bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Serveros
3
1
topic
JailBreak update - admini
SharpKnifes
Lietotājs
I'm a person who is tryin...
249 atbildes forumā
Online: 13d 14h 34m
Redzēts 2017. gada 27. septembrī, 14:33
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 03. septembrī, 23:42

Sveiki visi cienijāmie KICK lietotāji!

Šo topick apkopošu vairāk par adminiem un par tuvākajiem plāniem.

Vēlējos piedāvāt iespēju tikt pie admina pienākumiem tos cilvēkus, kas ļoti to vēlētos un būtu gatavi attīstīt kick ar labu reputāciju!

Ja esi ieinteresēts un vēlies pieteikties JB admina pienākumiem - aizpildi pieteikumu paraugu kas būs šajā topick un 2 dienu laikā izsaktīsim un pieņemsim lēmumu. 

 

Kamēr topick būs atvērts - tikmēr mēs meklējam administrātorus jb serverī!

Postojam šajā topick - pieteikumus!

 

Pieteikuma paraugs:

Pieteikums:
1. Niks(niki) serverī
2. Links uz taviem statiem

 
Prasības:
1. Izvēlētajā serverī nospēlētas 200 75 stundas    (cik ir?)
2. Vismaz 16 gadi (Ar retiem izņēmumiem ziedotājiem)    (cik ir?)
3. Iepriekšēja adminēšanas pieredze   (Ar retiem izņēmumiem ziedotājiem)  
4. Forumā ir jābūt iegūtam statusam LIETOTĀJS   
5. Jābūt mikrafonam    

6. Jābūt sasveicināšanās tēmai forumā    (links uz topiku)
7. Jābūt labai aktīvitātei forumā  
8. Nedrīkst būt neviena neattaisnota sūdzība par tevi  

Daži punkti ir tikti izņemti ārā, lai Jums atvieglotu uzdevumu!

 

Tagad par patstāvīgajiem adminiem.

                          Pēdējās 24h         Pedējās 7D    Pedējo mēn.    Pēdējo reizi redzēts

*EnEmY*   Jailbreak   23m 11s             11h 1m 27s     1d 15h 14m       pirms 43 minūtēm

cupuyc      Jailbreak   5h 54m 42s         18h 22m 34s   1d 11h 11m       pirms 14 minūtēm

Dalii          Jailbreak   19m 42s             19m 42s         7h 25m 10s        pirms 1 stundas

Mr_kiwi    Jailbreak   -                       -                   1h 1m 24s          16. augustā, 10:16

sIIrups*    Jailbreak   58m 59s            9h 14m 14s      1d 8h 18m         pirms 1 stundas

Ventspilnieks Jailbreak   -                 11m 38s          2d 16h 39m       28. augustā, 14:57

Šis palielina iespējas zaudēt acc - http://prntscr.com/cdspoq esam uzmanīgāki!

 

Tāds ir pašreizējais statistikas rādītājs, cik katrs ir nospēlējis mēneša laikā!

 

Man ļoti priecē tie, kam ir 1 un vissvarīgākais lauciņš (''Pedējās 7D) tie ir pelnījuši pateicību no administrācijas, iekš servera katru mēnesi saņems 30k naudu un noteikti vēl lielāku reputāciju no administrācijas!

Tiem, kam būs 3 lauciņi sarkani - bez brīdinājuma tiek noņemta konk pieeja, tiem kam ir un ja Jums nav, tad tiek noņemts acc, nākamājā mēnesī tiek atņemts acc, ja tā turpinās un ja Jūs apzinaties to, ka šajā mēnesī Jums būs 3 sarkani lauciņi, dēļ dzīves apstākļiem, dodiet laicīgi ziņu, nevis tikai tad, kad tiek apkopoti rezultāti un ''Jums'' acc tiek jau noņemts.

 

Šajā mēnesī nevienam netiek noņemts acc, jo šis ir brīdinājums nākamajiem mēnešiem, ja Jūs domājat par kiwie, tad viņš jau pašā vasaras sākumā brīdināja, ka dosies atpūsties no cs, viņš solīja atgriezties ierindā sept. vidū!

Bet labā ziņa, tiek pieņemti jauni kolēģi JB! 

 

 

 

 

Ļoti priecē šie daudzie un jautrie cilvēki kas uzturās regulāri JB serverī, arī vasaras vidū, kad ārā ir skaists laiks. Cerēsim, ka tuvojoties rudens vidum, tiks atjaunotas Jūsu ieteiktās dziesmas, Jūsu ieteikumi un viss cits, kas būtu nepieciešams, tas tiks izdarīts, tiklīdz būs pieejams īpašnieks ar savu pc.

