bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
1
0
topic
Csdm mapju diskusija.
Cool Dude
Skatās sākumlapu
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 328d 15h 38m
Redzēts pirms 7 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 15. aprīlī, 22:55

Hello, te es, laikam jau atkal, kam zb, kam pirmā reize, pa lielam vng :D 

Tad griežos pie jums, pēc jūsu viedokļa par sekojošu tēmu . . .

Ko jūs teiktu par tādu lietu, ka csdm pārtaptu, tiešām par death mach serveri, doma tāda, ka tiek aizvāktas visas lielās kartes, def ieskaitot, atstājot tīri tikai gaļas kartes.
Par šo ilgi biju domājis, csdm sanāk ilgu laiku pavadīt, bet spēlētāji ir salīdzinoši maz, un pa lielām kartēm skraidīt, meklēt kempojošos botus vai spēlētājus ir smagi apnicis. Tādēļ ir plāns, no servera aizvākt visas lielās kartes, lai paliek tikai gaļas, tādejādi visu laiku būs ko šaut. 
Jautāsiet, kādēļ tāda doma? Atbilde ir vienkārša, esmu atradis kaudzi dm, gg kartes, pa 2 kartēm savācās diezgan daudz spēlētāji, pat low skill playeriem ir jautri, kkādu pušku rokā un deso, lādējot pa visu kas kustās (vai arī nē :D
Taču kā nomainās uz lielo karti, to pašu dust, dust2, 5 min. un spēlētāji pazūd. Esmu daudz spēlējis Lietuvas csdm serveros, un viņi piekopj praksi, ka kartes ir tiešām dm, viņas nav lielas, nekur tālu nav jāskrien lai atrastos ko nošaut. 

Tad nu ir jautājums, ko jūs sakat, par atkratīšanos no lielām kartēm? 
(Adminiem būs pieejams nomainīt uz lielām kartēm, boost laikā vai paranormālos kick ziedulaikos :D )

Obijs
V.I.P.
Lietotājs
2312 atbildes forumā
Online: 251d 12h 1m
Redzēts Vakar, 20:08
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 15. aprīlī, 23:03
0
post

Piekrītu... visas def kartes vajag aizvākt un aizstād ar daudz dm mapēm... Kā jau teici, apnicis pa lielām kartēm skraidīt..

Ja nekas tāds nenotiks, tad dieva dēļ aizvāciet vismaz visas 2x2 mapes

Pēdējo reizi rediģēja Obijs, 2016. gada 15. aprīlī, 23:04.

 

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 8h 22m
Redzēts 13. maijā, 22:47
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 15. aprīlī, 23:10
0
post

Es arī piekrītu, nekādā veidā gan neiebilstu pret arī pa retam parastajām mapēm, bet pēc tās gaļas, parastās liekas mazliet garlaicīgas :D

Cool Dude
Skatās sākumlapu
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 328d 15h 38m
Redzēts pirms 7 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 15. aprīlī, 23:17
0
post

Maza piebilde, ko esmu novērojis, lielajās kartēs ir novērojams daudz, tiešam daudz reiz lielāks rtv skaits nekā gaļas kartēs, kas liecina, ka spēlētājiem besī tusnīt riņķī apkārt meklēt kam izšaut redeli 

Obijs
V.I.P.
Lietotājs
2312 atbildes forumā
Online: 251d 12h 1m
Redzēts Vakar, 20:08
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 15. aprīlī, 23:19
0
post

tad pēc visa šī seko vēlviena piebilde, ja liek dm kartes... jaizņem ir tas campmetter vai kā saucas.... ja atstās un ieliks tikai dm mapes, tad būs "ļoti" interesanti spēlēt, kā tas ir tagad

 

Cool Dude
Skatās sākumlapu
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 328d 15h 38m
Redzēts pirms 7 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 15. aprīlī, 23:22
0
post

Obij, šis jau tika izspriests, ka gaļas kartēs camp metrs nebūs, kas nozīmē, ja mapciklā būs tikai dm kartes to camp metru var vsp nahranizēt, uz boostiem, lielajās kartēs pie pilnu serveri, ar vai bez campmetru tpt nāksies daudz un bieži spawnoties pa visu karti, tpe, ja būs tikai gaļa, tad campmetrs tiks izņemts

 

MA1M
V.I.P.
gailis
1682 atbildes forumā
Online: 73d 14h 35m
Redzēts 10. maijā, 02:48
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 15. aprīlī, 23:56
0
post

Uztaisat serveri par FFA, salabojiet spawnus un viss, lieta atrisināta.

