bilde ko parada kad esi afk par ilgu
1
0
topic
Sūdzība par MTA īpašnieku Danexu
Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2016. gada 16. septembrī, 19:54

Tatad ,ka redzams ,rakstu sūdzību par Mta:Rp Īpašnieku danexu ,kurš ir izcelies ar savu debīlismu ,tatad saksim ar to ,ka viņš ir slinks ,nedara gandrīz neko ko vajag ,dara tikai nevajadzīgas lietas ,tatad nedaudz arī par Ingame -Tatad es un Snejks nopirakm naudu es par 5 euro 550k un viņš par 10euro 1.4m ,viss gāja labi visu uzlika uzreiz ,bet redz pēc kādam 5d atnaca kādi 2-4 adminiem Hawk ,Skripteris ,Tronis un vel daži lkm hz ,karoč 2 jauniņie saucamie Skripteris,kautvai nav admins viņš paņema no manas mājas seifa naudu kuru tur tureju protams pirkto ,pēc pāris minūtēm snejks arī saka ,ka nauda ir paņemta mana nauda bija ap 310k un snejka ap 700k ,protams viss čakarējās danex  teica 2 dienas,ka atdos ,bet redz trešajā dienā mums bija jāsāk spamot ,lai nebūtu ignors un vēl problēmas ,biju arī sūdzējies čemijam ,par to danex ar man piekasijās ,tas tā vienalga ,domāju nerakstīt šo topiku ,bet redz šodien ir tāds moments.....ienāku serverī un ts3 ,protams snejks un vēlviens cilvēks vārdā bobs ar kuru spēlējam mta saka ,ka kāds ir nopircis pašu dārgāko mašīnu spēlē ,tātad mēs tur runājām ar to čhali un dažiem adminiem un atnāk tas pats Skripteris un turpinājām runu ,ka 6h laikā 500k nav iespējams dabūt ,labi pēc 5min pārrunām skriipteris pasaka šādu textu

Christopher Grant: (( naudu prasat danexam atpakal ))
Christopher Grant: (( veiksmigi ))

Jack Arrow
Dzimšanas datums: January 6th, 1996
Autovadītāja atļauja: Jā
Motocikla tiesības: Nav
Kuģošanas licenze: Nav
Pilota licenze: Nav
Ieroča 1.pakāpes atļauja: Nav
Ieroča 2.pakāpes atļauja: Nav
Zvejošanas atļauja: nav
Transportlīdzekļi (2/5): 167, 359
Īpašumi (2/10): 182, 208
Pavadītais laiks ar šo spēlētāju: 110 stundas.
Valodas: 
   - Angliski (100%)
Darbs: Mechanic
   - Iemaņu līmenis: 1
   - Progres: 0
Carried Weight: 6.45/17.00 kg(s)
Finanses: 
   - Spēļu nauda: 0
   - Nauda: €17,729
   - Nauda bankā: €56,659

Šeit redzu ,ka man ir noņemti veseli 200k kuri stāvēja manā bankā  ,snejkam ir tieši tas pats viņam noņēma  500k ,mēs prasam ,kpc neņem tam kas dabūja tos 500k ,par dārgāko mašīnu spēlē kura dabūtu 6h (man nospēlētas 110h un snejkam 115h) redz mums tāda nauda ir tikai no pirkšanas ,nezinu kā viņš dabūja utt ,bet arī danex ir teicis ,ka šis viss vajag palikt noslēpumā ,ja tam vajadzētu palikt noslēpumā ,tad mums naudu var ņemt nost jebkad? kad vien vēlas?

Pēc manām domām šo visu putru ir ievārijis Danexs ,jo nav paskaidrojis adminiem ,ka pirkām naudu un pieņēmis jauniņos ''Adminus'' bez pieteikuma ,kautvai būtu tas bez pieteikuma vismaz būtu paskaidrojis ,kas viņi tādi ir un iepazīstinājis ,nevis prost iedevis spējas un tgt visu ņemtu nost utt....

Rakstu te ,jo izcilais Danex vai kāds no labajiem MTA adminiem izdzēsa orģinālo topiku kuru rakstiju mta.kick.lv....Gribu dzirdēt arī danexa paskaidrojumu...

Unicorn
V.I.P.
Veterāns
|| ♛Čigāns♛ ||
Uni🅿orn
2382 atbildes forumā
Online: 68d 18h 55m
Redzēts 9. aprīlī, 08:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 16. septembrī, 20:00
0
post

http://www.bildites.lv/images/4…12573/original Paskatās uz šo skrīnu. Nu vienkārši viņš dala statusus. Paņem savējos, kuri pārņem serveri un dara ko grib. Nu normāli vienkārši. Pats sēž, un jailo sevi kad tika iejailots par IC jailu. Kad kko pateicu čemim, un viņi uzzināja, uzreiz jau gribēja ņemt nost statusu, lai nenodotu. Tā es ļoti ilgi varu turpināt, jo visu laiku biju. 

