bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
3
2
topic
[JB] spēlētājiem #2
SharpKnifes
Lietotājs
I'm a person who is tryin...
249 atbildes forumā
Online: 13d 14h 34m
Redzēts 2017. gada 27. septembrī, 14:33
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 14. jūnijā, 23:05

Sveiki,

Veidoju topick'u kur varēsiet ieteikt lietas ko Jūs vēlētos redzēt JB serverī un dažas izmaiņas, saistībā ar konkursa rīkotājiem.

Šeit būs mani varianti un tie, kurus jau paspēja man ieteikt, daži spēlētāji - Ar Jūsu vidokli/vērtējumu izlemsim, vai tas ir vajadzīgs vai tomēr nē.

* Ievietot adminiem komandu, piem; /mute SharpKnifes - Tas atiecas vairāk uz VIP'iem , tiem kam jau ir dota spēja runāt. Tevi admins nomutos uz voice, bet čatā Tu varēsi rakstīt. Par/Pret?

** Samazināt dienu ''Free day'' laiku no 5 min uz Jūsu ieteikto laiku, jo 5 min ir par daudz. Par/Pret? (redzēju ka exdent to bija pieminējis savā topick, bet tur netika izlemts, cerams te tas tiks izdarīts).

*** Vai vajag izņemt ''dzeršanas dienu''? Par/Pret?

Tās jau ir idejas, par kurām varam spriest vai vajag vai nē.

Noteikti arī Jūs varat ieteikt savas idejas.

------------------------------------------------------------------------------

Tātad tagad būs patstāvīgi konkursa rīkotāji, kam forumā būs grupa.

EDIT2:

Lai iegūtu šo statusu ir jābūt novadītām vismaz 3 konkursiem (palīdzēšana neskaitās) un lai saglabātu šo statusu, būs mēnesī viena reize jauzrīko konkursu ar kādu.Lai iegūtu šo statusu, būs jārakasta pieteikums uz konkursa rīkošanu un ja Tevi pieņems, EDIT3: Tev būs jānovada 3 konkursi un tad Tev tiks uzlikta arī forumā grupa.(Tas ir topošajiem adminiem vairāk domāts jau). Pašlaik tie ir  (llz, cupuyc, ventai, piwrix., -kk-). Tagad sākšu uzraudzīt visus, ja kāds atpaliks no noteiktā režīma, tas tiks atsijāts.  P.S. Jums visiem būs uzlikta grupa.

 

Baaaammmm...

 

Linki kuri ir aktīvi ieteikumiem vēljoprojām.

http://www.kick.lv/forums/topic/7447/ieteikums-jb/

http://www.kick.lv/forums/topic…ekums-jb-kick/

http://www.kick.lv/forums/topic…unas-mapec-jb/

http://www.kick.lv/forums/topic…esmas-ieks-jb/

 

 

Par tiem kam ir iegūts ACC ar pieteikuma palīdzību!

Noteikti sākšu sekot un labot šo topick (cerams man tas nebūs jādara) hihi!  :): EDIT3: http://www.kick.lv/forums/topic…pumu-saraksts/

EDIT:

**** Noteikti varam izvērst šo jautājumu, cik st. ir mēnesī jāspēlē patstāvīgam adminam, lai viņš nekļūtu neaktīvs, nepamanāms un lai dēļ tā nav jānoņem acc. Piem; jānospēlē būtu vismaz 1diena.

***** Var noteikti izveidot tā, ka: trīs mēneša aktīvākie jb admini, saņems naudas balvu iekš servera, vai ko citu! Lūdzu iesakiet vai vēlaties to vai nē un kādas varētu būt balvas

 

Tas pašlaik būs viss, ja ir ko ieteikt, droši! 

//Lai Jauka diena un spēlēšanas prieks//

 

 

Pēdējo reizi rediģēja SharpKnifes, 2016. gada 16. jūnijā, 01:27.
Dalī
V.I.P.
850 atbildes forumā
Online: 52d 16h 28m
Redzēts 2023. gada 03. decembrī, 13:14
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 14. jūnijā, 23:25
1
post

Viss, ko tu uzrakstiji sākumā ir jau miliards reižu pārunātas. Un man liekas visam jau sen visi ir piekrituši. 

