bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Haoss / Beztēma / Offtopic
1
0
topic
Mistiski lagi.
Strelnieks.
V.I.P.
1252 atbildes forumā
Online: 139d 20h 45m
Redzēts 7. martā, 10:08
Pievienots, 2016. gada 10. martā, 11:16

Sveiki, kick'ieši.

Spriežot pēc topika nosaukuma ir jautājums - vai jums lago kick'a serveri.

Vismaz pēdējo pluss, mīnuss mēnesi, personīgi man, ir sācis lagot war3. Spriežot pēc citu teiktā arī tiem lago.

Evils nabadziņš vispār nevar ieiet kick serveros - sāk lagot tā, ka pat īsti paspēlēt nevar.

Respektīvi. Kāpēc pacēlu šo jautājumu. Jums, jā tieši jums, kick.lv lietotāji arī ir tāda problēma, ka spēlējot serveris lago, ķerās vai sauc kā gribi. Gribētos noskaidrot vai tas ir tikai war3 serverī vai arī citos serveros tas pats ir?

 

P.S. Šeit raksta tikai tie cilvēki kuri saskarās ar šo pašu problēmu. Nerakstiet tādas muļķības kā man nelago utt. Uzsvēršu - šeit raksta tikai tie kam lago. Pārējiem kam nav nekāda sakara ar esošo topiku lieciet vārnas un visus pārējos putnus ko varat salikt. Ar banāniem arī droši var cienāt.

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 10. martā, 11:23
0
post

Man, it kā, nelago, bet kad ieeju tieši war3 rādās šitāds sūds -

 

Kādam arī tā ir jeb tikai man? Un kāpēc vispār viņš parādās?

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 48m
Redzēts Vakar, 22:02
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 10. martā, 11:42
0
post

SMOTRA, tas kas tev rādās, tas ir paziņojums servera stūrī par resetu, tas nozīmē ka tev ir vai nu bojāt faili, vai arī esi uzlicis mapes uz readme, kuras nevajadzētu likt.

 

Visiem kuriem lago:

Atveriet start un searcha ierakstiet: cmd.exe

Tur iekšā ierakstiet: ping kick.lv -t

Un novērojiet katrā līnijā ko rāda aiz "time="

tas ir pings, ja viņš lekā, tas nozīmē ka ir kādas problēmas ar tavu internetu.

Diemžēl tā kā man un, cik zinu, gandrīz visiem pings ir pilnīgi stabils ~+/- 5 robežās, šī ir problēma ar ko nevaru palīdzēt, jo pie vainas ir vai nu jūsu interneta provaiders, vai arī kāds centrs kurā vadi no jūsu interneta provaidera pieslēdzas pārējai centrālei, un kur varētu būt pārslogots šīs pārslēgs

Šādus lagus parasti var mazliet samazināt pielāgojot configu sliktam internetam.

 

Būtībā tas arī viss - ja pie vainas būtu konkrēti kicka kaste vai serveris, tad lagi būtu visiem pilnīgi vienādi

Mandarīns
Biedrs
Auglis
937 atbildes forumā
Online: 25d 15h 13m
Redzēts 2023. gada 05. martā, 14:26
Pievienots, 2016. gada 10. martā, 16:24
0
post

 

Šis bugs reizēm tracina, kad pa tukšo pašauj pa viņu. Cik noprotu visos serveros.

Un tad vēl jaunajā mapē cs_carzzz vipu nošaujot, ja tam ir bijis awp tas nokrīt zemē un viņu var pacelt.

0nion_man_LV
Lietotājs
.
75 atbildes forumā
Online: 1d 14h 46m
Redzēts 17. februārī, 12:38
Pievienots, 2016. gada 10. martā, 21:36
0
post
Man ari ir lagojis bet ne tada veida. Man uz vecaa Packard Bell laptopa 1.6 kicka gajag paari 90fps vislaik respektivi smoke un lielas kartes ne suuda neietekmeja fps. Tacu tagaf man ir desktops speciali gamingam ar 2x lielakiem speciem un fps no 90 nokritas uz 30 kad kads smmoke uzmmet. Kas notiek??? P.s. laikojat manu komentaru jo loti vajag challengam ludz ludz. Es busu nenotmali pateicigs :)
Lietotāji skatās šo tēmu: 0