bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
8
0
topic
exdent @JB Main
exdent
V.I.P.
The Notorious
580 atbildes forumā
Online: 19d 14h 51m
Redzēts 5. aprīlī, 00:52
Pievienots, 2016. gada 11. februārī, 19:58

Galvenā admina pienākumi:

* Regulāri uzturēties serverī
* Apkopot jebkādus bagus un ieteikumus
* Rūpēties par kārtību serverī, tā skaitā pārējo adminu uzraudzību
* Iespēju robežās serverī uzrīkot kādu konkursiņu/uzdevumu
* Admini kas Tevi rekomendē uz šo amatu: -KK- Dalī. & lolwut?

 

Labs vakars!

Kā jau tēmas nosaukumā var redzēt, tad esmu nolēmis pieteikties par galveno administratoru iekš JB servera, bet šeit uzreiz rodas jautājums "Kāpēc?" "Kāpēc vispār vajag jb Main'u, ja tās pašas funkcijas var darīt arī parasts servera administrātors."
(Runājot par manu aktivitāti, jo zinu, ka kāds kaut ko piebildīs par to komentāros) Varu pateikt uzreiz to, lai būtu par galveno administratoru iekš servera tad nevajag baigi "dižo" aktivitāti, pieņemsim, tur nospēlēt entās stundas dienā un pēc tam ar sarkanām acīm iet gulēt un ar aizvērtām acīm turpināt pa sapņiem spēlēt viņu, neuzskatu arī, ka aktivitātei nav jābūt, ir jābūt tādai, lai ieietu serverī un varētu paspēt kaut ko izdarīt, ko es ar to gribēju pateikt..
** Kā jau nosacijumos priekš sī statusa bija minēts, apkopot kādu mapes bugu un nodot tālākajai administrācijai, lai tiek tālāk skaidrībā, jo ir vairākas mapes kurās ir pāris bugi.
** Un šeit ir atbilde uz maniem jautājumiem kurus minēju pašā sākumā, vēlos pieteikties tāpēc, ka serverī ir brīži, kad tie paši "sms admini" dara sev tīkamas lietas, bet nepilda savus pienākumus, no vienas puses jā, viņš/viņa var darīt ar to pirkto acc ko vēlās, bet kāpēc tad ir jāpērk viņš un runājot arī par patstāvīgajiem administrātoriem serverī, tad ir tādi brīži, ka pats vēlētos pārbaudīt viņus darbībā, proti - ieiet ar kādu citu niku, izdarīt kādu pārkāpumu un tad jau skatīties kā uz to attiecīgais administrātors reaģēs. (Protams nekur nav teikts, ka kāds arī mani var pārbaudīt tādā veidā).
** Atceros, ka agrāk baidijos rīkot konkursus, jo zināju, ka var kaut, kas greizi noiet, bet tomēr kk mani bija iedrošinājis un kopīgiem spēkiem bijām uztaisījuši tā saukto "mega konkursu", līdz ar to tas priekš manis bija kaut, kas jauns, bet varu patiekt to, ka esmu iepazinies ar konkursa komandām kā arī, ja ir atsaucīga un saprotoša tauta serverī tad arī prieks ir taisīt tos konkursus, tāpēc varu pateikt to, ka konkursi no manas puses būs sagaidāmi.

 

Ar cieņu,
exdent.




 

Pēdējo reizi rediģēja exdent, 2016. gada 11. februārī, 19:59.

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 11. februārī, 19:59
0
post

Jā, mans labākais kandidāts šim amatam, citu nav. Adekvāts, saprotošs, izpalīdzīgs, un vissvarīgākais ir raksturs. Kāpēc raksturs ir svarīgs main admina amatam? Ar raksturu spēs pieskatīt/sodīt tagadējos JB adminus, kuri ir sākuši izlaisties. Tieši šī iemesla dēļ tagad vajag JB main. Daži admini man katru dienu čīkst steam - "vai to es varu darīt?", "vai var par šo ban?" utt. Puikas, Jūs esat admini, kaut kā jau jāsāk būt adminam, nevis manām rokām serverī kas dara kā es saku, pašiem galviņa ir. Netiek runāts par jauniem adminiem.

Konkursus pirmajā laikā palīdzēšu novadīt, iemācīšu kas un kā. Ar laiku, ja gribēsi, meklēsi sev jaunus vadītājus, jeb vadīsi viens.

Šis cilvēks vienmēr, kad viņam ir kaut kādas problēmas jeb darīšanas, mani laicīgi pabrīdina par savu prombūtni. Pat ja iet uz pāris stundam, esmu bridināts ka viņš ir aizgājis. Par aktivitāti runājot, tur jau svarīgākais ir cik pa to laiku tiks izdarīts darbs. Dažs var dien dienā kaut ko darīt serverī, bet neko īsti neizdarīt.

Ak jā, Exdent Tu ir botz. :D

 

 

Stabila rekomendācija.

Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 11. februārī, 20:03
0
post

KK nemelo par mani es neprasu :P

EXDENT tu sūdus neesi darijis tapēc iebildumu nav, tapēc REkomendēju lai meiģina

AK JĀ NEMĀCi MANI

 

 

 

⛔lolwut?
V.I.P.
SuperStar
Audi Club ★ Rēzekne
#nostarmaucību
3418 atbildes forumā
Online: 200d 16h 23m
Redzēts 18. aprīlī, 20:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 11. februārī, 20:05
0
post

Piekrītu KK teiktajam, ka šis ir viens no piemērotākajiem kandidātiem uz šo amatu, no esošajiem jb adminiem. Problēmas nav radījis un sūdzības arī nav bijušas. Ceru, ka spēsi ieviest serverī kārtību ar adminu attieksi pret savu amatu un spēlētāju attieksmi pret spēli.

REc.

Dalī
V.I.P.
850 atbildes forumā
Online: 52d 16h 28m
Redzēts 2023. gada 03. decembrī, 13:14
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 11. februārī, 20:05
0
post

Pagaidām nav citu kandidātu un JB vjag to MAIN!

No manis rec.

 

 

P.S. Pie manis arī varēsi grizties, ja rodas jautājumi par lietām saistībā ar noteikumiem un visu pārējo. 

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2016. gada 11. februārī, 20:07
0
post

NEE . Pirms apmeram menesa dabuji atpakal acc un jau MAIN? Serveri neredzu gandriz nekad kad speleju .

 

Pardomaju ,ja neievarisi sudus busi labs main ,bet bik par atru.

 

Pēdējo reizi rediģēja Venta, 2016. gada 11. februārī, 20:27.
sneiks
Lietotājs
I'm a savage.
1137 atbildes forumā
Online: 58d 11h 4m
Redzēts 2023. gada 12. martā, 00:07
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 11. februārī, 20:14
0
post

nu ko lai saka, aktivs ir, ar acc apieties mak, ja bija dabujis acc un pazuda, bet tur bija problemas ar kompi, tagat viss sataisits un ganjau vairs tadu problemu nebus, sakarigs calis, lai jau megina, kauko neta izdaris, nemat nost, bet manliekas ka viss bus ok, taka no manis ari rec !

 

 

 

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 11. februārī, 20:16
0
post

Lai iet Rec, adekvāts cilvēks, nav taisījis problēmas serverī, vismaz tik cik esmu bijis.

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
SPEEDLINKK 337
V.I.P.
Batjka
577 atbildes forumā
Online: 9d 8h 9m
Redzēts 2018. gada 21. decembrī, 12:43
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 11. februārī, 20:21
0
post

REC, jo aktīvs, adekvāts un tiksi galā ar main statusu

Pēdējo reizi rediģēja SPEEDLINKK 337, 2016. gada 11. februārī, 20:32.

 

gaz1kkk.
Lietotājs
Mauglis bots
everesta mazdēls
506 atbildes forumā
Online: 31d 0h 24m
Redzēts 2021. gada 04. maijā, 20:05
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 13. februārī, 11:44
0
post

rec, ar acc apieties maaki, suudus taisijis neesi, cerams ka probleemu arii nebuus

Pēdējo reizi rediģēja gaz1kkk., 2016. gada 13. februārī, 11:53.

Mandarīns
Biedrs
Auglis
937 atbildes forumā
Online: 25d 15h 13m
Redzēts 2023. gada 05. martā, 14:26
Pievienots, 2016. gada 13. februārī, 12:26
0
post
Šo cilvēku pazinu, kad pirmo reiz viņš adminēja. Likas tīri sakarīgs cilvēks, taču kads ir tagad huizin, balstoties pēc pirmas adminēšanas problēmu itkā nav bijis tagad kā ir nezinu. Bet kā jau Persiks teica, ka piemerotāka Main JB ir viņš pagaidām, bet main šeit ir vajadzīgs. Tapēc no manis REC. :)
Pēdējo reizi rediģēja Mandarīns, 2016. gada 13. februārī, 12:29.

SpriditisMAD
Lietotājs++
Monster
http://steamcommunity.com...
487 atbildes forumā
Online: 9d 12h 36m
Redzēts 15. aprīlī, 17:21
Pievienots, 2016. gada 13. februārī, 12:38
0
post

REC lai veicas

☞ ͡ ͡° ͜ ͡ ͡°)╭☞ 

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 47m
Redzēts 26. aprīlī, 23:15
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 15. februārī, 20:40
0
post

UPUP, izsakieties kas vēl nav izteikušies 

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2016. gada 15. februārī, 20:44.

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 16. februārī, 22:52
0
post

Nevienam nav ko vairāk piebilst.

Pieņemts, ja rodās jautājumi jautā Dalī, Chemim vai man.

 

 

 

Slēgts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0