 

 

Man ludzu grupu, jo esmu vadijis tik daudz konkursus, ka pat nav iedomājams cik. :D

 

Emm, es neesmu tas aktīvākais jb admins, jo jb ir palicis diezgan garlaicīgs bez nekādiem atjauninājumiem. Uz acc pieteicos atpakaļ tikai, lai pavadītu konkursu reizi pa reizei (jā, slinkoju, neesmu taisijis neko kādu laiku). 

Domāju, ka nav vajadzīgs noteikt cik adminam ir jāpavada stundas serverī tas nebūtu normāli, jo ne vienmēr tas izdodas. 

 

 

Pēdējo reizi rediģēja Dalī, 2016. gada 14. jūnijā, 23:25.

SharpKnifes
Lietotājs
I'm a person who is tryin...
249 atbildes forumā
Online: 13d 14h 34m
Redzēts 2017. gada 27. septembrī, 14:33
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 14. jūnijā, 23:42
0
post

Pievienoju Tevi ''Dalī''. Paldies par ieguldīto darbu. (Cerams redzēsim no Tevis arī kādu konkursu).

 

Var noteikti izveidot tā, ka: trīs mēneša aktīvākie jb admini, saņems naudas balvu iekš servera, vai ko citu! Lūdzu iesakiet vai vēlaties to vai nē un kādas varētu būt balvas

sneiks
Lietotājs
I'm a savage.
1137 atbildes forumā
Online: 58d 11h 4m
Redzēts 2023. gada 12. martā, 00:07
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 14. jūnijā, 23:46
0
post

klau, nevaig visiem 1x reizi vismaz rikot menesa laika konk, jo, tika jau izlemts ka konk ir par biezu, teica ieprieksejais mains, ka bus grafiks, kur admini ar konk sistemu vares pec ta rikot konk, lai nesanak pa biezu, tgt atkal tu megini pnakt lai butu parak biezi konk , kuri ir veci un apnikusi, tas tautu atbaida :/

 

 

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9701 atbildes forumā
Online: 352d 17h 33m
Redzēts pirms 42 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 14. jūnijā, 23:55
0
post

Piekrītu daļēji Dalī teiktajam un man arī statusu, jo esmu rīkojis pietiekami daudz konkursus.

* Par, bieži vien pieriebjas , ka bļaustās bezjēgā.

** Par, noteikti vajag samazināt uz 3 minūtēm!

*** Par, jau biju taisījis topiku par šo lietu. Bezjēdzīga diena.

**** Pret, Dalī jau pateica visu.

***** Par, jau labāk viss skan. Kas būs balvā, man nav idejas.

Pēdējo reizi rediģēja Kiwi :], 2016. gada 15. jūnijā, 00:13.
SharpKnifes
Lietotājs
I'm a person who is tryin...
249 atbildes forumā
Online: 13d 14h 34m
Redzēts 2017. gada 27. septembrī, 14:33
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 14. jūnijā, 23:58
0
post

^snake^ -  Bet tad, par kādiem nopelniem viņiem šo grupu, par to ka uzrakstīja pieteikumu uz konkursa rīkotāju? - Ok arī der.

Tad varbūt 1 divos mēnešos ir jānovada?

Mr_Kiwie - Tad darīsim tā, visiem kam ir pieeja pie konkursa rīkošanas, tam tiks uzlikts status forumā, bet visiem, noteikti visiem, būs jānovada kāds konkurs.

Bet ja galīgi kritīs ārā, tad tiks atņemta grupa un viss pārējais.

 

Es vēlos dzirdēt Jūsu domas!

