bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
1
0
topic
Cliffsedge says hi!
Cliffsedge
Jauniņais
3 atbildes forumā
Online: 2h 41m 45s
Redzēts 2016. gada 26. maijā, 10:49
Pievienots, 2016. gada 20. maijā, 05:12

So, hi all!

Sāksim -

Mani sauc Tīna, man ir deviņpadsmit gadi un dzīvoju netālu no Rīgas, bet gana bieži esmu sastopama Anglijā (Bostonā vai Londonā), jo man tās kā otrās mājas, kā arī, mācos es Rīgas Stradiņu universitātē - fotogrāfiju.

Lielā mērā darbs un skola arī aizņem visu manu laiku, pie hobijiem arī to pašu fotogrāfiju gribētos minēt, bet tas protams nav viss. Mūzika! Mīlu veikt dažādus jaunus atklājumus, apmeklēt dažādus koncertus, festivālus un ceru, ka nākotnē sanāks sevi arī tajā lauciņā kaut kā vairāk saistīt. Agrāk spēlēju florbolu sieviešu virslīgā, bet pirms mazāk kā diviem gadiem ieguvu ceļa traumu, arī, veicām komandas pāreju un nu visi apstākļi ir sakrituši tā, ka sportam ir jāpieliek punkts vai, drīzāk, gribētos teikt - komats, jo ceru, ka, ja ne nopietni pievērsīšos florbolam, tad - nu, Jūs sapratāt - sportot gribu! Kas vēl, kas vēl. Protams, ka interesē daudz kas saistībā ar grafiku, jo tur atkal pārklājās fotogrāfija. Patīk velosipēdi, patīk silti laika apstākļi, patīk rakstīt, lasīt un garšo kakao.

Ar Counter-Strike ir tā, ka sāku spēlēt ļoti, ļoti sen (vairs pat negribās minēt konkrētu gadu skaitli, jo tas jau sen ir sajaukts un kāda tur vairs starpība - gadi deviņi vai desmit). Tiesa, jau vairākus gadus ar Cs vairs neesmu uz "Tu", jo ir visādas citas lietas un tad nu tam atliek laiks vien tad, kad kāda brīva diena un garlaicīgi vai vienkārši nostaļģija. Nemaz nešaubītos, ja šeit atrastos kāds, kas mani zin vai otrādāk, jo noteikti kāds no Jums jau agrāk ir uzturējies Cs forumos. Vispār, 1.6 sen neesmu spēlējusi, tāpēc nebrīnieties - ja nu kāds atver manu Steam lapu bet, bet noteikti plānoju apmeklēt kādu no Jūsu serveriem, jo skatos, ka ar tiem Jūs it nemaz neskopojaties. In-game niks Cliffsedge.

Tas arī īsumā viss, cerams, ka kaut viens no Jums izlasīja manu sasveicināšanos Ja ir vēl kādi jautājumi - droši!

Pēdējo reizi rediģēja Cliffsedge, 2016. gada 23. maijā, 15:22.
Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 20. maijā, 18:59
0
post

zdarova

 

 

 

Strelnieks.
V.I.P.
1252 atbildes forumā
Online: 139d 20h 45m
Redzēts 7. martā, 10:08
Pievienots, 2016. gada 20. maijā, 19:02
0
post
Hm. Interesanti palasīt. Viens no retajiem topikiem kuru bija interesanti lasīt. Čau!

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 20. maijā, 23:57
0
post

Sveika, diezgan interesanta sasveicināšanās..

Prieks ka daudz meitenes parādas :o

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
Jackass3D
Biedrs
Pokers
1141 atbildes forumā
Online: 30d 3h 1m
Redzēts pirms 10 stundām
Pievienots, 2016. gada 21. maijā, 21:00
0
post

Hey :)

Lietotāji skatās šo tēmu: 0