Cool Dude
Skatās sākumlapu
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 328d 15h 38m
Redzēts pirms 7 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 16. aprīlī, 00:05
0
post

MA1M Tu pat nespēle, ja būtu pašāvis gaļas kartēs, saprastu, ka ffa nemaz nevajag, un ir pat forši, ka savējie paglāpj pakaļu. Es neesmu pret ffa, bet tad būs jāmaina viss karšu saraksts, jo lielākā daļa ir kur spawnojās bāzēs, biki padeso un šauj, ja būs ffa, visa gaļa būs t un ct bāzēs, tas nekam neder, atrast mazas kartes ar spawniem pa visu karti ir nereāli grūti, no 100 mbe 1. 

MA1M
V.I.P.
gailis
1682 atbildes forumā
Online: 73d 14h 35m
Redzēts 10. maijā, 02:48
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 16. aprīlī, 00:13
1
post

Jau pašā sākumā, kad vēra vaļā serveri, es teicu, ka no servera nekā laba nebūs, ja viņš nebūs FFA. Esmu spēlējis vairākas reizes kick csdm serverī un dzirdējis vairāku cilvēku viedokļus tieši par šo serveri. Pirmkārt, tas ir briesmīgi, kad tev ir jāskraida apkārt pa mapi un cītīgi jāmeklē pretinieks, tikai tā iemesla dēļ, ka serveris nav FFA un cilvēki spawnojas visdebīlākajās vietās. Kā var būt forši, ka kāds paglābj pakaļu? CSDM tas nav vajadzīgs. CSDM ir domāts, lai iesildītos un uzlabotu savas šaušanas prasmes, nevis pusstundu skraidītu apkārt pa karti, meklētu pretiniekus un priecātos par to, ka kāds tevi izglābj. Lai nebūtu visa gaļa t un ct bāzēs, ir jāsaliek normāli spawnošanās punkti pa visu karti. Nav vajadzīgas likt mazas kartes, kur nav pat jāpiepūlas, lai kādu nošautu. Ir vajadzīgas mapes, kur pa tevi šauj no visām pusēm, kur nepārtraukti ir 1 pret 1 dueļi no dažādām distancēm un tādā garā, lai uztrenētu gan muskuļu atmiņu, gan arī aimu. Šobrīd serveris vispār necik nav spēlējams.
Cheers.

E: Vēl var paprovēt pārtaisīt serveri par ffa un hs only.

Pēdējo reizi rediģēja MA1M, 2016. gada 16. aprīlī, 00:18.
Cool Dude
Skatās sākumlapu
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 328d 15h 38m
Redzēts pirms 7 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 16. aprīlī, 00:31
1
post

Atsaucoties, par to, ka jāskraida visur, lai būtu ko šaut. .. Tpē tagad tiek ierosinātas pārmaiņas, aizvākt lielās kartes, lai nav jāskraida un jāmeklē. 
Maim Profiņ, kpē es neko tādu neesmu dzirdējis, ne redzējis serverī? Es spēlēju vairāk nekā Tu, krč pieņemu, ka dirs, jo tev vnk gribās ffā! Turpinam 
par csdm, kā treniņu modu :D :D šis man rēku uzrāva, MAIM kur tie laiki, kad tas tā nav, latvijā ir tikai 2 projekti kur ir klasiskais csdm, kso csdm nosprādzis, kick, csdm vsm kkāda dzīvība, un tomēr tas nav nekāds treniņu laukums :D mūsdienās csdm šauj tpe, ka tas nav pubs, nav jāgaida un jāpisās ar misijām. 
Par savu spawn pointu likšanu, ir problēma, ir atkal jāmeklē kartes un jāuzstāda punkti, tas ir laiks un darbs, ko čemijs nedarīs. 

Tā vien šķiet, ka gribi piepisties serverim, tikai dēļ tā, ka nav ffā. Esmu ispēlējis visas gaļas kartes vairākas reizes, ffā nahuj nevajag. 
Cheers.

