bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
8
0
topic
[JB] spēlētājiem!!!
exdent
V.I.P.
The Notorious
580 atbildes forumā
Online: 19d 14h 51m
Redzēts 5. aprīlī, 00:52
Pievienots, 2016. gada 17. februārī, 00:04

Uhh, tad nu sākam...
Tātad man ir ienākušas prātā visādas un daudzas idejas ko varētu realizēt iekš jb.kick.lv servera, protams lielākoties mēs tos bijām izdomājuši kopā ar -KK-, bet nu šobrīd galvenais ir dzirdēt jūsu pašu viedokļus, lai nerastos nekādu lieku jautājumu ("Kas tas tāds?", "Priekš kam tādu vispār vajag?")? Protams, ka ar laiku nāks vēl un vēl.. (es ceru vismaz)

Par cik pēc manas uztveres spēlētāju viedoklis ir tas pats svarīgākais, lai būtu ērtāk un patīkamāk spēlēt, tad nu lūk, apakšā zem šī teksta redzēsim, kas plānojās tikts ielikts serverī, tāpēc droši izsakamies, ja ir kādas nepatikas un pretenzijas pret šiem ieteikumiem jums!

Pēc dažiem punktiem varēsiet redzēt, ka būs gan mazsvarīgas lietas gan arī lielas izmaiņas, runājot par tām lielajām, tāpēc arī vajag jūsu viedokli!
Savukārt arī ir cilvēki kuri ierodās tikko uz kicku un sāk spēlet jb, bet tajā pašā laikā nezin, kas un kā dueļos ir jādara, turpretim daudziem dueļiem vēl aizvien nav pievienoti savi attiecīgie noteikumi!


Obligātās lietu saraksts kuras tiks labotas iekš JB:

1. Duelim " Bokss " tiks nomainīta tā saucamā "intro" dziesma uz kādu no Rokija izpildijuma!
2. Tiks pievienoti duelim " kaķene " noteikumi!   IELIKTS!
3. Tiks pievienoti duelim " lokšaušana " noteikumi!   IELIKTS!
4. Tiks pievienoti duelim " smoke granātām " noteikumi!   IELIKTS!
5. Tiks pievienots " kara dienai " tāds noteikums, nedrīkt šaut caur stiklu, sienu, ja attiecīgajam pretiniekam pret kuru es šauju ir šotguns, jo kā jau mēs visi zinam tad šotguns nevelk cauri sienām!   IELIKTS!
6. Duelim " sniega pikošanās un tautas bumbai " tiks pievienoti tie paši noteikumi!   IELIKTS!
7. " Kamikadzes lags " Dažreiz ir tā, ka ieslodzītais paņem dueli pret policistu un, ja policists uzvar ieslodzītu un saucamā " kamikadze " nenostrādā, bet nostrādā tikai nākamajā raunda beigu duelī! Tas tiks tuvākajā laikā sataisīts (Protams, ja Chemijs pacentīsies)
8. Dueļa laikā "nightcr.." un "kara" tiem atticīgajiem spēlētājiem kuriem būs FD ( free day ) tajā dienā, tad viņiem automātiski ierocis tiks uzlikts uz muguras un viņu nevarēs paņemt jeb arī (uzlikt uz rokām), bet, kad free days beigsies tad arī ieroci varēs paņemt rokās un turpināt iesākto dienu. Kāpēc? Jo bieži vien ir tā, ka tieši tajās dienās kādam ir FD un tad sanāk, ka free dayiem ir jāmet tas ierocis nost un līdz ar to, kad FD beidzās tad ieroci vairs nevar pacelt!
9. Admins ar komandu /mute var izslēgt kādam mic, bet čatā ir iespējams turpināt rakstīt. <- Šī komanda ir vairāk attiecināma uz adminiem un tiek izmantota priekš tiem kuriem patīk vārīties pa mikrafonu attiecīgi, kad CT vada dienu!
10. Tiks labots bugs Night Cravel.. dienā, tajā dienā CT raunda sākumā vairs nesaņems HE granātas.

