bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
1
0
topic
Web dizains? ieteikumi
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 7h 6m
Redzēts Vakar, 23:03
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 30. janvārī, 17:50

Pastāstiet kas jums kicka webā patīk un kas nepatīk.

 

Šis topiks NAV ieteikumi webā ka piemēram vajag tur galerijas bildēm vai ka vajag pārtaisīt čatu telefoniem, vai ka vajag vairāk spēles vai blogus biežāk, vai ka vajag meklēšanu forumā, utt

Šis topiks ir par ieteikumiem tieši šobrīdējā dizainā, piemēram:

* Ja tev nepatīk kā izskatās monitori, pastāsti kas tev nepatīk, ko tavuprāt vajadzētu mainīt.

* Ja tev nepatīk kādas krāsas vai formas, pastāsti kādas krāsas tu gribētu redzēt, varbūt kaut ko lielāku vai mazāku

* Varbut tu gribētu lai skatoties forumu, raksts būtu pa visu ekrānu, nevis ka sānā rādās jaunākais un monitori

utt.

 

Nekautrējieties kaut paintā uzzminēt kas jūsuprāt izskatītos labāk, tas nekas ka drausmīgi izskatīsies, es skatīšos visparīgi, pat ja tur spīdes pikseļi šķibi citā krāsā, man vnk interesē citu viedoklis, jo es pats esmu jau tā pieradis pie dizaina un tā katru detaļu labojis, ka vairs jau sen nejūtu to kas ir smuks un kas nav smuks :D

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2016. gada 30. janvārī, 17:52.

EAZY.
Lietotājs++
328 atbildes forumā
Online: 7d 7h 56m
Redzēts 2020. gada 18. oktobrī, 12:56
Pievienots, 2016. gada 30. janvārī, 18:27
0
post

Cik es atceros, šitas "Legalais_D" dizains. Principā, man nepatīk kā viņš izskatās. Varētu vienkārši citu dizainu uztaisīt, kāds labāks dizaineris.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 7h 6m
Redzēts Vakar, 23:03
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 30. janvārī, 18:31
0
post

Jaunu toč neplānoju tuvākājā laikā visu pasūtīt un pārtaisīt - tas aizņem pārāk daudz laiku vai līdzekļus, pastāsti kas konkrēti tev nepatīk šajā dizainā

EAZY.
Lietotājs++
328 atbildes forumā
Online: 7d 7h 56m
Redzēts 2020. gada 18. oktobrī, 12:56
Pievienots, 2016. gada 30. janvārī, 18:52
0
post

1.Varētu savādāku navigāciju izveidot. Kaut ko intresantu, nevis četrstūri. Savādākus ikonus.

2.Nomainīt - background, krāsas. 

3.Domāju, ka varētu savādāk fontu. Kā arī footeri. Monitorus var atstāt, jo viņiem nav nekāda vaina.

4.Savādāku mapīšu izskatu. Šo ten - http://www.bildites.lv/images/q…4drj07ctcu.png

5.Šeit kaut ko - http://www.bildites.lv/images/e…2go46vf09i.png

6.Šeit tiešām neiederās fonts. http://www.bildites.lv/images/z…g17sgr18k9.png

 

Papildināšu, ja atradīšu kaut ko.

 

 

 

Pēdējo reizi rediģēja EAZY., 2016. gada 30. janvārī, 18:59.

Obijs
V.I.P.
Lietotājs
2312 atbildes forumā
Online: 251d 11h 28m
Redzēts 29. aprīlī, 20:59
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 30. janvārī, 18:56
0
post

Pasaki jamesonam lai uztaisa kautko krutu.... šitas dizains ir vecs kā pasaule.... viens no pirmiem Jameson kodiem.... Tagad čalis ir paaudzies, pabeidzis to html skolu vai kas tas pa mēslu bija, dabujis diplomus, sataisīs tev ahujetj

Pēdējo reizi rediģēja Obijs, 2016. gada 30. janvārī, 18:57.

 

pelciņš
Jauniņais
nlo
520 atbildes forumā
Online: 23d 8h 14m
Redzēts 2017. gada 03. maijā, 21:06
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 30. janvārī, 19:05
0
post

http://prntscr.com/9wus2x - šim no zilās uz cilvēcīgu krāsu nomaini. un jaunumiem nevis fonts, bet gan krāsa pamattekstam neglīta.

