bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
3
0
topic
Sveiciens no psihaa4
psihaa4
Jauniņais
7 atbildes forumā
Online: 6h 2m 54s
Redzēts 2016. gada 17. aprīlī, 13:58
Pievienots, 2016. gada 29. martā, 00:14

Hey, hey.

Iespējams, ka daļa jau ir manījuši mani ik pa brīdim kaut kur uzpeldam (pārsvarā jau ban apelācijās un CSDM serverī), taču ieraugot skyfall sveicienu uzzināju, ka forumā ir arī iespēja sasveicināties. :)

Tad nu sāksim iepazīšanos? Mani sauc Krista, drīz būs 23 gadi un dzīvojos pa visu Latviju, jo augstskola ir Ventspilī, vieta, ko saucu par mājām 19 gadus ir Rīgā, bet nu jau 4 gadus, kad braucu uz mājām dodos uz Siguldas pusi. Bilde man avatar ir, varāk nebūs, jo nepatīk fotografēties un vispār man ir maz bilžu. Varu piedāvāt vienīgi kādu BMW bildi vietā. :D

Kaut arī esmu sieviete, man nepatīk fotografēties, iepirkties, bet patīk auto (klasiskā piedziņa, protams), darbs ar rokām un man nav bail nolauzt nagus. Kādreiz spēlēju basketbolu, bet tas bija sen un vairs es to nemāku, kaut 10 gadu pieredze bija... Kādreiz mācījos arī karatē, taču tas nebija mans lauciņš. Patīk inline un skrituļošana vispār. Nekādās sacensībās neesmu piedalījusies, jo vienīgo reizi, kad pieteicos inline čempionātam, divas dienas pirms pasākuma salauzu roku trenējoties (kas neriskē - to neģipsē). End of inline career. Studēju valodas un strādāju par tulkotāju, bet ja man būtu bijusi iespēja, noteikti brauktu rallijā. Ar sportu pašlaik esmu uz Jūs, jo brīvā laika gandrīz nav. Jāraksta bakalaurs, jāstrādā un vēl jāspēj izbraukāt uz lekcijām. Visa dzīve vienā skriešanā. :) Brīvajā laikā pārsvarā spēlēju HearthStone, CS, Killing floor. Ja esmu pie drauga, tad uzspēlēju Skyrim, jo mans dators knapi CS velk. :D

Pateicoties 10 gadiem basketbolā, esmu izbraukājusi vai pusi Eiropas, bet neko neesmu redzējusi. :( Esmu bijusi Zviedrijā, Norvēģijā, Somijā, Lietuvā, Igaunijā, Polijā, Vācijā (šovasar turp atkal došos - jēj!), Slovākijā, Francijā, Itālijā. Bet mans sapnis ir aizbraukt (aizlidot, aizpeldēt - kā nu sanāks) uz Kanādu, Spāniju un Japānu. Kanāda interesē vides dēļ un paciemoties pie radiem (kas ir arī ar Spāniju), bet Japānā interesē kultūra un valoda. Bet neskatoties uz to visu, visforšākā un labākā vieta pasaulē ir tepat Latvijā. Vēlams laukos, prom no civilizācijas. Kaut arī man patīk atrasties cilvēkos, mana mīļākā vieta pasaulē ir vecāku māja meža vidū. :) Bet neaizmirsīsim manu sapni - aizceļot uz Aļasku. Jo - tieciet vai nē - man patīk sniegs un aukstums.

Par kick uzzināju pateicoties [EpicFPS] dibinātājam Baltmaize. Tā kā serveris, kurā mēs satikāmies, ir uz nenoteiktu laiku slēgts, tad viņš pateica, ka daļa no spēlētājiem ir pārnākuši uz šo serveri un tā nu es nonācu šeit. Sākumā interesēja ctf serveris, jo no tāda atnācām, taču tad es no jauna atklāju CSDM valdzinājumu un nespēju tam pretoties. :D Nekas, gan jau arī ctf kādreiz vēl iegriezīšos. :) Pagaidām šeit patīk - spēlētāji neuzvedas kā mazi bērni, tračus neceļ, katru spēlētāju, kas ir labāks par viņiem par čīteri nesauc. Vienīgais ir tās likstas ar IP sakritībām man, bet tā jau dzīvesvietas vaina. Cik esmu manījusi, pārāk daudzi arī tos WH un AIM neizmanto, bet kad izmanto - pasaucam adminu un viss atkal ir kārtībā. ^_^ Drīz, iespējams, arī GO serverī iegriezīšos, jo mans kompītis paliek mājās, bet pati pārvākšos. Bet jaunajā dzīvesvietā nebūs 1.6 pieejams, jo datora īpašnieks to neatzīst. :D

