bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
4
2
topic
Čau no skyfall
skyfall1
Lietotājs
97 atbildes forumā
Online: 1d 8h 1m
Redzēts 2022. gada 21. janvārī, 13:18
Pievienots, 2016. gada 28. martā, 23:04

Nu čau, mani sauc Edvards, bet kļička ir bībaks vai edgars. 17 gadus vecs un dzīvoju Dobelē. Mācos Dobeles Valsts ģimnāzijā. Ikdienā nodarbojos ar basketbolu, bet kopumā vispār ar visiem sporta veidiem vairāk vai mazāk, tā īsi sakot, patīk sportot. Brīvajā laikā sportoju un cs arī paspēlēju, ļoti bieži ar draugiem taisam pokera vakarus nedēļas nogalēs un pēc tam bieži sanāk arī nežēlīgas ballītes, bet paši varēsiet spriest, ielikšu ig linku. Tā tad jā, patīk gan sportot, gan manāmi atpūsties. Cits varbūt zin, cits nē, bet ir tāds komūns fgc, tur es spēlēju pāris gadus, bija labs war3, bet kā jau daudzi komūni, tas tagad pamazām jūk ārā, tautas nav. Tad nu cerēju, ka latviešiem būs vēl kāds tik pat labs komūns un war3 serveris kā tur. Meklēju un atradu vēl labāku serveri un komūnu. Kick'ā man patīk tas, ka visi ir runātīgi un nav pārāk agresīvi. + vēl tas, ka neviens īsti nedirš serveros, ja nevar kādu nošaut, bet gan pasaka kaut ko smieklīgu un tā. Ar sevis raksturošanu man tā pasmagi iet, tāpēc varu teikt tikai to, ka paši ar laiku iepazīsiet. Sasveicināšanos izdomāju uzrakstīt, jo war3 negribās tagad spēlēt un gribas kaut ko forumā padarīt. Nedaudz iesaistīties šajā visā komūnā. Vēl jau arī tas, ka šajā komūnā spēlē 4 man zināmi cilvēki, iepriekšējā nebija neviens. Tas jau lieciena, ka komūns ir priekš manis. Par to vēlēšanu lasītājiem, nav jau ko vēlēt, paliekat tik pat atsaucīgi un interesanti.

Ielikšu instagram linku, tur bildes būs pietiekami. :)

https://www.instagram.com/mikelsons.edvards/

 

Nu tad par spēlēm nedaudz.

Niks man cs'ā jau pāris gadus ir skyfall un iepriekšējos nemaz neatceros, bet nu kaut kādi pokemoniski tā pat. Ir tā lieta, ka ja sāktu spēlēt vēl kaut ko neskaitot cs, tad vispār nekam laika neatliktu, tāpēc tikai cs un pa retam cs go arī uzšauju. Turnīros nekādos ievērības cienīgos neesmu piedalījies, jo man nemaz nav vērts, es tikai war3 māku spēlēt. :D Par to rezultātu dēli, ja runa iet par war3 serveriem, tad man patīk būt 1 vietā. Nu vispār patīk būt 1 vietā. Kickā es būšu visvairāk war3, pa retam dr, un ļoti reti jb, jb patīk, bet jūsu ir savādāks kā citiem un es neko tur nesaprotu pagaidām. :D

Komisarchiks
Lietotājs
Unicorns bots
2203 atbildes forumā
Online: 31d 20h 26m
Redzēts 4. februārī, 00:27
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 30. martā, 18:05
0
post

Pizdu bļe , neesmu redzējis Tevi nekur, bet skils ir . Un jā . 

Sveicināts.

Gloks
Lietotājs
Pavārs
Glox
867 atbildes forumā
Online: 76d 4h 28m
Redzēts 17. aprīlī, 08:15
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 31. martā, 13:25
0
post

Yoo

Mandarīns
Biedrs
Auglis
937 atbildes forumā
Online: 25d 15h 13m
Redzēts 2023. gada 05. martā, 14:26
Pievienots, 2016. gada 05. aprīlī, 16:18
0
post

Sveicināts war3 monstr. Redzēts serverī, sakarīgs spēlētājs. :) 

SlumBoy
Jauniņais
25 atbildes forumā
Online: 20h 58m 32s
Redzēts 2022. gada 07. maijā, 20:17
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 14. aprīlī, 20:47
0
post

caw

Snuff
Lietotājs
Snuffiņš
201 atbildes forumā
Online: 1d 18h 9m
Redzēts 2022. gada 29. martā, 16:52
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 17. aprīlī, 14:48
0
post

Yow

9fysrvu5hs4xe37m7pj.gif

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0