P.S. Ja tu klausi "Danis", tad tikai neuztaisi beigās pokemonu saitu.

Pēdējo reizi rediģēja pelciņš, 2016. gada 30. janvārī, 19:07.

https://instagram.com/rolandsviksna/ CHECK AUT MAI INSTAGRAM BLJAET

EAZY.
Lietotājs++
328 atbildes forumā
Online: 7d 7h 56m
Redzēts 2020. gada 18. oktobrī, 12:56
Pievienots, 2016. gada 30. janvārī, 19:08
0
post

http://prntscr.com/9wus2x" target="_blank">http://prntscr.com/9wus2x - šim no zilās uz cilvēcīgu krāsu nomaini. 

P.S. Ja tu klausi "Danis", tad tikai neuztaisi beigās pokemonu saitu.

 Tu paskaties uz jaunākajiem dizainiem, kas ir tapuši. Šim vaig updeitu.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 7h 6m
Redzēts Vakar, 23:03
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 30. janvārī, 19:17
0
post

DANIS

1.es daudz esmu domājis kā navigāciju pamanīt, nesen jau uztaisīju ka augšpuse viņai caurspīdīga, vismaz lai kaut kas interesentāks, agrāk biju domājis kaut kādu robotu augšu vai ar kādu rakstu, varbūt arī ko tādu varētu izdomāt nākotnē.

2.backgroundu ir jataisa kadam photoshoperam, tā kā kickā visi GFX is visslinkākie slampas pasaulē, te nevienam nevar paprasīt pat uzzimēt 1 ikonu, kur nu vēl vesalu backgroundu :D

3. Par fontu arī daļēji piekrītu, iespējams ka zinu uz kādu mainīt, šo ņemšu vērā

4. Kko izdomāšu

5. Tas augstums mainās visu laiku, laikam jau ka labāk ir ja sāns būs tukšs, nevis tas. Uzliku vēl ka par 2 jaunumiem rādās vairāk.

6. izmainīju fontu, izmainīju krāsu, izmainīju teksta novietojumu

7. Tā ikonai monitorā neesmu vispār taisījis vēl dizainu, pabeidzu un aizmirsu, paldies ka atgādināji :D

 

Obijs:

ej pī

Šajā webā no slampas Jamesona nav nevienas koda rindiņas, viņš skaisti pazuda pat gandrīz vispār nesākot taisīt to savu dizainu.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2016. gada 30. janvārī, 19:20.

Obijs
V.I.P.
Lietotājs
2312 atbildes forumā
Online: 251d 11h 28m
Redzēts 29. aprīlī, 20:59
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 30. janvārī, 19:20
0
post

Chemij, nestāsti, šis ir alive dizains, ja nav, tad šis ir kautkāds rips.... Jo alivei bija tieši tas pats, protams, bez taviem kodiem utt.... bet dizains ir viens un tas pats

 

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 7h 6m
Redzēts Vakar, 23:03
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 30. janvārī, 19:24
0
post

Man nav ne mazākās jausmas kā izskatījās alive dizains, es pat nebjiu par tādu projektu dzirdējis pirms tu viņu pieminēji. 

Un jā.. kicka dizains ir pirks no legald, pēc tam pielabots, pēc tam kodēts, pēc tam pārkodēts.

Te nav neviena ripa, neviena špikojuma, neviena zagta koda no cita projekta vai kā tamlīdzīga

ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4790 atbildes forumā
Online: 121d 5h 41m
Redzēts Vakar, 21:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 30. janvārī, 23:15
0
post
Sazinies ar Sandi aka Legal_D, varbūt dabūsi ko krutāku. :) foruma krāsas vajag apakšā, lai redz grupas, būtu vieglāk ar adminiem sazināties un tā..
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 7h 6m
Redzēts Vakar, 23:03
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 30. janvārī, 23:19
0
post

dizaina pamatu, pirms tas tika pārveidots jau bija kodējis tieši Legal_D, pēc tam kad pievienoju milzīgu čatu utt, bija vairākas detaļas un vietām šo to jāmaina utt.

Bet ja iet runa par vēl 1 dizaina prasīšanas, neizmirsti ka viņš netaisa dizainus bez maksas, šis topiks ir par labojumiem dizaina, nevis jauna dizainera meklēšanas kurš pārtaisītu visu dzianu un pēc tam man vajadzētu kodēt visu webu par jaunu :D:D

Lietotāji skatās šo tēmu: 0