bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
1
1
topic
Sudziba par adminu piwrix
ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4824 atbildes forumā
Online: 122d 10h 41m
Redzēts Vakar, 00:22
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 16. jūnijā, 14:49

Taka neatradu, kur taisiit un nav arii parauga.. Tad taisisu uz savu galvu, cerams, ka buus ok..

Taatad, suudziba par adminu piwrix.

Taatad, viss ir vienkaarsi, nepamatots bans no vina puses. Iepriekseja mape pa mikrafonu teicu, lai salabo pingu, ok gagu saneemu, pingu salaboju. Naakama mape atkal pings liels, par ko citus kick/ban.. Es vinam teicu, ka man tas trauce, 0 emocijas un neviens admins nepievers man uzmanibu. Protams, es taisu calladmin, lai kads cits ienaak un pievers uzmanibu! Vins prasija par ko calladmin, atbildeju, turpinaajuma nekas atkal nenotika.. un sekoja veelviens calladmin, tad vins man uzlika ban.. Taatad, nepamatots bans, jo vinam vai kaadam citam vajadzeja rikoties!

demo -> https://failiem.lv/u/rx6fscqa

Lins uz banu, iemesls/laiks viss redzams! -> http://www.kick.lv/bans/search/?ban_id=20851

 

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 16. jūnijā, 18:29
0
post

1)Kāpēc uzreiz netaisiji sūdzību?

2) Pēc konkursa beigām saņēmu banu

3)Bans pamatots, tu sauci adminu, ka serverī bija vairāki admini, ja nemaldos kādi 5, tāpat neviens cits nebūtu ienācis..

 

Lai kāds cits izsakas un izsaka savu lēmumu par mani :(

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
SharpKnifes
Lietotājs
I'm a person who is tryin...
249 atbildes forumā
Online: 13d 14h 34m
Redzēts 2017. gada 27. septembrī, 14:33
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 16. jūnijā, 20:39
0
post

''3)Bans pamatots, tu sauci adminu, ka serverī bija vairāki admini, ja nemaldos kādi 5, tāpat neviens cits nebūtu ienācis..''  -Tātad nosauc kuri bija serverī tobrīd.

Un neviens no adminiem nepamanīja ka ZnT sauc adminu serverī? 

 

''Taatad, nepamatots bans, jo vinam vai kaadam citam vajadzeja rikoties!''

Precīzi!

Gaidu atbildi, kuri bija serverī tajā brīdī!

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 16. jūnijā, 22:08
0
post

kuri admini bija serverī es nezinu, vecs demo varbūt kādu mēnesi jau, ja ne pat vairāk, nolādē - apskaties.

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
STAKLA
RASTALAND.TV
Nēģeris.
875 atbildes forumā
Online: 13d 10h 58m
Redzēts 2022. gada 09. februārī, 09:42
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 16. jūnijā, 22:11
0
post

palīdzēšu piwrix kk enemys točna.

varbūt lolwuts.

SharpKnifes
Lietotājs
I'm a person who is tryin...
249 atbildes forumā
Online: 13d 14h 34m
Redzēts 2017. gada 27. septembrī, 14:33
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 16. jūnijā, 22:32
0
post

ZnT, piwriks saņēma pēc nopelniem - http://www.kick.lv/bans/search/?ban_id=20853

Tātad, tagad paliek otrs jautājums, kādēļ cilvēkam ir jāsauc calladmin, ja serverī ir admini, respektīvi, kādēļ admini iegnorēja ZnT?

 

ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4824 atbildes forumā
Online: 122d 10h 41m
Redzēts Vakar, 00:22
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 17. jūnijā, 02:40
0
post
Kā var saņemt pēc nopelniem, ja sākumā nekas netiek darīts, bet gan beigās? Viņš varēja iet prom/laukā un par banu vienalga.. Un izbojāja man konk ar banu!
SharpKnifes
Lietotājs
I'm a person who is tryin...
249 atbildes forumā
Online: 13d 14h 34m
Redzēts 2017. gada 27. septembrī, 14:33
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 17. jūnijā, 08:28
0
post

Jo viņš bieja konkursā un pēc tam saņēma pēc nopelniem!

Kā jau viņš minēja, viņš uzjautāja citiem spēlētājiem un viņiem viss kārtībā bija.

Vienīgais jautājums, kas ir svarīgs šeit, kādēļ admini nereaģēja!

ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4824 atbildes forumā
Online: 122d 10h 41m
Redzēts Vakar, 00:22
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 17. jūnijā, 11:01
0
post

Un tapec vajadzeja izjaukt man konkursu, kur reaali bija pamatoti calladmin? Parastam speletaajam izjauc konkursu, adminam neizjauc.. Diezgan godigi es teiksu..

+ vel pirms bana, vins panem un vienkaarsi nosauj.. Taa teikt uztaisa fk. Kapec to vinam bija jaadara?

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 20. jūnijā, 17:02
0
post

Domāju SharpKnifes pateiks ka var slēgt, bet tad atliek paskatīties pašam.

Kur tas laiks... Nepilnu mēnesi Tevi, Rasma, gribēju teikt ZnT, viss apmierināja. Dzīvoji mierīgi, nekādas bēdas nezinādam un pretenzijas nebiji neizteicis. Kāpēc? Un kāpēc tieši tagad taisi sūdzību? Demo tik ilgi augšuplādēji?

Runājot par piwrix'a lielo ping, es viņam steam izteicu lai salabo savu nevaldāmo pingu, viņš teica ka tūlīt pats salabosies. Nekas nebija labojies - izbanoju uz 30 minūtēm pēc konkursa, jo viņš bija konkursa rīkotājs. Vismaz viens no diviem spriežot pēc šī topika. Kas rīkotu konkursu ja viņa nebūtu? Ventspilnieks viens netiktu galā. Ko es tur darīju? Skatījos kuru varētu nofragot, bet ne lai vadītu.

Kāpēc es neuzstāju lai viņš uzreiz iziet no servera? Jo viņš nelagoja kā tas mēdz būt parasti, pa mikrafonu runājot arī visu labi varēja saprast.

Par to pēdējo kill, tas lai paliek uz piwrix sidrsapziņas, jo tas bija nepamatots. Žēl ka konkursu laikā fk neskaitās, tad varētu noslejot viņu. Ai, ai, ai piwrix, kaunies... Nedrīkst tā darīt.

Piwrix saņēma aizrādījumu.

 

 

 

Slēgts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0