bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
5
1
topic
Savage, tas ir ebijs saka čau visiem kickiešiem ;)
Ebyrn
Beast
369 atbildes forumā
Online: 34d 4h 32m
Redzēts 9. martā, 22:19
Pievienots, 2016. gada 20. martā, 16:21

Vienreiz jau man te bija sasveicināšanas, bet izdomāju uzrakstīt vēlreiz ,jo kickam nākušas klāt daudzas sejas un pats arī esmu tad bijis pazudis, tad atkal uzradies un daudzi mani nezina. Nu tad iekārtojies ērti un paņem sev blakus kafijas vai tējas krūzi, jo būs ko palasīt. Sāksim jau ar to, ka mani sauc Rolands, uzvārdu neatklāšu, bet daži jau zina, esmu 19 gadus vecs vai jauns jaunietis, kā kuram, dzimis esmu Aizputē 96. gadā un pēc horoskopa esmu svari. Man ir diezgan interesants raksturs, kuru es pats vēl īsti neizprotu, tapēc arī nemaz nemēģināšu to aprakstīt, tie kas mani pazīst apmēram zin kāds es esmu un kāds es varu būt. Bilde būs apakšā, tiem kam interesē un kas tiešām arī šo lasa. Šobrīd dzīvojos pa Liepāju un Ventspili, jo mācos Ventspils Augstkolā datorzinātnēs un tur es dzīvoju kojās, nosacīti, huehue. Nevarētu teikt, ka es šobrīd aktīvi nodarbotos ar kādu sportu, bet nevarētu teikt arī ka esmu kartupelis, šībrīža dzīvesveida dēļ aktīvi kāda veida treniņus man vairs nav iespējams apmeklēt, runājot par sportu esmu bērnībā gājis uz futbolu, tur es pavadīju apmēram 2 gadus, tad es pārgāju uz sporta dejām, kur es pavadīju arī apmēram 2 gadus no savas dzīves, bet tas īsti nebija priekš manis, tapēc pārgāju uz galdu tenisu, tas man tiešām iepatikās un tur esmu trenējies visilgāk, apmēram 3-3 ar pus gadus, tā bija mana niša un to es tiešām izbaudīju, bet mans treneris aizgāja un nāca jauns, bet tas vairs nebija tas, tapēc es aizgāju un draugi mani pielauza izmēģināt tādu lietu kā Jiu-jitsu, aizgāju uz vienu treniņu un man tas arī iepatikās, tapēc tur es pavadīju apmēram pusotru gadu un atkal aizgāju, bet šoreiz traumas dēļ un pusgadu pavadīju mierā un mājās, kad varēju atkal atsākt sportot, es neatgriezos pie Jiu-Jitsu, bet gan sāku iet uz svaru zāli, kas man ļoti palīdzēja atgūt formu un izaugt, pirms es sāku iet biju 183cm un 65kg, kad beidzu, atkal veselības un ģimenes problēmu dēļ, biju izaudzis uz 187 un 84kg, tas arī noslēdz manas sportiskās aktivitātes, šobrīd tikai pamētāju bumbu un paskrienu un veicu dažus vingrinājumus, lai varētu sevi uzturēt formā, kā jau teicu laika trūkuma dēļ un dzīvesveida dēļ. Par hobijiem man nav daudz ko teikt, bet esmu ļoti ieinteresēts tieši mašīnās un datoros, šobrīd man jau ir 2. mašīna, kuru jau gandrīz zinu no galvas un patīk nedaudz padragāties ar viņu, huehue. Brīvajā laikā man patīk pablandīties pa lauku vai strādāt, pieķerties mašīnai vai, ja slinkums, tad vienkārši pagulēt, atpūsties, uzslēgt skaļi mūziku un dziedāt līdzi. :D Apceļojis esmu varu droši teikt, pilnīgi visu Latviju, esmu redzējis visu, ko var redzēt un ko ir vērts redzēt Latvijā, kaut kad labprāt apceļotu pasauli arī. Tāda moto man īpaša nav, bet patīk teikt: "Katrs pats savas laimes kalējs".  Par kicku jau es zināju sen un spēlēju tā serveros, bet tikai pagājušogad es izdomāju piereģistrēties forumā un iesaistīties tajā, pagājušovasar arī adminēju deathrun serverī, bet laika trūkuma dēļ es atteicos no sava statusa, tagad pa retam parādos jailbreak un dr serveros un citreiz arī war3. Trakāko gadījumu tieši tagad vienu īpašu nevaru atcerēties un uzrakstīt, bet var teikt ka man ir pietiekami daudz tādi bijuši un lielākā daļa ir atstājuši man rētas taj skaitā 3 šuves uz pēdas, 7 uz kreisās kājas, šuts pakausis, 2 nedēļas gultā dēļ kontūzijas, kreisajai acij defekts, vairākas rētas uz rokām, 2 uz sejas un viena liela uz muguras, katram ir savs stāsts, teiksim tā, man ir bijusi diezgan raiba dzīve. 

Pietiek par mani, tagad nedaudz par spēlēm: csa mani var pazīt pēc nika Ebyrn`, Ebijs, Savage. Man ir bijuši visādi niki, lielāko daļu pat neatceros, bet šie visvairāk iespiedušies atmiņā: JDM, BuRn, LiTe. Es spēlēju daudzas un dažādas spēles, var teikt visos žanros, protams spēles man ir tikai, lai nosistu laiku, kad vispār nav ko darīt, bet pēdējā laikā vispār neko neesmu spēlējis, jo ir sadragāta labā roka un pirmstam bija apdegumi. Tagad mani vairāk varēsiet redzēt forumā nekā serveros, bet ja būšu, tad visdrīzāk jb vai dr.

Bilde

 

9904
lox
Dievs
666 atbildes forumā
Online: 14d 18h 36m
Redzēts 2016. gada 26. augustā, 23:13
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 26. martā, 02:02
1
post

sveika ,ebola.

ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4790 atbildes forumā
Online: 121d 5h 40m
Redzēts Vakar, 02:21
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 26. martā, 03:27
0
post

eu, kaapec Tu esi afk @ DR? :D Tu tak vinu tik pat kaa nespeele :(

Bet nu jaa, zinaams frukts jau.. Sveiks :)

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 455d 7h 39m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 2016. gada 27. martā, 17:11
0
post

Čau

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Gloks
Lietotājs
Pavārs
Glox
867 atbildes forumā
Online: 76d 4h 28m
Redzēts 17. aprīlī, 08:15
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 31. martā, 13:26
0
post

Sveiks

Snuff
Lietotājs
Snuffiņš
201 atbildes forumā
Online: 1d 18h 9m
Redzēts 2022. gada 29. martā, 16:52
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 18. aprīlī, 23:27
0
post

Sveiks, Roland.

9fysrvu5hs4xe37m7pj.gif

 

STAKLA
RASTALAND.TV
Nēģeris.
875 atbildes forumā
Online: 13d 10h 58m
Redzēts 2022. gada 09. februārī, 09:42
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 23. aprīlī, 02:03
0
post
Sveiks bija ļoti interesanti izlasīt par tevi. :)
Lietotāji skatās šo tēmu: 0