 

Kad būs viss šis izdarīts, tad noteikti būs lielais MEGA konk. kur būs ļoti lielas balvas, ja līdz šim MEGA konk, būsi aktīvs noteikti uzzināsi lietas, kā veiksmīgāk uzvarēt šajā konkursā.

 

 

 

 

Tas pašlaik būtu viss - vairāk tiek vērsta uzmanība adminiem, kas uzrauga serverus!

 

Lai jauka diena!

 

 

Komisarchiks
Lietotājs
Unicorns bots
2203 atbildes forumā
Online: 31d 20h 26m
Redzēts 4. februārī, 00:27
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 17. septembrī, 23:54
0
post

 

es piekrītu Ventai, jo Knave arī ir pārāk lēns un melot māk tā kā kaka so ya, bet pa temu, tad man lika rakstīt 15.septembrī, bet man tad nebija laiks so es tgd uzrakstisu pa jaunu :D

Pieteikums:
1. Niks(niki) serverī  :   Komucap4uk
2. Links uz taviem statiem   :   http://www.kick.lv/cs/stats/hls…;player=478559

 
Prasības:
1. Izvēlētajā serverī nospēlētas 200 75 stundas    (cik ir?)   21d 02:42:47h

2. Vismaz 16 gadi (Ar retiem izņēmumiem ziedotājiem)    (cik ir?)  14
3. Iepriekšēja adminēšanas pieredze (Ar retiem izņēmumiem ziedotājiem)   Esmu bijis 64 dienas sms acc jb serverī
4. Forumā ir jābūt iegūtam statusam LIETOTĀJS  Ir Biedrs
5. Jābūt mikrafonam   Protams, ka ir

6. Jābūt sasveicināšanās tēmai forumā   (links uz topiku)

  http://www.kick.lv/forums/topic…ti-saka-cau-d/
7. Jābūt labai aktīvitātei forumā  Laba.
8. Nedrīkst būt neviena neattaisnota sūdzība par tevi  Nav.

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 13:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 18. septembrī, 09:27
1
post

@Komucap4uk Tu pat aktivs nēesi. Serverī esi pēdējo reizi iegajis Last Connect:*Sat. Sep. 10th, 2016 @ 21:14:01

Tagad jau 18 datums.

Venta,ja es izskatos uz statusņiku tad būtu jau sen pieteicies uz BT,MOD,WAR3 admin utt. Bet es tikai piesakos uz JB adminu. Jo bieži esmu iekšā un ar visiem labi komunicēju. Vienīgais Tu kaut ko esi sāēdies un tagad aplenc ar savu tizlumu.


Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2016. gada 18. septembrī, 11:42
0
post
Problēma ir tā ,ka tu izcelies ar melošanu manās acīs ,jo esi melojis 2x ieskaitot par mani ,es esmu vairākas reizes paskaidrojis ,kāpēc tu neesi labs kandidāta uz šo amatu un tev nav nepieciešams acc...
knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 13:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 18. septembrī, 11:51
0
post

2x? Es ar gribētu zināt. 
Kur ir melošana? Vienreiz Tev iznāca mani nobanot par kkādu maldināšanu! Labi. Ja tā gribētu susurs vai foxxy mani toreiz būtu izbanojuši. Bet Tu kā sāēdies uz kaut ko sāki īdēt. 
P.S. Ja Tu esi tik ideāls admins tad lūdzu parādī savu aktivitāti serverī. Tu vispār nēesi aktīvs. Pa 7 dienām esi nospēlējis 2h. Bet kā adminam Tev vismaz jābūt katru dienu serverī. Nu labi,ja jau ir tie momenti kad nevari. Bet nu Tu sēdi ts3 un spēlē citas spēles. Tiesi tas pats ir ar DR serveri. Ja nespēlē tik daudz CS priekškam Tev Adminus iekš serveriem?


Komisarchiks
Lietotājs
Unicorns bots
2203 atbildes forumā
Online: 31d 20h 26m
Redzēts 4. februārī, 00:27
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 18. septembrī, 13:27
0
post

@Knave , zināju, ka tu par to kko kakāsi. Tas, ka es nebiju tās dienas on, nenozīmē, ka es vispār nebūs. Es noteikumus zinu labāk atšķirībā no Tevis un es nemeloju kā tu. So ya, biju labs sms admins un tāds arī palikšu, samierinies ar to un nemaz nemēģini kkādas kakas sastāstīt.