 

Tagad ievietošu tās lietas kuras var būt realizējamas tikai ar jūsu atbalstu, proti, rekomendāciju vai arī pretēji antirekomendāciju.

1. Samazināt dienai " Free day " laiku, jo, ja reāli paskatās, tad ar 4minūtēm un 40sekundēm, (precīzi nepateikšu, jo neesmu, ja godīgi, tad tā ievērojis" , tad ir par daudz, pat daudz par daudz. Par/Pret?

2. Attiecīgajā dienā, kad ir " Free day " tad visiem policistiem ir obligāti, bez nekādiem izņēmumiem jāatrodās tā saucamajā ieroču istabā, jeb " gun roomā ", jo priekš kam tad īsti ir domāts free days? Pirmais vārds jau visu pasaka priekšā.. Priekš tā, lai ieslodzītie varētu atpūsties un darīt ko vien vēlās un priekš kam policistiem vajadzētu viņiem traucēt?. Par/Pret?

3. Kā jau visi esam ievērojuši, tad ieslodzītajiem ir rokās "naži", pasakiet man lūdzu kurā cietumā (IRL) cietumniekiem ir līdz naži? Nevienam, tāpēc, lai tas viss izskatītos reālāk tad vajadzētu nazi noņemt un cietumniekiem būtu tikai plikas rokas. Vot, jā, šeit varam redzēt bildi kā tas + - izskatītos. SPIED ŠEIT! Par/Pret?

4. Visiem cietumniekiem būtu vienādas uniformas ( bet neuztraucaties, līdz ar to visi rotājumi, kas pieder bandai nepazudīs. Šeit ir arī neliels ieskats kā tas izskatītos apmēram, SPIED ŠEIT! Par/Pret?

5. Vai vajadzētu izņemt ārā no " dienām " dzeršanas dienu? Jo reāli cik esmu dzirdējis tad nevienam tā diena neiet pie sirds.. Par/Pret?

 

 

Droši, izsakam savus viedokļus, kas patīk, kas nepatīk..

 

ps. Būtu labi, ja šis topiks tiktu piesprausts un attiecīgi paliktu kādu laiku vaļā! Paldies.

Pēdējo reizi rediģēja exdent, 2016. gada 20. februārī, 19:19.

Dalī
V.I.P.
850 atbildes forumā
Online: 52d 16h 28m
Redzēts 2023. gada 03. decembrī, 13:14
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 17. februārī, 00:13
0
post

Sākšu ar to, ka gandrīz nekas nav jauns. :D 

 

1. Vai tad nav jau uzlikts, ka ir 2 minūtes? 

2. Pret, jo tas nav vairs fun, ka ct nevar iziet no gr, piemēram, pec ieročiem vai kaut kā tāda. 

3. Pret, jo man tas skins nepatīk un liekas tizls. 

4. Šis ir izrunāts tūkstošiem reizes, ir vairāki opiki par to un vienmēr visi ir bijuši pret. Man personīgi liekas tas diezgan stulbi un pokemoniski. 

5. Jā viņa visiem trauce, bet reizem viņa ir jautra. Pret

 

 

8. kpc kaut ko tādu vajag? Ne visi to freeday izmanto kaut kā tikai, lai paskraidītu. Nenormāli PRET!!!

Pēdējo reizi rediģēja Dalī, 2016. gada 17. februārī, 18:51.

TM__KARTUPELIS
Lietotājs
tupenis
55 atbildes forumā
Online: 6d 4h 30m
Redzēts 2021. gada 08. februārī, 15:54
Pievienots, 2016. gada 17. februārī, 00:17
1
post

Vienozīmigi visu šito atbalstu uzreiz bus interesaka spelešana, prieks kad beidzot ir JB main.

1.Par, jo piekrītu 4 minutes ir pa daudz, tur var nomirt aiz garlacības.