Pēdējo reizi rediģēja SharpKnifes, 2016. gada 15. jūnijā, 00:03.
Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2016. gada 15. jūnijā, 00:08
0
post
Tātad ,iesaku tos statusus piešķrt visiem ,kas ir novadijuši nevis 3 ,bet kādus 5-10 ,savādāk statusu ir ļoti viegli iegt ,domāju ,ka konkursi ir bieži ,jau iepriekšējam main biju ieteicis to konkursu grafiku kurš kad vadīs ,bet redz viņš šo neizveidoja ,tā par visiem punktiem esmu 100% par ,bet tev būs ļoti grūti kontrolēt šos 3 mēnešus ,lbk būtu mēnesis un mazākas balvas vai kā tā ,vnk tās ir manas domas un par snake teikto ,nedomāju ,ka tas ietekmē aktivitāti jb ,redzu pēdējā laikā ir diezgan normāls spēlētāju skaits ,konkursi tam netraucē .
SharpKnifes
Lietotājs
I'm a person who is tryin...
249 atbildes forumā
Online: 13d 14h 34m
Redzēts 2017. gada 27. septembrī, 14:33
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 15. jūnijā, 02:30
0
post

http://www.kick.lv/forums/topic…pumu-saraksts/ Šajā topick tiks pievienoti visi - visi tiks resetoti.

Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5484 atbildes forumā
Online: 351d 13h 26m
Redzēts pirms 11 stundām
Pievienots, 2016. gada 15. jūnijā, 18:53
0
post

1. Par.

 

2. Par. - 5min priekš FD ir par daudz. Dienu vajag samazināt uz 3min.

Bet Chemijs laikam to darīja un kaut ko salaida grīztē, vai arī nebija kārtīgi sapratis. Jo, Viņš ir samazinājis laiku nevis FD dienai, bet gan tam FD kuru iedod admini, iedot vip, nopērk shop. Tas FD bija 3min garš, tagad tas ir tikai 2min garš, bet kad beidzas tad teksts vēl rāda, ka ir pagājušas 3min, bet pagājušas 2min.

Tātad šo vajag salabot arī. Vajag uzlikt, lai adminu iedotais FD, vip iegūtais FD, shop nopirktais FD ir 3min garš.

 

3. Par. Senāk patika, biju pret ārā ņemšanu, bet diena ir palikusi nepatīkama, tākā pof.


/bdoor - Vajag uzlikt, lai var bloķēt kādus 10 priekšmetus nevis tikai 5, jo ir dažas retas mapes, kurās to vajag.

 

/cd - Vajag uzlikt, lai Admini var šo izmantot, nevis tikai CT.

 

Sms Admins - Ja serverī ienāk admins vai sms admins, tad kreisajos sānos parādās "Admin *nickname* joined!". Vajag uzlikt tā, lai ienākot Sms Adminiem serverī viņiem rāda drīzāk "Sms Admin *nickname* joined!"

 

Ir vēl viena lieta ko vajag salabot un pārmainīt, bet es to vēlāk iekomentēšu ar jaunu postu vai ar Editu.

Ir iespējams vēl citas lietas ar, bet nekas prātā nenāk.

Pēdējo reizi rediģēja Enemijs, 2016. gada 15. jūnijā, 18:54.

            

Jogijs
V.I.P.
Lietotājs
Lacis
1498 atbildes forumā
Online: 29d 22h 53m
Redzēts Vakar, 14:06
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 15. jūnijā, 19:07
0
post

Dzeršanas dienu ara, nenormali apnikusi jeegas nav no viņas.

Pizhikz.
Skatās sākumlapu
Lietotājs
spalvainais
2584 atbildes forumā
Online: 50d 23h 43m
Redzēts pirms 27 minūtēm
Pievienots, 2016. gada 15. jūnijā, 20:32
0
post

1. To /mute vajag. Nav šaubu.

2. Free day laiku var samazināt, bet man kaut kā liekas, ka to free day, kas tiek piešķirts noteiktam cilvēkam, nedaudz vajag pagarināt. Neredzu jēgu pašreiz no tām divām minūtēm + reizēm  CT vēl speciāli izdomā variantus, kā to free day pabojāt.