 

SharpKnifes
Lietotājs
I'm a person who is tryin...
249 atbildes forumā
Online: 13d 14h 34m
Redzēts 2017. gada 27. septembrī, 14:33
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 19. septembrī, 20:19
0
post

Kom... Tu neesi bijis pēdējo nedēļu aktīvs - kad piesakies uz kaut ko pierādi to un tad!

 

Komisarchiks
Lietotājs
Unicorns bots
2203 atbildes forumā
Online: 31d 20h 26m
Redzēts 4. februārī, 00:27
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 20. septembrī, 09:44
2
post
Senāk serverī sēdēju gandrīz 12 stundas, tgd nesanāk, jo nets sūdīgs + līdz mēneša beigām nebūs nets. So ya. Vari nepiekasīties pie manas aktivitātes, šarpa kungs.😉
Pēdējo reizi rediģēja Komisarchiks, 2016. gada 20. septembrī, 09:44.
ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4790 atbildes forumā
Online: 121d 5h 40m
Redzēts 28. aprīlī, 02:21
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 20. septembrī, 10:39
0
post
Šharp, tu pats esi neaktīvs. :DD
Pilsonis.
Lietotājs++
1803 atbildes forumā
Online: 23d 6h 55m
Redzēts 26. martā, 22:45
Pievienots, 2016. gada 20. septembrī, 19:56
3
post

anti. jo <aizvainojums> esi. knave ir labākais un viņam vaig adminu. nevis čalim, kuram internets karās un sūdzās, ka nebūs internets? jēga no admina, ja tu ar tādu internetu neredzēsi pārkāpējus? adminus normālus vaig. bet ne šitādus!

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2016. gada 21. septembrī, 12:19.
Komisarchiks
Lietotājs
Unicorns bots
2203 atbildes forumā
Online: 31d 20h 26m
Redzēts 4. februārī, 00:27
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 21. septembrī, 09:47
0
post
Pilsoni, tu vnk citus heito, un ja pats netiec, tad uzreiz visiem anti. Man reāli rūp serveris, jo tur ir daudz noteikumu pārkāpēji un jā. Par to netu es varu nokārtot.
KORIJS
Lietotājs
72 atbildes forumā
Online: 1d 17h 8m
Redzēts 2017. gada 17. maijā, 15:15
Pievienots, 2016. gada 21. septembrī, 10:54
0
post

"zināju, ka tu par to kko kakāsi. Tas, ka es nebiju tās dienas on, nenozīmē, ka es vispār nebūs. Es noteikumus zinu labāk atšķirībā no Tevis un es nemeloju kā tu. So ya, biju labs sms admins un tāds arī palikšu, samierinies ar to un nemaz nemēģini kkādas kakas sastāstīt." - izklausās pēc iedomības pārspīlētas.

pietika jau ar pāris tekstiem foruma čatā, lai saprastu, ka mēdz būt balamute, bet adminam jābūt gan kompetentam, gan adekvātam - tā teikt, ne velti laikam prasība ir sasniegt vismaz 16 gadus, tad arī uzvedība cerams uzlabojas.

skatos arī pēc aizrādījuma par pēdējo aktivitāti 10. septembrī uzreiz ieskrēji serverī 18. datumā, tās pašas 8min, toties standartā jau, ja piesakās uz pieejām, tad vienlaikus mēģina pierādīt sevi, nevis "es iepriekš biju aktīvs un labs".

Komisarchiks
Lietotājs
Unicorns bots
2203 atbildes forumā
Online: 31d 20h 26m
Redzēts 4. februārī, 00:27
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 21. septembrī, 15:04
0
post

Nu, es sevi senāk pierādīju kā labu cheat pazinēju, nu tas bij war3, bet diezgan labi piekopu arī jb noteikumus. Kā nekā ļoti labi darbojos ar sms acc tieši jb.

Es esmu dažos brīžos normāls pacans, ja mani nenokaitina un ja man kkas nav noticis.
Un par to aktivitāti vēl varētu pastrīdēties, jo es varu tikai uz calladmin ieiet.

​Un par to tavu saucamo iedomību es domāju patiesību, jo daudzi calladmin no viņa puses bija nepamatoti un vēl viņš meloja, ka vienam ir 4 mape, bet izrādījās, ka 2 tpe.... :)

 

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 13:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 21. septembrī, 19:53
0
post

WilleroyB dod savu pēdējo vārdu un viss taisi topiku ciet,lai lieki neposto.

