bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
3
0
topic
suckaCFG saka Čaw.
suckaCFG
Jauniņais
5 atbildes forumā
Online: 14h 12m 41s
Redzēts 2022. gada 14. aprīlī, 21:04
Pievienots, 2016. gada 31. janvārī, 18:58

Īsumā par mani.

 

Sveicināti, mans vārds ir Kristaps Kaltnieks,esmu 21 gadu jauns/vecs un dzīvoju tādā Latvijas pilsētā kā Ventspils.

Īsti man nav daudz ko par sevi pastāstīt , bet nu es pacentīšos. Izmantošu parauga punktus un pēc tiem arī virzīšos uz priekšu. 

Tātad, tā kā jau esmu pateicis savu vārdu, vecumu un dzīves vietu , turpināšu ar hobijiem.

Nav man tādu baigo hobiju, kurus es tiešām bieži darītu, ja nu vienīgi tas hobijs nav sēdēšana pie datora, jo to es daru diezgan bieži, nuuum, realī arī neko citu nav ko darīt, ja nu vienīgi to , ka eju uz darbu, bet nu pēc tam reāli sēžu pie pc.

Ar sportu jau nenodarbojos krietnu laiku, agrāk nodarbojos, bet nu tad dzīvē radās šādas tādas problēmas un nācās to pamest. Sporta veids ar kuru agrāk nodarbojos bija floorbols, ar šo sporta veidu es nodarbojos, teiksim tā nelegāli, jo mana tā laika ģimene (oma) par to nezināja, jo viņa to negribēja. Pats nopirku nūju, un tā arī aapa kluso gāju uz trenniņiem.

Man tādas kā baigais moto nav, es vienkārši bieži mēdzu teikt - "Life suc*s , and i enjoy it" ^^

Par ceļošanu, amm, jā , esmu ceļojis, esmu izbraukājis Lietuvu, Igauniju, esmu bijis arī Ukrainā,Baltkrievīja,Zviedrijā un strādājis Īrijā. Par to labāko vietu vienmēr cenšos uzskatīt mājas (Latviju) , kaut gan aar laiku tas kļūst aiz vien sarežģītāk , ekonomisko apstākļu dēļ.

Par Kick.lv es zinu jau krietnu laiku, mēdzu izmantot šeit esošos CW serverus, lai kopā ar sava klana biedriem uzšautu kādu CW, kā arī bieži uzšauju šeit esošajā CSDM serverī, bet tā, piereģistrēties un sasveicināties man palūdza NunCe.

Grūti atcerēties ko jautru , pēdējā laikā nekas tāds īpaši izteikti smieklīgs nav noticis, un par agrākiem laikiem , nevēlos domāt. 

Pāris vārdi kas mani raksturo - smiekli, miegs, drots, lojalitāte, loģika , labsirdība ...

Visiem novēlu to labāko! :)

Virtuālā pasaule.

 

Tavs niks :

sucka.cfg

Bijušie niki :

Pirmais nick man bija - Siimple.* , tad sekoja Slay-method.* , merK` , shurtterstock` , stock` un tagad ir esošais nick.

Kādas spēles tu spēlē, vai esi spēlējis jau Kick serveros? :

Spēlēju visu kas patīk, ja nepatīk tad izdzešu , bet nu CS vel nav nācies izdzēst. ^^ ( Rift, Mu Online, Tera ,šodien izdomāju pamēģināt arī sa-mp)

Kādas spēles un cik ilgi tu esi spēlējis pirms tam? :

Agrāk biju pamatīgi aizrāvies ar Mu Online, sāku to spēlēt vel pirms CS, bet nu tagad kaut kā vairs pie šīs  spēles nevelk, jo nav vairs neviena sakarīga s4 servera.

Kurā vietā tu parasti atrodies rezultātu dēlī? (killu, score, topu) :

Vienmēr tiecos uz pirmo vietu! ;)

Kur mēs tevi redzēsim kickā visvairāk? forumā vai serverī(os) kurā(os)? :

Visbiežāk mani redzēsiet CSDM serverī un Forumā.

 

P.S - Atvainojos , ka rakstīju pēc parauga. Šodien jūtos slinks. GL&HF.

CSDM:

WAR3:

Evija^
Meitene zeltene
1815 atbildes forumā
Online: 28d 4h 43m
Redzēts 2022. gada 27. janvārī, 15:47
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 01. februārī, 16:46
0
post

Čau 

Saistīts attēls

Trey*
Lietotājs
ポケモン
424 atbildes forumā
Online: 12d 11h 42m
Redzēts 2018. gada 03. decembrī, 01:05
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 01. februārī, 20:54
0
post
Caf.

                                                                                                                     

Quannage
Jauniņais
2 atbildes forumā
Online: 1h 21m 28s
Redzēts 2016. gada 28. martā, 20:35
Pievienots, 2016. gada 02. februārī, 00:53
0
post

Čau sučka,spied man like facebook.

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 03. februārī, 12:04
0
post

Tikāmies jau CSDM.

 

Sveicināts.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0