2.Par, jo tā ir visos serveros(vieglak pierast jaunajiem lietotajiem) un tas dos t lielaku brivibu.

3.Par, no spelešanas viedoļa nekas nemanas.

4.Liels par, tas piedos to visu JB garšu kad būs tadi skini!!!!!

5.Par, bezjedziga diena.

Edit: Var jau uzlikt tos skinus uz test laiku, un tad skatities jo gruti spriest par to kas nav.

Pēdējo reizi rediģēja TM__KARTUPELIS, 2016. gada 17. februārī, 11:34.
STAKLA
RASTALAND.TV
Nēģeris.
875 atbildes forumā
Online: 13d 10h 58m
Redzēts 2022. gada 09. februārī, 09:42
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 17. februārī, 00:27
2
post

1.varbūt.

2.PRET.

3.skins tiešām ir tizls lai paliek old fashion way. :)

4.pret OLD FASHION.

5.lai paliek kas grib tas izvēlās. :)

exdent
V.I.P.
The Notorious
580 atbildes forumā
Online: 19d 14h 51m
Redzēts 5. aprīlī, 00:52
Pievienots, 2016. gada 17. februārī, 00:57
0
post

Atbilde Dalī:


1. Ir uzlikts, ka 2minūtes tiem, kam piemēram "cietuma dienā" ir free day un pēc 2minūtēm (protams, ja viņš paliek dzīvs) tad pievienojās, bet runa bija par pašu Brīvo dienu, kura ilgst tās visas 4minūtes ar kapeikām un ct pēc 00:00 jāiet meklēt un šaut nost. :)

EDIT: Pievienoju JB Admina Dalī ideju pie obligātajām lietām kura tiks arī realizēta iekš servera!

9. Admins ar komandu /mute var izslēgt kādam mic, bet čatā ir iespējams turpināt rakstīt. <- Šī komanda ir vairāk attiecināma uz adminiem un tiek izmantota priekš tiem kuriem patīk vārīties pa mikrafonu attiecīgi, kad CT vada dienu!

Pēdējo reizi rediģēja exdent, 2016. gada 17. februārī, 01:42.

sneiks
Lietotājs
I'm a savage.
1137 atbildes forumā
Online: 58d 11h 4m
Redzēts 2023. gada 12. martā, 00:07
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 17. februārī, 10:34
1
post

1) nekada gadijuma, nav nemaz tik gars tas fd, turklat ja citreiz nofrago ct, tad atri cauri, taka esmu pret.

2} pret, domaju ka jalauj ct staigat pa mapi fd

3) itka nav slikti,bet pie si paliksu neitrals +/-

4) domaju ka pret jo, vecie manlabak mazliet patik neka sie :D

5} esmu par, janem ara

 

 

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 17. februārī, 12:19
0
post

Pie obligātā lietu saraksta ir ko pielikt.

10. Duelī, pēc "zombie day", teroristam paliek zombija skins. Tas ir jānoņem, jo duelī tas traucē.

 

 

1. Samazināt dienai " Free day " laiku, jo, ja reāli paskatās, tad ar 4minūtēm un 40sekundēm, (precīzi nepateikšu, jo neesmu, ja godīgi, tad tā ievērojis" , tad ir par daudz, pat daudz par daudz. Par/Pret?

Par! Ļoti daudz laika tas ir, un paliek garlaicīgi.

 

2. Attiecīgajā dienā, kad ir " Free day " tad visiem policistiem ir obligāti, bez nekādiem izņēmumiem jāatrodās tā saucamajā ieroču istabā, jeb " gun roomā ", jo priekš kam tad īsti ir domāts free days? Pirmais vārds jau visu pasaka priekšā.. Priekš tā, lai ieslodzītie varētu atpūsties un darīt ko vien vēlās un priekš kam policistiem vajadzētu viņiem traucēt?. Par/Pret?

Pret! Lai jau iet ārā, paši vainīgi. Dabūs nazi nierē. Kā arī ir mapes kur GR nav droši, drošāk ir aizbēgt kaut kur citur.

