bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
0
0
topic
Youtube
_*UnDerTaKeR*_
Jauniņais
188 atbildes forumā
Online: 00s
Redzēts 2014. gada 05. maijā, 17:56
Pievienots, 2014. gada 01. februārī, 10:31

1.

Sveiki, man ir ieteikums, nekas ja nepatiik, ka vareetu uztaisiit youtube kanaalu P. Kicknation utt, jo taadaa veidaa vareetu popularizeet so serveru tiiklu un popularizeet kick pasu!!! Esmu redzeejis, tos lienuka video un veel daudz citus!!! Ja nee, tad nee, tikai iesaku!!!

 

2.

Ieteikums PUB serverim, ka vareetu slotu skaitu palielinaat, jo visi zinaam, ka dazreiz ir momenti serverii, kad nez no kurienes paraadaas daudz tautas!! Nu saakumaa varu ieteikt slotu skaitu 26 vai 28, atkariigs no servera galvaam!!!!

 

3.

 Es nezinu kaa jums, bet mos vareetu izveidot parasto ZombieMod serveri, par piemeeru var ieiet banzukee, kaadreiz sis serveris ZM banzuke bija populaars, jo neviens serveris netureeja liidzi, modi bij OP un viss bij balanceets, bet laiki iet, un serveru galvenie pazuda un.. Var daudz staastiit, vaardu sakot tauta tur tgd ir 0, un mees varam uztaisiit pasi savu ZM parasto serveri, ja vien Chemijs piekriit!! Ja kas daudzi mani draugi, kas seit speelee taadu serveri gribeetu!!! Un veel daudz cilveeku, tpc padomaajiet, un atbalstiet!!

 

                                                                   Paldies par sapratni Unders!!

Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5484 atbildes forumā
Online: 351d 14h 20m
Redzēts pirms 14 stundām
Pievienots, 2014. gada 01. februārī, 12:05
0
post

1. Jau ir Kick.lv YouTube kanāls.

http://www.youtube.c...kTW3h9wLSU6o5rg

 

3. Cik es dzirdēju pašlaik serveru pietiek, bet ja būs serveris, laikam tas būs parasts ZM serveris.

            

VonrLyStap
Jauniņais
bijušais apskatu veidotāj...
140 atbildes forumā
Online: 23h 59m 08s
Redzēts 2017. gada 17. decembrī, 23:59
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 01. februārī, 12:16
0
post

1. Jau ir

2. Kāda jēga pārmaksāt? Ja šādi notiek ļoti,ļoti reti.

3. 5 serveru pietiek,jo viņi vēl nav pārpildīti.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 6 ( 726 skatījumi )
Tessa&Hardin, Mohit, FROSTJAW, Salah, Tripy, MAVERIK