MA1M
V.I.P.
gailis
1682 atbildes forumā
Online: 73d 14h 35m
Redzēts 10. maijā, 02:48
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 16. aprīlī, 01:23
0
post

Kāpēc tu neesi neko tādu dzirdējis? Laikam jau tāpēc, ka tava mērķauditorija ir 13 gadīgi pokemoniņi, kuri ir apmierināti ar visu, kas saistīts ar šo serveri. Tu vari spēlēt vairāk par mani, bet tas īsti neko nemaina, jo serveris tāpat ir mēsls, neatkarīgi no tā, cik daudz tu viņā pavadi laiku. Viens vai divi projekti, taču tas arī nemaina to, ka serveris ir mēsls. Jā, piekritīšu, ka csdm šauj tāpēc, ka nav pubs, bet mērķis tāpat tam ir viens - iesildīties un uzlabot šaušanas prasmes. Bet kā jau teicu, ja tavs mērķis ir pielasīt pilnu serveri ar maziem pokemoniņiem, lai tikai varētu sev uzdročīt labāku score un ielikt foruma screenshotu, kur esi savācis 100 killus un nomiris 2 reizes, tad jā, droši, ieliec fy_pool_day un priecājies par to, cik serveris ir foršs. Tici man, man nepaliks nedz labāk, nedz sliktāk, ja serveris būs/nebūs ffa, jo es tur tāpat nespēlēšu. Gribēju tikai izteikt savu viedokli un varbūt kaut kā palīdzēt. 
Cheers.

Cool Dude
Skatās sākumlapu
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 328d 15h 38m
Redzēts pirms 7 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 16. aprīlī, 01:36
0
post

Eu, ja tu negrasies spēlēt, tad bļēģ aiztaisi savas žaunas, kāda sūda pēc tev ir jānodirš tpē, ka tev nav pa spalvai!!!!, cmon, bļe ja grasies serveri pārtaisīt tādu, lai tev būtu konkurence, nu nebūs, csdm kur tie gadi, ka nav īstā vieta! Serveris, nav mēsls, ir biki dažas mazas problēmiņas, bet tas tiks labots, šitā diršot, īstais mēsls esi tu !!!!!!!!
Šādi heitot serveri, kur tu pat nespēlē ir zemiski, gribi trenēties pret tādiem skilāriem kā tu? Tusnī uz krievu dm serveriem. Tikai nenodirs, to, ko neesi pa īstam izmēģinājis. ;)

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 8h 22m
Redzēts 13. maijā, 22:47
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 16. aprīlī, 01:42
0
post

Es esmu totāli pret ffa, teamworks padara šo serveri vismaz mazliet atšķirīgu no war3, un līdz ar to arī interesantāku, jo gribās uz maiņām paspēlēt serveros.

Kā arī lieki piebilst ka ja ieslēgtu ffa, tad būtu jāņem visas gg mapes ārā . . . šobrīd nevaru pat serveri iztēloties bez viņām

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 16. aprīlī, 14:46
0
post

Esmu par Evila iedeju , jo pašam nav īsti interesanti skraidīt pa lielām mapēm un meklēt kādu pretinieku, labāk lai ir gaļas mapes interesantāk.

Lieta tāda, ka es it kā būtu par ffa, bet ja serverī ieliks tās samērā mazās DM mapes, tad uzreiz no ffa nebūtu nekāda jēga, jo gaļa tāpat daudz. :D

 

ĀĀ, par to camp mater, labāk jau tagad viņu izņemt ārā, jo šobrīd ir dažas mapes kur spawni nav pa visu mapi, bet gan katras komandas bāzēs, līdz ar to boti nekur neskrien, paliek bāzē un sēž tur, līdz ar to nomirst un pazaudē 5 punktus par katru nāvi, mapes laikā viņi pazaudē daudz punktus un uzreiz lielāki mīnusi, ja bots kādu nošauj.

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
Pilsonis.
Lietotājs++
1803 atbildes forumā
Online: 23d 6h 55m
Redzēts 26. martā, 22:45
Pievienots, 2016. gada 22. septembrī, 17:29
0
post

piekrītu. gribētos mazākas kartes lai ir interesantāk. jo serverī bieži ir maz spēlētāju un boti stāv uz vietas. ta pa visu mapi jālāčo pēc viņiem..

Lietotāji skatās šo tēmu: 0