvies ar pc spēlēt nopietni.

Neesmu piedalijies nekādos turnīros, bet varētu pamēģināt, gan jau zaudētu, bet vismaz kaut kas jautrs. :D 

Es pat nezinu 1-5 vieta, baigais bots esmu, nav pieredzes vēl ar cs, lēnām skills jau aug. :D 

Forumā es tāpat papētu kas notiekas, un serverī es parasti esmu csdm vai surf pārējie man kaut kā neaizrauj, sākumā spēlēju jail, bet tad es sapratu, ka tas ir domāts maziem bērniem. Kādam vajag manu naudu tur, atdošu pa brīvu. :D

HCSandis
Jauniņais
Hardy...
27 atbildes forumā
Online: 1d 6h 3m
Redzēts 24. februārī, 19:05
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 26. janvārī, 19:31
0
post

Nu es tik ākstos, vienkārši princips tāds, ja kāds runā ar mani tad es runāju ar viņu, ja ar mani nerunā es arī nerunāju. Šeit tāds pats princips es nezināju vai kādam kaut kas interesēs par mani un es baigi neieslīku runās, jo zinot to, ka tauta internetā ir diezgan vienaldzīga (tas laikam nav īstais vārds, bet lai paliek) un cilvēkiem neinteresē nekas par otru. Tikai tad, ja tam otram ir kāds labums no tā. Ķip čoms bet mēsls īstenībā. 

Es īstenībā pats nesapratu ko uzrakstīju, cerams kādam citam sanāks iebraukt. :D 

prey
Jauniņais
13 atbildes forumā
Online: 32m 39s
Redzēts 2019. gada 31. janvārī, 22:27
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 29. janvārī, 11:45
0
post

Sveiks

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 29. janvārī, 12:02
0
post

Redzēts esi CSDM.

Sveicināts.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0