3. Dzeršanas dienu var ņemt āra, bet vai tas ir vajadzīgs? Lai tak viņa tur stāv! Ja tev viņa nepatīk, tad nebalso. VIsmaz ir vairāk dienu iespēju - jaunpienācējiem ir labāks iespaids. :D Patiešām neredzu iemeslu, lai tas noteikti tiktu ņemts āra.

Un par konkursiem:

Te ir divas galējības. Jāatrod tas vidus-zelta ceļš. Ja konkursi ir par biežu, tad ļoģiski, ka es sapelnu naudu - man vairs nav nepieciešams obligāti apmeklēt tos konkursus, lai iegūtu naudu, zūd interese. Konkursiem vajadzētu, manuprāt, būt ~1 reizi 2-3 nedēļās (varbūt pat šis piemērs ir par biežu). Ieguvums no retākiem konkursiem: ja es ieraugu, ka notiks konkursi, kas jau sen nav notikuši, tad loģiski, ka es ar jebkādā veidā centīšos tikt uz viņiem. Konkursi nedrīkst kļūt par ierastu lietu. Atceros, kad Dalī paziņoja par to konkursu sistēmas update vai kas tur bija (kr4, bija visādi uzlabojumi, jauni konkursu veidi) - tas bija kas jauns, negaidīts, tādēļ arī cilvēki skrēja uz to konkrēto konkursu vakaru. Tas bija, kas īpašs. Protams, ka tagad lielu interesi nevar spēlētājos ielikt par konkursiem, jo tas, kā jau aptuveni 100 reizes šajā postā ir pieminēts, ir pierasts. Lai gan situācija ir uzlabojusies, un konkursi vairs nenotiek tik bieži, cik tas bija agrāk, tomēr par šo vajag piedomāt.

                            

Pilsonis.
Lietotājs++
1803 atbildes forumā
Online: 23d 6h 55m
Redzēts 26. martā, 22:45
Pievienots, 2016. gada 16. jūnijā, 00:38
0
post

sataisīt gangu topu. jau neiet kādu nedēļu..

STAKLA
RASTALAND.TV
Nēģeris.
875 atbildes forumā
Online: 13d 10h 58m
Redzēts 2022. gada 09. februārī, 09:42
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 16. jūnijā, 00:49
0
post

1 jā okey.

2. nē dažreiz tieši noder lai pa ātro maizīti sataisīt dažam uz poda pasēdēt A DAŽAM UZTĪT. :D

3. nē es viņu mīlu. ja nu tikai viņu aizvietos ar kkur forumā piedāvāto narkomānu dienu. (laikam chemis kkur rādīja)

 

P.S +pilsonim salabojat tak to topu.

SharpKnifes
Lietotājs
I'm a person who is tryin...
249 atbildes forumā
Online: 13d 14h 34m
Redzēts 2017. gada 27. septembrī, 14:33
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 16. jūnijā, 01:04
1
post

Enemij: par to sms admin, nepiekrītu, tas ir mārketings un to es domāju vajag atstāt, lai ir respect pret visiem adminiem, jo ja būs otrā sānā, tad varbūt 30% nepirks acc un tas nebūs labi kick attīstīšanai!

''/cd - Vajag uzlikt, lai Admini var šo izmantot, nevis tikai CT.''

Par šo piekrītu!

Pārējais tiek ņemts vērā!

Gaidīšu!

 

Jogijs: Ņemšu vērā!

 

Pizhikz: Ņemšu vērā 1, 2, 3.

Ok, tiks ņemts vērā! 

 

Pilsonis: Tiklīdz būs iespēja, tas tiks sataisīts, paldies par ievērību!

 

STAKLA: Paldies par ieteikumu, bet lielākā daļa no izteikušajiem ir tāda, ka ir jāņem laukā dzeršanas dienu un jāsamazina fd - gaidīsim vēl spēlētāju ieteikumus!

