bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
0
0
topic
sky block
Vortex
Lietotājs
92 atbildes forumā
Online: 2d 1h 9m
Redzēts 2020. gada 07. decembrī, 01:36
Pievienots, 2016. gada 10. septembrī, 19:38

Sveiki visi kick.lv lietotāji.

Tātad mans ieteikums ir šās- iesaku ieviest sky block iekš minecraft.

Kapēc? Tapēc ka daudziem minecraft spelētājiem patīk spēlē sky block.

Kā arī lielākā daļa spelētāju pasūta vipus, un tas būtu diezgan labi prekš kick.

Ja taisa sky block tad arī varētu ieviest vip+ kam ir nedaudz lielākas priekšrocības un arī nedaudz dārgāks kā parastais vips.

 

Un iekš sky block var ieviest daudz ko kas piesaistītu spēlētājus.

Kā arī daudz ko kas ienestu naudu.(piem- spawner key ka var nopirkt)

Kokaīns
Jauniņais
409 atbildes forumā
Online: 39d 0h 32m
Redzēts 2019. gada 01. septembrī, 14:44
Pievienots, 2016. gada 11. septembrī, 22:08
0
post

ja nemaldos agrak sky blocks bija minecrafta bet es neesmu dross ka vinu pabeidza bet es uzskatu ka nav isti jega ja nemegina caur forumu pacelt aktivitati sim mini geimam un ja kas es vispar neesmu spelejis so mini speli bet pielauju iespeju ka vina varetu but loti laba noteikti novelu ka si spele tiks izveidota un veiksmigi tiks palaista bb glhf 

pelciņš
Jauniņais
nlo
520 atbildes forumā
Online: 23d 8h 14m
Redzēts 2017. gada 03. maijā, 21:06
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 11. septembrī, 22:12
0
post

cik esmu dzirdejis tad skyblock ir pielidzinams lielajai francuzu revolucijai kad no bumbieriem cilveki pargaja uz smalkmaizitem jeb tas deva loti lielu ieguvumu viniem tad kapec mums nevaretu sis sky block dot ko tadu vai ne es domaju ka ir verts meginat kontaktejies ar mtmt un runa talak jo ka saka ja gribi izdarit ko lidz galam tad dari pats un neslinko bet lai vai ka es tev novelu veiksmi un visam sky block projektam un vispar lai tev dzive veicas paliec stiligs un forss jaunietis

https://instagram.com/rolandsviksna/ CHECK AUT MAI INSTAGRAM BLJAET

Lietotāji skatās šo tēmu: 0