bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
0
3
topic
Bani un admini csdm serverī
ERROR404
Jauniņais
2 atbildes forumā
Online: 10h 5m 15s
Redzēts 2016. gada 19. septembrī, 15:57
Pievienots, 2016. gada 02. februārī, 22:42

Sveiki, man jautājums. Kādēļ admins -kk- ienāk csdm serverī kā admins nobano spēlētāju. Kurš ir jau ilgi spēlējis un spelē bez čītiem. Un manu izsaukumu ignorē. Un tik ātri ienācis tik pat ātri iziet. Un kadēļ man csdm kad es uzrakstīju /calladmin nerādija vienu spēlētāju kurš pat nekautrējās caur sienām šāut? Taču respekt Chemijam par aktīvo darbu serverī kā adminam

exdent
V.I.P.
The Notorious
580 atbildes forumā
Online: 19d 14h 51m
Redzēts 5. aprīlī, 00:52
Pievienots, 2016. gada 02. februārī, 22:46
0
post

Atļaušos izteikties..

 

Nu tu gan pateici: "admins -kk- ienāk csdm serverī kā admins nobano spēlētāju. Kurš ir jau ilgi spēlējis un spelē bez čītiem."

Ja viņš spēlētu bez papildus palīgprogrammām tad tā attiecīgā persona kura tika nobanota rakstītu apelāciju.

Nu tu bam bam.

Tādā gadijumā priekš kam mums ir domāta forumā sadaļa: Sūdzības?
Tiešām bija tik grūtu ierakstīt demo un ielikt forumā?

Pēdējo reizi rediģēja exdent, 2016. gada 02. februārī, 22:48.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 8h 30m
Redzēts pirms 3 stundām
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 02. februārī, 22:47
0
post

Ja viņa bans bija nepamatots, vajag rakstīt apelāciju, tikai demo un skrīni pierādīs taisnību tur.

Par izsaukumiem - liela daļa visu adminu ir neaktīvi, vai arī aizies uz 1 vai 2 izsaukumiem dienā, arī -kk- ar to nav no centīgajiem, bet dažreiz ieiet.

/calladmin - ir jārāda visus spēlētājus, tas nav iespējams ka nerāda, iespējams tev vajadzēja par jaunu uzrakstīt calladmin lai parādītos nesen pievienojušies spēlētāji.

⛔lolwut?
V.I.P.
SuperStar
Audi Club ★ Rēzekne
#nostarmaucību
3418 atbildes forumā
Online: 200d 16h 23m
Redzēts 18. aprīlī, 20:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 02. februārī, 22:47
0
post

Spēlētajs ar niku HC tika nobanots sakarā ar aizdomām palīgprogrammu lietošanā. Šajā situācijā viņam vajadzēja rakstīt apelāciju par nepatiesu banu, bet viņš izvēlējās turpināt spēlēt. Pastāv iespēja, ka viņam zaga niku un tas kurš tika banots par palīgprogrammu lietošanu nebija īstais HC, kas tika nobanots par aktīvu.

Man ir jautājums vai HC šodien ap pusdien laiku spēlēja de_inferno kartē?

ERROR404
Jauniņais
2 atbildes forumā
Online: 10h 5m 15s
Redzēts 2016. gada 19. septembrī, 15:57
Pievienots, 2016. gada 02. februārī, 22:53
0
post

Es mēģināju vairākas reizes rakstīt no jauna /calladmin. Vaarb'ut tas bija tikai kkads neliels bugs vai kaut kas tam līdzīģs taču man tā bija pirmā reize kad man tā notika

Pēdējo reizi rediģēja ERROR404, 2016. gada 02. februārī, 22:54.
sneiks
Lietotājs
I'm a savage.
1137 atbildes forumā
Online: 58d 11h 4m
Redzēts 2023. gada 12. martā, 00:07
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 02. februārī, 22:55
0
post

eemm, klau, admniem ari ir dzive un citas lietas ar ko nodarboties,kk parasti nekludas ar tadam lietam un tiesam nav apelacija.

runajot pa /calladmin, tadel katra serveri ir pa vairakiem adminiem, kas pieskata serveri, lai vienamnebutu tas jadara 24/7.

un ja, ja admins neienak, panem taks hlt demo un uztaisi sudzibu...