 

 

 

SharpKnifes
Lietotājs
I'm a person who is tryin...
249 atbildes forumā
Online: 13d 14h 34m
Redzēts 2017. gada 27. septembrī, 14:33
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 16. jūnijā, 01:20
0
post

Šī grupa ''Konk. rīkotājs JB'' ir uzlikts šiem spēlētājiem:  (llz, cupuyc, ventai, piwrix.) + -KK- ir konkursa rīkotājs, bet viņam grupa netiek piešķirta, jo nav iespēja to izdarīt vairs! 

 

Šie spēlētāji ir rīkojuši konkursus vairāk nekā pārējie konkursa pieeju spēlētāji. 

Izdomāsim kopīgi grafiku, kad katrs varēs rīkot konkursus, lai nebūtu pārāk bieži, lai tauta viņus novērtētu!

Pēdējo reizi rediģēja SharpKnifes, 2016. gada 16. jūnijā, 01:24.
RP
Lietotājs
Bečiš
193 atbildes forumā
Online: 3d 7h 40m
Redzēts 2017. gada 29. novembrī, 16:09
Pievienots, 2016. gada 16. jūnijā, 01:37
1
post
Esmu par to lai izņem dzeršanas dienu un ieliek citu dienu tass vieta.un jaunas dziesmas ar deretu tapatka naža skini<3
Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9701 atbildes forumā
Online: 352d 17h 33m
Redzēts pirms 42 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 16. jūnijā, 01:39
0
post

Tad sanāk tā, ka pārējie admini ar konkursu sistēmas pieejām nedrīkst taisīt konkursus un ir atstumti maliņā? Tas arī nav forši. Kā tad tur tagad sanāk, koa? ;)

SqUiizz
Jauniņais
6 atbildes forumā
Online: 1h 19m 28s
Redzēts 2016. gada 03. jūlijā, 12:07
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 22. jūnijā, 10:04
1
post

Vajadzēt piekrist

SINCAS_MONSTRS
Jauniņais
1999 atbildes forumā
Online: 74d 14h 25m
Redzēts 2022. gada 17. maijā, 15:17
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 26. jūnijā, 10:37
0
post

Ja vel var izteikties :)

Freeday jasamazina!!!

Dzeršanas dienu nevajag,  (līdzīgi kā pikošanos kad paliek 1vs1)

 

Un tad kad kādam individuāli ir FD,nevar kā citur vnk uz ekrāna uzraksts parādīties,nevis iepriekšējā raundā čatā,ko var palaist garām?! cik bieži nav tā ka kāds pilda pavēles un pēc 2min kāds pasaka eu tev ir fd :D kad jau nav jēga vairs :D

SharpKnifes
Lietotājs
I'm a person who is tryin...
249 atbildes forumā
Online: 13d 14h 34m
Redzēts 2017. gada 27. septembrī, 14:33
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 28. jūnijā, 01:35
0
post

Ņemšu vērā! ^^^

 

Papildināti ir Konkursa noteikumi un freeday diena.

4.7 Aizliegts runāt pa mikrofonu, ja neesi patstāvīgs admins (Atļauts runāt pa mikrofonu, ja vien to atļauj konkursa vadītājs - tā lai citiem netraucē). Sods - gag 20 minūtes.

*Ieslodzītajs drīkst iet GR tikai ar CT (pietiek ar vienu) atļauju! Iegaumējam pavēle, nav atļauja!

 

SharpKnifes
Lietotājs
I'm a person who is tryin...
249 atbildes forumā
Online: 13d 14h 34m
Redzēts 2017. gada 27. septembrī, 14:33
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 03. jūlijā, 10:53
0
post

Papildināti ir JB spēles dienas noteikumi.

Laimes spēle.

Laimes spēles veidu nosaka apsargs, piemēram, visiem jāieiet kamerā un apsargi mētā granāts vai šauj pa ieslodzītajiem, līdz pēdējais paliek dzīvs.

Laimes spēli drīkst spēlēt tikai tad, ja piedalās visi ieslodzītie izņemot tos, kam ir Freeday UN visiem ir jābūt vienādiem HP.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0