Sevi raksturot būs grūti, bet vispār esmu meiča no Rīgas ar laucinieka sirdi. Patīk ņemties ap mašīnām, patīk ar tām braukāt, ik pa laikam saskrieties ar draudzenēm, bet mans dzīves mērķis nav daudz draugu, mans mērķis ir labi draugi, kas pagaidām arī izdodas. :) Patīk smagāka mūzika. Mīļākā grupa ir Papa Roach, bet pēdējā laikā favorīti ir Five Finger Death Punch, Avenged Sevenfold, In This Moment. Bet šo sarakstu varētu turpināt līdz nemaņai, tādēļ apstāsimies šeit. Tā pat arī man iet ar grāmatām - mīļāko nekad nespēšu nosaukt, jo dievinu visas. Pat tās, kas nepatīk man tik un tā patīk. No autoriem visvairāk patīk Stīvens Kings, Emma Donahjū, Dens Brauns. Lasu pārsvarā oriģinālvalodā, ja neprotu oriģinālvalodu, tad lasu kādā valodā nāk pretī ātrāk - latviešu vai angļu. Skatos arī animes, bet šeit neizplūdīšu garumā, ja nē pavisam šķībi uz mani sāksiet skatīties. :D

Mans niks ir psihaa4. Ir bijuši daudzi un dažādi - noname112 (ak, pirmais niks - vienmēr paliks sirdij tuvs), Lil_Devil (katram tak uznāk TAS vecums, vai ne? :D), ik pa laikam lietoju krixis93, jo pārāk daudz sāk uzdot jautājumus par to 4 galā. Pirms sākat katrs pa vienam jautāt (ja nu interesē pēkšņi) - tas 4 neko nenozīmē. Pirmajā reālajā serverī, kurā spēlēju (Boldnet) bijām divas psihaa, ieteica kādai no mums pievienot cipariņu - tā nu pielikās 4 un stāsts ir galā. Spēlēju CS, godīgi sakot, jau sen. Gadi 15 stabili. Tiesa, ar vairākiem pārtraukumiem, stipri neregulāri. Un kādus divus gadus biju paspēlējusi CSN:Z, bet kompītis pateica, ka viņam pietiek un ar to tā lieta beidzās.

Kick serveros esmu spēlējusi kādreiz, sen atpakaļ, bet tas bija sen un vairs nav taisnība. Ja tā godīgi, tad man ir bijuši tikai 4 tādi 'pamatīgie' serveri, kuros esmu spēlējusi - sākās ar gign (protams), tad parādījās Boldnets, kurā iepazinos ar daudziem superīgiem cilvēkiem, galvenais admins kaimiņos dzīvoja, bet beigās līdzekļu trūkuma dēļ tika aizslēgts - joprojām žēl, tad bija dažādi pa vidam, ieskaitot šo pašu kick un to pašu gign, un vēl visādi, pēc tam tiku iepazīstināta ar Dogm, kas piesaistīja ar savu ctf, bet tas pašlaik ir slēgts, un nu jau esmu atpakaļ šeit. :)

Par rezultātu dēli grūti spriest - Boldnet biju starp 50. un 100. vietu parasti, bet neskatoties uz to bija brīdis, kad biju admins. Un Dogmā biju, šķiet, pat top 30 pārsvarā, bet iespējams, ka kļūdos - tas bija sen un tik ļoti nepievērsu uzmanību tādām lietām. Zinu, ka mans CS augstākais punkts bija Boldnet 2. vieta. Tiesa, lepojos arī to vienu reizi, kad uz divām dienām biju 14. vietā Dogm, bet tas pats Baltmaize tikai 15. Mans sniegums ir ļoti neregulārs vispār - esmu vairākas reizes norāvusi ban par AIM un WH, bet tos nekad neesmu izmantojusi. Un tajā pat laikā ir reizes, kad rezultāts ir tuvu 0:100. Bet parasti jau man tomēr kill ir vairāk kā nāves. :)

Lasītājiem vēlu šaut precīzi un, lai kaķis pa klaviatūru nestaigā! :D

Labs ir, es te, šķiet, riktīgu noveli esmu sarakstījusi - pietiks. Čau! :)

Ja ir kādi jautājumi, labprāt atbildēšu. :) Esmu diezgan sabiedrisks un atsaucīgs personāžs kā nekā. :)

ysl
Lietotājs
162 atbildes forumā
Online: 17d 5h 20m
Redzēts 22. martā, 19:08
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 29. martā, 00:21
0
post

Sveika!:)

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 29. martā, 00:25
0
post

omg, es izlasiju, daudz ko uzzināju par tevi, bet pārāk gari :D pusi nevarēšu atcerēties, tikai galveno.