Kā arī HUD, Sistēmas, Visādi permissons, un Account ikonas arī ir no Marshmallow. Vismaz man tā teica.
Kā saka, nekas nav no viņa. 2 mēnešus F1 rādīja ka Over*ose serveris... Pat nebija komanda, kas apstādinātu troļļus. Kamēr neparādījās 30 un vairāk cilvēki, viņš nelielika.. Un viss ko viņš teica - At*isies, liec mieru. Kā arī man sūdzējās, vienkārši viņš vnk apstiprina reportu un pasaka ''Netraucē''
Vislabākais bija tas, ka man vakar ziņoja, ka kāds nostučīja. Un vienkārši viņš kļuvis tik labs... :yn: :D

EDIT:

Lūdzu vēl screeni, kā arī sarakstes par viņa attieksmi. ((Saraksti atsūtīt varu Chemim Skype))|
http://www.bildites.lv/images/x…12579/original
http://www.bildites.lv/images/u…12579/original  ((Nepievērsiet uzmanību sāniem))

Pēdējo reizi rediģēja Unicorn, 2016. gada 16. septembrī, 20:19.

Image result for Unicorn Gif signature

yostu
V.I.P.
Veterāns
maikls
#nostarmaucību
2782 atbildes forumā
Online: 98d 18h 52m
Redzēts 2022. gada 13. maijā, 00:03
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 16. septembrī, 20:13
0
post

Tas nav tas tupaks, kas bija uzskriptojis savu gamemodu un pēc tam vazājās pa projektiem ar savu gamemodu? Un tas gamemods bija sūds, tur tik spawni bija samainīti un lietas, kuras nevar ievērot. Viņam vārds gadījumā nav Daniels? Ja ir, tad laicīgi jau viņu "pasūtīt prom", bez gaidīšanas.

Kļūda.

Pēdējo reizi rediģēja yostu, 2016. gada 18. septembrī, 08:55.

Marshmallow
Jauniņais
2 atbildes forumā
Online: 28m 52s
Redzēts 2022. gada 25. aprīlī, 05:33
Pievienots, 2016. gada 16. septembrī, 20:16
0
post

Ir ir ,viņš arī uzpērk skriptus par statusu ,man nokāsa dahuja skriptus ,beigās ''Raksti pieteikumu'' Nu es nezinu ,gribēju viņam dot iespēju laboties ,pats vainīgs.

Danex
Jauniņais
5 atbildes forumā
Online: 1h 46m 08s
Redzēts 2018. gada 04. jūlijā, 21:52
Pievienots, 2016. gada 16. septembrī, 20:30
0
post

@Marshmallow vari neteikt kad man esi devis kādus resursus, man ielikt saraksti kur tu dīc adminu serverī?

par hud ikonām.. čalis ieiet citā serverī, nozog client side failus, dēvē par saviem..

Nedaudz par @Unicorn.. čalis pazaudēja statusu, tāpēc tagad raudi..

@Ventspilnieks, nebiju mājās, skripteri dara savu darbu, pārbauda, domāja kad bugoji! atdošu!

kenya
Jauniņais
3 atbildes forumā
Online: 37m 01s
Redzēts 2017. gada 04. februārī, 20:23
Pievienots, 2016. gada 16. septembrī, 20:32
0
post

#PRETDANEXU, tu mani nodirs kaka, bet tu tik huiņu maki darīt nevis parvaldīt par serveri!!

Marshmallow
Jauniņais
2 atbildes forumā
Online: 28m 52s
Redzēts 2022. gada 25. aprīlī, 05:33
Pievienots, 2016. gada 16. septembrī, 20:33
0
post

Ja ,ja ,ja ,padirs vēl. Adminu prasīju ,jo Tu visslaik solīji. Teici ''Pagaidi ,vēlāk iedošu'' ,''Rīt iedošu'' ''Iedošu kkad vēlāk'' ''Atsūti man hud ikonas ,tad padomāšu vai iedošu''

 

sneiks
Lietotājs
I'm a savage.
1137 atbildes forumā
Online: 58d 11h 4m
Redzēts 2023. gada 12. martā, 00:07
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 16. septembrī, 20:42
0
post

šodienas saruna http://prnt.sc/cis4j1

 

 

BobTheBuilder
Jauniņais
4 atbildes forumā
Online: 7h 16m 00s
Redzēts 2018. gada 25. jūlijā, 21:16
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 16. septembrī, 20:43
0
post

Pret danexu .

