bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
1
0
topic
čau no Don't Be A Salad
gozmits
Jauniņais
3 atbildes forumā
Online: 2h 12m 10s
Redzēts 2020. gada 19. maijā, 21:45
Pievienots, 2016. gada 15. augustā, 11:05

par mani

Mans vārds ir Aleksandrs

Bildes nebūs esmu kautrīgs

Vecums 16

Dzīvesvieta: Baloži

Tavi hobiji : Mani hobiji ir cs 1.6 un svaru zāle.CS 1.6 es spēlēju jau no apmēram 10 gadu vecuma ar pārtraukumiem,cs sāku spēlēt kad pie drauga pirmo reizi ieraudzīju tādu spēli,mēs barā sagājām serverī un močījām

Vai nodarbojies ar kādu sportu, kur, cik ilgi?Svaru zāle,ar šo sporta veidu nodarbojos apmēram 2-3 mēnešus,taču tagad pirms apmēram 3 mēnešiem pārstāju, jo traucēja mācībās,ja es nebūtu tik slinks tad varbūt vēl ietu.Bet vasaras beigās ar draugu iesim uz tehnikumu kurā ir sporta zāle un tur šo hobiju atsākšu.

Kāds ir tavs moto? (sauklis) ayy lmao,man sauklis nav bijis,bet pēdējajā laikā sāku to biežāk teikt,tad te būs.

Ko tu parasti dari brīvajā laikā?cs ,eju ārā ar draugiem vai skype sēžu.

Vai esi ceļojis? Kāda vieta tev liekas pasaulē visforšākā? vienīgā vieta kur esmu ceļojis ir uz Tallinu ekskursijā,tad laikam Tallina būs foršāka,tur ir kluss un skaisti

Kā tu uzzināji par Kick.lv, kāds tev ir radies pirmais iespaids? uzzināju kā nobruka ma*ehm*ica

Kāds ir vistrakākais atgadījums ar tevi kas tev nāk prātā? miegā nokritu no gultas un sapnī domāju ka nomiru,var nelikties traki,bet esot sīks es gandrīz bikses piečurāju.

Kā tu sevi raksturotu pāris vārdos? garš(190cm) un slinks

Kāpēc izdomāji uzrakstīt sasveicināšanos? nodomāju ,ja reiz palieku te uz kādu laiku varētu jau uzrakstīt

Tavs novēlējums visiem lasītājiem  novēlu tev nedabūt vēzi,dzīvo laimīgs.

Par spēlēm:

Tavs niks. Don't Be A Salad

Bijušie niki Don't Be A Salad , gozmits ,Officialais Perdeljmobiilis(nejautājiet kapēc,biju sīks )

Kādas spēles tu spēlē, vai esi spēlējis jau Kick serveros? minecraft,tf 2,cs 1.6,spēles,mainu kā zeķes izņemot cs 1.6, kick esmu spēlējis jb,dr un war3

Kādas spēles un cik ilgi tu esi spēlējis pirms tam?

Vai esi piedalījies kādos spēļu turnīros? nē

Kurā vietā tu parasti atrodies rezultātu dēlī? (killu, score, topu)  atkarīgs kādos serveros,jb-pēdējais ja esmu ieslodzītais,dd2-top 3 parasti,war3,top5 apmēram)

Kur mēs tevi redzēsim kickā visvairāk? forumā vai serverī(os) kurā(os)? JB

viltu profils
Lietotājs++
201 atbildes forumā
Online: 12d 4h 49m
Redzēts 2016. gada 11. septembrī, 22:37
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 29. augustā, 22:57
1
post

Sveiks.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0