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
⛔lolwut?
V.I.P.
SuperStar
Audi Club ★ Rēzekne
#nostarmaucību
3418 atbildes forumā
Online: 200d 16h 23m
Redzēts 18. aprīlī, 20:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 29. martā, 00:26
0
post

Pārāk liela pentere, izlasīju tikai par bmw bildes vietā.

Čau

Gadžo
Jauniņais
67 atbildes forumā
Online: 2d 12h 27m
Redzēts 2020. gada 17. novembrī, 21:27
Pievienots, 2016. gada 29. martā, 00:26
1
post

Sveiks.

sneiks
Lietotājs
I'm a savage.
1137 atbildes forumā
Online: 58d 11h 4m
Redzēts 2023. gada 12. martā, 00:07
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 29. martā, 02:18
0
post

Nu cmon tu ir tik daudz ko lasit @@@@@@@

Bet nu par brinumu izlasiju, bet diezvai tik daudz spesu atcereties :D

Sveicinata @ kick.lv

 

 

Evija^
Meitene zeltene
1815 atbildes forumā
Online: 28d 4h 43m
Redzēts 2022. gada 27. janvārī, 15:47
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 29. martā, 07:44
0
post

Čau

Saistīts attēls

skyfall1
Lietotājs
97 atbildes forumā
Online: 1d 8h 1m
Redzēts 2022. gada 21. janvārī, 13:18
Pievienots, 2016. gada 29. martā, 09:30
0
post

Nu čau, veiksmīgu spēlēšanu.

~Evils~
Skatās sākumlapu
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 6h 6m
Redzēts pirms 15 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 29. martā, 10:31
0
post

hello

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2016. gada 29. martā, 16:19
0
post

Sveika ,izlasiju visu un Gadžo ,nopietni Sveiks?:D

ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4790 atbildes forumā
Online: 121d 5h 40m
Redzēts Vakar, 02:21
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 29. martā, 18:10
0
post

Vismaz bija verts so atvert! Ideala sasveicinaasanas, tadu vajadzetu pie paraugiem pielikt, kaadai vajadzetu izskatiities!!

Sveika.

Prometajs
SuperStar
Promizaurs,
2403 atbildes forumā
Online: 66d 22h 28m
Redzēts 2020. gada 17. augustā, 15:56
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 29. martā, 18:19
0
post

Sveika Bišķit maz uzrakstīji :D 

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 29. martā, 18:28
1
post

​Sveicināts.

Komisarchiks
Lietotājs
Unicorns bots
2203 atbildes forumā
Online: 31d 20h 26m
Redzēts 4. februārī, 00:27
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 29. martā, 19:02
0
post

Vau ... Es visu neizlasīju ,bet secināju to ,ka manai draudzenei arī vārds ir Krista. :D

Soooo... Sveika. ;)

Obijs
V.I.P.
Lietotājs
2312 atbildes forumā
Online: 251d 11h 28m
Redzēts 27. aprīlī, 00:18
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 29. martā, 19:04
0
post

Labdien.... zināji ka BMW ir mēsli?

 

Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 29. martā, 19:06
0
post

Sveiki un žigulis labāks :D

 

 

 

Strelnieks.
V.I.P.
1252 atbildes forumā
Online: 139d 20h 45m
Redzēts 7. martā, 10:08
Pievienots, 2016. gada 29. martā, 19:07
0
post
Pusceļā tiku un tad jau toč apnika. Sry. :D Čau.

Azumi
BGB
HASNAAAAA
68 atbildes forumā
Online: 7d 9h 56m
Redzēts 2023. gada 18. jūlijā, 00:57
Pievienots, 2016. gada 29. martā, 20:20
0
post

Welcome Krista :) 

psihaa4
Jauniņais
7 atbildes forumā
Online: 6h 2m 54s
Redzēts 2016. gada 17. aprīlī, 13:58
Pievienots, 2016. gada 29. martā, 22:30
0
post

Visiem, kas neizlasīja piedodu. Kad ieraudzīju, kā izskatās publicētais sveiciens, sapratu, ka atkal esmu pārcentusies. Man tāda tendence.. Skolā labi iemācīja liet ūdeni par ūdens liešanu. :D

Obij - neviena mašīna nav mēsls. Mēsli ir tikai tās spundes starp stūri un sēdekli!

ZnT - paldies! Tiešām prieks, ka vismaz kādam nebija iebildumi pret šo garo penteri. ^_^

Pilsonis.
Lietotājs++
1803 atbildes forumā
Online: 23d 6h 55m
Redzēts 26. martā, 22:45
Pievienots, 2016. gada 30. martā, 16:50
0
post

sveika!

Tvinks
Lietotājs++
1407 atbildes forumā
Online: 17d 21h 13m
Redzēts 2020. gada 28. decembrī, 15:14
Pievienots, 2016. gada 30. martā, 16:52
0
post

yo

Lietotāji skatās šo tēmu: 0