Danex
Jauniņais
5 atbildes forumā
Online: 1h 46m 08s
Redzēts 2018. gada 04. jūlijā, 21:52
Pievienots, 2016. gada 16. septembrī, 21:30
0
post

Forumā parādās jauni cilveki, kuriem topiku skaits var liecināt, kad šī ir Unicorn centība sakurināt un visiem teikt, ej pasaki pret danexu

Martinshhh
Lietotājs
wutang
nenenenenene
476 atbildes forumā
Online: 19d 21h 34m
Redzēts 2023. gada 16. decembrī, 15:42
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 16. septembrī, 21:34
0
post

Interesanti zināt, ko tad gribat likt @DANEX vietā?

Saistīts attēls

CANEX
Jauniņais
2 atbildes forumā
Online: 52m 14s
Redzēts 2016. gada 17. septembrī, 02:31
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 16. septembrī, 21:45
0
post

Tātad,  rakstīšu kā KICK.LV MTA RolePlay administrātors sakot tikai Chemijam, šī projekta īpašniekam vienu, ko <cenzūra> Tev cenšas mālēt acis ciet un pirms dažām dienām paši centās ielīst ānusā Danexam. Sāksim ar to, ka pats Unicorns piesakas tagad vadīt MTA serveri, patiešām? Es sāku pa visu māju smieties un pamodināju visus, kas te gulēja. Sāksim ar to, ka Danex, es sakot no savas puses.. ir labs īpašnieks, dara savu lietu, ir skarbs, bet tā arī ir jābūt nevis jābūt pret visiem mīļam kā teikt. Protams, Unicorns vadīt projektu? Iespējams daudzi no šejieniešiem nezin, kas un kā ir ar tām pieejām serverī, bet viņš ne sūda nesaprot, kas ir '"Galvenais administrātors'' un vēl īpašnieku uzticēt, no savas puses saku, ka KICK MTA-RP projekts noies pa burbuli ar Unicornu un kaut kādu <cenzūra> priekšgalā, Danex lietas saprot, viņš prātā ir izaudzis un saprot, ko prasa smags darbs un arī tautas ieguvums, kas pašlaik ir redzams. Pateikšu vienu, KICK.LV MTA-RP serveris būs tukšs, ja Tu, Chemij, uzticēsi vadīt kaut kādiem puišeļiem vadīt to projektu, kuru vada Danex, tad viņš būs izslaucīts kā Sahāru tuksneis, goda vāds, jo viņiem galvā pūš vējš un no pieejam 0 saprašana, to arī apgalvos vēlviens administrātors no servera. Un jā, ja kas nokopēšu šo tekstu, lai neviens no Unicorna drauģeļiem neizdzēs, paldies par uzmanību.

 

Vienmēr par Danexu. 

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2016. gada 16. septembrī, 21:50.
Danex
Jauniņais
5 atbildes forumā
Online: 1h 46m 08s
Redzēts 2018. gada 04. jūlijā, 21:52
Pievienots, 2016. gada 16. septembrī, 21:45
0
post

@Kenya, neko nenodirsu, tu palīdzēji nonest pirmo reizi kick rp forumu, tpc tāda attieksme pret tevi

Mhm
Meitene zeltene
Lietotājs
285 atbildes forumā
Online: 8d 5h 51m
Redzēts 2023. gada 20. septembrī, 12:48
Pievienots, 2016. gada 16. septembrī, 21:54
0
post

Es nemaz nezinaju ka ten ir MTA... Bet kas par Danexu?No kurienes viņš izlīda?Kāpec pieņem randomus kā acc?Kpc bez pamata ņem nost naudu tie jauniņie(wow naudu bugo nevarēja vispirms pajautāt). un tas texts ''ja izdzēsīs tad atdošu''.... Pret Danex un arī pret Unicorn izskatās ka jūs abi neko nemākat darīt..

Pēdējo reizi rediģēja Mhm, 2016. gada 16. septembrī, 21:55.

Unicorn
V.I.P.
Veterāns
|| ♛Čigāns♛ ||
Uni🅿orn
2382 atbildes forumā
Online: 68d 18h 55m
Redzēts 9. aprīlī, 08:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 16. septembrī, 21:54
0
post

Visu ko es varu vēl piebilst.

@Danex, man par tevi vnk nav komentāru.

@Canex. Lieta ir tāda... Es tikai esmu piedāvajis, bet var ņemt hz kuru, bet nevienu no pašreizējiem administrātoriem... Neviens normāli neko nedara. Ieeju serverī, 8 admini serverī, 6 reporti stāv. Varam jau arī klapēt ciet, bet šaubos ka baigi gribēs visu tautu pazaudēt...