 

 

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 02. februārī, 23:58
0
post

varbūt tas bija servera bots kurš skatījās caur sienu? :DD:DDD Tas nerādīsies pie /calladmin, neraud

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
HCSandis
Jauniņais
Hardy...
27 atbildes forumā
Online: 1d 6h 3m
Redzēts 24. februārī, 19:05
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 03. februārī, 01:30
0
post

:D Es ar? :D :D :D :D :D :D :D 

Lai gan man ir aizdomas kas tur varētu slēpties, bet to pārbaudīšu rīt, tikko atnācu mājās un esmu noguris cs neprasās. 

suckaCFG
Jauniņais
5 atbildes forumā
Online: 14h 12m 41s
Redzēts 2022. gada 14. aprīlī, 21:04
Pievienots, 2016. gada 03. februārī, 09:05
0
post

Daži "jautājumi".

Ja tu nespēj noturēt savu aktivitāti kā admins, tad kādēļ vispār par viņu piesakie?

Ja tu zini, ka Tev nebūs tam attiecīgi nepieciešamā laika, kādēļ tu piesakies?

Ja tu zini, ka tev tam vairs nebūs laika, atstāj savu posteni, un dod iespēju kādam kurš varēs pilnvērtīgi pildīt šo pienākumu.

Runa neiet tieši par -KK- , runa iet par visiem neaktīvajiem/mazaktīvajiem adminiem.

 

CSDM:

WAR3:

Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5484 atbildes forumā
Online: 351d 15h 30m
Redzēts pirms 7 stundām
Pievienots, 2016. gada 03. februārī, 11:30
0
post

Man šitais kaut kā visu laiku ir licies nepareizi.

atstāj savu posteni, un dod iespēju kādam kurš varēs pilnvērtīgi pildīt šo pienākumu.

Tātad man jāatsakās no sava acc un viņu atdos citam? amm, nē tas ka, ja es atteikšos nenozīmē ka pieņems uzreiz citu manā vietā. Tik pat labi arī viņš var rakstīt pieteikumu pats kad vēlas un ja dabūs acc, tad arī būs gan mazaktīvs admins gan aktīvs admins. Man tas daudzreiz ir licies stulbi "dod tad iespēju citam", jo nav noteikts adminu limits cik drīkst būt, vai par daudz vai par maz. Visu laiku var tak mēģinās savu iespēju, tik jāraksta acc pieteikums, nevis jāgaida kad kādam atņem acc. :[

 

Un jā tas ir nepatīkami ka ir mazaktīvi vai neaktīvi admini. Par neaktīvajiem nevaru neko teikt, pats tagad esmu pie viņiem, jo videokarte beigta, un neko nevaru spēlēt. Bet kāpēc būtu jāatņem acc mazaktīviem adminiem?

Es saprotu ja neaktīvs admins pilnīgi nekā nedara, bet mazaktīvs admins tak tāpat to reto reizi ieiet un izdara kas darāms, vismaz kāds minimāls labums no viņa ir. Nu ok, tur tomēr arī jāskatās cik tā mazā aktivitāte ir, ja tik 1-2 reizes nedēļā ieiet vēl jau ok, bet ja kādu 1-3 reizes mēnesī nu tas gan tā jau pavisam švaki. Neuzskatu ka uzreiz par mazaktivitāti jāatņem acc, jāpavēro vispirms cik liela tā mazaktivitāte ir sākumā.

 

Ja tu nespēj noturēt savu aktivitāti kā admins, tad kādēļ vispār par viņu piesakie?

Jā to var attiecināt uz dažiem, esmu to pat redzējis, uzraksta acc pieteikumu, bet pēc kāda mēneša jau pazudis. Bet daudziem lielākoties tas notiek pēc ilgāka laika, viņi to nevarēja paredzēt. Piemēram man saplīsa daļēji pc, vai es zināju ka tā būs tieši tagad? nē. Tātad šis un vēl viens teikums īsti nav vietā, ok ir bet uz tik ļoti retos gadījumos.

 

Bet nu par to tur, nu jā, admini visu laiku jau nesēdēs pie pc, ar laiku viņiem tas apniks, un arī iespējams viņiem ir aktīva reālā dzīve, tad nu viņi pie pc vispār nesēž. Jāsamierinās ar to. Ne visi ir nolife 24/7 , sad life.

            

Lietotāji skatās šo tēmu: 0