 

3. Kā jau visi esam ievērojuši, tad ieslodzītajiem ir rokās "naži", pasakiet man lūdzu kurā cietumā (IRL) cietumniekiem ir līdz naži? Nevienam, tāpēc, lai tas viss izskatītos reālāk tad vajadzētu nazi noņemt un cietumniekiem būtu tikai plikas rokas. Vot, jā, šeit varam redzēt bildi kā tas + - izskatītos. SPIED ŠEIT!Par/Pret?

Par! Jo nazis ir ierocis, vajag atņemt. Varbūt ne tieši šitādas rokas, bet nu rokas vajag.

 

4. Visiem cietumniekiem būtu vienādas uniformas ( bet neuztraucaties, līdz ar to visi rotājumi, kas pieder bandai nepazudīs. Šeit ir arī neliels ieskats kā tas izskatītos apmēram, SPIED ŠEIT! Par/Pret?

Neitrāls. Kāpēc tā? Jo es nezinu vai tas ir vajadzīgs. Lieki sūdi ko lādēt. Kā arī šie skini nav smuki. Varbūt ja būtu smukāki, tad es piekristu. 

 

5. Vai vajadzētu izņemt ārā no " dienām " dzeršanas dienu? Jo reāli cik esmu dzirdējis tad nevienam tā diena neiet pie sirds.. Par/Pret?

Par!!! Tas mēsls pat nestrādā visiem, daži pārvietojas bez efekta. Tās dienas vietā labāk jāuztaisa "Narkomānu diena". Šajā dienā peles jūtīgums (sensitivity) automātiski uzliekas uz +10, un ekrāns būs izstaipīts. Izskatīsies aptuveni šādi -

Par dzešanas dienu jau toč labāks ir. :D

exdent
V.I.P.
The Notorious
580 atbildes forumā
Online: 19d 14h 51m
Redzēts 5. aprīlī, 00:52
Pievienots, 2016. gada 17. februārī, 13:11
0
post

Pievienoju jaunu ideju pie obligātajām lietām kura tiks arī realizēta iekš servera!

10. Tiks labots bugs Night Cravel.. dienā, tajā dienā CT raunda sākumā vairs nesaņems HE granātas.

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 455d 7h 39m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 2016. gada 17. februārī, 14:26
0
post

1. Samazināt dienai " Free day " laiku, jo, ja reāli paskatās, tad ar 4minūtēm un 40sekundēm, (precīzi nepateikšu, jo neesmu, ja godīgi, tad tā ievērojis" , tad ir par daudz, pat daudz par daudz. Par/Pret?

Esmu Par, bet nevajag to laiku tik ļoti samazināt,  lai varētu paspēt terors aizskriet pakaļ wep un vēl labi noslēpties vai  nokempoties.

2. Attiecīgajā dienā, kad ir " Free day " tad visiem policistiem ir obligāti, bez nekādiem izņēmumiem jāatrodās tā saucamajā ieroču istabā, jeb " gun roomā ", jo priekš kam tad īsti ir domāts free days? Pirmais vārds jau visu pasaka priekšā.. Priekš tā, lai ieslodzītie varētu atpūsties un darīt ko vien vēlās un priekš kam policistiem vajadzētu viņiem traucēt?. Par/Pret? 

Es personīgi esmu PAR, jo savadāk, ja ct tev seko, tu nevar paķert wep un noslēpties un protams būtu labi, ja ct arī nesāktu tev sekot ja ir palicis 0:10 jo savādāk nevar noslēpties, ct galvenais lai varētu tik kādu pafragot, varētu uzlikt noteikumu, ja Free Day ct iet ārā no Gun Room ātrāk par 0:00 tad varētu slay viņu.

 3. Kā jau visi esam ievērojuši, tad ieslodzītajiem ir rokās "naži", pasakiet man lūdzu kurā cietumā (IRL) cietumniekiem ir līdz naži? Nevienam, tāpēc, lai tas viss izskatītos reālāk tad vajadzētu nazi noņemt un cietumniekiem būtu tikai plikas rokas. Vot, jā, šeit varam redzēt bildi kā tas + - izskatītos. SPIED ŠEIT!Par/Pret?