 

Negribu pat lai jūs atbildat uz šo. Padomājat visu un tā.

Image result for Unicorn Gif signature

Martinshhh
Lietotājs
wutang
nenenenenene
476 atbildes forumā
Online: 19d 21h 34m
Redzēts 2023. gada 16. decembrī, 15:42
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 16. septembrī, 21:58
0
post

@Vienradzis  Nesaprotu, kapēc vispār sāki visu šo huiņu, sākumā pats aizej uz OD, tad nāc atpakaļ un mēģini ielīst dirsā...

Saistīts attēls

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2016. gada 16. septembrī, 22:00
0
post
Pag ,pag ,pag ,tu saki ,ka atdosi naudu ja? Kāda velna pēc viņa vispār tika atņemta?
Martinshhh
Lietotājs
wutang
nenenenenene
476 atbildes forumā
Online: 19d 21h 34m
Redzēts 2023. gada 16. decembrī, 15:42
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 16. septembrī, 22:02
0
post

@Ventspilnieks Tu laikam nemāki lasīt..

Citēju:"@Ventspilnieks, nebiju mājās, skripteri dara savu darbu, pārbauda, domāja kad bugoji! atdošu!"

Saistīts attēls

yostu
V.I.P.
Veterāns
maikls
#nostarmaucību
2782 atbildes forumā
Online: 98d 18h 52m
Redzēts 2022. gada 13. maijā, 00:03
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 16. septembrī, 22:04
0
post

Pēc mēneša būs atmazkas, kāpēc negrib turpināt taisīt serveri: "Ai nu...Čemij, man tur džimenē problēms u.c šhit, man tur kaķim slikti palik, tāpēc nevarēju to server uzlabot n tā, man šodien ēst nav ko, ar tukšu puncīti negribu taisīt server".

 

Taisiet ciet MTA, katru reizi būs šādi īpašnieki. KICKAM  vienkārši ir lemts turēt CS serverus, viss.

 

Cerēsim, ka viss būs ok.

Pēdējo reizi rediģēja yostu, 2016. gada 17. septembrī, 03:42.

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2016. gada 16. septembrī, 22:04
0
post
Pag tas notika 2x ? Kāda velna pēc viens un tas pats skripteris man noņēma naudu? Vaitad ar 1x nepietiek vajg 2x? Just thats fucked up
CANEX
Jauniņais
2 atbildes forumā
Online: 52m 14s
Redzēts 2016. gada 17. septembrī, 02:31
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 16. septembrī, 22:05
0
post

@Vienradzis Tagad lasi šo uzmanīgi un Chemijs šo arī redzēs, ko Tu tagad khm dir*, ka 8 administrātori? Esi prātu izkūkojis? Hey, paklau vienradzīt, vai Tu savā vecumā nevarētu lūdzu izdomāt loģisku niku? Negribu, lai vispār tāds vada projektu, bet ja godīgi, tad nevadīsi, jo es to jau zinu. Kāpēc viss šis tika taisīts? Ar vienu pamatu - Tu gribēji iet par administrātoru uz citu projektu, nesaukšu precīzi kuru, jo nevēlos reklamēt, bet es ļoti gribētu zināt ko viņi Tev tur būtu devuši? To pašu jauno administrātoru, ar kuru knapi pārzini pieejas, visas parastās komandas administrātoram, izlūdzies Danexam, lai liek atpakaļ administrātoru pirms laika, bet iedeva tikai to pašu, ko man? Ko pīksti? Zini kāpēc Tev neiedeva? Jo Tu esi pārāk tups, lai saprastu administrātoru pieejas un to var apliecināt visa administrācijas komanda, gribi, lai viņi šeit nāk un visi pastāsta, ko Tu mācēji ar savu amatu? 

Atbildot uz tavu postu, ka bija 6 reporti un ķipa 8 administrātori, kautvai bija tikai 3, bet labi, Tu ienāc serverī varbūt uz 5 minūtēm, ne velna nezini, kas notiek, kas jādara un Tu grasies kaut ko vadīt? Nokaunies un tad varbūt nāc atpakaļ. 

 

Atvainojos par to, ka esmu nedaudz rupjšs šeit, bet es cenšos Jums visiem šeit sīkāk paskaidrot, kāds ir Danex un kāpēc kaut kādam Vienradzim nevajadzētu vadīt projektu. Rakstīšu vēl un vēl līdz panākšu savu, jo Danex nav nekāds tups puišelis, kurš nesaprot elementāras lietas. 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0