 


Pilsonis.
Lietotājs++
1803 atbildes forumā
Online: 23d 6h 55m
Redzēts 26. martā, 22:45
Pievienots, 2016. gada 21. septembrī, 20:50
0
post

tad izdarisi visu ko vari, lai viss būtu ideāli un tad raksti pieteikumu. nevis sasoli kaut ko. kā varam zināt ka izpildīsi?

Komisarchiks
Lietotājs
Unicorns bots
2203 atbildes forumā
Online: 31d 20h 26m
Redzēts 4. februārī, 00:27
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 21. septembrī, 20:51
2
post

Pagaidi, tu man tgd brauksi augumā par to, ka man nets nebūs līdz mēneša beigām? vai arī, ka tu savu muti nevari aiztaisīt un kko muldi te?

KORIJS
Lietotājs
72 atbildes forumā
Online: 1d 17h 8m
Redzēts 2017. gada 17. maijā, 15:15
Pievienots, 2016. gada 21. septembrī, 23:12
0
post

lol, it kā pretendē uz acesu, un jau sāk stresot

iesi piekaut viņu, ja neaizvērs muti?

principā, jā, pagaidītu to mēnesi, kad nets būtu ok, tad arī pieteikums vairāk vietā

Komisarchiks
Lietotājs
Unicorns bots
2203 atbildes forumā
Online: 31d 20h 26m
Redzēts 4. februārī, 00:27
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 22. septembrī, 08:45
0
post
Nē. Vnk man besī, kad Pilsonis dēļ katra sīkuma heito, nu tas nav normāli.
༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 8h 2m
Redzēts 24. aprīlī, 21:13
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 26. septembrī, 12:16
0
post
Tak jūs visi neaktīvi ( ͡° ͜ʖ ͡°)bet komisāram receklis no manis
Pēdējo reizi rediģēja ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, 2016. gada 26. septembrī, 12:17.

LifeTime
Jauniņais
Mākulis
6 atbildes forumā
Online: 5h 1m 44s
Redzēts 2021. gada 18. martā, 22:35
Pievienots, 2016. gada 26. septembrī, 18:20
0
post

Labs cilvēks, došu rek =3 good luck

Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 26. septembrī, 18:22
0
post

Kads komisaram rec wtf tak anti nekad nav bijis serveri pa shitam 2 nedelam un nav nopietns

ANTI ANTI ANTI ANTI

 

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 146 ( 5846 skatījumi )
Tessa&Hardin, Kiwi :], Latvians, rodzh, LifeTime, BANZAI, Flaatroon, Dzonis, nisker, santiz, Venta, yostu, MurkainaisKushkis, Apocalypse, EvE, KaapostgalvaLV, PooKa, bnation-, Alus, Ticiigais, iFamous, xVeins, heediox, Lakrica, knejvs, Fēnikss, MarcPrime, enrico, Chemp1k, luīze, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Sajma, ŠAGIJS, Fally, ketamine, FROSTJAW, ~Evils~, Klaus, Rubax, Cirvis, Release, vhlamiwwu, ⛔lolwut?, Abeliitee, dudi, LECH, Mohit, Sentro, TheAlzyHD, Čiepa, S0lidSh0ck, RP, lucifers, not hns, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, -lembergs-, rezeknenskij__, sсhoKKur-, tenblunt, MAVERIK, SpeZ, Faynely, Champion, Latgaleens, Delimo, exdent, Synxronize, Chemijs, SharpKnifes, (:laimonpuika:), Enemijs, ZnT, Mhm, hehegeeva, Saldenieks, ZARAZA, FamE, maardzha, TheLegend, Marcelo1983, mazais, Pr1zRak, raz8oy, Eljuks, BobTheBuilder, Panducis., Komisarchiks, Žuļiks, siirups, KORIJS, ⚒️Stoick the Vast⚒️, Vortex, Foxxy`s Poxxy`s, divi-viens, Pirdlampina, sneiks, Apintis, Bleach, Laauriinaa, Unicorn, ysl, AmazingDan, janka ;hey;, Mamba, OwenS, Dalī, Kokaīns, viskijs, 66, Pilsonis., nolodžik, Pizhikz., Evija^, blonda, h2389w98j98fewjfw9qasdjiak, skaļums, gaz1kkk., AgarioLV, Martinshhh, CharmZ, kraims, Witch, TheDann, mountains, CANEX, Tas tak es:D, Jarixxx, Snuffeklis, Bavility, S-ONE, Luīze ir forša, viltu profils, Bumbieris, Gloks, Mandarīns, Jackass3D, FANTOMS, Ebyrn, lil_kumaars, bdmkuu, xulio, kid gamer, lettonian, Strelnieks., naturals, narkovavere