Es esmu Par,  kā jau KK teica, nazis ir ierocis un to vajag atņemt.

 4. Visiem cietumniekiem būtu vienādas uniformas ( bet neuztraucaties, līdz ar to visi rotājumi, kas pieder bandai nepazudīs. Šeit ir arī neliels ieskats kā tas izskatītos apmēram, SPIED ŠEIT! Par/Pret?

Par, bet tās uniformas varētu būt krāsainas, nevis visas vienā krāsā.

 5. Vai vajadzētu izņemt ārā no " dienām " dzeršanas dienu? Jo reāli cik esmu dzirdējis tad nevienam tā diena neiet pie sirds.. Par/Pret?

Vienozīmīgi Par, tā diena neiederas pie Fun Dienām, labāk KK ieteikto "Narkomānu dienu".  

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2016. gada 17. februārī, 14:35
0
post

1. Par ,paraak ilgs fd.

2.Pret ,tas nav vajadzigs.

3 un 4. Pret ,lidzigi ir matrica un revenge ,pasam nepatik.

5.Par ,nepatik ka raustaas viss ekrans .

Par KK ieteikto dienu ,butu interesanti  un labak neka dzersanas diena.

Komisarchiks
Lietotājs
Unicorns bots
2203 atbildes forumā
Online: 31d 20h 26m
Redzēts 4. februārī, 00:27
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 17. februārī, 14:36
1
post

1. PAR! Jo tagadējais laiks ir tik ilgs ... 

2. Es pat īsti nezinu , labāk jau būtu ,ka CT stāvētu GR ,bet mapēs ir arī paslēpti ieroči ,kurus ir jaapsargā . PRET !

3. Ieslodzītie ar rokām lauzīs kameru durvis vaļā ? Skats būtu recīgs . PAR!

4. Uniformas ir laba lieta, vismaz CT varēs atpazīt tālumā ,ka tie tur ir ieslodzītie . PAR!

5. Par šito viennozīmīgi PAR  ,jo diena netiek ņemta , Horror arī netiek ņemta . Horror arī varētu izņemt ,jo vairums spēlētājiem tur lago , cik esmu dzirdējis .

Trey*
Lietotājs
ポケモン
424 atbildes forumā
Online: 12d 11h 42m
Redzēts 2018. gada 03. decembrī, 01:05
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 17. februārī, 19:25
0
post

1. Samazināt dienai " Free day " laiku, jo, ja reāli paskatās, tad ar 4minūtēm un 40sekundēm, (precīzi nepateikšu, jo neesmu, ja godīgi, tad tā ievērojis" , tad ir par daudz, pat daudz par daudz. Par/Pret?

Par, piekrītu ka fd ir pārāk gari.

2. Attiecīgajā dienā, kad ir " Free day " tad visiem policistiem ir obligāti, bez nekādiem izņēmumiem jāatrodās tā saucamajā ieroču istabā, jeb " gun roomā ", jo priekš kam tad īsti ir domāts free days? Pirmais vārds jau visu pasaka priekšā.. Priekš tā, lai ieslodzītie varētu atpūsties un darīt ko vien vēlās un priekš kam policistiem vajadzētu viņiem traucēt?. Par/Pret? 

Kategoriski pret, kk jau minēja ka dažās mapēs gr ir nedroši, tamdēļ labak iet slēpties.

 3. Kā jau visi esam ievērojuši, tad ieslodzītajiem ir rokās "naži", pasakiet man lūdzu kurā cietumā (IRL) cietumniekiem ir līdz naži? Nevienam, tāpēc, lai tas viss izskatītos reālāk tad vajadzētu nazi noņemt un cietumniekiem būtu tikai plikas rokas. Vot, jā, šeit varam redzēt bildi kā tas + - izskatītos. SPIED ŠEIT!Par/Pret?

