bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
0
0
topic
Zii, jeb Leitz sveicinas!
ZOO
Jauniņais
14 atbildes forumā
Online: 17h 43m 19s
Redzēts 2022. gada 09. aprīlī, 20:20
Pievienots, 2016. gada 08. janvārī, 11:17

Par sevi:

Vārds: Mani sauc Deivids un uzvārds ir man Štāls!

Bilde: Bildi es nelikšu, bet apskatīt mani var facebook! 

Vecums: Esmu 16 gadu vecs jaunietis!

Dzīvesvieta: Dzīvoju mazā pilsētā Tukumā!

Tavi hobiji: Mans hobijs ir basketbols!

Vai nodarbojies ar kādu sportu, kur, cik ilgi?: Es ar sportu tā kārtīgi nodarbojos mazu laiku apakaļ! Trenejos es basketbola! Aizgāju no turienes, jo nebija man pietiekami laika, lai apmeklētu treniņus! Bet tagad es eju trīs reizes nedēļā uz svaru zāli! Uz svaru zāli eju jau apmēram divus gadus! 

Kāds ir tavs moto? (sauklis): Mans sauklis ir ''Šreks'', jo braukāju ar zaļu rolleri! Sākumā man bija dzeltans rollers un mani iesauca par simpsonu, kad nokrāsoju draugi iesauca mani jau par šreku! 

Ko tu parasti dari brīvajā laikā?: Brīvajā laikā es eju uz svaru zāli, izeju ar draugiem arā un protams kā jau visi jauniešu protu aiziet uz ballītēm!

Vai esi ceļojis? Kāda vieta tev liekas pasaulē visforšākā?: Esmu apceļojis 22 valstis! Protams visur kur esmu biji liekas visforšākā, jo Latvijā nekas tāds nebūs kā kaut kur citur! Bet nu tā man ļoti patika Horvātijā un Maķedonijā! 

Kā tu uzzināji par Kick.lv, kāds tev ir radies pirmais iespaids?: Kādu dienu sagribējās uzspēlēt JB serveri, nu tā es iegāju internetā un sameklēju IP, ienācu serveri, sāka iepatikties un jā tad es arī turpmāk spēlēšu Jb.kick! 

Kāds ir vistrakākais atgadījums ar tevi kas tev nāk prātā?: Nedomāju, ka tas ir baigi svarīgi un es arī nevaru neko atcerēties kaut kādu atgadijumu! Lai tas jautājums paliktu nebijis! :)

Kā tu sevi raksturotu pāris vārdos?: Hmm, esmu ļoti mierīgs cilvēks, ļoti ātri varu sadusmoties! 

Kāpēc izdomāji uzrakstīt sasveicināšanos?: Lai sasveicinātos ar citiem un arī iepazīt citus cilvēkus, kas nespēlē Jb, būšu sastopams es tikai JB serverī, varbūt retu reizi ieešu kādā citā (dd2, war3)

Tavs novēlējums visiem lasītājiem: Novēlu jums laimīgu jauno gadu! :P

Par spēlēm:

Tavs niks.:Leitz

Bijušie niki:Zii

Kādas spēles tu spēlē, vai esi spēlējis jau Kick serveros?: Spēlēju tikai cs, esmu bijis vairākas reizes kick serveros, pat arī ar brāli minecraft serverī!

Kādas spēles un cik ilgi tu esi spēlējis pirms tam?: Pirmstam es spēlēju, ''LOL'' ''Samp'' ''WarThaunder''

Vai esi piedalījies kādos spēļu turnīros?: Nē, bet labprāt pameiģinātu, uzzaicinat, gaidīšu!

Kurā vietā tu parasti atrodies rezultātu dēlī? (killu, score, topu): Cenšos tikt top10, tākā es skaitos vel kā jauniņais tad neesmu diez ko spīdošā rankā, bet tā es forumā esmu reģistrējies vairāk nekā gadu manuprat!

Kur mēs tevi redzēsim kickā visvairāk? forumā vai serverī(os) kurā(os)? Mani viss vairāk varēs satikt JB serverī, forumā es esmu ļoti maz! 

Paldies, kad izlasijāt! :)

MarcPrime
Jauniņais
citijss
67 atbildes forumā
Online: 1d 22h 40m
Redzēts 2019. gada 18. augustā, 18:45
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 16. janvārī, 00:46
0
post

Sveiks:), lai veicas

 

pelciņš
Jauniņais
nlo
520 atbildes forumā
Online: 23d 8h 14m
Redzēts 2017. gada 03. maijā, 21:06
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 16. janvārī, 15:25
0
post

tu citas pieturzīmes bez izsaukuma zīmes neizmanto?

arī vārda "moto" nozīmi neizprati laikam. sad, sad.

lai vai kā, sveiks

https://instagram.com/rolandsviksna/ CHECK AUT MAI INSTAGRAM BLJAET

TM__KARTUPELIS
Lietotājs
tupenis
55 atbildes forumā
Online: 6d 4h 30m
Redzēts 2021. gada 08. februārī, 15:54
Pievienots, 2016. gada 18. janvārī, 17:29
0
post
Čau
prey
Jauniņais
13 atbildes forumā
Online: 32m 39s
Redzēts 2019. gada 31. janvārī, 22:27
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 29. janvārī, 11:45
0
post

Cawas

Lietotāji skatās šo tēmu: 0