Neglūži par, bet varētu dūru vietā lomiku. Ja nē, tad par.

 4. Visiem cietumniekiem būtu vienādas uniformas ( bet neuztraucaties, līdz ar to visi rotājumi, kas pieder bandai nepazudīs. Šeit ir arī neliels ieskats kā tas izskatītos apmēram, SPIED ŠEIT! Par/Pret?

Esmu 100% pret, šis jau ir rūnāts vairākas reizes un vienmēr šī ideja tikusi noraidīta.

 5. Vai vajadzētu izņemt ārā no " dienām " dzeršanas dienu? Jo reāli cik esmu dzirdējis tad nevienam tā diena neiet pie sirds.. Par/Pret?

Jā,protams par.

                                                                                                                     

Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5484 atbildes forumā
Online: 351d 13h 26m
Redzēts Vakar, 11:21
Pievienots, 2016. gada 18. februārī, 19:56
0
post

8. Es šo īsti nesaprotu - Tur ir rakstīts Dueļa laikā, bet runa iet par fun dienām ar ieročiem un FD, kāds sakars ar dueli??

Bet ja spēlētājam ar fd tajās dienās tas ierocis paliek uz muguras bet viņu nevar paņemt un izmest, tad jau viņš nepaņems citu ieroci, kā piemēram uzi, lai ct nezin ka viņam ierocis, tātad var teikt tas būs piespiedu FD.

Es esmu pret to. Ja gribēs izmetīs, ja negribēs nemetīs ieroci.


1. Jau tika ieteikts un tika it kā mainīts, bet Chemijs visu sačakarēja laikam, jo kaut ko sajauca. Bija ieteikts, lai FD dienu uzliek uz 3 min. Bet jau pāris mēnešus ir tā ka nevis FD diena, bet iegūtais FD, nevis beidzas pēc 3 min kā bija parasti, bet pēc 2 min, beidzas tad kad uz taimera rāda 3min. Chemijs ko sajaucis.

Bet nu jā, es PAR, uzlikt ka FD diena iet tikai 3 min.

Un salabot to iegūto fd (admin iedots, vip, vai /shop nopirkts), lai ir atpakaļ uz 3 min nevis 2, jo 2 min ir par īsu.

 

2. Kartupeļa teiktais "2.Par, jo tā ir visos serveros" ! Visos serveros??? Nu un, šis nav tāds kā pārējie serveri, šis nav kārtējais saimon servers. Vienu un otru problēmu saprotu, bet esmu PRET.

 

3. Es šo īsti nesaprotu - Naža vietā Rokas - Tātad FD laikā nevarēs vispār sist vai tas ir tikai skins??

Cik noprotu ka 1.variants būtu stulbums, tātad skins, esmu PRET, jo ļoti neglīti, un Trey, lauznis? nē nevajag, jo pretīgi izskatās un nebūs normālas sajūtas sitot.

 

4. Nē nē nē nē, PRET. Tie ir tie paši skini, kas ir tajos citos serveros?? ja jā tad totāli nē, tik pretīgi viņi ir. un ja tikai oranži, tāpat pretīgi, jo dizains tas pats, bet tikai viena krāsa nevis kādas 4.

 

5. Man patika, laikam vienīgajam, bet tagad jāsaka, ka ir pilnīgi vienalga, darat ko gribat ar viņu.


Un tak zb, ja jau tā ir nieka lieta, tad lūdzu Chemij, tak uzliec, lai admini var izmantot taimeri jeb /cd . :@

 

Bet runājot par Skiniem/modeļiem vispārīgi, nezinu, man nepatīk vispārīgi, bet ja tomēr atrod tiešām ideāli piemērotus, tad varbūt varētu ievietot, bet daudz savādākus nevis šos neglītos.

Pēdējo reizi rediģēja Enemijs, 2016. gada 18. februārī, 20:03.

            

Lietotāji skatās šo tēmu: 0